Konzum i Tisak na Foursquareu

poruka: 17
|
čitano: 4.778
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Konzum i Tisak na Foursquareu".
13 godina
neaktivan
offline
Konzum i Tisak na Foursquareu

Bravo

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Konzum i Tisak na Foursquareu

jesam li jedini kome se gade lokacijske socijalne mreže?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Konzum i Tisak na Foursquareu

Meni je Gowalla puno bolja! 

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Konzum i Tisak na Foursquareu

Zanimljivo da i neke naše domace firme koje se ne bave IT-em prate trendove.

Skužio sam da sad na ulazu u svaki Konzum ima QR kod putem kojeg se dolazi do njihove

facebook stranice. U svakom slucaju pohvalno da su u koraku s vremenom i da se trude biti kreativni.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Moj PC  
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Konzum i Tisak na Foursquareu
vjeko kaže...

Meni je Gowalla puno bolja! 

Par dana sam se igrao s time i sad mi stoji na mobitelu, nisam uspio skužiti u ćemu je poanta, blizu moje kuće je krčma i u toj krčmi je bio neki lik i to je unio u to, malo sam se igrao s time i onda mi je dojadilo. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Konzum i Tisak na Foursquareu

qr code, face i twitter ne prodaju proizvod..... prodaju ga najniža cijena i općenito popusti novčani i količinski. ovo je ok ovako malo za igranje no vjerojatno više od polovice potrošača niti ne primjeti qr ili pak ni ne zna što je to.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 22:40 (hondo).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Konzum i Tisak na Foursquareu
hondo kaže...

qr code, face i twitter ne prodaju proizvod..... prodaju ga najniža cijena i općenito popusti novčani i količinski. ovo je ok ovako malo za igranje no vjerojatno više od polovice potrošača niti ne primjeti qr ili pak ni ne zna što je to.

Pa mlađa generacija primjeti. Isto kao što su mnoge reklame za cokolade i npr.bonbon s tim kodom.

A i vidim da Konzum ima 70 000 ljudi na svojim stranicama što je prilicno velika brojka za neku takvu kompaniju.

I ocito da kroz te stranice stalno informiraju o svojim akcijama, nagradnim igrma i sl.

Isto tako prvi su napravili internet trgovinu u hrvatskoj.

Moji su kupovali par puta putem njihove internet prodavaonice i fakat se isplati.

Ako ništa uštediš na vremenu i benzinu.

Što se tice cijena to je sve tu negdje koliko sam primjetio. Kako obicno biva koliko para toliko muzike...

U svakom slucaju pohvalno i dobra komunikacija s kupcima. Kroz sve to nekako mi se cini da Konzum

više nego dobro prati trendove za razliku od ostalih trgovackih lanaca.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 22:52 (alen-c).
16 godina
offline
Re: Konzum i Tisak na Foursquareu
vjeko kaže...

Meni je Gowalla puno bolja! 

Odlično i baš lijepo, samo ako želiš doista imati nešto od prijavljivanja tu i tamo logično bi bilo iskoristiti bolju ponudu, a ne bolju "što god".

16 godina
offline
Re: Konzum i Tisak na Foursquareu
hondo kaže...

qr code, face i twitter ne prodaju proizvod..... prodaju ga najniža cijena i općenito popusti novčani i količinski. ovo je ok ovako malo za igranje no vjerojatno više od polovice potrošača niti ne primjeti qr ili pak ni ne zna što je to.

Uglavnom si u pravu, samo što nikako nije u pitanju polovica potrošača koji ne primjećuju QR kod nego nekih 99%. Ovih 1% primjeti QR kod OK. A Foursquare ima 1% njih koji primjeti, tu smo došli do 1 promila što znači 1 od 1000 ljudi - hmm - realno gledano i to mi se čini daleko previše jer Twitter zajednica u HR broji par tisuća aktivnih korisnika, a FS aktivno koristi par stotina ljudi od kojih ne možeš računati da svi kupuju u Konzumu u 4 grada u kojima je akcija aktivna. Dakle sve skupa ne možemo nazvati niti eksperiment nego je prije jedna egzibicija koja je prošla na račun direktora marketinga koji je geekovski raspoložen koji je i sam korisnik FS-a i na kraju jednostavno jer si Konzum takvo što može priuštiti bez da ga puno zaboli (ne)uspjeh - na kraju je bitno da se priča o tome i već je i samim tim nešto postignuto. Stvarna ekonomska opravdanost ne postoji i čisti je trošak (pripreme i organizacija...).

Ako tražite više koliko toliko ozbiljnijih razmišljanja zajedno sa naknadnim komentarima samog pokretača akcije na ovu temu posjetite: http://www.netokracija.com/konzum-tisak-foursquare-hrvatska-10639

14 godina
neaktivan
offline
Konzum i Tisak na Foursquareu

Meni u Splitu, u krugu 3km oko mene ima dosta Specialsa, 5 od shoobedoa, tisak, konzum i jos nesto {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Konzum i Tisak na Foursquareu

dok se vi tu zezate Petric već osvojio žnirance u shoe-be-dou.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Konzum i Tisak na Foursquareu

Konzum... najveći glodavac hrvatske... bljak.

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Konzum i Tisak na Foursquareu

Odred izviđača "Plavi pingvin" iz Zagreba već cca mjesec dana ima takvu pogodnost, ali o tome niste pisali...
Jest da se za 5 prijavljivanja u njihovim prostorijama dobije bombon, ali ipak imaju akciju. :)

Noću je hladnije nego vani!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Konzum i Tisak na Foursquareu
zbuzanic kaže...

Konzum... najveći glodavac hrvatske... bljak.

Nažalost da nije Konzuma i Todoriceva Agrokora na desetke tisuca ljudi u ovoj zemlji nebi imalo posla.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
14 godina
offline
Re: Konzum i Tisak na Foursquareu
alen-c kaže...
zbuzanic kaže...

Konzum... najveći glodavac hrvatske... bljak.

Nažalost da nije Konzuma i Todoriceva Agrokora na desetke tisuca ljudi u ovoj zemlji nebi imalo posla.

Ti mora da se šališ... Todorić je samo jedan od loših proizvoda katastrofalne HDZ-ove politike i jedan od najvećih upropaštavatelja hrvatskog gospodarstva...

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2011 7:28 (ojpi).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Konzum i Tisak na Foursquareu
ojpi kaže...
alen-c kaže...
zbuzanic kaže...

Konzum... najveći glodavac hrvatske... bljak.

Nažalost da nije Konzuma i Todoriceva Agrokora na desetke tisuca ljudi u ovoj zemlji nebi imalo posla.

Ti mora da se šališ... Todorić je samo jedan od loših proizvoda katastrofalne HDZ-ove politike i jedan od najvećih upropaštavatelja hrvatskog gospodarstva...

 

Cak ako je to i istina, to ne mjenja činjenicu koju sam naveo. Osim toga uz Todorica su neke firme postale značajne u cijeloj regiji i šire, dok su drugi slične firme upropastili. Nadalje, tko god se imao priliku susresti s Todoricem zna da ima čitav svoj biznis u malom prstu, sto rijetko tko ima.
Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
14 godina
neaktivan
offline
Konzum i Tisak na Foursquareu

Uhh još jedna društvena mreža. KAD ČE TOME KRAJ?!!!!

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice