I konzolaši se okreću digitalnoj distribuciji

poruka: 5
|
čitano: 1.393
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I konzolaši se okreću digitalnoj distribuciji".
16 godina
offline
I konzolaši se okreću digitalnoj distribuciji

Kad sam htio kupiti Watch Dogs za PS4, cijena joj je bila ista u Sancta Domenici i na PS Storeu. Naravno da sam ju onda kupio u SD-u; odmah igrivo (bez downloada), sa kutijom i manualom, mogućnost razmjene nakon što je odigram, a navodno se neke igre kupljene preko PS Storea ne mogu ni pokrenuti dok PSN ne radi jer se ne može provjeriti licenca igre (s obzirom na učestalost problema na PSN-u, to bi bilo često).

 

Zaključak: kupnja BD izdanja je no brainer i tako će i ostati dok god Sony ne odluči prestati krasti izjednačavati cijene retaila i digitalne distribucije. S obzirom na kud i kamo manje operativne troškove digitalne distribucije, kupnja preko PS Storea je uvreda za mozak (naravno, uz iznimku rasprodaja koje i nisu baš česte niti nude naslove koji su mi zanimljivi).

What did the green grape say to the purple grape? Breathe, you idiot!
 
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: I konzolaši se okreću digitalnoj distribuciji
MSX kaže...

Kad sam htio kupiti Watch Dogs za PS4, cijena joj je bila ista u Sancta Domenici i na PS Storeu. Naravno da sam ju onda kupio u SD-u; odmah igrivo (bez downloada), sa kutijom i manualom, mogućnost razmjene nakon što je odigram, a navodno se neke igre kupljene preko PS Storea ne mogu ni pokrenuti dok PSN ne radi jer se ne može provjeriti licenca igre (s obzirom na učestalost problema na PSN-u, to bi bilo često).

 

Zaključak: kupnja BD izdanja je no brainer i tako će i ostati dok god Sony ne odluči prestati krasti izjednačavati cijene retaila i digitalne distribucije. S obzirom na kud i kamo manje operativne troškove digitalne distribucije, kupnja preko PS Storea je uvreda za mozak (naravno, uz iznimku rasprodaja koje i nisu baš česte niti nude naslove koji su mi zanimljivi).

Ne kužim baš, cijena je bila ista i ti se odlučuješ na disk? Ja na istu informaciju reagiram potpuno drugačije, cijena je ista, dakle skidam od doma i više ne razmišljam o diskovima po kući. Sve je u konzoli i bok.

16 godina
offline
Re: I konzolaši se okreću digitalnoj distribuciji
zoki.zlikowski kaže...
MSX kaže...

Kad sam htio kupiti Watch Dogs za PS4, cijena joj je bila ista u Sancta Domenici i na PS Storeu. Naravno da sam ju onda kupio u SD-u; odmah igrivo (bez downloada), sa kutijom i manualom, mogućnost razmjene nakon što je odigram, a navodno se neke igre kupljene preko PS Storea ne mogu ni pokrenuti dok PSN ne radi jer se ne može provjeriti licenca igre (s obzirom na učestalost problema na PSN-u, to bi bilo često).

 

Zaključak: kupnja BD izdanja je no brainer i tako će i ostati dok god Sony ne odluči prestati krasti izjednačavati cijene retaila i digitalne distribucije. S obzirom na kud i kamo manje operativne troškove digitalne distribucije, kupnja preko PS Storea je uvreda za mozak (naravno, uz iznimku rasprodaja koje i nisu baš česte niti nude naslove koji su mi zanimljivi).

Ne kužim baš, cijena je bila ista i ti se odlučuješ na disk? Ja na istu informaciju reagiram potpuno drugačije, cijena je ista, dakle skidam od doma i više ne razmišljam o diskovima po kući. Sve je u konzoli i bok.

Ajd dobro. Meni to nema smisla iz razloga koje sam naveo.

What did the green grape say to the purple grape? Breathe, you idiot!
15 godina
offline
Re: I konzolaši se okreću digitalnoj distribuciji
zoki.zlikowski kaže...

Ne kužim baš, cijena je bila ista i ti se odlučuješ na disk? Ja na istu informaciju reagiram potpuno drugačije, cijena je ista, dakle skidam od doma i više ne razmišljam o diskovima po kući. Sve je u konzoli i bok.

Ti ne citas s razumijevanjem ili sto?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
12 godina
neaktivan
offline
Re: I konzolaši se okreću digitalnoj distribuciji
lovac82 kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Ne kužim baš, cijena je bila ista i ti se odlučuješ na disk? Ja na istu informaciju reagiram potpuno drugačije, cijena je ista, dakle skidam od doma i više ne razmišljam o diskovima po kući. Sve je u konzoli i bok.

Ti ne citas s razumijevanjem ili sto?

Pa kaj moram detaljno jedno po jedno analizirati?
...odmah igrivo (bez downloada) - morao sam u dućan po to umjesto da sam downloadao iz kuće

...sa kutijom i manualom - koje sad moram čuvati do unedogled i sad će mi zauzimati mjesta po policama

...mogućnost razmjene nakon što je odigram - nikad u životu nisam razmijenio igru s nekim

...navodno se neke igre kupljene preko PS Storea ne mogu ni pokrenuti dok PSN ne radi jer se ne može provjeriti licenca igre - igram online tako da ako ne radi servis nema niti igranja, bilo na disku, bilo downloadano

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice