Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

poruka: 40
|
čitano: 6.466
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije".
15 godina
offline
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

Ja mislio da je to naš čovjek Ivek Sarma, a ono izgleda ko neki Indijac.

 

 

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

Baš mi se jede sarma.

Moj PC  
18 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

Sad će Sarma u ožujsko... 150kn

 

- flat 0,33 limenke

- nema uspostave prvog gutljaja

- nakon dvije gajbe 0,5l pada brzina na 3 gutljaja dnevno

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Siskin
 
37 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

meni rijetko koje pivo treba reklamu...............{#}

14 godina
odjavljen
offline
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

...no znakovito je da je upravo on slovio kao idejni začetnik "skandalozne" tarife Revolucija, oko koje se nedavno razvila i famozna tržišna afera na domaćem telekomunikacijskom tržištu

 

Vjerojatno je to dovoljan razlog za odlazak.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

Revolucija "jede" svoju djecu...

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
20 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije
DwightSchrute kaže...

Revolucija "jede" svoju djecu...

?

14 godina
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije
bornasepic kaže...
DwightSchrute kaže...

Revolucija "jede" svoju djecu...

?

Netko nije pratio na satima povijesti...

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
15 godina
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije
bornasepic kaže...
DwightSchrute kaže...
Revolucija "jede" svoju djecu...
?
 
La révolution dévore ses enfants ~ Jacques Danton
1.e4 Best by test. ~ Bobby Fischer
12 godina
protjeran
offline
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

Najgori operater u hrvatskoj. Barem iz vlastitog iskustva. Pricam o pretplati, za bonove stvarno ne znam.

 
5 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije
jumboY kaže...

Najgori operater u hrvatskoj. Barem iz vlastitog iskustva. Pricam o pretplati, za bonove stvarno ne znam.

Zanimljivo kako percepcija moze biti razlicita. Kod Tele2 sam od njihovih pocetaka kod nas, (prije toga VIP) u pretplati sam, i ne kazem da su bolji od drugih ali ja nemam primjedbi ni na cijene ni na usluge. A kod svakog isteka ugovora uvijek usporedim ponudu operatera i ako nadjem da je bilo koji imalo povoljniji hladno mijenjam "firmu".

13 godina
online
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije
Ja cekam da otjeraju onu jebivjetrinu gregora.
LoL NordicEU : Heineken01
 
19 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

Pitanje je zašto su ga otpustili. Kao žrtveno janje jer su skužili da je Revolucija predobra i da se firma "uvalila" u nedovoljno profitabilan posao s korisnicima ili kao odgovornu osobu koja je odlučila skresati uvjete, što im je drastično naštetilo reputaciji?

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

Ako se ne varam isto tako su letili i ljudi u VIPu. Cini mi se da zadnje znam za zensku koja je osmislila nesto za valentinovo prije dosta godina.

Bas me zanima dal je doticni odletio jer su mislili da ce napravit to sto jesu (prevarit korisnike) bez velike buke ili? Uglavnom, kapa im dole za Gregora. Tocno su ga pogodili glavnog junaka.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

Dobro pa nije Gregor otišao {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 17:18 (hardrock).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije
KKristijan kaže...
Ja cekam da otjeraju onu jebivjetrinu gregora.

Vidi sa si cjeli u virtualnome svijetu ohladi malo!Gregor nije stvarna osoba!On je izmišljen lik {#}!A dobro ga je i ponekad čuti,kad pored svih oni glupih i dugotranjih reklama za šanpon,a da o top-shopu i dne govorimo ili žicanju novca {#}!

::;;;)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije
Tonči kaže...

 jer su skužili da je Revolucija predobra i da se firma "uvalila" u nedovoljno profitabilan posao s korisnicima

 

Meni se cini da je VIPova ponuda (Savrsena tarifa) bila puno bolja jer su nudili vise Interneta nego Tele2.

 

Bas gledam VIPove uvjete za tarife bez limita.

  1. svugdje napominju da je bez limita (ne vidim da se spominje fair usage)
  2. ovo je dobro: "13. Vipnet zadržava pravo, u tarifi Start 25+ i tarifama Bez limita 55/111/222/444/669, pojedinom pretplatniku, u slučaju opravdane sumnje na neovlašteno korištenje usluga, ograničiti broj SMS poruka, količinu minuta prema Vip mreži, količinu minuta prema fiksnim mrežama i količinu minuta prema ostalim mobilnim mrežama.'

Sto im to znaci "opravdana sumnja"? Nazovem se na fixni i ostavim liniju otvorenu i nista ne pricam. I? Automatski prekidaju poziv nakon 120min. Je mozda gledaju kaj pricam ili da li mozda saljem kakav DTMF?

 

U firmi smo tokom 5 mjeseca isli prebacivati tarife na Savrsenu i, naravno, da smo ostali paf kada smo tek u VIP centru (ne partner) saznali da po firmu mogu biti max 2 Savrsene tarife. Ne bi nista rekao da im nisam zvao sluzbu za korisnike gdje o tome nisu imali pojma. O partnerima, npr Garden Mall, ne zelim uopce pisat - katastrofa koja nema pojma.

12 godina
offline
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

Lupež!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije
Drazen kaže...
Sto im to znaci "opravdana sumnja"? Nazovem se na fixni i ostavim liniju otvorenu i nista ne pricam. I? Automatski prekidaju poziv nakon 120min. Je mozda gledaju kaj pricam ili da li mozda saljem kakav DTMF?

To je uvijek bilo kod vipa,a ja kod njih imam broj od 11 mjeseca 1999g.  Uvijek je prekid bio nakon 60min, sada su to povećali na 120min. To nazivaju sigurnosni razlozi u korist pretplatnika. Ima logike...što ako nije tarifa sa 1000 ili ko zna koliko minuta...u đepu zove i gomila trošak.  Makar će prekinuti na 60min.

 

Limit sigurno ima kod svih operatera pa tako i na savršenoj. Oni ne navode koji je limit i nema nikakve priče o minutama i količini poziva.  Nisu mi točno odgovorili ni na upit mailom. To primjenjujemo u extremnim uvjetima i ne trebate se brinuti. Što sad? Da ih pilam sa daljnjim pitanjima... to se odnosi na zlouporabe kada se otvori call centar i vrši 300 uspostava dnevno prema različitim brojevima. To je veći problem ,nego nazvati 10 brojeva po 2 sata.

Tele2 je iznio podatak, da 2% korisnika ima zlouporabu. Mislim da će vip isto imati 2% i to rješavati 1:1 sa korisnikom,a ne svima srezat i obznanit limit. 

Upitna su ta međusobna davanja na količinu poziva između mreža, to su veliki troškovi,a sve mi se čini da se dva veća operatera mogu s tim nositi,a Sarma je sa revolucijom napravio minus u obračunu + kasnije blamaža sa rezanjem minutaže.

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Siskin
15 godina
neaktivan
offline
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

Dam se kladit da u slucaju da je doticna osoba bio cisti hrvat da ga ne bi samo tako otpustili...

 

Ali s obzirom na trenutne događaje, netko je morao snositi odgovornost... Jedino je bezveze što tek nakon provedbe cijele kampanje i svega, odlučuju smijeniti "autora revolucije". Ako su u Tele2 smatrali da to nije uredu zasto ga odmah nisu smijenili. Glavno da su prvo pokusali sa revolucijom prevariti korisnike a zatim kad je nesto poslo zlu, eto ga na netko naj**e i sad sigurno svi govore, zlocesti Sharma, kako si samo mogao tako nesto izmisliti...{#}

{| qu!ck_s!1\/3r |}
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

Sumnjam da su planirali prevariti korisnike. Htjeli su se zaštititi od zloupotreba, poput onih koji su kupovali Revolucije, zvali i nabijali minute na drugim nekim mrežama koje to nude pa ih praznili na plaćenim brojevima. Sama Revolucija je odlična ideja, ali javno i grupno rezanje uvjeta na (meni je to astronomskih, ali nekima nije) 2000 minuta je dosta nezgodan potez, ali nužan iz pravnih razloga. Nezgodna je ta stvar kad im netko opterećuje mrežu 24/7 razgovorima i praktički zauzima kapacitete koje bi normalnom upotrebom Revolucije zauzelo nekoliko stotina i više korisnika. Nisam siguran postoje li i dnevni limiti u svemu tome, ali nekima ponekad treba i 10 sati dnevno, ovisno o poslu, ali nisam upoznat s poslovima koji imaju toliko razgovora svaki dan.

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije
Clone kaže...

Dam se kladit da u slucaju da je doticna osoba bio cisti hrvat da ga ne bi samo tako otpustili...

 

Ali s obzirom na trenutne događaje, netko je morao snositi odgovornost... Jedino je bezveze što tek nakon provedbe cijele kampanje i svega, odlučuju smijeniti "autora revolucije". Ako su u Tele2 smatrali da to nije uredu zasto ga odmah nisu smijenili. Glavno da su prvo pokusali sa revolucijom prevariti korisnike a zatim kad je nesto poslo zlu, eto ga na netko naj**e i sad sigurno svi govore, zlocesti Sharma, kako si samo mogao tako nesto izmisliti...{#}

Dobio je cipelu jer je crnac puten {#}

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
12 godina
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije
redrum781 kaže...

Dobio je cipelu jer je crnac puten {#}

A to su propustili primijetiti kad su ga zaposlili ko direktora?

Mislim da rasizam nije preporucljiv na ovom forumu.

16 godina
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

Komercijala je uvijek bila takva...

Kao npr Duracell baterije. Definitivno nisu najbolje na tržištu, ali ljudi se uhvate za one zečeve iz reklame kako trče i trče.

 

Koliko god nešto dobro izgleda  izvana uvijek su tu mala slova koja razbiju idilu.

 

magistar prava (diplomu još nisam poderao)
15 godina
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije
BlueMax kaže...
redrum781 kaže...

Dobio je cipelu jer je crnac puten {#}

A to su propustili primijetiti kad su ga zaposlili ko direktora?

Mislim da rasizam nije preporucljiv na ovom forumu.

Mislim da zaj*bancija je.

 

Ili postoje smjernice s čim se smije a s čim ne smije?

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
15 godina
offline
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 22:44 (SebaOS).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

Meni to izgleda vrlo jednostavno. Čovjek je financijski direktor. Pred koji mjesec su pokušali smanjiti ograničenje korištenja za Revoluciju, odnosno čitaj između redaka dignuti cijene usluga. A dizanje cijena je očito bilo nužno, jer im je Revolucija toliko utjecala na njihovu profitabilnost da su sada uvidjeli da to moraju učiniti. Kako god bilo, financijski direktor bi trebao biti krivac za takvu situaciju, jer se prije uvođenja vjerojatno radio nekakav "business case" koji je pokazivao da je neisplativa tarifa (pri tome mislim neisplativa za Tele2) isplativa, pa je sada kad je uvidio da to ne ide morao inzistirati na dizanju cijena. Ovo dizanje cijena im je očito žestoko naštetilo i donijelo brdo negativnog PR-a i percepciju "j.b.m im mater, svi su isti". Eh, sad, budući da Tele2 ionako posluje bez dobiti, odnosno sa gubitkom, bilo je zaista nevjerojatno vidjeti da izbacuju tarifu koja je očito povoljnija od svih ostalih, jer naravno, svako poduzeće posluje najprije da bi zaradilo, a usput nije na odmet da budu korisnici sretni jer će to povećati vjernost, ali to ne smije biti na prvom mjestu. Sada je Tele2 u izrazito nepovoljnoj situaciji jer istovremeno imaju užasno negativan PR, a istovremeno ne mogu dizati cijene. Nečija glava je za ovo morala pasti

 

 

 
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

S obzirom da je javna tajna da TELE2 posluje sa gubitkom i da je nedavno TELE2 frašiza u HR kupljena od strane T-coma,ništa čudno.

 

Bude Mudrinić zamijenio svu upravu TELE2 i stavio svoje ljude.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije
Pranja kaže...

S obzirom da je javna tajna da TELE2 posluje sa gubitkom i da je nedavno TELE2 frašiza u HR kupljena od strane T-coma,ništa čudno.

 

Bude Mudrinić zamijenio svu upravu TELE2 i stavio svoje ljude.

To nisam znao. Ako je istina da je t-šrot kupio tele2hr onda mi je drago da sam otišao.

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
16 godina
offline
Re: Iz Tele2 odlazi "autor" Revolucije

Cilj revolucije je bio odljev korisnika iz vipa i t-coma u tele2 kako bi se smanjili troškovi međukonekcije (ne znam kako se to u tele branši naziva.. uglavnom, nekih 7 lp prilikom zvanja iz mreže u mrežu koje si teleoperateri mođusobno naplaćuju, a za korisnika besplatna minuta).. Uglavnom, to se nije dogodilo u mjeri u kojoj su očekivali, sada imaju mjesečni gubitak nekih 4.000.000,00 kn..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice