Kraj podrške za Windows 8

poruka: 24
|
čitano: 4.142
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kraj podrške za Windows 8".
10 godina
neaktivan
offline
Kraj podrške za Windows 8

Najkraća podrška u povijesti Windowsa...

 
21 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj podrške za Windows 8
Do kada W7 ima podršku?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows 8
Lion King kaže...
Do kada W7 ima podršku?

Prošle godine u ovo vrijeme je mainstream podrška prestala za W7.
Izvor: Microsoft Windows

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
15 godina
offline
Kraj podrške za Windows 8

izgleda da, nažalost, u MS-u ne postoji osoba dovoljno inteligentna da shvati smisao grafikona (udjeli OS-a) priloženog uz napis.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Kraj podrške za Windows 8

A nakon 14. listopada 2015. godine?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Kraj podrške za Windows 8
qwertzii kaže...

Najkraća podrška u povijesti Windowsa...

 

Istina, ali to uopće nije čudno. Nema razloga da korisnik Osmice ne izvrši update na 8.1.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
13 godina
offline
Kraj podrške za Windows 8

za 10ku aktivnapodrška završava 2020,nisu li govorili da je ovo posljedna verzija windowsa,tj da nasljednika neće biti? 

Svemirski mega car
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj podrške za Windows 8
Vjerojatno misle izdati Windows 10.1, 'ko zna...
13 godina
offline
Kraj podrške za Windows 8

It's A Trap!

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows 8
qwertzii kaže...

Najkraća podrška u povijesti Windowsa...

 A recimo da je Win8.1 SP update na Win8.0... kad je iscurila podrška za WinXP bez service packova? za Vistu bez servicepackova? za Win7 bez servicepackova? Šta god hoćeš napravit prvo ti kaže da instaliraš SP3, SP2, SP1, šta već pa će tek onda pričati sa tobom... pa tako je onda i sa Win8... istaliraj win8.1 oliti SP1 na Win8 pa onda pričaj dalje.

11 godina
odjavljen
offline
Kraj podrške za Windows 8

Podrška OSMS me inače jako brine u životu.

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Kraj podrške za Windows 8

Da... ili na linux. :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows 8
NiramX kaže...
qwertzii kaže...

Najkraća podrška u povijesti Windowsa...

 

Istina, ali to uopće nije čudno. Nema razloga da korisnik Osmice ne izvrši update na 8.1.

Jesi siguran?

Na laptopu moje curke (Toshiba) ne znam koji model, clean install ili update na 8.1 rezultira BSOD-om.
I nema načina.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kraj podrške za Windows 8
sudy_freak kaže...
NiramX kaže...
qwertzii kaže...

Najkraća podrška u povijesti Windowsa...

 

Istina, ali to uopće nije čudno. Nema razloga da korisnik Osmice ne izvrši update na 8.1.

Jesi siguran?

Na laptopu moje curke (Toshiba) ne znam koji model, clean install ili update na 8.1 rezultira BSOD-om.
I nema načina.

 

A na 10? Možda je to MS namjerno napravio da vam izleti BSOD i ostane jedina opcija Windows 10

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj podrške za Windows 8
NiramX kaže...
qwertzii kaže...

Najkraća podrška u povijesti Windowsa...

 

Istina, ali to uopće nije čudno. Nema razloga da korisnik Osmice ne izvrši update na 8.1.

Ne ide im baš ovaj "revolucionarni" prijelaz na 10-ku. Iz istog razloga što forsiraju to metro sučelje, što forsiraju prelazak na 10-ku jer je očito 7-ica predobra, ne želim prelaziti na novije verzije. Eventualno ću razmisliti o osmici kad budem uzimao novo računalo za godinu, dvije + ssd. Jedini nedostatak sedmice je taj što vrijeme nije na njenoj strani, kao što nije bilo ni na xp-ovoj. Ako je XP potrajao dobrih 8 godina (traje i više, ali masakriraju ga žešće), moderniji OS poput sedmice bi trebao najmanje toliko biti funkcionalan. 

Why so serious?
11 godina
online
Re: Kraj podrške za Windows 8
NiramX kaže...
qwertzii kaže...

Najkraća podrška u povijesti Windowsa...

 

Istina, ali to uopće nije čudno. Nema razloga da korisnik Osmice ne izvrši update na 8.1.

I ja sam to mislio, ali recimo kod mene NE PROLAZI (update). Nakon 3h downloada/instalacije samo se boota u windowse 8.0 i kaze "napravio sam systme restore jer update na 8.1 nije uspio zbog XYZ3654654%"%$"# errora"..... Kasnije sam trzaio po forumima doticni error i moze biti svasta, od nekog hardwarea koji mozebitno nepodrzava 8.1 (premd anist aod hardware aniej starije od 3 godine) do bilo kojeg drivera koji radi isti problem pa do lose podrske za multiGPU itd. itd. drugim rjecima moze biti hrpa razloga :(.

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
10 godina
offline
Kraj podrške za Windows 8

Glupo je, ali neki HW ima drivere najviše za win 8.0 koji ne rade s win 8.1.

Loše je i što Onedrive ne radi s win 8.1 ako imaš lokalni račun (može se doskočiti pomoću Syncdrivera).

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows 8
Cesc kaže...

Ne ide im baš ovaj "revolucionarni" prijelaz na 10-ku. Iz istog razloga što forsiraju to metro sučelje, što forsiraju prelazak na 10-ku jer je očito 7-ica predobra, ne želim prelaziti na novije verzije. Eventualno ću razmisliti o osmici kad budem uzimao novo računalo za godinu, dvije + ssd. Jedini nedostatak sedmice je taj što vrijeme nije na njenoj strani, kao što nije bilo ni na xp-ovoj. Ako je XP potrajao dobrih 8 godina (traje i više, ali masakriraju ga žešće), moderniji OS poput sedmice bi trebao najmanje toliko biti funkcionalan. 

 Jesi ti jedan od onih koji su se također bunili na "revolucionarno" Aero sučelje koje je došlo sa Vistom a sada ga diže u nebesa nakon što su otišli na metro soluciju.

 

Vrijeme nije na ničijoj strani, prestat će podrška i za Windows 10, kad tad. Evo taj moderni OS, Windows 7 je već na sedmoj godini službe... znači još samo godina dana dok dođe do tih "dobrih" osam godina od XP-a.

Swedish latin super funk.
12 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows 8
Kk drukcije podic postotke na novom os, ako ne ukines podrsku na starom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows 8
NiramX kaže...

Istina, ali to uopće nije čudno. Nema razloga da korisnik Osmice ne izvrši update na 8.1.

Kako nema, naravno da ima - ja nemam tu opciju, jer nisu dokupljene licence. Imam 8.0 i ne mogu nadograditi na 8.1.

Rado bih, doduše.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
15 godina
offline
Kraj podrške za Windows 8

znakovito u ovome je što će w8, mutavo iživljavanje onog sljepara i probisvijeta steve "developers x3!" ballmera, napokon otići tamo gdje i pripada - na smetlište. gdje je i njemu mjesto. no čini se da MS mnije kako će prvo s 8.1 (djelomično jest) i sad s 10 (a-a) ispraviti tu grubu pogrešku, tipičnu za zbitoglavce niska čela ali visoke ćele koji dobiju vlast u ruke. no neće još duuuuugo. dok je sedmice, dok nam hrašće bura vije, dok junačko srce bije, dok ... itd. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj podrške za Windows 8
sirka666 kaže...
Cesc kaže...

Ne ide im baš ovaj "revolucionarni" prijelaz na 10-ku. Iz istog razloga što forsiraju to metro sučelje, što forsiraju prelazak na 10-ku jer je očito 7-ica predobra, ne želim prelaziti na novije verzije. Eventualno ću razmisliti o osmici kad budem uzimao novo računalo za godinu, dvije + ssd. Jedini nedostatak sedmice je taj što vrijeme nije na njenoj strani, kao što nije bilo ni na xp-ovoj. Ako je XP potrajao dobrih 8 godina (traje i više, ali masakriraju ga žešće), moderniji OS poput sedmice bi trebao najmanje toliko biti funkcionalan. 

 Jesi ti jedan od onih koji su se također bunili na "revolucionarno" Aero sučelje koje je došlo sa Vistom a sada ga diže u nebesa nakon što su otišli na metro soluciju.

 

Vrijeme nije na ničijoj strani, prestat će podrška i za Windows 10, kad tad. Evo taj moderni OS, Windows 7 je već na sedmoj godini službe... znači još samo godina dana dok dođe do tih "dobrih" osam godina od XP-a.

 Ja sam jedan od onih koji su bili 2. razred osnovne kad je XP izašao tako da dolaskom Viste nisam imao toliko razvijeno mišljenje o njoj, osim da je strašno neoptimizirana. Općenito mi se ne sviđa onaj koncept "one size fits all" koji se pokušava progurati kroz metro sučelje, jednostavno ne možeš imati isto sučelje na mobu, tabletu, laptopu i desktopu (mislim da su to bugovci bili komentirali sa rečenicom tipa: otvaranje prozora preko cijelog zaslona u 2015.?) Dakako, to je moje mišljenje i drugi se mogu, a i ne moraju slagati sa time. Po meni, osnovna postavka tržišta je ta da ako je proizvod dobar, lako ga je prodati, ako je loš, treba ti majstor da ga nekom uvali. Možda je to razlog zašto je 10-ka besplatna 

Why so serious?
14 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows 8
Cesc kaže...

 Ja sam jedan od onih koji su bili 2. razred osnovne kad je XP izašao tako da dolaskom Viste nisam imao toliko razvijeno mišljenje o njoj, osim da je strašno neoptimizirana. Općenito mi se ne sviđa onaj koncept "one size fits all" koji se pokušava progurati kroz metro sučelje, jednostavno ne možeš imati isto sučelje na mobu, tabletu, laptopu i desktopu (mislim da su to bugovci bili komentirali sa rečenicom tipa: otvaranje prozora preko cijelog zaslona u 2015.?) Dakako, to je moje mišljenje i drugi se mogu, a i ne moraju slagati sa time. Po meni, osnovna postavka tržišta je ta da ako je proizvod dobar, lako ga je prodati, ako je loš, treba ti majstor da ga nekom uvali. Možda je to razlog zašto je 10-ka besplatna 

 Desetka nije besplatna, desetka je besplatna nadogradnja ako imaš prije kupljene Windowse.

 

Da mislim da su to i oni shvatili nakon Windowsa8 da ne možeš imat isto sučelje, pa sada imaju dva vrlo slična sučelja, jedno za mobilne uređaje te jedno za desktop, vratili su Start, metro aplikacije se otvaraju u normalnim prozorima, uglavnom sve što nije valjalo s 8 sada je odlično sa 10.

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows 8
sirka666 kaže...

 

Da mislim da su to i oni shvatili nakon Windowsa8 da ne možeš imat isto sučelje, pa sada imaju dva vrlo slična sučelja, jedno za mobilne uređaje te jedno za desktop, vratili su Start, metro aplikacije se otvaraju u normalnim prozorima, uglavnom sve što nije valjalo s 8 sada je odlično sa 10.

 i još je izvrsno (taman kako treba) u win 7, poživio on nama još 100 godina i ja mu na sprovod došao. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice