Lenovo IdeaCentre A310

poruka: 11
|
čitano: 2.391
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lenovo IdeaCentre A310".
16 godina
neaktivan
offline
Lenovo IdeaCentre A310

Wallpaper mi je nesto uzasno poznat, čudno...

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lenovo IdeaCentre A310

Ja sam na prvi pogled pomislio da je apple izdao novi imac.

Kad ti netko pomogle stisni HVALA!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lenovo IdeaCentre A310

lici na kopiju iMAC bice jos ovakvih pokusaja.....

art
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Lenovo IdeaCentre A310

Komad namještaja za stiliste i barbike, baš kao i Mac kojeg glumi Izlanuo se. Kad (i ako) dođe kod nas vjerojatno će i koštati ko kakav Mac, da sve bude u stilu. Notebook priključen na vanjskim monitor, skalamerija koju baš i nije praktično šetkarati okolo. Eh što ti je danas namještaj.

Deckard
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lenovo IdeaCentre A310

Da, još jedna iKopija, što smo neoriginalni u zadnje vrijeme to je nevjerovatno :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lenovo IdeaCentre A310

a pazi foru, na monitoru piše: "idea centre" - vau, ideje su vam tako maštovite :/ kud ćemo mi s ovakvom filozofijom računalaca?

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Lenovo IdeaCentre A310
RPG vs TENK kaže...

Ja sam na prvi pogled pomislio da je apple izdao novi imac.

 

oliver kaže...

lici na kopiju iMAC bice jos ovakvih pokusaja.....

 

dubflash kaže...

Da, još jedna iKopija, što smo neoriginalni u zadnje vrijeme to je nevjerovatno :)

 

Mikovic_xD kaže...

a pazi foru, na monitoru piše: "idea centre" - vau, ideje su vam tako maštovite :/ kud ćemo mi s ovakvom filozofijom računalaca?

  Dobro je li se vi pravite ili stvarno mislite da je apple odnosno ive izmislio minimalizam, sve što ide po izgledom u taj smier vi odmah poredite sa appleovim proizvodom,dajte više pamet u glavu.

16 godina
offline
RE: Lenovo IdeaCentre A310
crovalentin kaže...
RPG vs TENK kaže...

Ja sam na prvi pogled pomislio da je apple izdao novi imac.

 

oliver kaže...

lici na kopiju iMAC bice jos ovakvih pokusaja.....

 

dubflash kaže...

Da, još jedna iKopija, što smo neoriginalni u zadnje vrijeme to je nevjerovatno :)

 

Mikovic_xD kaže...

a pazi foru, na monitoru piše: "idea centre" - vau, ideje su vam tako maštovite :/ kud ćemo mi s ovakvom filozofijom računalaca?

  Dobro je li se vi pravite ili stvarno mislite da je apple odnosno ive izmislio minimalizam, sve što ide po izgledom u taj smier vi odmah poredite sa appleovim proizvodom,dajte više pamet u glavu.

I ja sam na prvi pogled mislio da je Apple... I lenovo poceo kopirat - Jadno 

e.......
15 godina
neaktivan
offline
Lenovo IdeaCentre A310

Odlicno AIO racunalo.

THIS FORUM HAS JUST JUMPED THE SHARK
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Lenovo IdeaCentre A310
AlterA kaže...
crovalentin kaže...
RPG vs TENK kaže...

Ja sam na prvi pogled pomislio da je apple izdao novi imac.

 

oliver kaže...

lici na kopiju iMAC bice jos ovakvih pokusaja.....

 

dubflash kaže...

Da, još jedna iKopija, što smo neoriginalni u zadnje vrijeme to je nevjerovatno :)

 

Mikovic_xD kaže...

a pazi foru, na monitoru piše: "idea centre" - vau, ideje su vam tako maštovite :/ kud ćemo mi s ovakvom filozofijom računalaca?

  Dobro je li se vi pravite ili stvarno mislite da je apple odnosno ive izmislio minimalizam, sve što ide po izgledom u taj smier vi odmah poredite sa appleovim proizvodom,dajte više pamet u glavu.

I ja sam na prvi pogled mislio da je Apple... I lenovo poceo kopirat - Jadno 

lenovo nije ništa skrivio,već je apple dugo vremena bio jedini proizvođač koji je minimalistično dizajnirao tako svoje proizvode,sada kad se drugi proizvođači isto time počinju koristiti na njihovim proizvodima ljudi to naravno odmah porede s appleovim ekvivalentom.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Lenovo IdeaCentre A310
Mikovic_xD kaže...

a pazi foru, na monitoru piše: "idea centre" - vau, ideje su vam tako maštovite :/ kud ćemo mi s ovakvom filozofijom računalaca?

ibm tj lenovo već par godina ima podjelu na pad (notebook) i center (desktop) odnosno think (poslovna) i idea (konzumer) serija

kod mene normalno radi.....
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice