Italija blokira KickAssTorrents

poruka: 17
|
čitano: 5.801
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Italija blokira KickAssTorrents".
16 godina
offline
Italija blokira KickAssTorrents

za par godina se možda proširi na sve zemlje... {#}

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Italija blokira KickAssTorrents

Kad dođe u HR - isključujem internet. {#}

From all the things I lost, I miss my mind the most...
13 godina
neaktivan
offline
Italija blokira KickAssTorrents

koja odlična promocija...svako malo objave zbrana pristua toj , pa toj stranici....za neke od njih nikada nisam čuo...

naravno da ću otići provjeriti što to tamo zanimljivo ima :) .... baš me zanima koliko novih korisnika dobije stranica nakon ovakve objave...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Italija blokira KickAssTorrents

postaje normalna svakodnevnica i nece se moci na dnevnoj bazi za svakoga pisati vijest.   jedan bocni gadget bi rijesio dnevnu guzvu.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
14 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Italija blokira KickAssTorrents
Don Kihoty kaže...

Kad dođe u HR - isključujem internet. {#}

Ili jednostavno neki VPN koristit. Već dugo zaobilazim ovakva sranja pomoću hotspot shielda.

 

Hotspot Shield creates a virtual private network (VPN) between your laptop or iPhone and our Internet gateway. This impenetrable tunnel prevents snoopers, hackers, ISP’s, from viewing your web browsing activities, instant messages, downloads, credit card information or anything else you send over the network.

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2012 18:30 (Fermi).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Italija blokira KickAssTorrents

Dok ovo dođe do BiH proći će jedno sto godina, tako da sam miran {#}

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Italija blokira KickAssTorrents
mađioničar kaže...

koja odlična promocija...svako malo objave zbrana pristua toj , pa toj stranici....za neke od njih nikada nisam čuo...

naravno da ću otići provjeriti što to tamo zanimljivo ima :) .... baš me zanima koliko novih korisnika dobije stranica nakon ovakve objave...

Tu je cijela hrpa takvih stranica:

Google Transparency Report - Targeted domains

 

 

Google tjedno dobije 250.000 zahtjeva za micanje linkova iz rezultata pretrage zbog kršenja autorskih prava.

Transparency for copyright removals in search 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2012 18:37 (klimama).
14 godina
offline
Re: Italija blokira KickAssTorrents
Linkosaan kaže...

Dok ovo dođe do BiH proći će jedno sto godina, tako da sam miran {#}

Što god dođe u BiH propadne. Svaki visoki predstavnik kog je EU poslala je postao kriminalac kao i naši političari. Marcel Benc predstavnik UEFA-e je otpušten nakon intervencije u našem nogometnom savezu. Mi smo singularna tačka Europe. Lijepo je Andrić rekao: Gdje prestaje logika počinje Bosna (i Hercegovina).

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
15 godina
offline
Italija blokira KickAssTorrents

Što se mene tiće mogu ih odmah sad sve zabraniti neću se rasplakati.

 
0 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Italija blokira KickAssTorrents
mađioničar kaže...

koja odlična promocija...svako malo objave zbrana pristua toj , pa toj stranici....za neke od njih nikada nisam čuo...

naravno da ću otići provjeriti što to tamo zanimljivo ima :) .... baš me zanima koliko novih korisnika dobije stranica nakon ovakve objave...

Ne znam za ovu objavu, al ja sam definitivo postao korisnik nakon što je BTJunkie počinio seppuku. Prokleto dobro radi svoj "posao".

You are in a dark musty temple. The shadows seem to play tricks with your eyes and you can hear the faint sound of movement.
12 godina
protjeran
offline
Re: Italija blokira KickAssTorrents
kowach kaže...

za par godina se možda proširi na sve zemlje... {#}

 ja ne bi imao nista protiv, dapace... za power usere uvijek ce bit nacina a neuka mularija neka placa, tko ih jhebe - pogotovo one lipstere na zapadu

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
13 godina
neaktivan
offline
Re: Italija blokira KickAssTorrents
uss kaže...

Što god dođe u BiH propadne. Svaki visoki predstavnik kog je EU poslala je postao kriminalac kao i naši političari. Marcel Benc predstavnik UEFA-e je otpušten nakon intervencije u našem nogometnom savezu. Mi smo singularna tačka Europe. Lijepo je Andrić rekao: Gdje prestaje logika počinje Bosna (i Hercegovina).

Hehehe baš tako, mi smo ti u svemu najobičnija crna rupa Evrope.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
14 godina
offline
Re: Italija blokira KickAssTorrents
torrente kaže...

postaje normalna svakodnevnica i nece se moci na dnevnoj bazi za svakoga pisati vijest.   jedan bocni gadget bi rijesio dnevnu guzvu.

 

 

Svi ti koje su izgasili otvaraju novi site, nova domena, novi hosting, prebacuju bazu....

MIKROBLOG: Ima li nešto gore za čuti od Francuza kako psuje na eng oponašajući afroamerikance? Referenca - FPS MP
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2012 21:01 (KIKI3ooo).
12 godina
offline
Re: Italija blokira KickAssTorrents
kowach kaže...

za par godina se možda proširi na sve zemlje... {#}

na moju Bosnu sigurno nece {#}

 

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
14 godina
neaktivan
offline
Italija blokira KickAssTorrents

Javljam se iz Belgije :) Ako netko misli da je odavde blokiran pristup piratebay-u, vara se. Upisom adrese piratebay-a dolazi do automatskog redirecta na drugu domenu s .be ekstenzijom i pristup je u potpunosti omogucen! ;)


mogu oni blokirati koliko oce :D 

thinking...
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Italija blokira KickAssTorrents

Ipak neke koristi sta su politicari glupi, znaju zabranit ali neznaju za ip adrese.

Pa da ja slusam pravila koji mi ti debili napisu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Italija blokira KickAssTorrents

Ne kuzim sta ste se svi digli na ovo? mislim, ovo mozete zaobici na vise nacina, jedino cete izgubiti malo na googlanju.... ovo je za mene koda je netko prdnuo (nista vise), ovo nije niti b od borbe protiv piratstva.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice