Kompleks Ikee i Burger Kinga

poruka: 165
|
čitano: 24.522
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kompleks Ikee i Burger Kinga".
16 godina
odjavljen
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
mario.L_hr kaže...
Friday kaže...

Mario, moraš malo to pojasniti... Jesu i oni glasali za HDZ kao zenge, ili?

Ne znam za koga su glasali ali su bili prilično glasni i rastrošni (slobodna procjena). Ja pričam o IKEA-i u Rugvici.

 

Rastrošni? Da, to je zengeova mašinerija. Troši kao da ne postoji sutra...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
Friday kaže...

Rastrošni? Da, to je zengeova mašinerija. Troši kao da ne postoji sutra...

Čekaj malo. Živiš li ti u Hrvatskoj ili negdje drugdje? Ovdje ne postoji sutra. Sutra je potop.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
odjavljen
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
mario.L_hr kaže...
Friday kaže...

Rastrošni? Da, to je zengeova mašinerija. Troši kao da ne postoji sutra...

Čekaj malo. Živiš li ti u Hrvatskoj ili negdje drugdje? Ovdje ne postoji sutra. Sutra je potop.

 

Sutra??? Bič pliz, pa ja živim u slavoniji. Kod nas je potop bio tako davno da djeca u knjigama iz povijesti uče o nekim davnim boljim vremenima. Vi ostali tek trebate naučiti plivati...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
Friday kaže...

Sutra??? Bič pliz, pa ja živim u slavoniji. Kod nas je potop bio tako davno da djeca u knjigama iz povijesti uče o nekim davnim boljim vremenima. Vi ostali tek trebate naučiti plivati...

Ja sa m odavno shvatio da su bolja vremena davno prošla. Naučio sam to na najteži mogući način. Nakon tog iskustva naučiš cijeniti čašu vode i komadić kruha kao najbolje jelo. Povijest više ne proučavam niti želim slušati o njoj, samo me baci u teški bed.

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
Kompleks Ikee i Burger Kinga

Pa i Antonov je stigao u Hrvatsku nakon sto je svuda bio. Izlizao se. Ali avione bugovci vole.

Potpis!
Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
Ezio kaže...

Pa i Antonov je stigao u Hrvatsku nakon sto je svuda bio. Izlizao se. Ali avione bugovci vole.

Hehe odlična:)

Nego, veli plakat: "ponekad brojke govore više od riječi" bome fakat govore:
http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00692/ikea_692851S0.jpg

najprodavaniji artikl mimo junk fooda je - ukrasna čaša.
Drugi najprodavaniji: ručnik za gosta.
Stvarno???? U prodavaonici namještaja?
Jedini namještaj u listi najprodavanijih je "billi biblioteka polica" kojih je prodano - 75 ?????
70 000 ljudi je to na kraju kupilo? Valjda im se potkrala neka greška u infografici.
Htjedoh reći, nije Ikea kriva, nude što nude - ali koji su to kupci???
Potegnuli do Rugvice zbog mesnih okruglica u trgovinu namještajem, a neki čak kupili
čašu ili ručnikić. Pritom mogu zamisliti veselja: u svakom trenutku je bilo oko 3000
automobila, a dućan ima 1500 parkirnih mjesta. Mora da je bio prekrasan provod:)
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 15:14 (overhaul).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga

Uglavnom se ne ide u trgovinu namještaja sa novcima i odmah prvi puta kupiš. Mnogi su išli da im "dupe vidi puta", mnogi da prvi puta popišu šta im treba i da li ono što su vidjeli na internetu uživo drži vodu. Tako sam i ja. Jest da je to "jeftino" ali svejedno mi je to znacajna kolicina novca. Imao sam jednu excel tablicu ko najveci štreber i isprobao sve što sam zapisao. Nešto cu kupit, nešto nisam siguran, a od necega sam odustao. Trebat ce mi jos barem 1-2 odlaska da sve finaliziram i naposlijetku kupit+m odjednom radi lakseg prijevoza za OS. Zato me ti statisticki podatci uopce ne iznenađuju.

 

Iako mi je bilo cudno, sada u nedjelju, vidjeti da se u showroomu ne može maltene hodati dok je na mjestu preuzimanja robe skoro sve prazno, a na blagajnama koje su sve radile sam cekao minutu dve. Uspijeh i profit ovakvog centra se ne vidi prvi vikend ni mjesec mozda tek prva godina pokaze neki trend. Primjetio sam registracije sa svihs trana HR, a i iz Slovenije dosta ljudi.

 

Neki koncni dojam, što se tice namještaja, je da je kvalitetom premašio neka moja ocekivanja. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 17:07 (mislav_01).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
overhaul kaže...
Ezio kaže...

Pa i Antonov je stigao u Hrvatsku nakon sto je svuda bio. Izlizao se. Ali avione bugovci vole.

Hehe odlična:)

Nego, veli plakat: "ponekad brojke govore više od riječi" bome fakat govore:
http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00692/ikea_692851S0.jpg

najprodavaniji artikl mimo junk fooda je - ukrasna čaša.
Drugi najprodavaniji: ručnik za gosta.
Stvarno???? U prodavaonici namještaja?
Jedini namještaj u listi najprodavanijih je "billi biblioteka polica" kojih je prodano - 75 ?????
70 000 ljudi je to na kraju kupilo? Valjda im se potkrala neka greška u infografici.
Htjedoh reći, nije Ikea kriva, nude što nude - ali koji su to kupci???
Potegnuli do Rugvice zbog mesnih okruglica u trgovinu namještajem, a neki čak kupili
čašu ili ručnikić. Pritom mogu zamisliti veselja: u svakom trenutku je bilo oko 3000
automobila, a dućan ima 1500 parkirnih mjesta. Mora da je bio prekrasan provod:)

Sta se ti cudis. http://www.theverge.com/2014/2/20/5429120/ikea-discontinuing-expedit-panics-record-collectors Ja da sam u Zagrebu istog trena bih si kupio ovu policu.

https://www.facebook.com/rettet.expedit 

Da je danas živ imao bi 169 godina.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 17:21 (VirtUoso).
16 godina
online
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
mislav_01 kaže...

Uglavnom se ne ide u trgovinu namještaja sa novcima i odmah prvi puta kupiš.

Iako mi je bilo cudno, sada u nedjelju, vidjeti da se u showroomu ne može maltene hodati dok je na mjestu preuzimanja robe skoro sve prazno, a na blagajnama koje su sve radile sam cekao minutu dve.

 

Pa zar si to sve morao prvih dana po toj najgoroj gužvi obilaziti?
Pa ja sigurno neidem blizu barem do 10-11 mjeseca,
ako želim ikakvu informaciju, savjet prodavača i analizu robe.

VirtUoso kaže...
overhaul kaže...

Nego, veli plakat: "ponekad brojke govore više od riječi" bome fakat govore:
http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00692/ikea_692851S0.jpg
najprodavaniji artikl mimo junk fooda je - ukrasna čaša.
Drugi najprodavaniji: ručnik za gosta.
Stvarno???? U prodavaonici namještaja?
Jedini namještaj u listi najprodavanijih je "billi biblioteka polica" kojih je prodano - 75 ?????
70 000 ljudi je to na kraju kupilo?

Sta se ti cudis. http://www.theverge.com/2014/2/20/5429120/ikea-discontinuing-expedit-panics-record-collectors Ja da sam u Zagrebu istog trena bih si kupio ovu policu.

https://www.facebook.com/rettet.expedit 

Čekaj, najbanalnija konstrukcija koju se može smislit, nedostojna rada osnovnoškolca na tehničkom odgoju
izaziva takvu famu? Ako je problem uzeti materijal u furniru ili sličnom sirovinskom prodavaču pa to prije narezano
sam spojiti (gotovo jednako traje kao sklapanje, ja sam tako sebi po mjeri napravio police specijalno za audio i video kasete, md-e i cd-ove)
osim toga možeš si odabrati specifičan materijal, tipa:
Ivericu, Oplemenjenu ivericu (iveral), MDF (Medium Density Fibreboard), HDF (High Density Fibreboard), Furnir ili

Sve vrste punog drva (koje sam ja odabrao), da ne spominjem boje i dezene... a kažem, ako je to preteško, onda odeš do prvog ili drugog ponuđača iz oglasnika, svi odreda nude
izradu namještaja po mjeri, i to prilično povoljno i čak i dosta zahtjevne sklopove za koje treba cnc, kantiranje po krivulji, ležajeve, šine, zglobove, bravice svih vrsta... Tako sam u studiju naručio malu kuhinjicu, prilagođenu kutu
i postojećoj kuhinjskoj tehnici.
Također sam sâm napravio sve radne stolove, jer imam maaalko previše hardveraja da bi ga pokrila konfekcijska ponuda ikee.

No nebitno... i ta polica je u količini od 75 komada na 70 000 ljudi statistika koja govori da je tek otprilike SVAKI 500ti
posjetitelj išta namještajnog kupio. Naravno da nisam očekivao da će sprorasprodati cijele garniture, ali
s obzirom na masu ovčetine, barem sam očekivao značajniju prodaju neke pojedine stolice, stolove, krevete, madrace, lampe (barem su po tome poznati)...

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 16:45 (overhaul).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
overhaul kaže...

Pa zar si to sve morao prvih dana po toj najgoroj gužvi obilaziti?

To ti je hrvatski covjek. Otici, vidjeti, biti vidjen. Svi imaju vremena napretek. Nitko normalan ne bi isao ako mu nesto ne treba, a i to se prvo ispita na netu pa odes ciljano.

Jok ... mama, tata, brat, seka, baka, komsinica Djurdja ... ajmo svi vidjeti sto to nude svedjani ...

Svaka cast ikei na radnim mjestima, na inicijativi ... to postujem to neba, ali 60k ljudi u 4 dana ... a prodano najvise casa  ... e bas nas narod ima vremena.

Fenomen su mi takodjer i osjecki Avenue Mall i Portanova. Sve puno, dinamicno, hrpe ljudi, dogadjanja, ... A onda se negdje zabijes u kaf, narucis kavu, zapalis pljugu i gledas ljudima u ruke. Svaki dvadeseti ima vrecicu u ruci. Ostali hvataju zjake ...

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
Bastardo kaže...
overhaul kaže...

Pa zar si to sve morao prvih dana po toj najgoroj gužvi obilaziti?

To ti je hrvatski covjek. Otici, vidjeti, biti vidjen. Svi imaju vremena napretek. Nitko normalan ne bi isao ako mu nesto ne treba, a i to se prvo ispita na netu pa odes ciljano.

Jok ... mama, tata, brat, seka, baka, komsinica Djurdja ... ajmo svi vidjeti sto to nude svedjani ...

Svaka cast ikei na radnim mjestima, na inicijativi ... to postujem to neba, ali 60k ljudi u 4 dana ... a prodano najvise casa  ... e bas nas narod ima vremena.

Fenomen su mi takodjer i osjecki Avenue Mall i Portanova. Sve puno, dinamicno, hrpe ljudi, dogadjanja, ... A onda se negdje zabijes u kaf, narucis kavu, zapalis pljugu i gledas ljudima u ruke. Svaki dvadeseti ima vrecicu u ruci. Ostali hvataju zjake ...

 

Molio bih te da ne generaliziraš na temelju vlastitih predrasuda, pogotovo ne prema covjeku kojeg ne poznaš. 

 

S obzirom da iduca 3 tjedna nemam vremena kada otici, a kroz mjesec dana bi opremanje i radovi na projektu (obiteljska kuca) trebali biti gotovi bilo je potrebno otici što prije radi popisivanja stvari, organiziranja prijevoza, sređivanja financija za kupnju i slično. Nemam vremena, naprotiv, radim 220-240 sati mjesecno i sasvim slucajno se poklopilo da imam vremena prvi vikend nakon otvaranja i onda tek za 4 tjedna - dinamika projekta je uvijetovala kada cu ici.

 

Zanimljivo da ti imaš vremena, ne prodavat zjake u šoping centru ili kupovat nešto nego promatrat druge ljude i sudit im s visoka. To je još veca kategorija đabalebaroša. I to je "hrvatski covjek" {#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 8:47 (mislav_01).
14 godina
offline
Kompleks Ikee i Burger Kinga

Ja sam kupio 6 čaša, baš onih iz izvještaja. I samo to sam planirao kupiti jer sam rvatski covik koji ima brdo vremena i dosadno mu je i guzica mu mora vidjeti puta. No na putu do čaša usput sam kupio i nekih 5-6 stvari (nešto od namještaja, tepih itd...)

Neki kao da stalno nose one blokere pogleda kakve nose konji na utrkama...

 

Potpis!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
mislav_01 kaže...

Zanimljivo da ti imaš vremena, ne prodavat zjake u šoping centru ili kupovat nešto nego promatrat druge ljude i sudit im s visoka. To je još veca kategorija đabalebaroša. I to je "hrvatski covjek" {#}

 

 

 

Da, znaš da je u švicarskoj tako - sami neradnici i džabalebaroši... {#}

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga

Kakvoj Švicarskoj? Ako dotični živi u Švicarskoj ja to ne mogu znati niti vidim kakve to veze ima s onime što je napisao.

 

Mogu odgovorit samo na njegov podcjenjivački i generalizirajući komentar.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 9:16 (mislav_01).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
mislav_01 kaže...
Bastardo kaže...
overhaul kaže...

Pa zar si to sve morao prvih dana po toj najgoroj gužvi obilaziti?

To ti je hrvatski covjek. Otici, vidjeti, biti vidjen. Svi imaju vremena napretek. Nitko normalan ne bi isao ako mu nesto ne treba, a i to se prvo ispita na netu pa odes ciljano.

Jok ... mama, tata, brat, seka, baka, komsinica Djurdja ... ajmo svi vidjeti sto to nude svedjani ...

Svaka cast ikei na radnim mjestima, na inicijativi ... to postujem to neba, ali 60k ljudi u 4 dana ... a prodano najvise casa  ... e bas nas narod ima vremena.

Fenomen su mi takodjer i osjecki Avenue Mall i Portanova. Sve puno, dinamicno, hrpe ljudi, dogadjanja, ... A onda se negdje zabijes u kaf, narucis kavu, zapalis pljugu i gledas ljudima u ruke. Svaki dvadeseti ima vrecicu u ruci. Ostali hvataju zjake ...

 

Molio bih te da ne generaliziraš na temelju vlastitih predrasuda, pogotovo ne prema covjeku kojeg ne poznaš. 

 

S obzirom da iduca 3 tjedna nemam vremena kada otici, a kroz mjesec dana bi opremanje i radovi na projektu (obiteljska kuca) trebali biti gotovi bilo je potrebno otici što prije radi popisivanja stvari, organiziranja prijevoza, sređivanja financija za kupnju i slično. Nemam vremena, naprotiv, radim 220-240 sati mjesecno i sasvim slucajno se poklopilo da imam vremena prvi vikend nakon otvaranja i onda tek za 4 tjedna - dinamika projekta je uvijetovala kada cu ici.

 

Zanimljivo da ti imaš vremena, ne prodavat zjake u šoping centru ili kupovat nešto nego promatrat druge ljude i sudit im s visoka. To je još veca kategorija đabalebaroša. I to je "hrvatski covjek" {#}

 

 

Nisam pricao o tebi nego o 60k ljudi u 4 dana i o prodanim casama i 75 polica za knjige. Nemoj se odmah naci uvrijedjenim :)

I tko je rekao da sudim s visoka? Samo iznosim cinjenice, sudjenje prepustam nekome tko u tom uziva. Vjerojatno je u Zg bolje, ali u Os su shopping centri puni a nitko nista ne kupuje. Ljudi su to shvatili kao neku promenadicu, setnjicu ... ono ... ajmo u Avenue Mall malo prosetati. I eto ti guzve na brzinu. A kad trgovci na kraju dana zbroje promet, udaraju glavom u kasu.

U Ikei je naravno bilo ljudi koji su isli ciljano znajuci da ce se kad tad otvoriti i koji su kupili robe u iznosu od 1000kn i vise, ali pogledaj fakin statistiku ... 60k ljudi u trgovini namjestajem i usred sve te navale ljudi, najprodavaniji je artikl polica za knjige. Komada 75.

To znaci da je svaki 800-ti posjetitelj trgovine namjestaja zapravo i kupio komad namjestaja. Znam, nije bas najtocnija racunica, ali generalizirajmo malo. To je ono sto zbunjuje.

 

c

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga

Živim u Osijeku i znam točno što pricas. Ali nisam siguran da li to ljudi rade jer nemaju pametnijeg posla ili jer jednostavno nemaju posla. Ispricavam se ali shvatio sam tvoj komentar kao komentar na mene pa sam tako i složio svoj upis. Nesporazum sve 5.

 

Isto mi nije jasno zašto netko kraj promenade, najboljeg urbanistickog ostvarenja u HR, ide autom u portanovu zagušljivu šetat ili na kavu bili šta. {#}

 

 

 

Mali offtopic:

Urbanisticki gledano je to normalna pojava u gradovima. Prvo je centar grada središte zbivanja da bi se onda u jednom trenutku trgovački prostori poceli širiti na periferiju kada sve "bježi" iz centra grada. No onda dolazi rebalans te se sadržaj kvalitetan vraca u centar grada, a na periferiji ostaju bulk trgovacki centri. Graz je savršen primjer tih tranzicija. To što su oni napravili od svog centra grada je fantastično, a katalizator je bila cinjenica da su bili prijestolnica kulture jedne godine. Čini mi se da je i Osijek prijavljen za iduce pa tko zna možda i nešto bude od svega. Unatoč svemu nikad ne bi mijenjao Zagreb za Osijek (živio i studirao u ZG 6 godina) što se tice nekih subjektivnih dojmova. Ako me posao tj. ono što se kaze "trbuhom za kruhom" natjera na selidbu onda što je tu je.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 9:37 (mislav_01).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
mislav_01 kaže...

Živim u Osijeku i znam točno što pricas. Ali nisam siguran da li to ljudi rade jer nemaju pametnijeg posla ili jer jednostavno nemaju posla. Ispricavam se ali shvatio sam tvoj komentar kao komentar na mene pa sam tako i složio svoj upis. Nesporazum sve 5.

 

Isto mi nije jasno zašto netko kraj promenade, najboljeg urbanistickog ostvarenja u HR, ide autom u portanovu zagušljivu šetat ili na kavu bili šta. {#}

Ma nadovezao sam se na Overhaulov komentar tebi koji je spominjao guzvu pri otvaranju. Ne shvacam ni ja taj fenomen slikanja po shopping centrima. Osijek zaista ima puno toga za ponuditi u katoegoriji "setanje". Zgodno je otici, obaviti shopping, malo konzum, malo DM/Müller/whatever, maznes kavu i gas kuci. Ali da bih tamo isao samo naslikavanja ili kave radi ... 4get it ...

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
10 godina
protjeran
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
Ne, ti jednostavno imas komplekse, nista vise. Jel ti mislis da je u svedskoj najprodavaniji komad namjestaja najskuplji krevet?
I da, ljudi su dosli pogledati sta se nudi u trgovini, sta tu ima lose? Da nije bilo guzve i ja bi otisao pogledati sta se nudi, popricati sa boljom polovicom jesmo li vidli sta interesantno da kupimo itd
I ta polica za knjige ne mora biti polica za knjige, odlicno pristaje jeftinijim djecjim sobama a i jeftina je.

I normalno je da dolazi vrijeme da su s centri "promenade", sta mislis zasto su "regularne" promenade postale to, ako ne zbog hrpe kafica, trgovina i izloga. I ja cesto svratim po 1-2 artikla jer cesto tih trgovina nema drugdje, a kavu rijetko pijem jer je Legero dno ugostiteljstva.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
mislav_01 kaže...

Živim u Osijeku i znam točno što pricas. Ali nisam siguran da li to ljudi rade jer nemaju pametnijeg posla ili jer jednostavno nemaju posla. Ispricavam se ali shvatio sam tvoj komentar kao komentar na mene pa sam tako i složio svoj upis. Nesporazum sve 5.

 

Isto mi nije jasno zašto netko kraj promenade, najboljeg urbanistickog ostvarenja u HR, ide autom u portanovu zagušljivu šetat ili na kavu bili šta. {#}

 

Promenada puna ko šipak {#}

 

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga

Svi su na poslu {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
mislav_01 kaže...

Svi su na poslu {#}

Plot twist: neki su na poslu u shopping centrima!

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
14 godina
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
Bastardo kaže...

ali pogledaj fakin statistiku ... 60k ljudi u trgovini namjestajem i usred sve te navale ljudi, najprodavaniji je artikl polica za knjige. Komada 75.

To znaci da je svaki 800-ti posjetitelj trgovine namjestaja zapravo i kupio komad namjestaja. Znam, nije bas najtocnija racunica, ali generalizirajmo malo. To je ono sto zbunjuje.

 

 

 

Ako ti recimo interspar izbaci izvještaj da mu je u trgovini najprodavaniji artikl kruh i orbit žvake , hoćeš li zaključiti da su ljudi gladni kruha i da idu u interspar samo kupiti kruh i žvake od 5 kn??

Ili da media markt kaže da im je najprodavaji artikl memorija od 2GB, ti bi zaključio da vlada besparica i da ljudi u media markt ne idu da bi kupili računalo (u komponentama ili složeno) nego samo nadograđuju postojeće?

Zbunjuje te zato što ne znaš malo šire razmišljati.

 

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 10:20 (Ezio).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
Ezio kaže...
Bastardo kaže...

ali pogledaj fakin statistiku ... 60k ljudi u trgovini namjestajem i usred sve te navale ljudi, najprodavaniji je artikl polica za knjige. Komada 75.

To znaci da je svaki 800-ti posjetitelj trgovine namjestaja zapravo i kupio komad namjestaja. Znam, nije bas najtocnija racunica, ali generalizirajmo malo. To je ono sto zbunjuje.

 

 

 

Ako ti recimo interspar izbaci izvještaj da mu je u trgovini najprodavaniji artikl kruh i orbit žvake , hoćeš li zaključiti da su ljudi gladni kruha i da idu u interspar samo kupiti kruh i žvake od 5 kn??

Ili da media markt kaže da im je najprodavaji artikl memorija od 2GB, ti bi zaključio da vlada besparica i da ljudi u media markt ne idu da bi kupili računalo (u komponentama ili složeno) nego samo nadograđuju postojeće?

Zbunjuje te zato što ne znaš malo šire razmišljati.

 

Da ali interspar je trgovina mjesovite robe, media markt je trgovina tehnikom i oba artikla su im recimo u primarnoj sferi poslovanja. Cudno bi bilo da intersparov najprodavaniji dnevni artikl bude rostilj a recimo mediamarktov najprodavaniji dnevni artikl bude sladoled ili coca cola.

Tako i mene zbunjuje da je najprodavaniji artikl u trgovini namjestajem zapravo gumeni bombon, casa pa tek onda polica koja se prodala u strasno malom postotku.

Nitko nece reci: "Ajmo u Ikeu, znas koje strava gumene bombone imaju" ... To je sasvim usputan artikl u njihovoj ponudi i samo dokazuje moju tvrdnju da se uslo radi naslikavanja, pa ono, da ne bude bruka na kasi, nista nismo kupili - pa uzmemo te neke bombone i mir ...

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
15 godina
neaktivan
offline
Kompleks Ikee i Burger Kinga

Nije me briga za Burger King i Ikea-u, ali molim lijepo, moram dići svoj glas protiv tvrdnje da je ZZ Top prežvakani bend :-)

Try to look unimportant - the enemy may be low on ammo...
 
5 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Kompleks Ikee i Burger Kinga

Mislio sam popljuvati Petrića zbog toga, od kud njemu pravo da išta loše kaže o ZZ Topu, kladim se da sam sluša neko smeće tipa techno. 

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
Deawood kaže...

Mislio sam popljuvati Petrića zbog toga, od kud njemu pravo da išta loše kaže o ZZ Topu, kladim se da sam sluša neko smeće tipa techno. 

A mozda i cajke...nikad ne znas u kojoj birtiji ces naletiti na njega...

12 godina
odjavljen
offline
Kompleks Ikee i Burger Kinga

Vrlo moguće, možda sad visi u nekoj ciganjskoj krčmi. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga

Sumnjam, vec vi stavio selfie na fejs. {#}

12 godina
offline
Kompleks Ikee i Burger Kinga

Svašta sam proćitao na ovih pet stranica i mislim kako bi netko od muževa koji su raznim ucjenama bili u posjeti Ikei trebali napisati kratke vodiče: Kako ubiti 4 sata dok žena shopingira i što konzumirati po pristupačnoj cijeni.{#}

 

Molim brze odgovore jer sam ružno ucjenjen i pomalo diskriminiran u nastojanju odgode posjete.

 

Hvala.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kompleks Ikee i Burger Kinga
Tiby kaže...

Svašta sam proćitao na ovih pet stranica i mislim kako bi netko od muževa koji su raznim ucjenama bili u posjeti Ikei trebali napisati kratke vodiče: Kako ubiti 4 sata dok žena shopingira i što konzumirati po pristupačnoj cijeni.{#}

 

Molim brze odgovore jer sam ružno ucjenjen i pomalo diskriminiran u nastojanju odgode posjete.

 

Hvala.{#}

 

imaš u restoranu dječju igraonicu. u sredini je , a oko nje stolovi pa te roditelji mogu gledati dok se igraš s njihovom djecom.

Potpis!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice