Još veći Galaxy Note?

poruka: 55
|
čitano: 9.526
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još veći Galaxy Note?".
12 godina
neaktivan
offline
Još veći Galaxy Note?

jos malo i posebnu pederšu za neki posebni pederski mobitel...kako kjut

 
10 36 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Još veći Galaxy Note?
Ovo je stvarno pretjerano...
Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
29 9 hvala 0
13 godina
offline
Još veći Galaxy Note?

Nemaju ideja sta da novo naprave, pa samo pumpaju ekran u nebo.

Moj PC  
15 15 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Još veći Galaxy Note?

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 21:44 (Stjepan28).
 
11 3 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Još veći Galaxy Note?
Kupio ga prije dva tjedna. Odličan!!!
16 godina
offline
Još veći Galaxy Note?

Mogu bez problema do 8". iPad mini se jos da drzat jednom rukom i mogao bi i telefonirat s njim. Jest da bi (danas) izgledao ko kreten, ali mozda se to promijeni u sljedecih par godina, pa ako neces imati mobitel koji ti je veci od glave, nisi kul. {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Još veći Galaxy Note?
Jel bolji od galaxy s3?
14 godina
protjeran
offline
Re: Još veći Galaxy Note?
Schtefek kaže...
Jel bolji od galaxy s3?

 

DA!

powered by sashab
13 godina
offline
Re: Još veći Galaxy Note?
Ovo je već postalo preseravanje.
AMD u <3 Intel u C===3
11 godina
neaktivan
offline
Još veći Galaxy Note?

Napravio sam nekoliko poziva sa svojim galaxy tab2 7.0.  koji ima sim. Cirkus jest,ali treba uzeti u obzir da je poprilican neiskoristen prostor od zadnjeg pixela na rubu ekrana ,pa do fizickog ruba uredjaja.  Smatram da bi se moglo provuc i 7 inca, samo da se sto vise smanji rubni dio oko vidljive povrsine ekrana.

 

 

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 20:46 (Siskin).
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Još veći Galaxy Note?

Mislim da od regularnih tableta mogu napraviti i telefone samo sa nekom super portabilnom ugradnjom slušalice/mikrofona koja se može brzo staviti u upotrebu, na fazon stylusa kod Pocket PC uređaja... Nije fora držati teku na uhu dok žuriš negdje...

 

 

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Još veći Galaxy Note?

Ko zna, mozda u iste dimenzije uredjaja uguraju 6.3".

Ali negdje moraju stati.

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Još veći Galaxy Note?

Ja bi to nazvao tablitel no bitno je imati što veći zar ne {#}. Prije su mobiteli bili cigle sada su tanki blokovi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Još veći Galaxy Note?

Crijep. :D

 
11 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Još veći Galaxy Note?

Galaxy note bi trebao biti nešto između tableta i mobitela a ne tablet  tableti su oko 7" i više a ovo je 6,3 to nije onda mobitel... to je skor isto kao i tablet. Mislim da preko 5,5 ne bi trebali ići nego samo da poboljšaju ono što su do sada napravili i dodaju nešto novo. Samo neka srede problem androida a to je lag, ili neka ubace windows to bi bilo super radi velikog ekrana.

11 godina
offline
Još veći Galaxy Note?

Phablet??? Valjda phoneblet, zvuči bolje. Kako je krenulo zvat će se ogrmankomadtelefonaveličinecrijepablet.

Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Još veći Galaxy Note?
mjordan kaže...

jos malo i posebnu pederšu za neki posebni pederski mobitel...kako kjut

 

xR4Z3R kaže...
Ovo je stvarno pretjerano...

 

gamer34 kaže...

Nemaju ideja sta da novo naprave, pa samo pumpaju ekran u nebo.

 

GeneralPag1997 kaže...
Ovo je već postalo preseravanje.

Ajmo od ekstrema pa nadalje.

Kada vidite govno na cesti da li stanete i vičete - E vidi govno, kako smrdi, moje je veće/manje?

Kada vidite neprivlačnu djevojku da li stanete i vičete, - Kako si ružna, moja cura ima veće/ljepše sise?

Kada u Konzumu prođete pored čokolade koje mrzite da li stanete i vičete - Koja odvratna čokolada, ona s lješnjacima je bolja i veća?

Kada u restoranu naručujete pizzu, da li prvo izrecitirate konobaru što smatrate odvratnim sa menija ili naručite što želite jesti?

Kada kupujete miš da li stanete i vičete - Kako je ovaj miš p*ederski, nezgrapan, malen velik ili izaberete koji vam paše?

Kada kupujete televizor da li stanete i vičete - Kako je ovaj mali/veliki to kupuje samo sirotinja/snobovi ili uzmete koji vam odgovara?

Kada kupujete cipele ismijavate li kategorički sve brojeve koji su veći ili manji od vašeg ili odmah prodavačici kažete svoj broj?

 

Eto toliko RETARDIRANO zvučite kada komentirate VELIČINU nečega.

Tebi je velik, meni je taman.

 

Imam li ja pravo sada sve vas nazvati jadnicima kojima je sve preveliko jer imate male piše?

Da ste se dotakli OS-a, izrade, kvalitete, memorije, laga, brzine, ne bih pisnuo. Ovako retardirano komentirati VELIČINU, s ovako RETARDIRANIM opisima mogu samo zakinuti ljudi.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
neaktivan
offline
Re: Još veći Galaxy Note?
77ari kaže...

Galaxy note bi trebao biti nešto između tableta i mobitela a ne tablet  tableti su oko 7" i više a ovo je 6,3 to nije onda mobitel... to je skor isto kao i tablet. Mislim da preko 5,5 ne bi trebali ići nego samo da poboljšaju ono što su do sada napravili i dodaju nešto novo. Samo neka srede problem androida a to je lag, ili neka ubace windows to bi bilo super radi velikog ekrana.

 

Po meni su trebali stati na 4".

 

Pa pogledaj npr. prvi galaxy, to je meni vrhunski ekran, omjer stranica je odličan, kad bi bila mrvicu veća rezolucija to bi bilo taman.

 

I nije tako glomazan mob.

 

 

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Još veći Galaxy Note?

 

anyway... mislim da je velicina Note II najveca na koju treba ici i da sada trebaju "bildati" samo procesor, memoriju i kapacitet baterije...

 

btw, poslje nove godine i ja kupujem Note II..

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 22:44 (Makavelii).
11 godina
offline
Re: Još veći Galaxy Note?

Ajmo od ekstrema pa nadalje.

Kada vidite govno na cesti da li stanete i vičete - E vidi govno, kako smrdi, moje je veće/manje?

Kada vidite neprivlačnu djevojku da li stanete i vičete, - Kako si ružna, moja cura ima veće/ljepše sise?

Kada u Konzumu prođete pored čokolade koje mrzite da li stanete i vičete - Koja odvratna čokolada, ona s lješnjacima je bolja i veća?

Kada u restoranu naručujete pizzu, da li prvo izrecitirate konobaru što smatrate odvratnim sa menija ili naručite što želite jesti?

Kada kupujete miš da li stanete i vičete - Kako je ovaj miš p*ederski, nezgrapan, malen velik ili izaberete koji vam paše?

Kada kupujete televizor da li stanete i vičete - Kako je ovaj mali/veliki to kupuje samo sirotinja/snobovi ili uzmete koji vam odgovara?

Kada kupujete cipele ismijavate li kategorički sve brojeve koji su veći ili manji od vašeg ili odmah prodavačici kažete svoj broj?

 

Eto toliko RETARDIRANO zvučite kada komentirate VELIČINU nečega.

Tebi je velik, meni je taman.

 

Imam li ja pravo sada sve vas nazvati jadnicima kojima je sve preveliko jer imate male piše?

Da ste se dotakli OS-a, izrade, kvalitete, memorije, laga, brzine, ne bih pisnuo. Ovako retardirano komentirati VELIČINU, s ovako RETARDIRANIM opisima mogu samo zakinuti ljudi.

 

 

Zakinut si ti, ovo je forum gdje se raspravlja i razmjenjuje mišljenje. Ukusi se razlikuju, sad bih ja trebao šutit jer si ti eto neka faca i smatraš da imaš pravo određivanja što će i kako će netko komentirati. Ma odbij!

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 23:02 (ViperOne).
12 godina
protjeran
offline
Još veći Galaxy Note?

a i oni ga siluju jbt - za pola godine kad izađe note 7 kolikom ih brzinom izbacuju - bit ce velik ko satelicka antena i nosit ce se na leđima - a jedna od pogodnosti ce biti sto ce sluzit i kao kisobran - galaxy s2 je njihov najbolji porizvod

Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Još veći Galaxy Note?
Alo ljudi, čemu hejt. Ako vam se ne sviđa to je vaš problem.
Bare: Huljićeva glazba spušta ljude na razinu australopiteka
13 godina
offline
Još veći Galaxy Note?

Pratim ovu temu, čitam laganini vaše postove i samo odreagiram kao {#} !!!!

 

Zašto, paaaa recimo zato jer sam friški ponosan vlasnik SGN II od jučer i zato jer imam dovoljno veliku ručicu da ga mogu normalno držati, a da se nadovežem, obzirom je do sada ovaj drugi išao "do 5.3 incha ", možda bih uz ovaj omjer stranica mogao ići čak do 6 incha, nešto više bi i meni bilo over!

 

E sada da se dotaknem stvari i/ili detalja koji bi se mogli ( uvijek naravno ) poboljšati, po mojem viđenju;

uz display koji mannje pije struju još nešto veću rezoluciju, koji maksimum je relativno kazati no 1680x1080p bi mooožda bila ONO PRAVO,

baterija iz nekih drugih novijih materijala/tvari koja može easypeasy durati minimalno normalno 48h heavy duty using,

kvaliteta ekrana, da ne puca i raspada se prilikom pada prilikom izlaska iz auta ( viđeno u jednom videoclipu na YT-u kod padanja SGN II ),

memorija, načuo sam da se sprema SGS IV sa 128GB memorije, uz neki japanska ( ili korejska ) buba šesti dan crni pojas brzi procesor, why not!?

 

Dakle prostora za napredak ima, a ONI koji imaju premalu ruku za nešto takvo pa se {#} bez opravdanog razloga, neka se okrenu nadolazećem SGS IV sa 4.99 incha dijagonale ili nečem još manjem! To, ako imaš novaca pa ti je svejedno kupuješ M3 ili M5 ili M7 ( kada bi postojao ) nije razlog da ne kupiš AVIREX jaknu koja ti se sviđa, ali veličinu koja ti odgovara XS, S, M, X, XL, XLL, XLLL boju i model koji ti se sviđa, ionako ćeš jednako voziti svoj BMW, plaćati osiguranje i benzin, ili komade voziti {#} {#} i Guuuuuštati ih !!!!

 

BTW; od 1997 godine do danas sam imao oko 24 razna mobitela, ovaj SGN II je po svemu skorom najveći, osim po gamutu boja, i HTC DHD je imao onih 16 milja i kusur, ali da sam poblesavio na njega do sada neslućenih visina, JESAM! Čovjek koji ima već oko 4 mjeseca SGS III kada je vidio moj novi komad gadgeta, rekao je samo jednu rečenicu; " *ebemti, kako je moj mob malen premo ovome ćudu" {#}"!!  

ATJ Lučko
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Još veći Galaxy Note?
ViperOne kaže...

Zakinut si ti, ovo je forum gdje se raspravlja i razmjenjuje mišljenje. Ukusi se razlikuju, sad bih ja trebao šutit jer si ti eto neka faca i smatraš da imaš pravo određivanja što će i kako će netko komentirati. Ma odbij!

Ako podržavaš nazivanjem korisnika većeg mobitela pederskim preseratorima, te smatraš da je to sloboda mišljenja, možda si zakinutiji nego što misliš.

 

Koji broj cipela nosiš?

Ak je manja od 45 si kepec masturbator, ak je veća od 45 si šlampavi ogar.

 

Imam li pravo na to mišljenje?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
neaktivan
offline
Re: Još veći Galaxy Note?
wyks kaže...
mjordan kaže...

jos malo i posebnu pederšu za neki posebni pederski mobitel...kako kjut

 

xR4Z3R kaže...
Ovo je stvarno pretjerano...

 

gamer34 kaže...

Nemaju ideja sta da novo naprave, pa samo pumpaju ekran u nebo.

 

GeneralPag1997 kaže...
Ovo je već postalo preseravanje.

Ajmo od ekstrema pa nadalje.

Kada vidite govno na cesti da li stanete i vičete - E vidi govno, kako smrdi, moje je veće/manje?

Kada vidite neprivlačnu djevojku da li stanete i vičete, - Kako si ružna, moja cura ima veće/ljepše sise?

Kada u Konzumu prođete pored čokolade koje mrzite da li stanete i vičete - Koja odvratna čokolada, ona s lješnjacima je bolja i veća?

Kada u restoranu naručujete pizzu, da li prvo izrecitirate konobaru što smatrate odvratnim sa menija ili naručite što želite jesti?

Kada kupujete miš da li stanete i vičete - Kako je ovaj miš p*ederski, nezgrapan, malen velik ili izaberete koji vam paše?

Kada kupujete televizor da li stanete i vičete - Kako je ovaj mali/veliki to kupuje samo sirotinja/snobovi ili uzmete koji vam odgovara?

Kada kupujete cipele ismijavate li kategorički sve brojeve koji su veći ili manji od vašeg ili odmah prodavačici kažete svoj broj?

 

Eto toliko RETARDIRANO zvučite kada komentirate VELIČINU nečega.

Tebi je velik, meni je taman.

 

Imam li ja pravo sada sve vas nazvati jadnicima kojima je sve preveliko jer imate male piše?

Da ste se dotakli OS-a, izrade, kvalitete, memorije, laga, brzine, ne bih pisnuo. Ovako retardirano komentirati VELIČINU, s ovako RETARDIRANIM opisima mogu samo zakinuti ljudi.

 

 

 

Ajde ti OHLADI.Nisam vidio napaljenijeg forumasa od tebe...ocito je da se palis na velicinu,ali zasto moras mobitel uspoređivati sa sisama i penisom? i da,usporedba ti je stvarno jadna.
Ljubomorne duše mogu da mi puše
13 godina
neaktivan
offline
Još veći Galaxy Note?

zasto me samsung podsjeca na musku osobu niskog rasta i slabog uspjeha s djevojkama

ali s bicepsima promjera moje noge i autom od 5metara?

 

salu na stranu, sve je to lijepo

ali sto je s ljudima koji zele najnovije tehnologije u malom pakiranju?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 23:55 (apoteka).
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Još veći Galaxy Note?
apoteka kaže...

zasto me samsung podsjeca na musku osobu niskog rasta i slabog uspjeha s djevojkama

ali s bicepsima promjera moje noge i autom od 5metara?

 

salu na stranu, sve je to lijepo

ali sto je s ljudima koji zele najnovije tehnologije u malom pakiranju?

 

Sve OK, ALI {#} kako bi ti ( i zašto ) stavio 1280x800 ili 1680x1080 na 3 ili 3.5incha, uz 3900 mAh bateriju ili neku još veću????

 

Sorry kume, ali ti to nebu tek tako prošlo {#} !!!! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Još veći Galaxy Note?
ATJLučko kaže...
apoteka kaže...

zasto me samsung podsjeca na musku osobu niskog rasta i slabog uspjeha s djevojkama

ali s bicepsima promjera moje noge i autom od 5metara?

 

salu na stranu, sve je to lijepo

ali sto je s ljudima koji zele najnovije tehnologije u malom pakiranju?

 

Sve OK, ALI {#} kako bi ti ( i zašto ) stavio 1280x800 ili 1680x1080 na 3 ili 3.5incha, uz 3900 mAh bateriju ili neku još veću????

 

Sorry kume, ali ti to nebu tek tako prošlo {#} !!!! 

 

Zašto ne, o čemu ti pričaš. Koji je uopće razlog da si ide na ovako velike rezolcuije. Na iPhone-u 4 je reza 960 x 640 na 3,5" i ekran je vrhunski. Gdje bi ti sad išao ugurati tolike rezolucije, nema potrebe za tim.

 

Što bi falilo takvoj bateriji na tim uređajima, ne vidim problem.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
16 godina
offline
Još veći Galaxy Note?

Imam SGN II nekih dva tjedna i iako mi se prvih dan-dva cinio jako velik, toliko sam se brzo navikao i razmazio da mi sada cist' normalno izgleda i uopce mi se ne cini prevelik, a svi ostali mobiteli djeluju sicusno i pitam se kako sam prije uopce mogao ista vidjeti na 4.3" "ekrancicu" mog bivseg HTC DHD-a.

Na kraju sam zakljucio kako je sve stvar ukusa pojedinca i stvar navike.

Uostalom, prije 2 godine kad sam uzeo HTC DHD-a, svi su mi govorili da kud sam uzeo toliko veliku "ciglu", da je 4.3" previse i da to ne stane u dzep. Sada je vecini tih istih ljudi to postala normalna dijagonala, pa cak i premala i gledaju kako bi kupili SGS3 ili HTC One X.

Sada istu pricu slusam za SGN II iako znam da ce im za godinu dvije i ovo biti nesto sasvim normalno.

 

Vjerujem kako ce i 6.3" naci svoje zadovoljne kupce. Na kraju krajeva, i dobro je sto na trzistu imamo cim veci izbor dijagonala tako da bude za svakoga ona velicina ekrana koju on zeli.

Ako netko misli da je sve iznad 4" preveliko, ima masu mobitela koji mu to nude.

Meni se ovdje najvise cini kako je prisutan jal nekih vlasnika mobitela s manjim dijagonalama kako njihov dzepni prijatelj vise nije ili nece biti najveci.  {#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 0:36 (passmaslom).
Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Još veći Galaxy Note?
ATJLučko kaže...
apoteka kaže...

zasto me samsung podsjeca na musku osobu niskog rasta i slabog uspjeha s djevojkama

ali s bicepsima promjera moje noge i autom od 5metara?

 

salu na stranu, sve je to lijepo

ali sto je s ljudima koji zele najnovije tehnologije u malom pakiranju?

 

Sve OK, ALI {#} kako bi ti ( i zašto ) stavio 1280x800 ili 1680x1080 na 3 ili 3.5incha, uz 3900 mAh bateriju ili neku još veću????

 

Sorry kume, ali ti to nebu tek tako prošlo {#} !!!! 

sto se tice baterija vidi motorolu razr maxx

sto se tice rezolucije, nije ona jedino sto je bitno na mobu

 

s druge strane, posto se 4jezgre u androidima ne koriste

i nije toliki problem

ne vjerujem da ima puno programa/igrica koje traze 4jezgre/hd rezoluciju...

ali zasto su dobra kamera, nfc i druge stvari ogranicene na grdosije?

dobar primjer je lumia920, odlicne inovacije ali prevelik mob (za mene)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice