Isprobali smo HTC One (M8)

poruka: 86
|
čitano: 14.746
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo HTC One (M8)".
15 godina
offline
Isprobali smo HTC One (M8)

kitkat ili ti 4.4.2 a ne 4.2.2 kako pise u tekstu

ostalo je ocekivano sto se tice mobitela, stvari koje su curile proteklih par mjeseci..

futrola se cini fora

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.3.2014 19:53 (LUNAT1C).
 
1 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
LUNAT1C kaže...

kitkat ili ti 4.4.2 a ne 4.2.2 kako pise u tekstu

ostalo je ocekivano sto se tice mobitela, stvari koje su curile proteklih par mjeseci..

futrola se cini fora

Ma da, tipfeler, 4.4.2 je, thx, ispravljeno... I da, futrola je guba :)

drpetric
12 godina
offline
Isprobali smo HTC One (M8)
Pametan potez od strane HTC-a sto su objavili uredaj nakon Samsunga, te sto odmah ide u prodaju.
Ne koristiš dropbox? Isprobaj ga i donesi sebi i meni 500MB bonusa. http://db.tt/6fi3NQ9
Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Isprobali smo HTC One (M8)

Mobitel je isti ko i prije, samo kaj su soft keyevi gore na ekranu (dolje je i dalje crna crta) i 2 kamere, .... :/

Moj PC  
3 3 hvala 0
13 godina
offline
Isprobali smo HTC One (M8)

Ista priča kao i Samsung.
Druga godina za redom.

Došli smo do nekog tehnološkog trenutnog maksimuma koji se očituje eto, revizijama već postojećih flagsipa.

Pametan potez objema firmama bi bilo drastično rezanje cijena prošlogodišnjih modela.


Što se tiče M8, očekivao sam ipak da će donji rub mobitela ipak srezati.
Ovako, dolje gubiš 2 cm skoro i više, na HTC logo.
Iskreno, ne sviđa mi se. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
15 1 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo HTC One (M8)

Ovo s ovim LOGOm stvarno nema smisla. Ispod ekrana ima mjesta za stavit pizzu, razrezat i poslužit u restoranu...

 

Zašto kapacitivne tipke nisu kao i na prošlogodišnjem modelu, ovo je glupo, ružno i nema apsolutno nikakvog smisla...

 

U biti se dobije isti ekran kao i na prošlogodišnjem Oneu kad se oduzmu te softverske tipke, a ispod ekrana dost prostora za igrat tetris...

 

Mislio sam da će tu bit fingerprint pa je zato takvo, ali prevario sam se...

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.3.2014 20:21 (lllnuclearlll).
Moj PC  
7 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
Navodno je taj prostor tu jer se i ekran treba negdje spojit mada sam ja 99% siguran da se to mogli nekako drukcije rijesit. Ja bi prije rekao da se HTC nije htio odreci loga naprijed. A o uredaju, sto reci? Solidan uredaj, nista revolucionarno i ne ocekivano, ucinili glupost s kamerom, pogotovo sto su izbacili OIS zbog te druge kamere. Meni osobno puno vise znaci stabilizacija nego ti efekti i kasnije fokusiranje jer se to moze rijesiti i softwareski, a digitalna stabilizacija nikad nije dobra kao opticka i ne pomaze u losem osvjetljenju.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
14 godina
offline
Isprobali smo HTC One (M8)
Ali su dimenzije telefona, visina i širina ostale iste kao i na m7? Iz onog leak videa se vidjelo da je m8 veći? Šta je s debljinom?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)

Nema to veze s ekranom, ekran se spaja jednim tankim kablom i za to je dosta 0,5 mm. Ja mislim da to namjerno rade, tak da imaju prostora za ubuduće. Očito je da više nema velikih pomaka u mobilnoj tehnologiji, pa ostavljaju rezerve.

 

Znam jer sam otvaral S3 i taj mob je mogel biti puno manji s dosta većom baterijom.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
nani kaže...
Ali su dimenzije telefona, visina i širina ostale iste kao i na m7? Iz onog leak videa se vidjelo da je m8 veći? Šta je s debljinom?

Nisu iste, One se povecao skoro 1cm u visinu, 2mm u sirinu i zanemarljivo je deblji.

daniel.hajdinjak666 kaže...

Nema to veze s ekranom, ekran se spaja jednim tankim kablom i za to je dosta 0,5 mm. Ja mislim da to namjerno rade, tak da imaju prostora za ubuduće. Očito je da više nema velikih pomaka u mobilnoj tehnologiji, pa ostavljaju rezerve.

 

Znam jer sam otvaral S3 i taj mob je mogel biti puno manji s dosta većom baterijom.

 E sad ne razumijem se bas kako se ekran spaja, ali znam da ima taj flat kabel koji izlazi s jedne od strana i mora nekud otic, a gore i dolje su zvucnici. Ali sigurno se to moglo rijesiti s manje prostora nego sto ta traka zauzima.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
15 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
Dot case fenomenalno izgleda!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
16 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
Mitch kaže...
Dot case fenomenalno izgleda!

Još kad bi se dobio s uređajem kao što LG daje na poklon QuickView s G2 {#}

15 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
Hehe, jos kad bi bio za druge uredaje :)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
offline
Isprobali smo HTC One (M8)

Dakle ko i Samsung prepakirali prošlogodišnji smartphone.

Cijenu ne vidim nigdje, ali ako je istina što sam pročitao da je krenuo u prodaju po 530£, sorry to je puno previše.

Dakle, čekam Find 7 da krene u prodaju EU, definitivno najbolji izbor ove godine od high-end uređaja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo HTC One (M8)

Na uređaju od 15cm kojem je jedina funkcija prikaz sadržaja na ekranu, postoji 4cm prostora koji ne služi ničemu. Dizajnerski promašaj.

Sve zbog oglašavanja funkcije prednjeg zvučnika koji većini ne služi ničemu.

 

Prošlogodišnji dizajn je bio hrabriji i unikatniji, ovaj vidljivi obrub - mada sigurno ima benefite u čvrstoći - je vraćanje na neka starija i već viđena dizajnerska rješenja.

 

Da li redovito koristite zvučnik na mobitelu:

 

 

 

21 Da
35 Ne
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
6 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One (M8)

Meni je ovaj uređaj žestoka katastrofa od dizajna.

Što drugo reći za nešto što ima 5" ekran a veliko je i teško skoro kao Galaxy Note 3 ..štoviše ima veći volumen od Galaxy Notea 3!

Moj PC  
7 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
wyks kaže...

Na uređaju od 15cm kojem je jedina funkcija prikaz sadržaja na ekranu, postoji 4cm prostora koji ne služi ničemu. Dizajnerski promašaj.

Sve zbog oglašavanja funkcije prednjeg zvučnika koji većini ne služi ničemu.

 

Prošlogodišnji dizajn je bio hrabriji i unikatniji, ovaj vidljivi obrub - mada sigurno ima benefite u čvrstoći - je vraćanje na neka starija i već viđena dizajnerska rješenja.

 

Da li redovito koristite zvučnik na mobitelu:

 

 

 

Zvucnici i alu-kuciste su razlog kupnje, jer puno provodim na igrama tipa real racing 3

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One (M8)

nokia sleeping screen

nokia tap to wake

nokia refocus

nokia battery saver

bit ce love od patenata{#}

al dobro, od dalekog istoka nitko ni ne ocekuje inovacije

Moj PC  
13 5 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)

Ne mora ići ni u jednu stranu, nego se zafrkne za 180 i kopča sa zadnje strane na matičnu. Znači prostor koji je potreban je u biti debljina samog kabla.

Crkva je zlo 21. stoljeća
13 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
wyks kaže...

Na uređaju od 15cm kojem je jedina funkcija prikaz sadržaja na ekranu, postoji 4cm prostora koji ne služi ničemu. Dizajnerski promašaj.

Sve zbog oglašavanja funkcije prednjeg zvučnika koji većini ne služi ničemu.

 

Prošlogodišnji dizajn je bio hrabriji i unikatniji, ovaj vidljivi obrub - mada sigurno ima benefite u čvrstoći - je vraćanje na neka starija i već viđena dizajnerska rješenja.

 

Da li redovito koristite zvučnik na mobitelu:

 

 

 

Ja svaki dan pogledam dosta videa na youtubu, a cesto doma i slusam muziku tako pa mi je kvaliteta zvucnika bitna i zvucnicu na One-u su me se jako dojmili i po meni bi svaki uredaj trebao dolaziti s takvim zvucnicima.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
13 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
apoteka kaže...

nokia sleeping screen

nokia tap to wake

nokia refocus

nokia battery saver

bit ce love od patenata{#}

al dobro, od dalekog istoka nitko ni ne ocekuje inovacije

 

Nokia fanboy detected. Nokia posjeduje patente na refokusiranje poslije fotografiranja i prva je to uvela?? Nokia prva uvela battery saver?? Ne znam sto mislis pod sleeping screen.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
16 godina
offline
Isprobali smo HTC One (M8)

Nisam nikad čuo One. Ali vjerujem da nisam u krivu ako kažem da taj zvuk ne može bit bolji od onog koji imaju komp zvučnici za 30kn iz obližnjeg konzuma...

 

Ili sam u krivu???

 

Kod zvučnika još uvijek dimenzije znače kvalitetu i to se ne bude uskoro promijenilo... Vjerujem da je bolji nego kod ostalih mobitela, ali da je to nekakva kvaliteta kakvu ima zvučni sustav za 400-500kn što je za mene minimum, iskreno sumnjam...

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.3.2014 21:50 (lllnuclearlll).
Moj PC  
5 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
gamer34 kaže...
wyks kaže...

Na uređaju od 15cm kojem je jedina funkcija prikaz sadržaja na ekranu, postoji 4cm prostora koji ne služi ničemu. Dizajnerski promašaj.

Sve zbog oglašavanja funkcije prednjeg zvučnika koji većini ne služi ničemu.

 

Prošlogodišnji dizajn je bio hrabriji i unikatniji, ovaj vidljivi obrub - mada sigurno ima benefite u čvrstoći - je vraćanje na neka starija i već viđena dizajnerska rješenja.

 

Da li redovito koristite zvučnik na mobitelu:

 

 

 

Ja svaki dan pogledam dosta videa na youtubu, a cesto doma i slusam muziku tako pa mi je kvaliteta zvucnika bitna i zvucnicu na One-u su me se jako dojmili i po meni bi svaki uredaj trebao dolaziti s takvim zvucnicima.

 

Ja kad nešto na mobitelu hoću čuti kako spada, koristim slušalice.

 

 

 

13 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
lllnuclearlll kaže...

Nisam nikad čuo One. Ali vjerujem da nisam u krivu ako kažem da taj zvuk ne može bit bolji od onog koji imaju komp zvučnici za 30kn iz obližnjeg konzuma...

 

Ili sam u krivu???

 

Kod zvučnika još uvijek dimenzije znače kvalitetu i to se ne bude uskoro promijenilo...

 

Ne znam kako zvuce zvucnici od 30kn, ali tu nije bitna usporedba sa stolnim zvucnicima vec da integriranost u mob. Mislim necu lezat u krevetu, gledat youtube ili slusat muziku i zvucnike nekakve vuc.

 

@darko_sam

 

Jbg ja opcenito ne volim osjecaj slusalica u usima tako da mi je draze slusat na zvucnik ako mogu.

 

 

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.3.2014 21:50 (gamer34).
16 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
gamer34 kaže...

 

Ne znam kako zvuce zvucnici od 30kn, ali tu nije bitna usporedba sa stolnim zvucnicima vec da integriranost u mob. Mislim necu lezat u krevetu, gledat youtube ili slusat muziku i zvucnike nekakve vuc.

A slušalice???

 

Ja inače gledam također dosta youtube ili neke dokumentarce na mobitelu, i to radim 90% vremena sa kvalitetnim sony in-ear slušalicama...

 

edit. vidim da si već obrazložio odgovor {#}

 

A dobro, trebao bi probat One pa se uvjerit sam, potrudit ću se nabavit jer me živo zanima zaš svi hvale te zvučnike...

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.3.2014 21:53 (lllnuclearlll).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
gamer34 kaže...
apoteka kaže...

nokia sleeping screen

nokia tap to wake

nokia refocus

nokia battery saver

bit ce love od patenata{#}

al dobro, od dalekog istoka nitko ni ne ocekuje inovacije

 

Nokia fanboy detected. Nokia posjeduje patente na refokusiranje poslije fotografiranja i prva je to uvela?? Nokia prva uvela battery saver?? Ne znam sto mislis pod sleeping screen.

prva na mobitelima, uz ois. a i ultrapixeli su malo inspirirani pureview-om... battery saver ima symbian koji radi potpuno istu stvar, jos i prebaci s 3g na 2g

sleeping screen opet symbian, prikazivanje sata i notifikacija na ekranu dok je "ugasen" tj zakljucan. mozda jesan malo fanboy, al vidim kad netko izmislja toplu vodu

 

15 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
ja111 kaže...

Zvucnici i alu-kuciste su razlog kupnje, jer puno provodim na igrama tipa real racing 3

Pričamo o zvučnicima koji kavlitetom ne mogu biti bolji od onog iz Pringles kutije. Znanstvena činjenica. Ne može membrana od 6mm dati kvalitetan zvuk.

Ako provodiš puno vremena igrajući igru sa iritantnim tonovima, to govori da su ti prioriteti u najmanju ruku čudni jer se za cijenu novog Onea-a kupi PS4/Xbox i novi GT/Forza.

gamer34 kaže...

Ja svaki dan pogledam dosta videa na youtubu, a cesto doma i slusam muziku tako pa mi je kvaliteta zvucnika bitna i zvucnicu na One-u su me se jako dojmili i po meni bi svaki uredaj trebao dolaziti s takvim zvucnicima.

Kombinacija mikronskog zvučnika i 5'' ekrana mora biti j*eben zabavna.

 

Najjeftiniji dock sa 3.5 izlazom košta kao šteka cigara ili runda u Maraskinu. Najjeftiniji 2.1 Logiteh je u usporedbi sa tim piskutalom ozvučenje iz Lisinskog. A samo ti treba najobičniji 3.5 kabel koji košta 3 kune u Čipoteci

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
lllnuclearlll kaže...
gamer34 kaže...

 

Ne znam kako zvuce zvucnici od 30kn, ali tu nije bitna usporedba sa stolnim zvucnicima vec da integriranost u mob. Mislim necu lezat u krevetu, gledat youtube ili slusat muziku i zvucnike nekakve vuc.

A slušalice???

 

Ja inače gledam također dosta youtube ili neke dokumentarce na mobitelu, i to radim 90% vremena sa kvalitetnim sony in-ear slušalicama...

 

edit. vidim da si već obrazložio odgovor {#}

 

A dobro, trebao bi probat One pa se uvjerit sam, potrudit ću se nabavit jer me živo zanima zaš svi hvale te zvučnike...

Zvucnici su dosta bolji od konkurencije ali jos uvijek je to daleko od nekog dobrog zvuka. Jedina primjena koja ima smisla je ta sto, uz odlican mikrofon, mozes prebaciti na speakerphone i normalno cuti i razgovarati u uvjetima kakvim na drugim mobitelima ne mozes. I eventualno za igrice ako nekome znaci bolji zvuk. Ja igram šah i Doodle Jump pa mi je to nebitno.

13 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
wyks kaže...

Kombinacija mikronskog zvučnika i 5'' ekrana mora biti j*eben zabavna.

 

Najjeftiniji dock sa 3.5 izlazom košta kao šteka cigara ili runda u Maraskinu. Najjeftiniji 2.1 Logiteh je u usporedbi sa tim piskutalom ozvučenje iz Lisinskog. A samo ti treba najobičniji 3.5 kabel koji košta 3 kune u Čipoteci

 

U usporedbi sa stolnim zvucnicima naravno da nisu ni blizu, ali ne shvacas da se to ne moze tako usporedivat. Meni je prakticno tako gledat youtube,a One mi na tom podrucuju nudi najbolje. I da 5 inca mi je dosta. Ovaj drugi dio ne shvacam, ali cini mi se da si opet fulao poantu, neda mi se hebat ni s kakvim dockovima, zvucnicima itd. dok lezim u krevetu.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
12 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One (M8)
wyks kaže...
gamer34 kaže...

Ja svaki dan pogledam dosta videa na youtubu, a cesto doma i slusam muziku tako pa mi je kvaliteta zvucnika bitna i zvucnicu na One-u su me se jako dojmili i po meni bi svaki uredaj trebao dolaziti s takvim zvucnicima.

Kombinacija mikronskog zvučnika i 5'' ekrana mora biti j*eben zabavna.

 

Najjeftiniji dock sa 3.5 izlazom košta kao šteka cigara ili runda u Maraskinu. Najjeftiniji 2.1 Logiteh je u usporedbi sa tim piskutalom ozvučenje iz Lisinskog. A samo ti treba najobičniji 3.5 kabel koji košta 3 kune u Čipoteci

i netko da to nosi uokolo za tobom

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice