Krenula prodaja HTC One M9

poruka: 15
|
čitano: 3.156
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Krenula prodaja HTC One M9".
9 godina
protjeran
offline
Krenula prodaja HTC One M9

Konačno 1080p u flagshipu. Izgleda da ima još zdrave pameti tu i tamo...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Krenula prodaja HTC One M9

hostese su im samo za iznimno hitne slučajeve: kad je ugrožen opstanak vrste. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Krenula prodaja HTC One M9

družio bih se intimno s njima

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Krenula prodaja HTC One M9
Isprobao jučer,ne da se grije,nego moš jaje ispeć na njemu.
14 godina
neaktivan
offline
Krenula prodaja HTC One M9

I šta sad.....nitko ne pljuje po HTC jer već evo 4 godine telefon izgleda jednako...... zašto sad nije problem kreativnost i dizajn....... iskreno da me nitko krivo ne razumije telefon nije loš ali Samsung ga je podero u svemu.......

 
2 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Krenula prodaja HTC One M9
Hranitelj kaže...
Isprobao jučer,ne da se grije,nego moš jaje ispeć na njemu.

 pa nemoj ga stavljati u gaće 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
offline
Re: Krenula prodaja HTC One M9
DeeWiZarD kaže...

I šta sad.....nitko ne pljuje po HTC jer već evo 4 godine telefon izgleda jednako...... zašto sad nije problem kreativnost i dizajn....... iskreno da me nitko krivo ne razumije telefon nije loš ali Samsung ga je podero u svemu.......

 

Zašto? Univerzalno je hvaljen kao najljepši smartphone na tržištu, zašto bi ga drastično mijenjali svake godine? Ovo je samo rafiniranje dizajna, a to je u ovom slučaju dovoljno. Samsung je napokon updateao dizajn da slijedi trendove, ali i dalje je prilično sličan prijašnjim modelima.

P.S. jučer sam sjedio pored neke žene u avionu, izvadila neku ogromnu crnu ciglu koja je zaštićena prozirnom plastičnom maskicom. Vidio sam samo prednju stranu, velike crne površine iznad i ispod ekrana... Mislio sam neki kinez. Kad ga je upalila sam tek skužio da je gore iOS. :/ Da se razumijemo, lijep je to uređaj kada ga primiš u ruku bez maske, ali kad ga vidiš ovako, samo prednja strana.. apsolutno bezveze i prilično anonimno.

10 godina
offline
Krenula prodaja HTC One M9

^Potpuno si u pravu i na tragu sljedeće činjenice: svi ti moderni pametni telefoni zapravo su ekran.

I svi su nezanimljivi i anonimni što se tiče izgleda. Beskrajno sitničarenje po forumima o tome od kojeg su

materijala, o tome je li prisutan "premium" osjećaj na dodir... Ono, daj nemojte me hebat.

Sve je to gotovo pokušaj da ih se učini zanimljivijima nego što jesu (s dizajnerske strane)

i opravda kupovina jednog ili drugog modela.

 

Minorne razlike u izgledu na stražnjem poklopcu i to je sve.

S dizajnerske strane, obična staklena ploča ispod koje je zaslon. Jedina bitnija razlika je

jesu li ćoškovi šiljati ili zaobljeni. Neko nevoli da ga bode u džepu, nekoga to ne smeta.

 

Uglavnom slični jedni drugima ko jaje jajetu. Ne živimo više u doba inovativnog dizajna Nokije

kad je svaki model imao "paf" efekt već i samo zbog izgleda, bez obzira na specifikacije.

 

A raspravljanje o tome je li od plastike, aluminija, bijelog zlata ili kriptona totalno su profulana

i dokona jer ćemo ih ionako svi manje više držati u nakom zaštitnom kućištu.

Jedino što je proizvođaču lakše opravdati cijenu od 6k+ kuna ako nije od plastike nego

od zanemarivo i neosjetno skupljeg aluminija. Da naš mobitel je skup, ali je od "plemenitog" materijala, a e...

Totalno me zaboli, neka je i od integralnog tijesta ako ga mogu speći tako da bude

čvrsto i da mi radi perfektno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2015 12:28 (Yo Momma).
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Krenula prodaja HTC One M9

Pocela prodaja HTC Flopa, ekran je dostupan u 50 nijansi plave. Zagrijavanje nije strasno, ako se telefon ne koristi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Krenula prodaja HTC One M9
Bio bi ti sretan da ga imas umjeato flopa kojeg imas sad
ptspclan.com | visit us ^^
9 godina
protjeran
offline
Re: Krenula prodaja HTC One M9
sardax kaže...
Bio bi ti sretan da ga imas umjeato flopa kojeg imas sad

 Nadam se da HTC placa za ovu besramnu promociju.

13 godina
offline
Re: Krenula prodaja HTC One M9
Magnolia_fan kaže...

Pocela prodaja HTC Flopa, ekran je dostupan u 50 nijansi plave. Zagrijavanje nije strasno, ako se telefon ne koristi.

 Ne razumijem? Prikazuje plavu umjesto sive možda? Ili samo nasumične gluposti trabunjaš?

9 godina
protjeran
offline
Re: Krenula prodaja HTC One M9
Chronosus kaže...
Magnolia_fan kaže...

Pocela prodaja HTC Flopa, ekran je dostupan u 50 nijansi plave. Zagrijavanje nije strasno, ako se telefon ne koristi.

 Ne razumijem? Prikazuje plavu umjesto sive možda? Ili samo nasumične gluposti trabunjaš?

 Ti trabunjas, a sto se ima razumijeti sve boje su hladne i bacaju na plavo.

14 godina
offline
Re: Krenula prodaja HTC One M9
Ti puno toga ne razumiš!
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
Re: Krenula prodaja HTC One M9
Magnolia_fan kaže...
Chronosus kaže...
Magnolia_fan kaže...

Pocela prodaja HTC Flopa, ekran je dostupan u 50 nijansi plave. Zagrijavanje nije strasno, ako se telefon ne koristi.

 Ne razumijem? Prikazuje plavu umjesto sive možda? Ili samo nasumične gluposti trabunjaš?

 Ti trabunjas, a sto se ima razumijeti sve boje su hladne i bacaju na plavo.

 Isprika, sam sam si kriv kad čitam reviewe na The Vergeu.

On the good side, the M9 is a beautifully designed smartphone, with a great screen, great sound, speedy performance, and all-day battery life.

 

Sad sam išao pogledati na AnAndtech koji stvarno testiraju a ne samo reviewaju proizvode i izgleda da je fakat zaj.. HTC ekran. Ne razumijem... Trebali su samo ostaviti isti ko prošle godine.

Čak su i s većom baterijom uspjeli sjeb.. trajanje .

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice