Kad će Zuckerberg otići?

poruka: 30
|
čitano: 4.968
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kad će Zuckerberg otići?".
14 godina
neaktivan
offline
Kad će Zuckerberg otići?

Svijet bi bio puno ljepši kad bi svi bili ko Zuckerberg (u smislu kao osoba) a ne lickat se cijeli dan i uvlačit u šupak svakome s debljim novčanikom.

Kaj ce mi potpis kad ga ionak nitko nece gledat?!
Moj PC  
9 15 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kad će Zuckerberg otići?

Ako Zuckerberg ode iz Facebooka, to ce biti samo brza smrt za tu firmu.

Doci ce neki drugi lik, kojemu ce biti vaznije da na stranici ima hrpa oglasa da se od toga zaradi vise novca.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?
dj_chapz kaže...

Svijet bi bio puno ljepši kad bi svi bili ko Zuckerberg (u smislu kao osoba) a ne lickat se cijeli dan i uvlačit u šupak svakome s debljim novčanikom.

Stvarno bi bio ljepši kad bi svi namještali cijene dionica i krali ideje...

http://beterz.com/?Referer=179629
12 godina
protjeran
offline
Kad će Zuckerberg otići?

Imam osjecaj da neki ljudi na ovom forumu zive u paralelnom svemiru pa tu i tamo upadnu  kroz neku pukotinu i lupaju gluposti.

 

 
26 0 hvala 0
16 godina
offline
Kad će Zuckerberg otići?

Zuckenberg cigane odlazi iz Svetinje!

 

\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
22 2 hvala 0
16 godina
offline
Kad će Zuckerberg otići?

nekako sumnjam da ce on otici s cela... mislim da je njegov stav vise kao: Ja sam napravio ovu tvrtku i ja cu je voditi, ako ce propast, onda cu je ja unistiti...

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Kad će Zuckerberg otići?

Danas ujutro spremam se na šljaku, i objavi Šečer status (slika dolje), i to bi mu trebali platit, još mu nije dosta para..štošta bih sad napisao, ali necu.

 
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?

Nije on vise vlasnik Facebook-a nego, dionicari koji zele povrat ulozenog novca. I to je to, ako oni to zele, ode on pa pa

15 godina
odjavljen
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?
Shagmans kaže...

Nije on vise vlasnik Facebook-a nego, dionicari koji zele povrat ulozenog novca. I to je to, ako oni to zele, ode on pa pa

 

On ima vise od 50% dionica sto znaci da moze donositi odluke bez obzira na ostale. Odluku o kupnji Instagrama je donio sam.

http://isvijet.com.hr
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?
Edge kaže...
Shagmans kaže...

Nije on vise vlasnik Facebook-a nego, dionicari koji zele povrat ulozenog novca. I to je to, ako oni to zele, ode on pa pa

 

On ima vise od 50% dionica sto znaci da moze donositi odluke bez obzira na ostale. Odluku o kupnji Instagrama je donio sam.

Ima manje od 50% dionica ali ima više od 50% prava glasa (mislim 58%) jer njegove dionice više vrijede što se tiče odlučivanja (postoje klase A, B, C itd.).

12 godina
protjeran
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?
dj_chapz kaže...

Svijet bi bio puno ljepši kad bi svi bili ko Zuckerberg (u smislu kao osoba) a ne lickat se cijeli dan i uvlačit u šupak svakome s debljim novčanikom.

kad vidim ovakve komentare sam samo jos vise uvjeren u to da svijet polako ali neizbjezno klizi u 3pm....

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2012 13:23 (R4sput1n).
15 godina
neaktivan
offline
Kad će Zuckerberg otići?

Kaze Los angeles times... cija vrijednost nije ni V od vrijednosti facebooka. 

Ovo je kao da prosjak meni govori kako da razvijam biznis. {#}

 
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Kad će Zuckerberg otići?
Bilo kako bilo ako fb nastavi ovim "tempom" i ako ne izmjeni neke pojedinosti propast će vrlo brzo, jer dolaze nove društvene mreže, kao što je npr. Microsoft napravio upravo društvenu mrežu za studente , a prisjetimo se nije li i sam "facebook" u početku bio namijenjen studentima tj za razmjenu skripata

http://www.so.cl/
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?
dj_chapz kaže...

Svijet bi bio puno ljepši kad bi svi bili ko Zuckerberg (u smislu kao osoba) a ne lickat se cijeli dan i uvlačit u šupak svakome s debljim novčanikom.

 

gadget kaže...
dj_chapz kaže...

Svijet bi bio puno ljepši kad bi svi bili ko Zuckerberg (u smislu kao osoba) a ne lickat se cijeli dan i uvlačit u šupak svakome s debljim novčanikom.

Stvarno bi bio ljepši kad bi svi namještali cijene dionica i krali ideje...

Mozda nisi procitao pa evo da ponovim. U smislu osobe koja nece po cijeli dan lizat supak bogatasima sa keshom i radit onako kako se njima svidja nego radit onako kako on to zamislja. On je osnovao Facebook i on je glavni. Mogu se dionice srozat koliko god hoce ali i dalje je skoro 1/7 Zemlje na njemu i dalje je najbolje mjesto za ostavit svoj oglas jer ce ga tu najvise ljudi vidjeti. Opcenito mi se svidja sto ide svojim tokom a ne tuđim!

Kaj ce mi potpis kad ga ionak nitko nece gledat?!
16 godina
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?
Dementor kaže...

nekako sumnjam da ce on otici s cela... mislim da je njegov stav vise kao: Ja sam napravio ovu tvrtku i ja cu je voditi, ako ce propast, onda cu je ja unistiti...

  Zaboravio si dodati "..., bitch!" na kraju. Ne znam, možda je malo prerano za takve prognoze (barem sa skromnim informacijama kojima ja raspolažem), ali tako nešto je bilo sa Yahoo-om. Ako i ne želi da se povuče, a nema živaca za investitore, trebalo bi da zaposli neku veliku facu da to radi umesto njega (naravno, i da poštuje to što taj dogovori).

 

Mada, možda se čak i diže mnogo buke ni oko čega. Ono što stoji je da su cene na startu bile prenapumpane i zbog toga se sada strmoglavljuju. One će možda padati još neko vreme, ali će se sigrno negde zaustaviti, jer toliko obilje korisnika i njihovih privatnih podataka ima vrlo ozbiljnu vrednost. Nakon tog zaustavljanja, za očekivati je da vrednost akcija krene lagano i da raste. Ono što je bitno za Zuckerberga je pitanje da li je FB u stanju da posluje s profitom bez investitora? Ako jeste, a mislim da su došli dotle, onda samo treba da sačeka to zaustavljanje i dosta će bezbolno proći. Ukoliko kompaniji bude neophodna finansijska inekcija, onda ga krupni igrači mogu uceniti i iznuditi preuzimanje.

15 godina
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?
Arxi kaže...

Kaze Los angeles times... cija vrijednost nije ni V od vrijednosti facebooka. 

Ovo je kao da prosjak meni govori kako da razvijam biznis. {#}

Kakve veze ima vrijednost Los Angeles Times-a sa tim šta pišu...

 

Tvoj komentar je {#}.

 

Po tome Bug ne bi smio komentarisati Microsoft i Apple, jer vidi ne vrijedi ni V od vrijednosti te dve kompanije...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?
Gale92 kaže...
Bilo kako bilo ako fb nastavi ovim "tempom" i ako ne izmjeni neke pojedinosti propast će vrlo brzo, jer dolaze nove društvene mreže, kao što je npr. Microsoft napravio upravo društvenu mrežu za studente , a prisjetimo se nije li i sam "facebook" u početku bio namijenjen studentima tj za razmjenu skripata

http://www.so.cl/

Propas sigurno nece jer ima prevelik broj korisnika koji su bukvalno receno ovisni o njemu.Sto se tice konkurencije,ja mislim da konkurenciju stvarnu Facebook nema.Netrebaju izmisljati toplu vodu ni Microsoft ni Google...

16 godina
offline
Kad će Zuckerberg otići?

Može se zavisnik prebaciti na drugu drogu, ali, osim što je inercija koju treba savladati da bi se postigao masovni prelazak na novu društvenu mrežu ogromna, korisnici su zapravo uglavnom sasvim srećni. Zbog toga tvrdim da FB i dalje ima prilično zdravu situaciju i onog momenta kad tržište to shvati, prestaće se sa masovnom prodajom i vrednost akcija će se stabilizovati i početi da se oporavlja.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kad će Zuckerberg otići?

Broj korisnika ne znači ništa ako se pomoću njih ne može generirati profit.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Kad će Zuckerberg otići?

Kolko bedastoca oko jednog servisa ala facebook....

 

prije je FBa bilo mnostvo servisa a i poslje samog FBa ih bude. FB je servis koji ima danas svoj maximum a uskoro ce postati samo prosijek.... kao i mnogo drugih megapopularnih servisa pije njega...

 

 

FB je busines na kratke noge a dionicarstvo i fb,,,,, hmmmmmmm to samo idioti mogu :) FB nema T od tvrtke, nemaju proizvode, nemaju nista, servis i dot..... hmmmmm i od toga bi netko ztaradjivao miljarde??? hahahaha, drago mi je za investitore naivne :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?
Tom69 kaže...

Broj korisnika ne znači ništa ako se pomoću njih ne može generirati profit.

Eh sad da baš ništa ne znači. Da li bi ti htio da ti netko pokloni portal na koji dolazi milijardu ljudi svaki dan? Ili bi smatrao da je to tlaka?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?
malina22 kaže...

Tvoj komentar je {#}.

 

Po tome Bug ne bi smio komentarisati Microsoft i Apple, jer vidi ne vrijedi ni V od vrijednosti te dve kompanije...

Po meni je prilicno ruzno tako vikati po novinama da kljucni covjek ne valja i da treba da ode. U bugu do sada nisam vidio vijest gdje se Mark pljuje, niti Balmer niti Tim Cook.

 

15 godina
offline
Kad će Zuckerberg otići?

očito i preko bare ima hadezeovaca (prema mentalnom sklopu) pa pravo mu i budi. oteto-prokleto a svaka rit dođe na šekret. bude čovjeku drago kad vidi da i za ovakav lopovski oblik kapitalizma (hoće li Hrvatska tužiti Ameriku zbog povrede patenta?) ima lijeka. zašto ostale "glavešine" ne "pljuju" po malom lopovu? je nisu niš bolji od njega. vrana vrani...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kad će Zuckerberg otići?

Broj "prijava" nije nikakav pokazatelj posjećenosti (80 milijuna profila na fb je lažno ili nekorišteno )

A što se tiče ostalih društvenim mreža iz konkurencije , pročitajte http://www.gadgeterija.net/2012/08/20/g-googleov-grad-duhova/ i sve će vam biti jasno, ovaj primjer se može postaviti i za ostale društvene mreže.

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kad će Zuckerberg otići?

Lika realno boli racku mislim i da fejs propadne sutra ionako ima para ne mora radit više nikad.

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kad će Zuckerberg otići?

Dionice su pale na onoliko koliko realno vrijede jer visinu dionica primarno određuje razlika prihoda/rashoda a ne mislim da je to kod facebooka toliko velika razlika. Mislim jest velika (jeb{#}eno velika) i običnom čovjeku su to nepojmljivi novci ali u odnosu na neke druge kompanije je prosječna. Facebook ima veliki potencijal za zaradu ali nije u potpunosti iskorišten a tu su i troškovi za koje se treba truditi da budu još manji.

Facebook: facebook.com/iPaleas • Twitter: twitter.com/iPaleas • YouTube: youtube.com/user/iPaleas • DeviantArt: ipaleas.deviantart.com
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?
dj_chapz kaže...
dj_chapz kaže...

Svijet bi bio puno ljepši kad bi svi bili ko Zuckerberg (u smislu kao osoba) a ne lickat se cijeli dan i uvlačit u šupak svakome s debljim novčanikom.

 

gadget kaže...
dj_chapz kaže...

Svijet bi bio puno ljepši kad bi svi bili ko Zuckerberg (u smislu kao osoba) a ne lickat se cijeli dan i uvlačit u šupak svakome s debljim novčanikom.

Stvarno bi bio ljepši kad bi svi namještali cijene dionica i krali ideje...

Mozda nisi procitao pa evo da ponovim. U smislu osobe koja nece po cijeli dan lizat supak bogatasima sa keshom i radit onako kako se njima svidja nego radit onako kako on to zamislja. On je osnovao Facebook i on je glavni. Mogu se dionice srozat koliko god hoce ali i dalje je skoro 1/7 Zemlje na njemu i dalje je najbolje mjesto za ostavit svoj oglas jer ce ga tu najvise ljudi vidjeti. Opcenito mi se svidja sto ide svojim tokom a ne tuđim!

Pa neće valjda sam sebi lizati šupak?

http://beterz.com/?Referer=179629
16 godina
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?
gringo88 kaže...

Lika realno boli racku mislim i da fejs propadne sutra ionako ima para ne mora radit više nikad.

  Ne baš, mislim da se najveći deo njegove imovine nalazi u deonicama FB-a i, kad bi FB propao i one postale bezvredne, nije isključeno da bi morao da prodaje nekretnine i ostalo što je sad nakupovao, slično velikom broju vlasnika raznih internet startupova kada je pukao dot-com bubble.

 

EDIT: Ali mislim da je to slabo verovatan scenario. Dve varijante koje vidim za njega su:

  • lošija: deonice nastave da idu nizbrdo, a kompaniji zatreba novca; to iskoristi neki finansijer i relativno jeftino preuzme FB; Zuckerberg gubi kontrolu nad kompanijom, no ostaje bogat, iako znatno manje nego što se činilo da će biti;
  • bolja: FB za prvi sledeći kvartal objavi poslovanje sa profitom, deonice se stabilizuju, Zuckerberg ostaje većinski vlasnik i nenormalno bogat.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2012 23:46 (Ivan(4)).
11 godina
protjeran
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?
Gale92 kaže...

Broj "prijava" nije nikakav pokazatelj posjećenosti (80 milijuna profila na fb je lažno ili nekorišteno )

A što se tiče ostalih društvenim mreža iz konkurencije , pročitajte http://www.gadgeterija.net/2012/08/20/g-googleov-grad-duhova/ i sve će vam biti jasno, ovaj primjer se može postaviti i za ostale društvene mreže.

http://www.gadgeterija.net je grad duhova, ti pises tamo pa se reklamiras, spam i ban.

16 godina
offline
Re: Kad će Zuckerberg otići?
stvarno ne kuzim zasto su neki (tu na forumu) toliko protic facebooka?! ja ga nit volim nit ne volim. dobro mi je doso za free dopisivanje sa svima...i koje vidim svaki dan i one koje vidim jednom godisnje.. sad ga koristim skoro pa nista vise,zahvaljujuci vipovoj savrsenoj tarifi,ali godinama sam imo (i jos uvijek imam) sve frendove i ostale na jednoj vrpi. a hoce li mark il sta je vec zatvorit nesto sto je sam stvorio (il maznuo lol) to je njegova stvar.....
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice