KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine

poruka: 20
|
čitano: 3.296
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine".
12 godina
offline
KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine

Bitno je da sam ja na svom Samsung Galaxy Tab jos na 4.0.3 androidu. Ako ikad ista u zivotu kupim od samsunga, ev' glava!

Darko
 
10 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine
DarkoKwon kaže...

Bitno je da sam ja na svom Samsung Galaxy Tab jos na 4.0.3 androidu. Ako ikad ista u zivotu kupim od samsunga, ev' glava!

 

Kupi Ativ S {#}

13 godina
odjavljen
offline
KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine

WP8 FTW

 
5 1 hvala 0
16 godina
offline
KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine

Ista glupost, Francuska i jos par bitnih drzava dobiju krajem januara, a za ostatak svijeta dodaj na to barem 3 mjeseca. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine

A jedan jeftini mobitel Moto G će prije S4 dobiti nadogradnju na KitKat 4.4. i još kad se uzme da ima veći displej od iphona 5 a isti ppi kao i iphone 5. Kupovina Samsunga S4 ili iphona 5{#}....ma za one koji imaju novaca za bacanje ili nemaju uopće novaca ali mogu dignuti kredit da se mogu osjećati važnim uz "najbolji mobitel" i isčekivanje updatea.

 
1 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine
summus kaže...

A jedan jeftini mobitel Moto G će prije S4 dobiti nadogradnju na KitKat 4.4. i još kad se uzme da ima veći displej od iphona 5 a isti ppi kao i iphone 5. Kupovina Samsunga S4 ili iphona 5{#}....ma za one koji imaju novaca za bacanje ili nemaju uopće novaca ali mogu dignuti kredit da se mogu osjećati važnim uz "najbolji mobitel" i isčekivanje updatea.

 

Presmijesno. Relativizirati bilo ciju kupovinu usporedbom sa vlastitim potrebama je pak glupost sama po sebi.

14 godina
neaktivan
offline
KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine

Ako ti je presmiješno samo se smiji dobro je to! Simiju se i svi vlasnici Motorole Moto G jer sam upravo išao provjeriti i već je krenula nadogradnja na 4.4.2 u US za nekoliko dana će biti i za EU, i to je ono što sam napisao i prije a nisi shvatio da jedan mobitel koj je toliko jeftiniji od S4 i IP5 dobiva prije nadogradnju nego S4 a zaslon ima istu gustoću piksela kao i IP5 pa iako su ti mobiteli puno bolji i "jači" od navedene Motorole u odnosu na to koliko koštaju dobije se puno manje, daleko manje. Tema je nadogradnja, i samo govorim da imam daleko skupljih mobitela od navedene motorole koji će kasnije (a neki možda nikada) dobiti nadogradnju na 4.4. i da postoje daleko skuplji mobiteli koji po određenim karakteristikama nisu ništa molji od navedenog.

 
0 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine

Covjece smiri hormone. Ako je vec tema sama nadogradnja, onda si kupi iP4s. Jos jeftiniji od motorole na USA trzistu. A dobit ces vise nadogradnji nego na toj motoroli, a dobit ces ih isti sekund kad je Apple pusti. Worldwide. Nema cekanja. Pa cak ni odobrenja od operatera.

 

To sto je netko voljan potrositi vise novaca na mobitel nema nikakve veze sa nadogradnjama. Netko ne zeli android uopce, sta ce mu onda ta motorola? Netko zeli Sense/TW, onda naravno da ce kupiti HTC/Samsung. A netko zeli WP. Sta ce mu tek onda ta motorola?

 

To sto tebi odgovara - odlicno. Kupi si ju. Ako ti je toliko dobra, onda bi stvarno bilo glupo da placas jedan S4/iP5s. No meni recimo nije dobra, niti zelim taj mobitel. Samim time sto on kosta jeftinije od onoga sto ja zelim/koristim mi ne igra neku ulogu. No necu nikoga nazvati glupim jer kupuje taj mobitel. Taj dio cu ostaviti za lokalne kiddy trolere.

 
5 0 hvala 1
10 godina
offline
KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine

Koja je veza iphonea i vijesti o nadogradnji androida za Samsung?

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine
Syke kaže...

Koja je veza iphonea i vijesti o nadogradnji androida za Samsung?

 

Malo je offtopic ali poanta je da konkurencija (Motorola,Nokia/MS,Apple...itd.) brze izdaje i dulje podrzava updateove od Samsunga koji bi trebao biti bolji a ne losiji posto je toliko velik proizvodac. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2013 21:31 (fade).
16 godina
neaktivan
offline
KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine

Onda fino kupite Nexus 5 i mirni ste. Prvi dobijete nadogradnje. ;)

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine
Kad se već Motorola spominje, nju je Google kupio, logično da ce nova verzija na motoroline uređaje prije. Al Samsung je meni dop....., IMO sam S2 i čekanje na nadogradnju potraje, onda obavezno nešto uje.. pa čekaš novu nadogradnju koja to ispravi. Ovako ljepo imam nexus 4 i nema problema.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
odjavljen
offline
Re: KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine
mfrankovic kaže...

Onda fino kupite Nexus 5 i mirni ste. Prvi dobijete nadogradnje. ;)

Da al zato ko hebe prvi Nexus koji je imao Dual Core i gigu RAM-a, a neće dobit nadogradnju na Kitkat

16 godina
neaktivan
offline
Re: KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine
MARKOZD15 kaže...
mfrankovic kaže...

Onda fino kupite Nexus 5 i mirni ste. Prvi dobijete nadogradnje. ;)

Da al zato ko hebe prvi Nexus koji je imao Dual Core i gigu RAM-a, a neće dobit nadogradnju na Kitkat

Ima neslužbena verzija. https://www.xda-developers.com/android/the-forgotten-samsung-galaxy-nexus-finally-receives-stable-kitkat/

 

I čemu ovi TD? :)

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
13 godina
odjavljen
offline
Re: KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine

Po tome je još Xperia X10 aktualna, jer ima Kitkat neslužbeni??

12 godina
protjeran
offline
Re: KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine

 

Zato sto ne dobijes prvi nadogradnju, tj. barem ne sve. I sluzbeno google podrzaje nexuse svega 18 mjeseci, sto je jako malo. Imho naravno :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine
jumboY kaže...

 

Zato sto ne dobijes prvi nadogradnju, tj. barem ne sve. I sluzbeno google podrzaje nexuse svega 18 mjeseci, sto je jako malo. Imho naravno :)

Kako ne dobijem prvi nadogradnju? Na N4 sam dobio dan-dva nakon sto su objavili. 18 mjeseci? Pa taman da promjenim stari Nexus za novi. Eto, N4 sam kupio početkom godine i sada N5. :)

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
12 godina
protjeran
offline
KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine

Lijepo za tebe. No zaboravljas da vecina ekipe ne mijenja mobitele svake godine (ili ja zivim u oblacima?). Meni osobno je podrska jako vazna, jer iako si to mogu priustiti, nemam volje a ni zelje da svake godine mijenjam mobitel. Dapace, dobio od firme prosle godine iP5, ali i dalje koristim svoj iP4s. Ne vidim razloga da ga promjenim. Jos uvijek.

 

Ako kupim Nexusa, ocekujem istu stvar. No to sto ja ocekujem i sto cu dobiti nema veze jedno s drugim :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine
jumboY kaže...

Lijepo za tebe. No zaboravljas da vecina ekipe ne mijenja mobitele svake godine (ili ja zivim u oblacima?). Meni osobno je podrska jako vazna, jer iako si to mogu priustiti, nemam volje a ni zelje da svake godine mijenjam mobitel. Dapace, dobio od firme prosle godine iP5, ali i dalje koristim svoj iP4s. Ne vidim razloga da ga promjenim. Jos uvijek.

 

Ako kupim Nexusa, ocekujem istu stvar. No to sto ja ocekujem i sto cu dobiti nema veze jedno s drugim :)

Sve je to super al imaj na umu da cak i Americi za jedan iPhone kupis dva Nexusa. U svakom slucaju,  thread je o nadogradnjama i ja sam samo komentirao da Nexus iste dobije prvi. 

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
12 godina
protjeran
offline
KitKat za Galaxy S4 i Note 3 početkom godine

Da je iPhone osjetno skuplji - istina, to nitko nije osporavao.

No kako si i sam rekao, thread je o nadogradnjama. Srdacan pozdrav :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice