Larrabee u PlayStationu 4?

poruka: 16
|
čitano: 2.780
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Larrabee u PlayStationu 4?".
15 godina
neaktivan
offline
Larrabee u PlayStationu 4?

hehe sony rullzzzzz xd

neču nikad više pogoditi razrednicu papiričem u glavi i derati se headshout -:)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Larrabee u PlayStationu 4?
ok za intel ,al mi nije ok za nvidiu :/
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
offline
Larrabee u PlayStationu 4?

IBM im je za PS3 napravio super CPU, ali ga očito neznaju cijeniti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Larrabee u PlayStationu 4?
dd.inc kaže...

IBM im je za PS3 napravio super CPU, ali ga očito neznaju cijeniti.

 

ne spominje li se ovdje GPU? grafički procesor a ne CPU
15 godina
protjeran
offline
Larrabee u PlayStationu 4?

  LOL, mislim da će ih četvorka VEĆ do 2012. godine doslovce otjerati u grob, jer oni na svakom prodanom PS3 zapravo još uvijek gube, a da ne govorim o tome kako je to najlošija konzola na tržištu (po pitanju svega drugog osim performansi)

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Larrabee u PlayStationu 4?

Lol FANBOY ALERT

 

Pretpostavljam da je tvoj xbox ipak bolji od mog PS3 jelda.......

Glavno da je samo po performansama najbolji,dobro da i Wii i xbox imaju blu ray jel Smijeh

15 godina
offline
RE: Larrabee u PlayStationu 4?

jedva čekam tu pilu:)

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
16 godina
neaktivan
offline
Larrabee u PlayStationu 4?

Jadna Nvidia. Kad im ne ide onda im stvarno ne ide.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Larrabee u PlayStationu 4?

Nepise se nVidiji dobro, polako ispadaju iz trzista konzola a i na PC trzistu Intel se sprema na osvajanje s integralkom. Mogla bi i nVidia zavrsiti kao S3

Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Larrabee u PlayStationu 4?

Mislim da je Soni napokon krenuo u pravom smjeru. Bilo je i vrijeme da napusti Envidiju, jer Larabi ima jako velik potencijal.

 

 

Don't be ridiculous, it would be pointless.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Larrabee u PlayStationu 4?

The Inquirer je inače poznat po svojim provalama tako da je ovo za mene još jedna u nizu.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2009 20:37 (PROTECTOR).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Larrabee u PlayStationu 4?

Koje će to sranje nastati ako se Larabee stvarno stavi u PlayStation 4... Ne može se tako okaljati dobru konzolu. I opet sve ide na novac (waaaaaahh Plač).

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Larrabee u PlayStationu 4?

Nemojte se pouzdati previse u ovu informaciju, niko nije rekao da ce biti tako, Intel je izjavio da bi volio sto ne znaci da ce to tako biti.

A i upitne su performanse larabee-a.

MB GIGABYTE EP45-DS3R; INTEL CORE 2 DUO E8400 2x 3.0 GHz; DDR II 4GB (2x2GB kit) 800MHz OCZ Gold XTC; ASUS ATI EAH4870 512MB GDDR5
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Larrabee u PlayStationu 4?

Mene baš zanima koliko ce taj Larabee uspjet biti dobar u svojoj prvoj inačici s obzirom na konkurenciju koja u istom trzisnom segmentu ima već provjerena riješenja, i nešto više iskustva. Bit ce napeto :)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Larrabee u PlayStationu 4?
PROTECTOR kaže...

The Inquirer je inače poznat po svojim provalama tako da je ovo za mene još jedna u nizu.

 Toočno. Ne vjerujem da bi Sony uopće nakon ovakvog gafa s PS3 oslanjao na potpuno neprovjereni hardver. Uostalom trebali bi nVidii platiti masne pare (kao Microsoft) da bi dopustili emulaciju starijih igara.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Larrabee u PlayStationu 4?

issseee nemreš mi već četvorku spominjat.... ne možeš od buhe radit slona.... (il obratno, nemam pojma)

kaj je previše, previše je... dajte neš originalno... playstation je već pomalo otrcan...

razumijem za Wii2, jer jedinica nema baš grafiku ko XB i PS....

 

straaaaašno.... sony, daj nešto originalno...

I reče Bog - neka bude svjetlo... I woila - žarulja zasvijetli i vidje Bog da je dobro, pogladi se po trbušćiću, zavali se u fotelju i nagradi se friškom pivom...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice