Leap Motion u prodaji

poruka: 16
|
čitano: 5.091
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Leap Motion u prodaji".
15 godina
odjavljen
offline
Leap Motion u prodaji

Leap Motion nam je dio projekta već neko vrijeme, koristim ga već godinu dana, ali dok je koristan za neke stvari, još uvijek nije dovoljno precizan za ono što smo namjeravali. Mnogo je napredovao, hardver ima predispozicije, ali tu ima još posla.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
7 0 hvala 6
13 godina
neaktivan
offline
Leap Motion u prodaji

Ideja jako zanimljiva samo me strah da je to u još debeloj beti razvoja. 

Sunny D. and Rum
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Leap Motion u prodaji
Tonči kaže...

Leap Motion nam je dio projekta već neko vrijeme, koristim ga već godinu dana, ali dok je koristan za neke stvari, još uvijek nije dovoljno precizan za ono što smo namjeravali. Mnogo je napredovao, hardver ima predispozicije, ali tu ima još posla.

Koristi li to uopće u praksi? Ja si razmišljam zamijeniti miša trackballom - ovo mi izgleda kao mamac za bol u ramenu.

Gledam te!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Leap Motion u prodaji

Tonči, reče da ga koristiš već godinu dana, reci da li se isplati uzeti, ja razmišljam o Leap-u čist za korištenje s XBMC-om. Pa ono neka iskustva i tak, ipak da ne bacim 90 eura u vjetar...

Sunny D. and Rum
13 godina
neaktivan
offline
Re: Leap Motion u prodaji
Tonči kaže...

Leap Motion nam je dio projekta već neko vrijeme, koristim ga već godinu dana, ali dok je koristan za neke stvari, još uvijek nije dovoljno precizan za ono što smo namjeravali. Mnogo je napredovao, hardver ima predispozicije, ali tu ima još posla.

Tonči, reče da ga koristiš već godinu dana, reci da li se isplati uzeti, ja razmišljam o Leap-u čist za korištenje s XBMC-om. Pa ono neka iskustva i tak, ipak da ne bacim 90 eura u vjetar...

Sunny D. and Rum
15 godina
odjavljen
offline
Leap Motion u prodaji

Nije za zamjenu miša; ruke će ti se umoriti.

 

Da, imam inženjerski primjerak, jer mi je LM dio projekta. Ne smijem u previše detalja zbog NDA ugovora (ponajviše), ali radi se o projektu kojem ono za što je LM zamišljen sjeda k'o budali šamar. Napredak je bio fantastičan, uređaj je super, ali još nismo dobili rezultate kakve očekujemo, a to se prvenstveno odnosi na marginu tolerancije za slučajne poteze i prepoznatljivost pokreta/gesti "na prvu".

 

Vjerujem da će uskoro (ne mogu definirati vrijeme) pružiti ono što očekujemo, ali zasad je to manje, nego smo očekivali nakon prvih prezentacija i svakako mnogo više, nego smo imali u startu.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Leap Motion u prodaji
Tonči kaže...

Nije za zamjenu miša; ruke će ti se umoriti.

 

Da, imam inženjerski primjerak, jer mi je LM dio projekta. Ne smijem u previše detalja zbog NDA ugovora (ponajviše), ali radi se o projektu kojem ono za što je LM zamišljen sjeda k'o budali šamar. Napredak je bio fantastičan, uređaj je super, ali još nismo dobili rezultate kakve očekujemo, a to se prvenstveno odnosi na marginu tolerancije za slučajne poteze i prepoznatljivost pokreta/gesti "na prvu".

 

Vjerujem da će uskoro (ne mogu definirati vrijeme) pružiti ono što očekujemo, ali zasad je to manje, nego smo očekivali nakon prvih prezentacija i svakako mnogo više, nego smo imali u startu.

Kupio sam ga i čekam da se ispuruči. 

Zašto kažeš da nije zamjena za miša? Meni, iako ga nikad nisam ni vidio, a kamoli koristio, baš izgleda zgodno za skrolovanje i sl.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Leap Motion u prodaji

Za skrolanje će biti ok.... ali... Mahanje umori, vjeruj mi.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
10 godina
protjeran
offline
Re: Leap Motion u prodaji
Tonči kaže...
 to se prvenstveno odnosi na marginu tolerancije za slučajne poteze i prepoznatljivost pokreta/gesti "na prvu".

Kihneš i obrišeš si HDD. ;-)

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
15 godina
neaktivan
offline
Leap Motion u prodaji

Meni stigao juče, prednaručio sam prošle godine. Prednarudžba je koštala 70€.

 

Nije zamijena za miš/trackball. Aplikacije ga moraju posebno podržavati.

这是我的个性签名
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Leap Motion u prodaji
Znači bacio sam $92?
15 godina
odjavljen
offline
Re: Leap Motion u prodaji
Dženan kaže...

Meni stigao juče, prednaručio sam prošle godine. Prednarudžba je koštala 70€.

 

Nije zamijena za miš/trackball. Aplikacije ga moraju posebno podržavati.

Da, naravno.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Leap Motion u prodaji
:(
16 godina
offline
Leap Motion u prodaji

De pojasnite malo ovo da ga aplikacije moraju podrzavati???

Ja bih ga kupio pretezno za skrolanje i surfanje, radi li sa browserima ???
Onda posto mi je TV spojen na racunaru najcesce filmove i ostalu zajebanciju gledam tako, ne volim bezicni mis, pa mi ovo djeluje nekako primamljivo ukoliko ga je moguce postaviti blizu kreveta pa da mogu fino ugasiti film, pokrenuti novi, kada gledam nesto na youtubeo jednostavno preci na drugi klip i itd...

Znaci zanima me kako ga windows podrzava, na kojoj udaljenosti prepoznaje pokrete i koliko od kompa se moze postaviti???
Usput kakav bi bio za igranje civilizacije npr??? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Leap Motion u prodaji
mat kaže...
:(

Evo igram se sa njim već dva dana i zaključak je sljedeći:

1. Jako je teško koristiti ga kao zamjenu za miša

2. Scrolovanje radi onako, srednja žalost

3. ALI OTKLJUČAVANJE RAČUNARA RADI KAO ZMAJ. SAMO ZBOG OVOGA JE VRIJEDIO OVIH STOTINJAK $. Radim u firmi sa beskonačnim passwordima a sad samo pružim ruku iznad njega i otkuča se za pola sekunde.

15 godina
neaktivan
offline
Leap Motion u prodaji

Napredak ovog uređaja je softverske naravi ili je uređaj izlazio u nekoliko verzija do sada?

martic.net, digitalije.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice