Kome treba iPhone 5S?

poruka: 112
|
čitano: 32.214
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kome treba iPhone 5S?".
14 godina
offline
Kome treba iPhone 5S?

Kad ovo počinje?

Swedish latin super funk.
Moj PC  
3 3 hvala 0
13 godina
offline
Kome treba iPhone 5S?
Moj PC  
26 10 hvala 0
15 godina
offline
Kome treba iPhone 5S?

Dajte Bugovci, vi koji ste najpoznatiji po reklamama voljenog vam Apple-a postavljate ovo pitanje u naslovu.

 

Svi znamo da se vlažite čim čujete/prevedete neku vijest vezanu uz ekipu sa adrese "Infinite Loop 1".

Slični ste stil upotrijebili i sa 5C, ta retorička pitanja nisu vam neka fora.

Origin: mrxa | SteamID: mrxa88
 
10 20 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kome treba iPhone 5S?

autor ovog članka mi je malo smiješan.

mislim na koji način degradira apple i 5s kao budući proizvod to možete pročitati između redaka.

 

 

 

 

 

battlelog: CRO_ZeNGe
Moj PC  
4 31 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
ZeNGe_CRO-mt kaže...

autor ovog članka mi je malo smiješan.

mislim na koji način degradira apple i 5s kao budući proizvod to možete pročitati između redaka.

Wat?

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
13 godina
neaktivan
offline
Kome treba iPhone 5S?

počni od naslova teme, to je pod broj 1.

 

 

battlelog: CRO_ZeNGe
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kome treba iPhone 5S?

Petric je opcenito smijesan lik. iP5s i iP5c ce po njemu biti totalni fail. Naime, vjerojatno nece imati quad proc kao i Nokia. Samim time = fail.

 
27 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?

Bogme su se nastanili...

Occupied by Stevo Occupied by Stevo
Origin: mrxa | SteamID: mrxa88
14 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?

ovo je parodija tog šrot mobitela

15 godina
neaktivan
offline
Kome treba iPhone 5S?

Kako dobro napisan članak, super :)

Samo skill
Moj PC  
3 5 hvala 1
13 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
juice21 kaže...

ovo je parodija tog šrot mobitela

Nemoj mi reć.....

16 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
ZeNGe_CRO-mt kaže...

počni od naslova teme, to je pod broj 1.

jumboY kaže...

Petric je opcenito smijesan lik. iP5s i iP5c ce po njemu biti totalni fail. Naime, vjerojatno nece imati quad proc kao i Nokia. Samim time = fail.

Prvo pročitajte tekst, a ne samo naslov. Nakon toga, ako i dalje ne razumijete što piše, potražite negdje tečaj čitanja s razumijevanjem.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2013 10:17 (Danny_HR).
16 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
Odgovor je
svima koji imaju 4 ili 4S i istice im ugovor.
15 godina
neaktivan
offline
Kome treba iPhone 5S?

Petricu najviše treba iPhone 5S.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
15 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
Qudek kaže...
juice21 kaže...

ovo je parodija tog šrot mobitela

Nemoj mi reć.....

sry, nisam primjetio sarkazam :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
Ja se potpuno slažem s autorom teksta, stoji većina stvari koje je naveo
12 godina
protjeran
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
Danny_HR kaže...

Prvo pročitajte tekst, a ne samo naslov. Nakon toga, ako i dalje ne razumijete što piše, potražite negdje tečaj čitanja s razumijevanjem.

 

Hvala na prijedlogu, txt sam procitao. A sad ti lijepo procitaj moj komentar koji se ne tice samo ovog txta. Treba malo i sa razumijevanjem citati kako si i sam napisao ;)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
NEW_MAN kaže...
Odgovor je
svima koji imaju 4 ili 4S i istice im ugovor.

 

Ne, nego onome tko ima viška novaca.

15 godina
offline
Kome treba iPhone 5S?

Kompleksašima.

 
17 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
jumboY kaže...

Petric je opcenito smijesan lik. iP5s i iP5c ce po njemu biti totalni fail. Naime, vjerojatno nece imati quad proc kao i Nokia. Samim time = fail.

Pa nisam doživio da je u članku napisao da će prozvod biti fail. Napisao je da će imat malo promjena, ali da će i dalje vjerojatno imati ogroman uspjeh, s čime se slažem. Općenito ne vidim neke velike razlike između različitih mobitela i tableta danas, hardwerski su manje više svi isti, nabrijavanje rezolucija i kamera i ostaloga je došlo do nekoga limita. Prepucavanja oko toga koji je OS bolji su mi postala smiješna. Tako da se postavlja dobro pitanje, dokada ćemo kupovati jednu te istu stvar za ogromne novce zato što nam je to marketing uspio podvalit kao nešto revolucionarno.

15 godina
neaktivan
offline
Kome treba iPhone 5S?
Meni. Daj. Iako vise volim starovinski izgled sadasnjeg iOSa 6.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Kome treba iPhone 5S?

Ono sto iPhone izdize iznad konkurencije (osim dizajna i samog branda) je to što je to oduvjek bila zaokružena cjelina izvrsnog hardwarea, brzog softwarea i pratećih usluga iz clouda.

I kad sve to zbrojiš dobiješ vrhunsku uslugu bez mane.

...što ostali pokušavaju s manje ili više uspjeha kopirati.

 
17 19 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kome treba iPhone 5S?

Approvam ovaj text jer je logican i realan. Svi ostali koji se ne slazu jednostavno niste u toku ili razmisljate zatvoreno.

 

Istovremeno uzivam kad ljudi hejtaju jer me to zabavlja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2013 10:47 (kach).
 
4 5 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
kach kaže...

Svi ostali koji se ne slazu jednostavno niste u toku ili razmisljate zatvoreno.

 

Ja sam pomalo zatvoren ali pojeo sam neko voće sada i nadam se najboljem... {#}

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
sina-k kaže...

Ono sto iPhone izdize iznad konkurencije (osim dizajna i samog branda) je to što je to oduvjek bila zaokružena cjelina izvrsnog hardwarea, brzog softwarea i pratećih usluga iz clouda.

I kad sve to zbrojiš dobiješ vrhunsku uslugu bez mane.

...što ostali pokušavaju s manje ili više uspjeha kopirati.

jel ti svoj ajfon ližes u slobodno vrijeme? pitam jer mi se tak nekak cini :D

12 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
DarthRisbo kaže...
jumboY kaže...

Petric je opcenito smijesan lik. iP5s i iP5c ce po njemu biti totalni fail. Naime, vjerojatno nece imati quad proc kao i Nokia. Samim time = fail.

Pa nisam doživio da je u članku napisao da će prozvod biti fail. Napisao je da će imat malo promjena, ali da će i dalje vjerojatno imati ogroman uspjeh, s čime se slažem. Općenito ne vidim neke velike razlike između različitih mobitela i tableta danas, hardwerski su manje više svi isti, nabrijavanje rezolucija i kamera i ostaloga je došlo do nekoga limita. Prepucavanja oko toga koji je OS bolji su mi postala smiješna. Tako da se postavlja dobro pitanje, dokada ćemo kupovati jednu te istu stvar za ogromne novce zato što nam je to marketing uspio podvalit kao nešto revolucionarno.

S ovim boldanim se bas i ne slazem. Razlike u OS-u i jesu jedine bitne razlike. Ja stvarno ne znam sto bi me moglo natjerati natrag na iOS a WP mi nikad nije legao.

10 godina
protjeran
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
sina-k kaže...

Ono sto iPhone izdize iznad konkurencije (osim dizajna i samog branda) je to što je to oduvjek bila zaokružena cjelina izvrsnog hardwarea, brzog softwarea i pratećih usluga iz clouda.

I kad sve to zbrojiš dobiješ vrhunsku uslugu bez mane.

...što ostali pokušavaju s manje ili više uspjeha kopirati.

Apple spam bot na BUG forumu :D 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2013 10:53 (DamirGrd).
12 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
slažem se s tekstom.netko tko ima "peticu"stvarno nema razloga da prelazi na 5S.Jedino oni koji;imaju novaca i prvi puta žele iphone onda kad već isti kupuju mogu ići na najnoviji model.Nije mi jasno kako će unatoč svemu Apple ostvariti "rekordnu prodaju"
15 godina
neaktivan
offline
Kome treba iPhone 5S?

Ovaj Petric je tipičan primjer nekonzistentnosti, mjenjanja mišljenja preko dana, fanbojizma, manjka integriteta, itd.

 

Npr. ima 2 mj u recenziji Lumie 920, kaže da joj je najveća mana što nema 4 jezgre. Međutim, već danas ne trebaju dodatne jezgre, čak i glupo jer njegov ajfončić nema osam jezgri.

 

Bljuva mi se od ovoga. {#}

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
35 2 hvala 5
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?

Bitno je da ste se svi vi ''znalci'' javili i prokomentirali. Znači da je provokacija uspjela. {#}

Smooth Operator kaže...

Ovaj Petric je tipičan primjer nekonzistentnosti, mjenjanja mišljenja preko dana, fanbojizma, manjka integriteta, itd.

 

Petric je samo dobar provokator ,ništa više. {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2013 11:31 (kizo2703).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice