Kraj mišu?

poruka: 55
|
čitano: 5.103
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kraj mišu?".
15 godina
neaktivan
offline
Kraj mišu?

Jedva čekam!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kraj mišu?

Ma mišonja nigdje neće nestati. Nema bolje stvarčice od njega.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 1.8GHz; ASUS EN7300GT SILENT @ 475/920; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kraj mišu?

Lol. Kraj miša.

 

Neće to nastupiti još duuugo vremena.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kraj mišu?
itf4n kaže...

Lol. Kraj miša.

 

Neće to nastupiti još duuugo vremena.

 haha, tak je
http://www.freewebs.com/horagio/ 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Kraj mišu?

Pa ne znam što da mislim...Navikao sam se na miša, ali vjerujem da može postojati bolje rješenje od klikanja...Ali, nije mi posve jasno kako će se kursor dovoditi do željene 'destinacije' ?? Zar pomicanjem zjenice? Ali,onda, morati će postojati uređaj koji će nam stalno pratiti pokrete oka, što mi ne zvuči baš prihvatljivo...Ali, živi bili pa vidjeli...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kraj mišu?

Jadni miš...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kraj mišu?
raspoznavat će mimiku lica?
ne vidim kako je to moguće.
probajte par minuta tipkat po ekranu vidjet čete kako je zamorno!
Viva la vida
16 godina
offline
Kraj mišu?

Kaj će ga zamjeniti, štakor?

Niš novo jer je danas u trendu "The bigger, the better"Cool

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kraj mišu?

Multitouch ekrani imaju smisla, mimika lica nema.

A sad bas da ce izumrijet.... ak nis drugo ostat ce ko gamerski uredjaj za fps igre.

www.dice3d.com - Online portfolio
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kraj mišu?
da pitanje je sad što će biti s igricama ? valjda če izmislit nešto kao wii puška samo što se natakne na ruku i onda tuće hehe.
Viva la vida
16 godina
neaktivan
offline
Kraj mišu?

Touchpad je jedna dosta bolja solucija od miša...

If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kraj mišu?

Kako se bavim industrijskim dizajnom, zainteresirala me ova tema. Ne znam točno kako zamišljavaju tu zamjenu, ali ja sam dobio neku svoju ideju. Morati ću je kasnije prebaciti 'na papir', a usto me zanima što li vi mislite o njoj. Ali, to je ideja smišljena u par minuta i nerazrađena je.

Dakle, na jagodice palca i kažiprsta (neovisno da li je korištena ruka lijeva ili desna) stavila bi se dva 'prstena'. Ti prsteni bili bi malo veći od 'pravih', normalnih, vjenčanih prstenaNamigiva. Imali bi svoj 'dok' preko kojega bi bili povezani s PC, dakako bežično. Za pomicanje kursora koristio bi se prsten na kažiprstu. Dakle, otprilike znate kako bi to izgledalo...Ispružite kažiprst i po zraku vrtite prst, 'zamišljajući' da je monitor. Kad biste došli do određene ikonice, u 'igru' biste uključili i palac, te biste laganim dodirom između ta dva prsta otvorili taj program ili igru ili bilo što drugo. To bi otprilike bilo više manje to.

Dakako, to su osnovne ideje. Molim vas ako imate što dodati, ako imate neku svoju ideju, samo napišite...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kraj mišu?
Riker kaže...

Kako se bavim industrijskim dizajnom, zainteresirala me ova tema. Ne znam točno kako zamišljavaju tu zamjenu, ali ja sam dobio neku svoju ideju. Morati ću je kasnije prebaciti 'na papir', a usto me zanima što li vi mislite o njoj. Ali, to je ideja smišljena u par minuta i nerazrađena je.

Dakle, na jagodice palca i kažiprsta (neovisno da li je korištena ruka lijeva ili desna) stavila bi se dva 'prstena'. Ti prsteni bili bi malo veći od 'pravih', normalnih, vjenčanih prstenaNamigiva. Imali bi svoj 'dok' preko kojega bi bili povezani s PC, dakako bežično. Za pomicanje kursora koristio bi se prsten na kažiprstu. Dakle, otprilike znate kako bi to izgledalo...Ispružite kažiprst i po zraku vrtite prst, 'zamišljajući' da je monitor. Kad biste došli do određene ikonice, u 'igru' biste uključili i palac, te biste laganim dodirom između ta dva prsta otvorili taj program ili igru ili bilo što drugo. To bi otprilike bilo više manje to.

Dakako, to su osnovne ideje. Molim vas ako imate što dodati, ako imate neku svoju ideju, samo napišite...

 ideja je genijalna probaj poslat nekom možda baš bude htio otkupit taj tvoj patenat (ozbiljno)
Viva la vida
15 godina
offline
Kraj mišu?

Joj kak volim ovakva novinarska preseravanja, mos mislit, za par godina cemo obradjivati sliku u Photoshopu tako da cemo se malo kreveljiti pred ekranom, a malo cemo ga prckati masnim prstima jer je valjda brze pomaknuti ruku s jednog na drugi kraj velikog monitora nego pomaknuti misa.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kraj mišu?

loša prognoza..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kraj mišu?

bullshit....................................

tak su i sprognozirali kraj svijeta valjda vec 5 puta do sad

uostalom ko bu si mogo kupit taj multitouch ekran

nebu misonja jos dugo u penziju.............

Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.7.2008 20:11 (angel of fire).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kraj mišu?

Cisto sumnjam da je misu odzvonilo, ipak jos neko vrijeme ce biti prisutan. Ali neke tehnologije obecavaju mogucu zamjenu misa. Firma OCZ ako se nevaram je napravila neku traku koja se stavi na glavu i koja ima senzore na sebi te "cita" mozdane valove, i prepoznaje kretanje ociju i omogucava igranje igara. U Bugu sam procitao, ali nemogu naci koji broj..

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kraj mišu?
naxeem kaže...

Touchpad je jedna dosta bolja solucija od miša...

Ne znam bas.. Meni osobno touchpad samo zivce trosi, pa onda ga slucajno i tapnem malo, pa to ispada kao da sam htio kliknut..

A sto ja sa trackball-om? To mi se cini kao moguce rjesenje iako stvar vec postoji neko vrijeme..

Ipak, moje osobno misljenje je da ce mis ostati u sluzbi jos neko duze vrijeme. 
"Tako je" - povikse seljaci i slozno glavama razbise zid
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.7.2008 20:42 (1domagoj1).
16 godina
offline
RE: Kraj mišu?
naxeem kaže...

Touchpad je jedna dosta bolja solucija od miša...

Meni nije. S laptopom koristim miš. I sve osobe koje znam.
16 godina
offline
RE: Kraj mišu?
isto i za mene vrijedi, touchpad=smece
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
16 godina
protjeran
offline
Kraj mišu?

Ma mis je kao spolni organ!

1.Bez njega ne mozes

2.Navikao si se na njega

3.Iznevjeri te ako je USB u nekim situacijama...

 

Leadtek WinFast PX8600GTS 256MB GDDR3 AMD Athlon 64 x2 4200+@2.2GHz Abit KN9 nForce 570 Ultra 2x1 GB 800MHz Kingmax Hitachi 250GB 8MB cache SM206BW Logitech MX518
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kraj mišu?
benko kaže...
isto i za mene vrijedi, touchpad=smece
 Potpisujem...misevi zive zauvijekCool
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
offline
Kraj mišu?

Ma na kraju cemo mi svi imat ono ko u reklamama za paste za zube! Onak neke ekrane koji lebde u zraku i onda se nesto s rukama po njima radi!Smijeh

 

Ma nece misevi jos dugo u penziju!

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kraj mišu?

Ja svoj logitech 518 jos nisam ni otplatio.

Mislim da cu koristit mis sve dok snagom ume

ne budem mogao pomicat kursor

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kraj mišu?

Doom 8: Miševi lete u nebo

Ne bumo onda Quakelive mogli igrati. A-A, miš iz moje mišolovke nejde još dugo.

Core 2 Duo 6750 3.2GHz 4GB ddr2 800 MHz GeForce 8800GT 512 MB Gigabyte P35-DS3L Vista Ultimate
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kraj mišu?
natan13 kaže...

Ma mis je kao spolni organ!

1.Bez njega ne mozes

2.Navikao si se na njega

3.Iznevjeri te ako je USB u nekim situacijama...

 

Sa prvom i drugom tvrdnjom se iz iskustva mogu sloziti, no brine me samo sto ono USB znaci.
Pokusavajuci izbjeci neprikladne konotacije najbolje sto mi pada na pamet je "Umorna Sebicna Budala" ili "Unatoc Svemu Beskicmenjak" ...

P.S. Sa trecom tvrdnjom nemam iskustva Smijeh.
Jedno je sigurno - "Mala čizmica" sigurno nije bio normalan!
16 godina
protjeran
offline
RE: Kraj mišu?
naxeem kaže...

Touchpad je jedna dosta bolja solucija od miša...

E pa onda ti sa touchpadom igraj FPS,RTS igre. Dokle god ne naprave povoljnu VR opremu a FPS igre isto tako ne prilagode takvoj opremi, miš će biti glavni a i onda ako igre prilagode, takvi igrači bi bili u povoljnijem položaju. Oči bi bile brže od pokreta rukom a to bi bilo slično kao da imaš aimbota.
Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
15 godina
offline
Kraj mišu?

Kraj miševa? To se neće dogoditi još najmanje 10ak godina, što god da sutra izume.

Što se tiče touchpada - jeste li ikada probali igrati nešto s touchpadom - iskustvo je gotovo isto kao da se vratiš na početak 3D gaminga i koristiš strelice za okretanje.

Zašto se toliko čudite upravljanju očima i pokretima lica? Bio sam na nekom IT sajmu i isprobao to uživo. Imaš neku stereoslkopsku kameru koja registrira pokrete očima i licem. Prvo prođeš trening od kojih 30s do 1min i stvar nakon toga radi bez greške. Jedino bi moglo biti malo teže u igrama, ali tu bi trebala uskočiti ona EEG traka koju je kolega prije spomenuo. Mislim da ta kombinacija može bez problema zamjeniti miša, bez kašnjenja, zapinjanja, ovisnosti o podlozi itd.

 

LLAPBelji se

...And then You will die, when Your ideals You deny...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kraj mišu?
the_tux kaže...
naxeem kaže...

Touchpad je jedna dosta bolja solucija od miša...

E pa onda ti sa touchpadom igraj FPS,RTS igre. Dokle god ne naprave povoljnu VR opremu a FPS igre isto tako ne prilagode takvoj opremi, miš će biti glavni a i onda ako igre prilagode, takvi igrači bi bili u povoljnijem položaju. Oči bi bile brže od pokreta rukom a to bi bilo slično kao da imaš aimbota.
 Pa već imaš tracker MISLI koji funkcionira jako dobro. Prezentiran je na expou ove godine i nije skup. Čim bude nabavljiv u nas, ja ga kupim. Upravo ta prednost pred jadnicima s mišem je super.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2008 9:36 (naxeem).
16 godina
offline
Kraj mišu?

...i pojela maca miša.

 

Ne moš vjerovat.

hcsc
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice