Jeftiniji Athloni II

poruka: 4
|
čitano: 2.034
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jeftiniji Athloni II".
15 godina
offline
Jeftiniji Athloni II

najs!

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Jeftiniji Athloni II

Pitanje je kad i koliko ćemo u Hrvatskoj to osjetiti. Baš gledam na Nabavi, neki su malo spustili cijene Athlona IIx4 640 ali to još nije ni blizu 30%. Vjerojatno će se trebati strpjeti možda nekih mjesec-dva pa da konkurencija svoje napravi.

Baš sam išao provjeriti račun za svoj Athlon IIx4 640 kupljen u Protisu prije točno 2 godine. Cijena mu je tada bila 700 i sitno kn za gotov. plaćanje. A znam da je prije mjesec-dva cijena bila samo malo niža nego kad sam ga ja kupovao. Jako dugo je držao tu cijenu.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jeftiniji Athloni II

Kaj se tiče LIano APU modela, kod nas trenutno A4-3400 košta 320kn a A4-3300 ima cijenu 300kn.Kolko sam primjetil u odnosu na prije nekoliko dana, nasljednik tih LIano APU procesora dakle Trintiy APU model A4-5300 koji je isto tako pojeftinio sad ima cijenu od 370kn a to je 50kn manje nego prije par dana.{#}

 

No naslov ove vijesti je netočan ili neprecizan,{#} jer nisu samo Athlon II procesori pojeftinili tu ima raznih modela u praksi.Da bi bilo lakše vidit šta je točno pojeftinilo, evo tablice po bojama ovako je puno bolje i preglednije kaj drugo.{#}

 

 

Zeleno - Liano APU FM1 Socket

 

Ljubičasto - Trinity APU FM2 Socket

 

Žuto - Athlon II AM3 Socket

 

Plavo - Athlon II FM1 Socket

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2012 17:23 (rambox).
Moj PC  
1 0 hvala 4
11 godina
protjeran
offline
Jeftiniji Athloni II

Pa bolje da se proda pošto-poto,nego ostane na lageru.Uvijek ima onih koji žele jeftino proći,a dobiti hajmo reći solidnu alternativu dobrog procesora..

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice