Jedan gumb za sve

poruka: 7
|
čitano: 1.670
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jedan gumb za sve".
16 godina
neaktivan
offline
Jedan gumb za sve

Više nego korektno preneseno, ali skeptičan sam glede ideje... Problem je što uređaji postaju sve kompliciraniji, a rješenje je (još kompliciraniji) uređaj koji kad se uključi može poslužiti za bezbroj namjena? Ilustrirano zvanjem taxija, što je lakše napraviti običnim telefonom nego konfiguriranjem wifi mreže prvo. {#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Jedan gumb za sve

meni se dopada mogućnost da je gumb za sve. jednostavno se na nj napiše "SVE" i kad ga zvekneš ...{#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
online
Jedan gumb za sve

samo 99 dolara? pa ovo bi trebalo kostati najmanje 999 dolara.

jer jednostavno uopce nema mogucnosti recimo napraviti aplikaciju za android, iso ili wp koja ce imati istu funkciju. čak i da se može, kud ću sa aaa baterijama? zalijepiti ih selotejpom za mobitel?? hellloooo. ma šta 999 dolara. milion!

Potpis!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Jedan gumb za sve
DigiMagic kaže...

Više nego korektno preneseno, ali skeptičan sam glede ideje... Problem je što uređaji postaju sve kompliciraniji, a rješenje je (još kompliciraniji) uređaj koji kad se uključi može poslužiti za bezbroj namjena? Ilustrirano zvanjem taxija, što je lakše napraviti običnim telefonom nego konfiguriranjem wifi mreže prvo. {#}

 

 

ajme što kompliciraš. kupiš si 20 bttna i iskonfiguriraš 20 radnji. i najbolje ti je odmah naručiti jer to ti je samo 2000 baksi a za godinu dana bttn ide na wall street i cijene lete u nebo.

Potpis!
14 godina
neaktivan
offline
Jedan gumb za sve

Zanimljiva stvarčica

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2014 19:11 (Digital26).
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Jedan gumb za sve

Ovo tesko da bi i Apple-u proslo, prodat wifi gumb za 99$. {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Jedan gumb za sve
Ezio kaže...

samo 99 dolara? pa ovo bi trebalo kostati najmanje 999 dolara.

jer jednostavno uopce nema mogucnosti recimo napraviti aplikaciju za android, iso ili wp koja ce imati istu funkciju. čak i da se može, kud ću sa aaa baterijama? zalijepiti ih selotejpom za mobitel?? hellloooo. ma šta 999 dolara. milion!

Napokon malo sarkazma na pravoj razini.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice