I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?

poruka: 17
|
čitano: 2.900
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?".
11 godina
neaktivan
offline
I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?

Super marketing, uskoro slijedi '10 000 $ iPhone was accepted by Steve Jobs' , 'Monthly fee of 10 000 $ for using Mac Book Air was accepted by Steve Jobs' i 'Sharing your wife with Apple emploeyees in your local Apple Store was accepted by Steve Jobs'

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2012 9:52 (Branimir82).
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?

Da ne bih se ćudio da izbace i aplikaciju za direktnu komunikaciju s Steve Jobs-om i da to naplate recimo cca 100$ po minuti na temu sport i rekreacija odnosno 1000$/sek na temu biznis i tehnologija. A ovo vezano za žene u local Apple Store možda prošire na žene u oblaku :)

Voda tece a vrijeme prolazi ...
13 godina
offline
I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?

Zanimljivo je pratiti "nadmetanje" između Applea i Samsunga, sve te njihove dokaze jedan protiv drugog, isto tako volim "pogledati" one appleove natpise o tome kako će novi iPhone(5) biti bolji od samsung galaxy s3,a dovoljno je reći da je Samsungov s3 ekran veličine 4.8", a appleov novi iphone će imati ekran veličine 4"...o daljnjim stvarima da i ne govorim.

 

Inače imam samsung galaxy s3 i nebi se prebacio na iphone....nikada!!

 

 
0 13 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?
Gale92 kaže...

Zanimljivo je pratiti "nadmetanje" između Applea i Samsunga, sve te njihove dokaze jedan protiv drugog, isto tako volim "pogledati" one appleove natpise o tome kako će novi iPhone(5) biti bolji od samsung galaxy s3,a dovoljno je reći da je Samsungov s3 ekran veličine 4.8", a appleov novi iphone će imati ekran veličine 4"...o daljnjim stvarima da i ne govorim.

 

Inače imam samsung galaxy s3 i nebi se prebacio na iphone....nikada!!

 

Veličina ekrana se ne može gledati kao veci->bolji

Inaće neman ni Samsung GS3 a neću imati ni iPhone 5 {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?

Nokia 3310 je najbolji mobitel ikad napravljen... dok rade, ne mijenjam!

15 godina
protjeran
offline
Re: I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?
Gale92 kaže...

Zanimljivo je pratiti "nadmetanje" između Applea i Samsunga, sve te njihove dokaze jedan protiv drugog, isto tako volim "pogledati" one appleove natpise o tome kako će novi iPhone(5) biti bolji od samsung galaxy s3,a dovoljno je reći da je Samsungov s3 ekran veličine 4.8", a appleov novi iphone će imati ekran veličine 4"...o daljnjim stvarima da i ne govorim.

 

Inače imam samsung galaxy s3 i nebi se prebacio na iphone....nikada!!

 

 

Argument ti je smijesan. Onda ti imas kantu od telefona jer Note ima 5.3" ekran, a ovi sto imaju tablete od 10" sa 3G su tek je*aci nad je*acima :) Korisnicko iskustvo na iPhone je mnogo bolje nego na Androidu. Nema tog Android telefona koji ne podje stekati kad prodje mjesec dana koristenja i instaliras vise od 5 aplikacija, dok iPhone radi istom brzinom i godinu dana nakon sto ga kupis. Moj promarni tel je Android iz jednostavnog razloga sto ga cesto mijenjam jer mi je alat, pa mi je to preskupo raditi sa iPhone-om. Ali nova verzija iPhone-a mora imati veci ekran, no sve preko 4.3" je preglomazno

15 godina
offline
I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?

Čovjek je bio bolestan.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?
Gale92 kaže...

Zanimljivo je pratiti "nadmetanje" između Applea i Samsunga, sve te njihove dokaze jedan protiv drugog, isto tako volim "pogledati" one appleove natpise o tome kako će novi iPhone(5) biti bolji od samsung galaxy s3,a dovoljno je reći da je Samsungov s3 ekran veličine 4.8", a appleov novi iphone će imati ekran veličine 4"...o daljnjim stvarima da i ne govorim.

 

Inače imam samsung galaxy s3 i nebi se prebacio na iphone....nikada!!

 

 

Drago mi je da imaš S3 i da si zadovoljan, ali mislim da je to normalnom korisniku preglomazno i argument da je veći ekran => bolji mobitel da nije glup bio bi smiješan. Davno sam imao ideju da patentiram ručku za iPad pa da ga ljudi mogu koristiti kao telefon, ali mislio sam da su ipak ljudi razumnija bića, no izgleda da sam popušio priliku za zaradu. Svejedno mislim da će se relativno uskoro ispuhati taj balon od sapunice vezano uz veličinu ekrana, ako ne prije onda kad dosegne 6 incha pa će valjda nekome doći do glave da je to ipak pretjerivanje. Slažem se da je 4,3 maksimum maksimuma za nešto što se zove telefon, u protivnom imam osjećaj da razgovaram na prijenosni disk

There's no business like showbusiness
12 godina
neaktivan
offline
Re: I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?
southy kaže...
...Slažem se da je 4,3 maksimum maksimuma za nešto što se zove telefon, u protivnom imam osjećaj da razgovaram na prijenosni disk

 

I to 3,5".

12 godina
protjeran
offline
Re: I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?
Gale92 kaže...

Zanimljivo je pratiti "nadmetanje" između Applea i Samsunga, sve te njihove dokaze jedan protiv drugog, isto tako volim "pogledati" one appleove natpise o tome kako će novi iPhone(5) biti bolji od samsung galaxy s3,a dovoljno je reći da je Samsungov s3 ekran veličine 4.8", a appleov novi iphone će imati ekran veličine 4"...o daljnjim stvarima da i ne govorim.

 

Inače imam samsung galaxy s3 i nebi se prebacio na iphone....nikada!!

 

što reći,koju posluku porati...?? {#}

14 godina
protjeran
offline
Re: I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?

Ahhh još kad počnu patentirati veličinu.

 

Nitko neće smjeti imati uređaj sa displayom diagonale 4'' zato što je netko patentirato.

 

Apple mi više ide na qurac. Govna su, svi to znamo, kopiraju i šta sad?

 

To je Američki način života. Ako nemaš, uzmi drugome, jer Američkom narodu ne smije ništa faliti,

moramo biti najbolji i nitko drugi osim nas.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
protjeran
offline
Re: I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?
Don Kihoty kaže...

Ahhh još kad počnu patentirati veličinu.

 

Nitko neće smjeti imati uređaj sa displayom diagonale 4'' zato što je netko patentirato.

 

Apple mi više ide na qurac. Govna su, svi to znamo, kopiraju i šta sad?

 

To je Američki način života. Ako nemaš, uzmi drugome, jer Američkom narodu ne smije ništa faliti,

moramo biti najbolji i nitko drugi osim nas.

apple je jedini sta radi tuzbe,"krade" ,te marketinskim trikovima prodaje maglu...

jadna poštena konkurencija  {#}

14 godina
protjeran
offline
Re: I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?

Ne sjećam se da je prije Applea bilo toliko tužbi.

 

Nintendu kradu ideje cijeli život - pa šta?

 

Zamisli da je Nintendo petentirao i zabranio korištenje:

- D-Pada

- Analog Sticka

- Analog Trigera

 

Kako bi izgledali gamepadovi od Microsofta i Sonya? Nikako - bili bi kao "kalkulatori" na Atari sistemima.

 

Apple previše jede gofna i to je to. "Ima se može se" politika.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
neaktivan
offline
Re: I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?
Don Kihoty kaže...

Ne sjećam se da je prije Applea bilo toliko tužbi.

 

Nintendu kradu ideje cijeli život - pa šta?

 

Zamisli da je Nintendo petentirao i zabranio korištenje:

- D-Pada

- Analog Sticka

- Analog Trigera

 

Kako bi izgledali gamepadovi od Microsofta i Sonya? Nikako - bili bi kao "kalkulatori" na Atari sistemima.

 

Apple previše jede gofna i to je to. "Ima se može se" politika.

  Ili da je Opera patentirala sve sto je izmislila. Danas nijedan browser nebi izgledao kao sto izgleda. Osim Opere, naravno :)

16 godina
offline
Re: I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?
Don Kihoty kaže...

Ne sjećam se da je prije Applea bilo toliko tužbi.

 

 

Uvijek ih je bilo, i uvijek su najveci u igri, sada je to Apple...

 

Npr. koliko je samo trajala ona SCO-Linux trakavica...

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
13 godina
offline
I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?
Ja nisam rekao da je " veći ekran => bolji mobitel", ..
Već da sam zadovoljan Android os-om te da nikada nebih prešao na iphone, ima iphone svojih dobrih i loših strana kao i svaki OS (pa čak i Android),ali iphoneu i iOS-u bih uvijek rekao...NE!!!!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: I Jobs prihvatio 7-inčni iPad?
Gale92 kaže...
Ja nisam rekao da je " veći ekran => bolji mobitel", ..
Već da sam zadovoljan Android os-om te da nikada nebih prešao na iphone, ima iphone svojih dobrih i loših strana kao i svaki OS (pa čak i Android),ali iphoneu i iOS-u bih uvijek rekao...NE!!!!!!

I kakve veze to uopce ima s 7" iPad-om? Poceo si o S3 i iPhone-u a u temi i u clanku nigdje ni rijeci o S3 i iPhone-u...

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice