Korisnici iPhonea najodaniji

poruka: 79
|
čitano: 7.119
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korisnici iPhonea najodaniji".
14 godina
neaktivan
offline
Korisnici iPhonea najodaniji

Također najvoljniji čekati satima u redu za proizvod koji se može naručiti online i dobiti koji dan poslije. 

Just sayin'.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Korisnici iPhonea najodaniji

pa dobro za tu informaciju bas i nije potrebna vijest, dosta je procitat bilo koji forum:D

btw, jedno pitanje, cemu svako malo neka vjest o tome da su korisnici iphona najzadovoljniji i najsretniji, dosta je sam jedna vjest o tome godisnje (nije da poticem mrznju, ali svako malo neka takva vijest na istu foru, bilo bi mi jednako glupo citat da svako malo bude nesto google najkoristenija trazilica, iliti korisnici googla najodaniji trazilici)

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2011 14:00 (Check).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Korisnici iPhonea najodaniji

dugo nije bila slicna vijest, korisnici ajfona:

  1. naljepsi
  2. najvise se sexaju
  3. najpametniji
  4. najdruzeljubljiviji
  5. najljepse prde

 

 

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
37 4 hvala 0
14 godina
online
Korisnici iPhonea najodaniji

Ništa čudno kad je kvalitetan proizvod. Nećemo valjda prelaziti sa konja na magarca.

Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Korisnici iPhonea najodaniji

Znamo, kad kupiš dobiš kvalitetan uređaj tako da nema problema! {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
Xanzzu kaže...

Također najvoljniji čekati satima u redu za proizvod koji se može naručiti online i dobiti koji dan poslije. 

Just sayin'.

Za više love.

 

Check kaže...

pa dobro za tu informaciju bas i nije potrebna vijest, dosta je procitat bilo koji forum:D

btw, jedno pitanje, cemu svako malo neka vjest o tome da su korisnici iphona najzadovoljniji i najsretniji, dosta je sam jedna vjest o tome godisnje (nije da poticem mrznju, ali svako malo neka takva vijest na istu foru, bilo bi mi jednako glupo citat da svako malo bude nesto google najkoristenija trazilica, iliti korisnici googla najodaniji trazilici)

Očito te naslov zainteresirao i natjerao da komentiraš - što  znači minimalno 3 klika u kojima će ti se prikazati reklama. Kud sreće veće stari, što više takvih to bolje. ;-)

Tolerancija mi nije jača strana, svi drugi griješe a ja sam bez mana.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
skank666 kaže...

dugo nije bila slicna vijest, korisnici ajfona:

  1. naljepsi
  2. najvise se sexaju
  3. najpametniji
  4. najdruzeljubljiviji
  5. najljepse prde

 

 

 

 

Stari fulao si gol naime ne ovo nije kvalifikacija iPhone usera u tom smislu, nego je stvar u tome da ljude ne mijenjau uređaj s kojim su zadovoljni, kužiš , iPhone je napravljen na način da bude jednostavan za rukovanje s time da pruža širok spektar mogućnosti te u pravilu zadovoljava svim zahtjevima korisnika.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji

ne, ti si fulao poantu mog posta... ova nabrajanja su skroz nebitna ovo je ono na sto sam ukazivao ; dugo nije bila slicna vijest, korisnici ajfona... 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
woodgamesfx kaže...
skank666 kaže...

dugo nije bila slicna vijest, korisnici ajfona:

  1. naljepsi
  2. najvise se sexaju
  3. najpametniji
  4. najdruzeljubljiviji
  5. najljepse prde

 

 

 

 

Stari fulao si gol naime ne ovo nije kvalifikacija iPhone usera u tom smislu, nego je stvar u tome da ljude ne mijenjau uređaj s kojim su zadovoljni, kužiš , iPhone je napravljen na način da bude jednostavan za rukovanje s time da pruža širok spektar mogućnosti te u pravilu zadovoljava svim zahtjevima korisnika.

Ako je takav korisnik zadovoljan sa starim iPhone-om, zasto je kupio novi?

Mozda nije bio zadovoljan sa starim, pa je morao kupiti ovaj koji je navodno napredniji i brzi?

 

Pitam se da li ti analiticari isto tako racunaju kada Android korisnik prede sa SE-a na HTC, da li je on zapravo vjeran Android platformi ili je nezadovoljan SE-om pa je presao na HTC?

 

Super su mi ti zakljucci.

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
skank666 kaže...

ne, ti si fulao poantu mog posta... ova nabrajanja su skroz nebitna ovo je ono na sto sam ukazivao ; dugo nije bila slicna vijest, korisnici ajfona... 

 

Moram priznat da ne kužim niti sada, ako ti smatraš da sam krivo plasirao sadržaj onda OK.

14 godina
protjeran
offline
Korisnici iPhonea najodaniji

Ja da kupim iPhone za 5000Kn odmah bi ga promijenio.

 

Pare, što je to?

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
woodgamesfx kaže...
skank666 kaže...

dugo nije bila slicna vijest, korisnici ajfona:

  1. naljepsi
  2. najvise se sexaju
  3. najpametniji
  4. najdruzeljubljiviji
  5. najljepse prde

 

 

Stari fulao si gol naime ne ovo nije kvalifikacija iPhone usera u tom smislu, nego je stvar u tome da ljude ne mijenjau uređaj s kojim su zadovoljni, kužiš , iPhone je napravljen na način da bude jednostavan za rukovanje s time da pruža širok spektar mogućnosti te u pravilu zadovoljava svim zahtjevima korisnika.

 

Ja sam nažalost ekstremno zahtjevan korisnik pa spadam u onih 16% koji su otišli sa iPhonea..

Htio sam da mi mobitel ima bluetooth file transfer, normalnu sim karticu, micro sd karticu, pa čak i izvješće o primitku sms poruke sam htio par puta..

Al dobro, nisu svi tako ekstremno zahtjevni pretpostavljam?

 

Kakvi su to zahtjevni korisnici za tebe woodgamesfx?

 

 

Ovo nije nimalo čudno. Većinu iPhone korisnika koje ja poznajem više manje nisu nimalo zahtjevni korisnici. Sms, poziv, ponekad raspored autobusa, face i to je to. Bitno da lijepo izgleda kad se izvadi na stol. Ne žele da im mobitel postavlja, za njih, nepotrebna pitanja i ne žele ništa podešavati, pa tako dosta njih ima istu melodiju zvona i čim zazvoni jedan, svi se trzaju čiji je.. No u praksi to je dobro za Apple. Ekipa koja želi novi mobitel, a prije je imala Apple, zna da radi više manje outof box (konačno je i to moguće). Ima kameru koja je osmišljena za point and shoot, ljepuškast dizajn i više im ne treba.. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
woodgamesfx kaže...
skank666 kaže...

dugo nije bila slicna vijest, korisnici ajfona:

  1. naljepsi
  2. najvise se sexaju
  3. najpametniji
  4. najdruzeljubljiviji
  5. najljepse prde

 

 

 

 

Stari fulao si gol naime ne ovo nije kvalifikacija iPhone usera u tom smislu, nego je stvar u tome da ljude ne mijenjau uređaj s kojim su zadovoljni, kužiš , iPhone je napravljen na način da bude jednostavan za rukovanje s time da pruža širok spektar mogućnosti te u pravilu zadovoljava svim zahtjevima korisnika.

Zašto se ovaj fail neprestano ponavlja? Nije po ničemu jednostavniji od bilo kojeg drugog OS-a.

Kao da gledam klince koji komentiraju sex a nisu ni vidjeli pi***.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Korisnici iPhonea najodaniji

prvi koji sam kupio bio je 3g, bio sam fasciniran njime, dobio sam ga za cijelih 498 kn.

 

nažalost nakon 6 mj krepao mu je WIFI sklop, ali ugodno sam se iznenadio što sam - čim sam ga odnio na reklamaciju u T-com dobio NOVI zapakiran na korištenje dok se moj ne "popravi" pod garancijom.

 

nakon mjesec i pol zvali su me da dođem preuzeti opet GANC novi jer se moj neda popraviti :)

 

Tako da sam kupio 1 novi, a otpakirao i koristio 3 komada :)

Nakon toga imam samo ajfone :) (3gs, 4... )

ideja prelaska na nešto drugo mi je funkcionalno i estetski odbojna...

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji

Imam osjecaj kao da Android imaju 2 covjeka na svijetu{#}        Vjerovatno zbog ovakvih tema,koje su sve cesce na ovom forumu.

This post is signed by Ivanoile
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
Psiho246 kaže...

Ako je takav korisnik zadovoljan sa starim iPhone-om, zasto je kupio novi?

Mozda nije bio zadovoljan sa starim, pa je morao kupiti ovaj koji je navodno napredniji i brzi?

 

Pitam se da li ti analiticari isto tako racunaju kada Android korisnik prede sa SE-a na HTC, da li je on zapravo vjeran Android platformi ili je nezadovoljan SE-om pa je presao na HTC?

 

Super su mi ti zakljucci.

 

Offtopic :

U onoj temi prije nije mi se više dalo ulazit u raspravu iz razloga da ne pređemo u špagete tj. zakljućio si raspravu sa tezom o stavovima i ja to poštujem.

 

OnTopic:

 

Eliminiraš niz stvari u svojoj tezi i eliminiraš prvo i osnovno, a  to je da 99.9% iPhone korisnika uzima uređaj u vidu neke pretplate te taman za 2 godine izađe serija s kojom zamjene stari, a da se pritom ne moraju od nule navikavati na novi uređaj te razmišljat kako transferirat podatka sa starijeg na novi.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
EchoOne kaže...

 

Ja sam nažalost ekstremno zahtjevan korisnik pa spadam u onih 16% koji su otišli sa iPhonea..

Htio sam da mi mobitel ima bluetooth file transfer, normalnu sim karticu, micro sd karticu, pa čak i izvješće o primitku sms poruke sam htio par puta..

Al dobro, nisu svi tako ekstremno zahtjevni pretpostavljam?

 

Kakvi su to zahtjevni korisnici za tebe woodgamesfx?

 

 

Ovo nije nimalo čudno. Većinu iPhone korisnika koje ja poznajem više manje nisu nimalo zahtjevni korisnici. Sms, poziv, ponekad raspored autobusa, face i to je to. Bitno da lijepo izgleda kad se izvadi na stol. Ne žele da im mobitel postavlja, za njih, nepotrebna pitanja i ne žele ništa podešavati, pa tako dosta njih ima istu melodiju zvona i čim zazvoni jedan, svi se trzaju čiji je.. No u praksi to je dobro za Apple. Ekipa koja želi novi mobitel, a prije je imala Apple, zna da radi više manje outof box (konačno je i to moguće). Ima kameru koja je osmišljena za point and shoot, ljepuškast dizajn i više im ne treba.. 

 

Glupo bi bilo s moje strane sad ti ić tumačit kako možeš ovo ili ono , tvoj odabir.

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
woodgamesfx kaže...
skank666 kaže...

ne, ti si fulao poantu mog posta... ova nabrajanja su skroz nebitna ovo je ono na sto sam ukazivao ; dugo nije bila slicna vijest, korisnici ajfona... 

 

Moram priznat da ne kužim niti sada, ako ti smatraš da sam krivo plasirao sadržaj onda OK.

klikci redom:

  1. http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/korisnici-zadovoljni-ipadom/56102.aspx
  2. http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/korisnici-najzadovoljniji-appleom/22557.aspx
  3. http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/korisnici-iphonea-najzadovoljniji/56741.aspx
  4. http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/najlojalniji-korisnici-iphonea/85544.aspx
  5. http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/najzadovoljniji-korisnici-iphonea/77062.aspx
  6. http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/zadovoljstvo-korisnika-iphoneom-4/63689.aspx

 

a jos nisam uspio naci one da se najvise je8u i da su najpametniji ili tako nekako... ali moram priznat da me i ovo iznenadilo; koliko istih textova!!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
ivanoile kaže...

Imam osjecaj kao da Android imaju 2 covjeka na svijetu{#}        Vjerovatno zbog ovakvih tema,koje su sve cesce na ovom forumu.

Zašto, pa upravo u tim temama ti pretežito vise Androidaši.

Tolerancija mi nije jača strana, svi drugi griješe a ja sam bez mana.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
Danny_HR kaže...
ivanoile kaže...

Imam osjecaj kao da Android imaju 2 covjeka na svijetu{#}        Vjerovatno zbog ovakvih tema,koje su sve cesce na ovom forumu.

Zašto, pa upravo u tim temama ti pretežito vise SPAMERI.

Popravljeno! {#}

16 godina
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
woodgamesfx kaže...
Psiho246 kaže...

Ako je takav korisnik zadovoljan sa starim iPhone-om, zasto je kupio novi?

Mozda nije bio zadovoljan sa starim, pa je morao kupiti ovaj koji je navodno napredniji i brzi?

 

Pitam se da li ti analiticari isto tako racunaju kada Android korisnik prede sa SE-a na HTC, da li je on zapravo vjeran Android platformi ili je nezadovoljan SE-om pa je presao na HTC?

 

Super su mi ti zakljucci.

 

Offtopic :

U onoj temi prije nije mi se više dalo ulazit u raspravu iz razloga da ne pređemo u špagete tj. zakljućio si raspravu sa tezom o stavovima i ja to poštujem.

 

OnTopic:

 

Eliminiraš niz stvari u svojoj tezi i eliminiraš prvo i osnovno, a  to je da 99.9% iPhone korisnika uzima uređaj u vidu neke pretplate te taman za 2 godine izađe serija s kojom zamjene stari, a da se pritom ne moraju od nule navikavati na novi uređaj te razmišljat kako transferirat podatka sa starijeg na novi.

 

 

Istina, to je takoder moguci zakljucak.

Opet, pokazuje kako su ovakve vijesti sipak jer ne pokazuju bas nista.

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
Xanzzu kaže...

Također najvoljniji čekati satima u redu za proizvod koji se može naručiti online i dobiti koji dan poslije. 

Just sayin'.

Čekati u redu minutama uz senviče, kavu i tortice za mobitel koji su mogli naručiti doma bez popusta od 500kn.

Just sayin'.

12 godina
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
LordShgi kaže...

Čekati u redu minutama uz senviče, kavu i tortice za mobitel koji su mogli naručiti doma bez popusta od 500kn.

Just sayin'.

 

Pa to je odlican deal. 900 kn popusta, za malo druzenja s ljudima u redu. Nije poanta u cekanju, zelji da budes prvi, nego u osjecaju.

14 godina
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
LordShgi kaže...
Xanzzu kaže...

Također najvoljniji čekati satima u redu za proizvod koji se može naručiti online i dobiti koji dan poslije. 

Just sayin'.

Čekati u redu minutama uz senviče, kavu i tortice za mobitel koji su mogli naručiti doma bez popusta od 500kn.

Just sayin'.

neko voli uštedit 500 kn, a ima i onih koji imaju viška para očito

14 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
Danny_HR kaže...
Xanzzu kaže...

Također najvoljniji čekati satima u redu za proizvod koji se može naručiti online i dobiti koji dan poslije. 

Just sayin'.

Za više love.

Ljudima koji su u stanju iskeširati više tisuća kuna za mobitel koji će promijeniti u godinu-dvije popust ne bi trebao uopće praviti razliku. Osim ako nisu u financijskog stanja u kojem o ovakvom mobitelu ne bi rebali ni razmišljati (ili barem kupiti stariji model), pa da se odma počne šparati i na kruhu za sljedeći iProizvod. 

Sad, čekanje u redu za kruh kad kaufland baci sniženje - to mogu razumijeti.

 

LordShgi kaže...
Xanzzu kaže...

Također najvoljniji čekati satima u redu za proizvod koji se može naručiti online i dobiti koji dan poslije. 

Just sayin'.

Čekati u redu minutama uz senviče, kavu i tortice za mobitel koji su mogli naručiti doma bez popusta od 500kn.

Just sayin'.

Svako tko uštedi 500kn za par minuta svaka čast. Ali krivo si pročitao moj komentar. Napisao sam par sati. Kao ono, kad bude na vjestima - novi iPhone izlaz za 3 sata - već su dugi redovi ispred Apple trgovina. Da, kao da to odmah nisi skužio.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
Ja mislim da su bugovci ovu temu objavili već par puta.
14 godina
neaktivan
offline
Korisnici iPhonea najodaniji

Ja sam bio 2 godina na androidu i upravo kupio 4s

Ovdje nema dileme iPhone je od androida bolji za klasu

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
skank666 kaže...
woodgamesfx kaže...
skank666 kaže...

ne, ti si fulao poantu mog posta... ova nabrajanja su skroz nebitna ovo je ono na sto sam ukazivao ; dugo nije bila slicna vijest, korisnici ajfona... 

 

Moram priznat da ne kužim niti sada, ako ti smatraš da sam krivo plasirao sadržaj onda OK.

klikci redom:

  1. http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/korisnici-zadovoljni-ipadom/56102.aspx
  2. http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/korisnici-najzadovoljniji-appleom/22557.aspx
  3. http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/korisnici-iphonea-najzadovoljniji/56741.aspx
  4. http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/najlojalniji-korisnici-iphonea/85544.aspx
  5. http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/najzadovoljniji-korisnici-iphonea/77062.aspx
  6. http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/zadovoljstvo-korisnika-iphoneom-4/63689.aspx

 

a jos nisam uspio naci one da se najvise je8u i da su najpametniji ili tako nekako... ali moram priznat da me i ovo iznenadilo; koliko istih textova!!

hahahaha..predobro!!!..{#}..Apple Sljedbenici na sto načina..{#}

14 godina
offline
Re: Korisnici iPhonea najodaniji
Bruno Matejcic kaže...

Ja sam bio 2 godina na androidu i upravo kupio 4s

Ovdje nema dileme iPhone je od androida bolji za klasu

ne spamaj, ja sam na iphoneu vec 2 god.(iphone 3gs) i sljedeci mobitel ce mi biti android(90%), osim ako ne bude neka predobra cjenovna ponuda za iphone

15 godina
neaktivan
offline
Korisnici iPhonea najodaniji
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice