LG Optimus 3D u Hrvatskoj

poruka: 11
|
čitano: 3.999
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus 3D u Hrvatskoj".
16 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 3D u Hrvatskoj

Znači li to ekskluzivno u T-Mobileovoj ponudi, ili možda i kod drugih operatera, samo oni još nisu ništa najavili?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: LG Optimus 3D u Hrvatskoj
DigiMagic kaže...

Znači li to ekskluzivno u T-Mobileovoj ponudi, ili možda i kod drugih operatera, samo oni još nisu ništa najavili?

 

pa s obzirom da je naglašeno da će biti u T-Mobileu samo za sada, očito je ekskluziva, do daljnjeg...

...
15 godina
offline
LG Optimus 3D u Hrvatskoj

Zaista moćan neki telefon kad prikazuje sliku rezolucije 1080p i 720p na WVGA ekranu (dakle 480 linija). I to bez treperenja, dojmljivo, mada nisam primjetio da na drugim smartphone-ima slika treperi.

 

Članak idealan za zločestu stranicu.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Optimus 3D u Hrvatskoj
DigiMagic kaže...

Znači li to ekskluzivno u T-Mobileovoj ponudi, ili možda i kod drugih operatera, samo oni još nisu ništa najavili?

 

Od kada točno se u prodaji može očekivati ta zvijer od moba {#}  ??!!

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 3D u Hrvatskoj

168 grama? Malo težak, ha?

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 3D u Hrvatskoj

bio sam prisutan na 2. otvorenim danima lg-a prije nekih mjesec dana i tada su nam malo pokazali prototip... mogu reći da je 3d ekran stvarno wow :D

bila je neka pucačina instalirana na mobitel, nisam se mogao prestati diviti kako to dobro izgleda, čak mi se činilo i bolje od 3d nvidinog sustava,

možda zato što je bez naočala i na mobitelu pa me više zadivilo :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 3D u Hrvatskoj

Kaže Vipova korisnička služba da imaju uređaj u prodaji, 4999 kn, ili 2799 uz produljenje ugovora i jedan od jeftinijih tarifnih modela. Javim dojmove.

(Nemam ništa protiv T-Mobilea, samo sam eto već Vip pretplatnik pa mi je ovako jednostavnije.)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Optimus 3D u Hrvatskoj

evo od danas u prodaji, dostupan za 1298 kn u extra total xxl tarifi, ostale cijene na t-mobile hrvatska

link (vijest)

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.7.2011 15:20 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 3D u Hrvatskoj

Daklem, 3D izgleda sasvim lijepo, ne kao u kinu, ali uzevši u obzir ograničenja ekrana, nemam primjedbi. Boje, rezolucija, sve je dobro. Ekran je malo veći, mislim da će fino poslužiti za čitanje ebookova.

Korisničko sučelje je vrlo brzo i responsivno; navodno ova verzija Androida (2.2) nema hardverski ubrzano sučelje, ali brzina ostavlja dojam kao da ima. Doduše, vidio sam uživo samo par mobitela s Androidom pa možda pretjerujem.

Količina defaultnih aplikacija je solidna, vjerojatno ću kupiti/skinuti još nekakav file manager i ebook reader.

Zasad jedina minorna mana: konektor za USB i punjenje nije standardni micro USB, nego nekaki specijalni plosnatiji. A ni HDMI konektor ne izgleda standardno.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 3D u Hrvatskoj

Testiranje Optimusa 3D u tijeku http://mob.hr/testiramo-lg-optimus-3d/

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 3D u Hrvatskoj

Šta mislite jel ga se isplati uzet u tarifi XL(350 mjesecno) za 2099kn? Uz to neograniceno unutar mreze,450 min za druge mreze i fiksne,450 poruka i flat internet..mislim da je ponuda cist oke!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice