LED osvjetljava prošlost

poruka: 7
|
čitano: 2.045
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LED osvjetljava prošlost".
15 godina
offline
LED osvjetljava prošlost

ja sam u svojem kadetu c imao krijesnice u farovima, kojima je noću gujca ionako svijetlila. duga svjetla samo u sezoni parenja. za dojavu kolegama u kontra smjeru da ih iza zavoja čekaju drotovi s radarom morao sam štapom lupiti po haubi. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LED osvjetljava prošlost
Ajar kaže...

ja sam u svojem kadetu c imao krijesnice u farovima, kojima je noću gujca ionako svijetlila. duga svjetla samo u sezoni parenja. za dojavu kolegama u kontra smjeru da ih iza zavoja čekaju drotovi s radarom morao sam štapom lupiti po haubi. {#}

Prodao bih konja za kadett c (coupe naravno)! Predivan je!

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 18:21 (zerocool12).
14 godina
neaktivan
offline
Re: LED osvjetljava prošlost
zerocool12 kaže...
Ajar kaže...

ja sam u svojem kadetu c imao krijesnice u farovima, kojima je noću gujca ionako svijetlila. duga svjetla samo u sezoni parenja. za dojavu kolegama u kontra smjeru da ih iza zavoja čekaju drotovi s radarom morao sam štapom lupiti po haubi. {#}

Prodao bih konja za kadett c (coupe naravno)! Predivan je!

Potpisujem, još da se nađe sa 1.6C ili 1.9 CIH motorom, 5 brzina i boli me briga za svijetla. Mogu u faroviama i svijeće bit, meni bi svejedno bil jedan od najboljih oldtimera općenito.

Pravi programeri programiraju binarno!
16 godina
neaktivan
offline
LED osvjetljava prošlost

Ovisno sto se zeli od oldtimera, ova svitla mogu ili ne moraju proc... cijenom od 3tkn za LED tehnologiju nisu uopce skupa s obzirom da najobicnija H7 za moderni auto (i to jedna strana) dodje skuplje...

Ipak, ko ima original oldtimera, lipo je vidit sve u neizmjenjenom stanju, svitla, radio iz tog vremena, motor... ko se odlucia na modifikaciju, taj obicno ubaci i moderni, jaci motor, dobru muziku, pa onda ima smisla stavit i moderno osvjetljenje... 

 

Prava je steta sto ne proizvode ovakve farove za uvjetno receno starije mainstream aute (90te, 2000te)... 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: LED osvjetljava prošlost
wifi kaže...

Prava je steta sto ne proizvode ovakve farove za uvjetno receno starije mainstream aute (90te, 2000te)... 

 

Ja sam se isto ponadao da nude i za takva vozila (nije da mi treba ali bi bilo zgodno)

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
LED osvjetljava prošlost

h7 zarulja dodje 40 kn..

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: LED osvjetljava prošlost
=xfact= kaže...

h7 zarulja dodje 40 kn..

 

pomoglo bi da citas s razumijevanjem... u clanku se govori o LED farovima (kompletnim), jer ovo nije fuc...n ebay pa ces kupit H7 led (piece of shit) i ubacit ga u obicni far, bas ka sta seljoberi stavljaju xenone u farove koji tome nisu namjenjeni pa osvjetljavaju mjesec... dakle, da se vratimo na temu, cijena H7 fara (ne zarulje) u ovlastenom servisu za recimo Mazdu, Hondu, Peugeot itd. kosta u rangu ovih LED farova. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice