Još veći Galaxy Note 2?

poruka: 23
|
čitano: 4.161
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još veći Galaxy Note 2?".
13 godina
offline
Još veći Galaxy Note 2?
još veći? O.o
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Još veći Galaxy Note 2?
Nadam se da se netko sjetio patentirati sve veličine ekrana veće od 3,5", samo da se za*ebe apple :D
And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
11 godina
neaktivan
offline
Još veći Galaxy Note 2?

40'' bi bilo idealna veličina za mobitel.

Moj PC  
18 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Još veći Galaxy Note 2?
redrum781 kaže...
Nadam se da se netko sjetio patentirati sve veličine ekrana veće od 3,5", samo da se za*ebe apple :D

I ja se nadam. Da ne bi Tom Cook pomislio da je to ipak pametan potez, pa izdao neku ovakvu glupost.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Još veći Galaxy Note 2?
zoki.zlikowski kaže...
redrum781 kaže...
Nadam se da se netko sjetio patentirati sve veličine ekrana veće od 3,5", samo da se za*ebe apple :D

I ja se nadam. Da ne bi Tom Cook pomislio da je to ipak pametan potez, pa izdao neku ovakvu glupost.

  Zašto glupost, misliš da je tako velikli smartfon glupost?

15 godina
odjavljen
offline
Još veći Galaxy Note 2?

Jos malo pa cemo furat 20 inčne ploče u dzepu.

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Još veći Galaxy Note 2?

Kakva je ovo bijela igračka pokraj? {#}

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ MIUI 2.6.15 + Siyah 3.3.2
Moj PC  
18 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Još veći Galaxy Note 2?
sudy_freak kaže...

Kakva je ovo bijela igračka pokraj? {#}

Misliš sapun?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
15 godina
online
Re: Još veći Galaxy Note 2?
sudy_freak kaže...

Kakva je ovo bijela igračka pokraj? {#}

Šta ima nešto pokraj?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
Još veći Galaxy Note 2?

Samsung je lansiranje je navodno pomaknuo s listopada na rujan, a s ciljem da preduhitre lansiranje iPhonea 5.

 

Navodno sam isto čuo da je i Audi požurio sa lansiranjem novog A8 kako bi preduhitrio lansiranje novog Pola.

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
5 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Još veći Galaxy Note 2?

Najbolja stvar na Noteu je bio omjer 16:10.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Još veći Galaxy Note 2?
star trek i nije tako daleko.
Barcelona FC
13 godina
protjeran
offline
Re: Još veći Galaxy Note 2?
x18x05x kaže...
star trek i nije tako daleko.

  Jes, star drek stižeeee!!!

Ups, opet crveni!

12 godina
neaktivan
offline
Još veći Galaxy Note 2?
Stvarno nisu normalni s tim povecavanjem ekrana.Sve preko 4.3" je vec pretjerano a manje od 3.7" premalo.
Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
2 5 hvala 0
15 godina
online
Re: Još veći Galaxy Note 2?
xR4Z3R očito ne shvaća da ovo nije smartphone
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Još veći Galaxy Note 2?
a nego sta je?ajde mi reci sta je onda galaxy note 1 bio?
Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Još veći Galaxy Note 2?
xR4Z3R kaže...
a nego sta je?ajde mi reci sta je onda galaxy note 1 bio?

 

Tabphone :)

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
14 godina
offline
Re: Još veći Galaxy Note 2?
xR4Z3R kaže...
Stvarno nisu normalni s tim povecavanjem ekrana.Sve preko 4.3" je vec pretjerano a manje od 3.7" premalo.

Kako kome.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
15 godina
neaktivan
offline
Još veći Galaxy Note 2?

Nadam se samo da će note-u starom pasti uskoro cijena u oglasniku jer ovo nije normalno - već mjesecima drži 3000kn i ne pada nikako -.- 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Još veći Galaxy Note 2?

Zašto se nissan nije udružio s appleom pa tužio samsung?

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
16 godina
odjavljen
offline
Još veći Galaxy Note 2?

Hmmm.. Pervan ce sve penzionere zaposliti da nose smartphone na ledjima kao ruksake...ako budu veci od 25'' .. {#}

resistance is futile....literally :((
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Još veći Galaxy Note 2?

Previše je tu ljudi koji ne shvaćaju da nije svima sve preveliko, nije svima sve preskupo, ne žele svi imati iPhone, ne žele svi imati mal mobitel...

Ako je meni i tebi preveliko, šta te boli uvo ako nekome to paše? Vozi dalje! Samsung je izbacio paletu mobitela, maltene od 2 do 6". Kome se koja veličina sviđa, nju će i uzet i gotovo.

 

I zna se odavno da je Note predstavljen kao neka prjelomnica između smartphona i tableta. Veliki smartphone ili mali tablet, šta god ti je draže. Ionako su to isti uređaji više manje, jednake ograničenosti. Jedino što je tablet malo više ograničen jer nemožeš zvat sa njega.

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
6 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Još veći Galaxy Note 2?

Imam Note 3 mjeseca.

 

Plus: veliki i jako dobar ekran, odlična kamera, mogućnosti kakve nema nijedan smartphone dosad (crtanje implementirano u sve, izbornik u landscapeu, mogućnosti pravog Photoshopa), debljina, na ulici i drugdje te sa zanimanjem pitaju koji je to mob

Minus: sporiji od S2, par milisekundi kasni touch, zagrijavanje, Gorilla Glass je mekan, ne možeš ga izvadit iz džepa dok sjediš

 

U svakom slučaju, i danas ne bih kupio niti jedan drugi mobitel jer mi netreba ništa drugo nego Note.

 

Nadam se da se dijagonala neće povećavati, menu u ruci bi savršeno stajala 5.1, 5.3 je najviše. Nadam se boljem procesoru i 2GB RAM je genijalna stvar. Neka još bolje implementiraju crtanje i društvene mreže, poboljšaju crtanje (promijenjiva prozirnost na svim alatima, bolja manipulacija fotografijama u S Memo).

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2012 9:14 (logik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice