Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

poruka: 34
|
čitano: 13.435
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge".
14 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

Obli rubovi ovog uređaja ponajprije imaju ulogu ostvarivanja efekta prestižnosti,
generiranja nove grand-premium klase smartfona
te samim time čine Galaxy S6 Edge ponajviše statusnim simbolom.

 

 

(prikladniji bi bio bljuv smajli)

Moj PC  
15 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge
Krx kaže...

 
te samim time čine Galaxy S6 Edge ponajviše statusnim simbolom.

 

 

(prikladniji bi bio bljuv smajli)

 osobito ako ti je status "nezaposlen, na burzi, stariji od 50, uz potpuno beznađe". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

Evo mali video. Ovo zakrivljeno staklo izgleda dobro. Samo zamjenjiva baterija bye, bye :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

A koliko gramatičkih grešaka u tekstu... mene bi sramota bilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge
ludizao kaže...

Statusni simboli su dobra stvar jer djeluju terapeutski pa tako netko tko se osjeća "prazno" ima mogućnost da se u vrlo kratkom vremenu osjeti "punije" - sve bez posjeta liječniku te odlazaka na različite tretmane koji znaju biti i skuplji, a o vremenu potrebnom da se postigne rezultat da i ne pričamo.

 obrnuto, dakle najprije puno pa prazno ja se osjećam prije i nakon posjeta wc-u, no produkt je u oba slučaja otprilike isti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

Gornji lijevi kut ekrana se čini niži od desnog kuta i to par milimetara. Izgleda da im roboti nisu u vinkl :D

logic sense of no sense.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge
ludizao kaže...

Statusni simboli su dobra stvar jer djeluju terapeutski pa tako netko tko se osjeća "prazno" ima mogućnost da se u vrlo kratkom vremenu osjeti "punije" - sve bez posjeta liječniku te odlazaka na različite tretmane koji znaju biti i skuplji, a o vremenu potrebnom da se postigne rezultat da i ne pričamo.

Sve je to gluma samom sebi, čim netko ima potrebu za isticanjem statusnim simbolima; zna duboko u sebi da samom sebi na vrijedi ništa. Dok ljudi koji su svjesni svoje vrijednosti, nemaju potrebu za pumpanjem ičeg umjetnog.

Otvorio sam ovaj tekst jer su me zanimale tehnikalije vezane za ovaj mobitel a onda sam se, vidjevši autorove upute za one sa višim egom o tome kako prikazivanje posjedovanja ovog uređaja služi da bi se ostavio (nekakav?) dojam, prisjetio da smo zapravo na brdovitom balkanu gdje tekst (očito) mora biti primjeren široj masi za koju znamo kakva je. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

nekak mi se čini da bi ovo zakrivljeno staklo moglo biti podložnije razbijanju

Potpis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

Statusni simbol,LOL.......inače se preko noči stvori brend statusnog simbola!!

Koja glupost,obični S6 je običan telefon a Edge je statusni simbol!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

očekujem da iphone 7 bude sa zakrivljenim staklom, pa da svi mi mozemo pisat kako je samsung kopirao iphone 

što se tice edgea, zanimljiv mi se cini, jos da ti rubovi daju nekakvu funkciju osim notifikacija i kontakata bit ce super

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 16:37 (LUNAT1C).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

Bez zamjenjive baterije, bez SD kartice, sa nano SIMom... Nestali su svi razlozi zbog kojih sam bio spreman trpiti TouchWiz... Steta...

Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge
Avise kaže...

Bez zamjenjive baterije, bez SD kartice, sa nano SIMom... Nestali su svi razlozi zbog kojih sam bio spreman trpiti TouchWiz... Steta...

 iskreno, sdkarticu sam koristio radi backupa, to se moze napravit preko knoxa ili dropboxa sad bez pol frke vec, sto se tice baterije, ukoliko ikad buem mijenjo bateriju mislim da neće bit prevelik problem za promijenit novu (na s4 mi od kad je izaso do sad baterija drzi i nevidim razloga zasto bi ju mijenjao)..

što se tiče touchwiza slažem se, da stave neki stabilniji pa makar tizen based UI mislim da bi bio bolji od touchwiza.. a za dizajn ionako koristim teme.. 

ne mislim kupovat ovo čudo, eventualno sljedeću generaciju a i to ću birat između lg-a i samsunga (valjda)

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge
LUNAT1C kaže...

 iskreno, sdkarticu sam koristio radi backupa, to se moze napravit preko knoxa ili dropboxa sad bez pol frke vec, sto se tice baterije, ukoliko ikad buem mijenjo bateriju mislim da neće bit prevelik problem za promijenit novu (na s4 mi od kad je izaso do sad baterija drzi i nevidim razloga zasto bi ju mijenjao)..

što se tiče touchwiza slažem se, da stave neki stabilniji pa makar tizen based UI mislim da bi bio bolji od touchwiza.. a za dizajn ionako koristim teme.. 

ne mislim kupovat ovo čudo, eventualno sljedeću generaciju a i to ću birat između lg-a i samsunga (valjda)

 

Istina da je moj use case vjerojatno specifican, ali zbog posla puno putujem i kada sam na poslu cesto nemam gdje napuniti mobitel. Tako da mi SD kartica odlicno dodje za skratiti vrijeme po avionima (knjige, glazba, video), a izmjenjiva baterija kada nemam prilike napuniti mobitel. Imam i power bank, ali mi je uglavnom puno zgodnije jednostavno ubaciti napunjenu bateriju i nastaviti koristiti uredjaj nego cekati da se napuni iz power banka.

 

15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge
Avise kaže...
LUNAT1C kaže...

...

 

Istina da je moj use case vjerojatno specifican, ali zbog posla puno putujem i kada sam na poslu cesto nemam gdje napuniti mobitel. Tako da mi SD kartica odlicno dodje za skratiti vrijeme po avionima (knjige, glazba, video), a izmjenjiva baterija kada nemam prilike napuniti mobitel. Imam i power bank, ali mi je uglavnom puno zgodnije jednostavno ubaciti napunjenu bateriju i nastaviti koristiti uredjaj nego cekati da se napuni iz power banka.

 

 ma znam ja sve to i meni je zao jel je to velika prednost bila, al gle, mozda sad naprave powerbank sa bezicnim punjenjem (jest da je dodatna investicija) ali puno praktičnije bi bilo za izvest

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge
Statusni simbol je auto za milijun kuna ili brod za sto milijuna, telefoni su overpriced hrpe aluminija i stakla koje sirotinja ili eventualno netko mentally challenged moze smatrat necime vise.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge
NEW_MAN kaže...
Statusni simbol je auto za milijun kuna ili brod za sto milijuna, telefoni su overpriced hrpe aluminija i stakla koje sirotinja ili eventualno netko mentally challenged moze smatrat necime vise.

 Upravo tako. Eto, i sirotinja koja dođe do neke lovice sada se može kur*it sa "statusnim simbolom". Bravo! Samsung! Žalosno da nemate ništa bolje.

12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

Simpatično to izgleda :) vjerujem da će naići na dobar prijem kod publike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

meh, bit ce to teska godina za samsung.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

Nema odvojivu bateriju i sd utor.

 

Dva veeeelika (ko kuća) minusa.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

Gleda komentare i čudim se...... svi ovdje mudraci su našli po nekoliko zamjerki telefonu koji je trenutno po svemu najbolji Android uređaj na tržištu. Ovaj kuka zbog kartice drugi zbog baterije trećeg smeta upotreba riječi statusni simbol četvrti ovo peti ono.......ljudi ovo je trenutno najbolji android telefon na tržištu.... prestanite se prekenjavat. Kakve veze ima što nema zamjenjivu bateriju ako je ova dovoljno dobra....i šta će vam više od 32gb rama na telefonu......postoje servisi u oblaku koji služe za pohranu podataka a imate i nešto što se zove usb kabel.....itd itd........znate kako se ono kaže ....rđavom ku... i dlaka smeta......

 

BTW..... jeste ikad čuli za prijenosne baterije raznih kapaciteta........

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 13:55 (DeeWiZarD).
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge
LUNAT1C kaže...

očekujem da iphone 7 bude sa zakrivljenim staklom, pa da svi mi mozemo pisat kako je samsung kopirao iphone 

što se tice edgea, zanimljiv mi se cini, jos da ti rubovi daju nekakvu funkciju osim notifikacija i kontakata bit ce super

 Ne vjerujem da bi Apple ikad kopirao takvu bljuvotinu, gledao sam kako to izgleda na slikama i videu i stvarno mi se čini tragikomično. Mislim da je to sindrom firmi koje nemaju inovativnosti i nikad neće biti spremne  preuzeti ulogu lidera. Slično je bilo sa Intel - AMD, AMD je jedan period imao dobre rezultate, isto tako Samsung nikad neće postavljati standarde u svijetu mobilnih uređaja. Osobno, ovaj Edge mi se čini pomalo neozbiljnim proizvodom, no tržište će to najbolje pokazati

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge
DeeWiZarD kaže...

Gleda komentare i čudim se...... svi ovdje mudraci su našli po nekoliko zamjerki telefonu koji je trenutno po svemu najbolji Android uređaj na tržištu. Ovaj kuka zbog kartice drugi zbog baterije trećeg smeta upotreba riječi statusni simbol četvrti ovo peti ono.......ljudi ovo je trenutno najbolji android telefon na tržištu.... prestanite se prekenjavat. Kakve veze ima što nema zamjenjivu bateriju ako je ova dovoljno dobra....i šta će vam više od 32gb rama na telefonu......postoje servisi u oblaku koji služe za pohranu podataka a imate i nešto što se zove usb kabel.....itd itd........znate kako se ono kaže ....rđavom ku... i dlaka smeta......

 

BTW..... jeste ikad čuli za prijenosne baterije raznih kapaciteta........

Zanimljivo je kako fanboyevi brzo mijenjanju mantru, kad je iPhone imao nezamijenjivu bateriju to je bilo neoprostivo, a sad je to nebitno. A ako trenutno i jest to najbolji Android uređaj, nije ni top 5 ukupno jer Samsungov softver na telefonima mi je osobno katastrofalan.

Što se tiče prijenosnih baterija - dobra ideja! Ajmo prvo stanjiti telefone do krajnjosti, a onda uzmimo dodatno par vanjskih baterija i napunimo đepove

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

Samsung može napraviti kučište od zlata, al svejedno će biti smeće radi katastrofalno lošeg softwarea.. 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge
southy kaže...
LUNAT1C kaže...

očekujem da iphone 7 bude sa zakrivljenim staklom, pa da svi mi mozemo pisat kako je samsung kopirao iphone 

što se tice edgea, zanimljiv mi se cini, jos da ti rubovi daju nekakvu funkciju osim notifikacija i kontakata bit ce super

 Ne vjerujem da bi Apple ikad kopirao takvu bljuvotinu, gledao sam kako to izgleda na slikama i videu i stvarno mi se čini tragikomično. Mislim da je to sindrom firmi koje nemaju inovativnosti i nikad neće biti spremne  preuzeti ulogu lidera. Slično je bilo sa Intel - AMD, AMD je jedan period imao dobre rezultate, isto tako Samsung nikad neće postavljati standarde u svijetu mobilnih uređaja. Osobno, ovaj Edge mi se čini pomalo neozbiljnim proizvodom, no tržište će to najbolje pokazati

 iskreno iphone je jedna velika bljuvotina, dok je bilo jobsa vrijedio je nesto sada zivi staru slavu, isto kao samsung... uloga lidera definitvno ide lg i htcu, u buducnosti eventualno wp (nokiji) te linux-u.. xperija također ubija što se tiče overall izvedbe ali po meni nije kao g3.. ukoliko nisi skuzio moj sarkazam govorim kopiranje iphona je takvo da je iphone 6 plus napravljen na foru s3,s4,s5 (phablet) od kojeg su se ograđivali sve dok je bilo Jobsa, kao što sam rekao.. 

inovativnost na nivou "ne treba vam veci mobitel zato sto je ovo mobitel savršene veličine i dizajna" sljedeći na redu dolazi iphone 6 plus koji je veći, zaobljen, i sa istim razmještajem tipki kao samsung, o hardwareu da ne pričam koliko je bilo govora kako ne treba nabrijavati nešto jače dok im sa novim iosima na starijim modelima hw počeo bit usko grlo.. dakle cilj cijelog mobitela je da postane samsung te kopira konkurenta kako bi pobrao njegove kupce.. što se tiče običnih korisnika dovoljan im je i 3 godine star model androida, ili nešto mlađi ios phone.. što se tiče naprednih korisnika niti jedan od njih neće uzeti iphone, čisto iz razloga što su ostali softwarei puno otvoreniji za modifikacije (samsung malo manje radi knoxa)

a time govorim ponajviše kineski mobiteli, uz nexus, g i z liniju..

 

ps. iphone planira napravit takvu bljuvotinu (zakrivljen ekran), koja zapravo mnogima nije bljuvotina.. a vjerujem da će i tebi prirast srcu kad vidiš jabuku na poleđini

 

što se tiče samsunga inače, ako ikad kupim ikoji samsung vjerojatno će biti tizen based..

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 17:44 (LUNAT1C).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge
LUNAT1C kaže...

 iskreno iphone je jedna velika bljuvotina, dok je bilo jobsa vrijedio je nesto sada zivi staru slavu, isto kao samsung... uloga lidera definitvno ide lg i htcu, u buducnosti eventualno wp (nokiji) te linux-u.. xperija također ubija što se tiče overall izvedbe ali po meni nije kao g3.. ukoliko nisi skuzio moj sarkazam govorim kopiranje iphona je takvo da je iphone 6 plus napravljen na foru s3,s4,s5 (phablet) od kojeg su se ograđivali sve dok je bilo Jobsa, kao što sam rekao.. 

inovativnost na nivou "ne treba vam veci mobitel zato sto je ovo mobitel savršene veličine i dizajna" sljedeći na redu dolazi iphone 6 plus koji je veći, zaobljen, i sa istim razmještajem tipki kao samsung, o hardwareu da ne pričam koliko je bilo govora kako ne treba nabrijavati nešto jače dok im sa novim iosima na starijim modelima hw počeo bit usko grlo.. dakle cilj cijelog mobitela je da postane samsung te kopira konkurenta kako bi pobrao njegove kupce.. što se tiče običnih korisnika dovoljan im je i 3 godine star model androida, ili nešto mlađi ios phone.. što se tiče naprednih korisnika niti jedan od njih neće uzeti iphone, čisto iz razloga što su ostali softwarei puno otvoreniji za modifikacije (samsung malo manje radi knoxa)

a time govorim ponajviše kineski mobiteli, uz nexus, g i z liniju..

 

ps. iphone planira napravit takvu bljuvotinu (zakrivljen ekran), koja zapravo mnogima nije bljuvotina.. a vjerujem da će i tebi prirast srcu kad vidiš jabuku na poleđini

 

što se tiče samsunga inače, ako ikad kupim ikoji samsung vjerojatno će biti tizen based..

Nadam se da nisi ozbiljan kad kažeš da je S3 phablet i da su ga svi dalje kopirali? Da si rekao Note to da, ali S3 je samo jedan u mnoštvu. Povećanje form factora na 6-ici je zbog kretanja tržišta (čiji dio jest i Samsung), ali da je to Samsungova kopija ... LOL! Osobno mi ovaj veći iPhone nije nešto, ali ako ljuti to vole neka im. A što se tiče lidera možda LG, ali više Xiaomi i ostali kinezi, a Samsung će tek pravi pad doživjeti kad se kinezi još malo više osokole.

 

iPhone više nije revolucionaran kao u startu, ali softver mu je i dalje daleko ispred konkurencije i to je razlog zašto ga koristim. Koju inovaciju je Samsung donio? Nabrijavanje hardverskih specifikacija jer je trzao? TouchWiz?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge
southy kaže...
LUNAT1C kaže...

 iskreno iphone je jedna velika bljuvotina, dok je bilo jobsa vrijedio je nesto sada zivi staru slavu, isto kao samsung... uloga lidera definitvno ide lg i htcu, u buducnosti eventualno wp (nokiji) te linux-u.. xperija također ubija što se tiče overall izvedbe ali po meni nije kao g3.. ukoliko nisi skuzio moj sarkazam govorim kopiranje iphona je takvo da je iphone 6 plus napravljen na foru s3,s4,s5 (phablet) od kojeg su se ograđivali sve dok je bilo Jobsa, kao što sam rekao.. 

inovativnost na nivou "ne treba vam veci mobitel zato sto je ovo mobitel savršene veličine i dizajna" sljedeći na redu dolazi iphone 6 plus koji je veći, zaobljen, i sa istim razmještajem tipki kao samsung, o hardwareu da ne pričam koliko je bilo govora kako ne treba nabrijavati nešto jače dok im sa novim iosima na starijim modelima hw počeo bit usko grlo.. dakle cilj cijelog mobitela je da postane samsung te kopira konkurenta kako bi pobrao njegove kupce.. što se tiče običnih korisnika dovoljan im je i 3 godine star model androida, ili nešto mlađi ios phone.. što se tiče naprednih korisnika niti jedan od njih neće uzeti iphone, čisto iz razloga što su ostali softwarei puno otvoreniji za modifikacije (samsung malo manje radi knoxa)

a time govorim ponajviše kineski mobiteli, uz nexus, g i z liniju..

 

ps. iphone planira napravit takvu bljuvotinu (zakrivljen ekran), koja zapravo mnogima nije bljuvotina.. a vjerujem da će i tebi prirast srcu kad vidiš jabuku na poleđini

 

što se tiče samsunga inače, ako ikad kupim ikoji samsung vjerojatno će biti tizen based..

Nadam se da nisi ozbiljan kad kažeš da je S3 phablet i da su ga svi dalje kopirali? Da si rekao Note to da, ali S3 je samo jedan u mnoštvu. Povećanje form factora na 6-ici je zbog kretanja tržišta (čiji dio jest i Samsung), ali da je to Samsungova kopija ... LOL! Osobno mi ovaj veći iPhone nije nešto, ali ako ljuti to vole neka im. A što se tiče lidera možda LG, ali više Xiaomi i ostali kinezi, a Samsung će tek pravi pad doživjeti kad se kinezi još malo više osokole.

 

iPhone više nije revolucionaran kao u startu, ali softver mu je i dalje daleko ispred konkurencije i to je razlog zašto ga koristim. Koju inovaciju je Samsung donio? Nabrijavanje hardverskih specifikacija jer je trzao? TouchWiz?

 naveo sam i kineze g a i z  od xperie iako mi nije sjeo.. i da govorim da je izgled iphone 6 plus isti kao i kod androida, pa nije samo velicina, raspored tipki, veca rezolucija i sl.. sto bi znacilo da ni velicina ni njihov revolucionarni retina display sa manjom rezolucijom pada u vodu.. iskreno puno mi se vise sviđala njihova starija politika i mislim da je vrhunac njih bio 3gs.. na dalje stara slava sve, iskreno što se tiče sigurnosti i svega puno više mi se kao takav sviđa windows os, osobito podrška lumie (htc je malo zapostavljeniji)... ne samo da imaju sigurnost koja je kao i kod iosa nego je i otvoreno za bilokakve modifikacije i aplikacije koje će neko napravit.. i svaki napredniji korisnik će reći da je ios ograničen samo na itunes aplikacije.. o ovome se može raspravljat koliko se hoće, svako ima svoj ukus, isto kao i potrebe.. ja sam osobno radio sam sebi teme za modificiran louncher za touchwiz na koji sam naviko.. to na iosu nebi mogo napravit a to da je ios miljama daleko, ispred ili iza ovisi, više iza nego ispred

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

Baterija je nebitna stvar..... koji god da sam telefon imao nisam imao problema sa baterijom.....takva je kakva je i ako je bila u mogućnosti držati 2 dana ja sam ju svejedno punio svaku večer da ujutro bude na 100%. To je jednostavno tako. Netko kaže ja gledam film na mobitelu pa mi treba jača baterija a to je za mene debilizam.... gledati filmove na mobitelu... zato sam i rekao da postoje vanjske baterije... Mislim iPhone nikad nije imao zamjenjivu bateriju pa ljudima nije to smetalo kod kupovine tako da ne znam zašto bi to ostalima smetalo.....A tebi je Samsungov software katastrofalan jer ne znaš ništa zapravo o softveru na telefonima. Razlog zbog čega je tako je u tome što je Samsung imao najrazvijeniji sustav od svih drugih što se adekvatno odrazilo na veličinu u GB. Pa laici ko ti govore kako je recimo Sony brži jer je fluidniji, a ne vidi da Sony ima samo oko 10% funkcija jednog TW. Između ostalog pročitaj si malo i pogledaj recenzije Samsungovog TW na lolipopu na modelima kao što je S5 ili Note 4 pa mi onda nešto reci, a ne trkeljat bez razloga i argumenata.

15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge
DeeWiZarD kaže...

Baterija je nebitna stvar..... koji god da sam telefon imao nisam imao problema sa baterijom.....takva je kakva je i ako je bila u mogućnosti držati 2 dana ja sam ju svejedno punio svaku večer da ujutro bude na 100%. To je jednostavno tako. Netko kaže ja gledam film na mobitelu pa mi treba jača baterija a to je za mene debilizam.... gledati filmove na mobitelu... zato sam i rekao da postoje vanjske baterije... Mislim iPhone nikad nije imao zamjenjivu bateriju pa ljudima nije to smetalo kod kupovine tako da ne znam zašto bi to ostalima smetalo.....A tebi je Samsungov software katastrofalan jer ne znaš ništa zapravo o softveru na telefonima. Razlog zbog čega je tako je u tome što je Samsung imao najrazvijeniji sustav od svih drugih što se adekvatno odrazilo na veličinu u GB. Pa laici ko ti govore kako je recimo Sony brži jer je fluidniji, a ne vidi da Sony ima samo oko 10% funkcija jednog TW. Između ostalog pročitaj si malo i pogledaj recenzije Samsungovog TW na lolipopu na modelima kao što je S5 ili Note 4 pa mi onda nešto reci, a ne trkeljat bez razloga i argumenata.

 Iskreno istina je da je sw (vise UI) sranje, sad su ga ispeglali ali prije je bio totalno neprivlacan i uvijek isti..

Prvom prilikom bi rooto mobitel samo da maknem nepotrebni bloatwares njega jel vecinu aplikacija od samsunga ne koristim..

mislim da je dobra stvar sto su sad napravili minimlaisticki preinstalirane appove i opet ostavili mogucnost da se instaliraju naknadno na svom shopu..

isto tako tw se cini ispeglan tako da napokon nakon s3 imaju gotov sw

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
13 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

iP6 ( zapravo sve nakon 4 ) je miljama ispred samsunga po kvaliteti izrade. Tvrditi da je to slično može samo netko tko nema pojima o dizajnu i materijalima. Ne znam kakvi su ovi novi s6 pa ne mogu suditi jesu li se približili izradi iP. HTC je daleko kvalitetnija izrada, one + one je isto fin uređaj. 

 

ovo sa zakrivljenim staklom, zašto ne ... za novi iP se šuška da će uvesti force touch kao što ima iWatch, ne vjerujem da će bitnije kriviti staklo iako sigurno odavno eksperimentirau sa tim, a uostalom iP6 ima zakrivljeno staklo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 15:04 (grzzi).
 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6 Edge

jucer sam kupio s6 edge mobitel je pizdarija super je ima dosta slicnosti sa iphone 6, to znam jer mi iphon 6+ stoji u ladici upo u wc solju i umro  

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice