Isprobali smo HTC Desire HD i Z

poruka: 43
|
čitano: 7.712
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo HTC Desire HD i Z".
13 godina
protjeran
offline
Isprobali smo HTC Desire HD i Z

Zastoj u ”razvoju” kao i kod ostalih copy-paste firmi. Sve su oči uperene u apple, pa kad apple napravi iskorak i ako proizvod uspije, onda čemo brzo izbaciti svoje "originalene” kopije. U iščekivanju novih appleovih rješenja dobra su i ova prastara - mobiteli s tipkovnicama što podsječa na one prastare TI kalkulatore ili one kineske prevodioce. Tu se vidi močan razvoj i vizija!

 
7 35 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo HTC Desire HD i Z

Desire HD ima 1 GHz, a Desire Z ima 800 MHz.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC Desire HD i Z

Meni je moj Desire čisto dovoljan, HD mi je ipak preglomazan...

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Klikni HVALA ili te prebijem! // Sent from my Desire.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
zatojeto kaže...

Zastoj u ”razvoju” kao i kod ostalih copy-paste firmi. Sve su oči uperene u apple, pa kad apple napravi iskorak i ako proizvod uspije, onda čemo brzo izbaciti svoje "originalene” kopije. U iščekivanju novih appleovih rješenja dobra su i ova prastara - mobiteli s tipkovnicama što podsječa na one prastare TI kalkulatore ili one kineske prevodioce. Tu se vidi močan razvoj i vizija!

Da presavršeni apple, jadan svi ga kopiraju.

Pa daj mi reci zašto onda kad drugi stave front kameru, stavi i apple, kad drugi stave snimanje HD sadržaja stavi i apple...?

i sad svi apple kopiraju. haha, dobar vic

14 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
zatojeto kaže...

Zastoj u ”razvoju” kao i kod ostalih copy-paste firmi. Sve su oči uperene u apple, pa kad apple napravi iskorak i ako proizvod uspije, onda čemo brzo izbaciti svoje "originalene” kopije. U iščekivanju novih appleovih rješenja dobra su i ova prastara - mobiteli s tipkovnicama što podsječa na one prastare TI kalkulatore ili one kineske prevodioce. Tu se vidi močan razvoj i vizija!

Istina, izmislili su VIDEO poziv PONOVO :D nakon što je jednom propao :D eto propao je opet :D

iPhone je prvi mobitel sa touchscreenom (i to sam čuo :D) bilo ih je još 90desetih, i to ranih :D

Jedini pravi izum im dajem za pravo da su nam pokazali kako se treba držati mobitel, a da ne gubiš signal :D 

a ovih apple mitova ima na milijune, ali to samo bolesni debilni apple iBrain može progutat :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2010 13:29 (Kečko).
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC Desire HD i Z

Mislim da niste spomenuli jedan po mene vrlo važan novitet. Znam da cloud nije nešto novo. Ima to i Nokia i Apple ali mislim da je ovo jedno od najkompletnijih rješenja do sad. Htc je u Londonu predstavio htcsense.com preko kojeg možete poslati zvučni signal mobitelu ako ga zagubite. Ili ako ga izgubite možete ga preko gps-a vidjeti gdje se nalazi. Poslati poruku nalazniku ili u krajnjem slučaju obrisati sve podatke sa njega ako vam je ukraden. U isto vrijeme svi kontakti i sms-ovi vam ostaju spremljeni u cloudu.

 

Ja imam iphone 3G i mislio sam ubrzo kupiti četvorku. Ali nisam više siguran... Meni je Apple zakon, iPhone je donio revoluciju, šta god tko rekao o tome. Ali prošla su vremena kad nije imao dostojne protivnike.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
Vlays kaže...

Mislim da niste spomenuli jedan po mene vrlo važan novitet. Znam da cloud nije nešto novo. Ima to i Nokia i Apple ali mislim da je ovo jedno od najkompletnijih rješenja do sad. Htc je u Londonu predstavio htcsense.com preko kojeg možete poslati zvučni signal mobitelu ako ga zagubite. Ili ako ga izgubite možete ga preko gps-a vidjeti gdje se nalazi. Poslati poruku nalazniku ili u krajnjem slučaju obrisati sve podatke sa njega ako vam je ukraden. U isto vrijeme svi kontakti i sms-ovi vam ostaju spremljeni u cloudu.

Pisali smo o tome prekjučer kad su objavljeni telefoni:

 

http://www.bug.hr/vijesti/htc-predstavio-desire-hd-desire-z/103826.aspx

 

 

drpetric
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC Desire HD i Z

Slike su u članku loše kvalitete...Mršti se

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
Šef kaže...

Slike su u članku loše kvalitete...Mršti se

Imaš i službene HTC-ove fotke tu: http://www.bug.hr/vijesti/htc-predstavio-desire-hd-desire-z/103826.aspx. Ovo je slikano iz ruke, u gužvi u kojoj je bilo zilijun ljudi, uz nikakvu rasvjetu.

drpetric
13 godina
protjeran
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
nsoul kaže...
zatojeto kaže...

Zastoj u ”razvoju” kao i kod ostalih copy-paste firmi. Sve su oči uperene u apple, pa kad apple napravi iskorak i ako proizvod uspije, onda čemo brzo izbaciti svoje "originalene” kopije. U iščekivanju novih appleovih rješenja dobra su i ova prastara - mobiteli s tipkovnicama što podsječa na one prastare TI kalkulatore ili one kineske prevodioce. Tu se vidi močan razvoj i vizija!

Da presavršeni apple, jadan svi ga kopiraju.

Pa daj mi reci zašto onda kad drugi stave front kameru, stavi i apple, kad drugi stave snimanje HD sadržaja stavi i apple...?

i sad svi apple kopiraju. haha, dobar vic

  Daj se nemoj blamirati, pa na kaj stave kameru i snimanje HD-a, na bijedne kopije iphonea! Osim toga po recenzijama jedino pravo i kvalitetno snimanje HD-a, HDR fotografija, montažu snimljenih materijala ima iphone 4.

Vidi dalje ipad, več godinu dana pokušavaju napravit kopiju i kad im to ne uspiju pokažu na kakvom sajmu neke bijedne kopijice nakinđurene svim i svačim i dalje ništa. Nema proizvodnje, nema prodaje.

15 godina
online
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
zatojeto kaže...

  Daj se nemoj blamirati, pa na kaj stave kameru i snimanje HD-a, na bijedne kopije iphonea! Osim toga po recenzijama jedino pravo i kvalitetno snimanje HD-a, HDR fotografija, montažu snimljenih materijala ima iphone 4.

Vidi dalje ipad, več godinu dana pokušavaju napravit kopiju i kad im to ne uspiju pokažu na kakvom sajmu neke bijedne kopijice nakinđurene svim i svačim i dalje ništa. Nema proizvodnje, nema prodaje.

I tu montažu videa je apple pokupio od sony ericssona koji to ima već godinama na svojim mobitelima...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
zatojeto kaže...
nsoul kaže...
zatojeto kaže...

Zastoj u ”razvoju” kao i kod ostalih copy-paste firmi. Sve su oči uperene u apple, pa kad apple napravi iskorak i ako proizvod uspije, onda čemo brzo izbaciti svoje "originalene” kopije. U iščekivanju novih appleovih rješenja dobra su i ova prastara - mobiteli s tipkovnicama što podsječa na one prastare TI kalkulatore ili one kineske prevodioce. Tu se vidi močan razvoj i vizija!

Da presavršeni apple, jadan svi ga kopiraju.

Pa daj mi reci zašto onda kad drugi stave front kameru, stavi i apple, kad drugi stave snimanje HD sadržaja stavi i apple...?

i sad svi apple kopiraju. haha, dobar vic

  Daj se nemoj blamirati, pa na kaj stave kameru i snimanje HD-a, na bijedne kopije iphonea! Osim toga po recenzijama jedino pravo i kvalitetno snimanje HD-a, HDR fotografija, montažu snimljenih materijala ima iphone 4.

Vidi dalje ipad, več godinu dana pokušavaju napravit kopiju i kad im to ne uspiju pokažu na kakvom sajmu neke bijedne kopijice nakinđurene svim i svačim i dalje ništa. Nema proizvodnje, nema prodaje.

Ajd neblamiraj se ti. Makni malo oci sa iPhona, pa ces vidit mogucnosti ostalih gadgeta. Sve ovo sta govoris je iz cistog neznanja i nezelje za usvajanjem istog. Misu drzi negdi drugo, bar ovdje znaju ljudi sto zele i sto im pase.

 

Šta se tiče HTC novotarija, ništa neočekivano što bi me ponukalo da mjenjam svoj Desire.

15 godina
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
zatojeto kaže...
  Daj se nemoj blamirati, pa na kaj stave kameru i snimanje HD-a, na bijedne kopije iphonea! Osim toga po recenzijama jedino pravo i kvalitetno snimanje HD-a, HDR fotografija, montažu snimljenih materijala ima iphone 4.

Vidi dalje ipad, več godinu dana pokušavaju napravit kopiju i kad im to ne uspiju pokažu na kakvom sajmu neke bijedne kopijice nakinđurene svim i svačim i dalje ništa. Nema proizvodnje, nema prodaje.

joj, ovakve obožavam, uvijek me iznova uspiju nasmijati svojim pričama i appleu. prvo vijest koja nema veze s appleom komantiraju kako je apple ovo ono, a sve je ostalo kopija, i onda sami sebe uvjere da su u pravu.

 

Na kaj? Na odlične mobitele. nisam rekao da iphone ne valja, pogotovo iphone 4, ali nemože nitko reći da ga ostali kopiraju.

Stavili su front kameru, hd snimanje, video pozive... i još puno toga kaj ostali mobteli imaju odavno. pa ko koga kopira? valdja apple njih. a ne možeš reći da su sve bijedne kopije jer većina ih je boljih od tvog dragog ajfona.

A po čemu si ti zaključio da radi jedino kvalitetno snimanje HD-a? Po recenzijama? PA bravo ti, stvarno bravo.

Makni se s teme koja očito nije za tebe, i komentiraj negdje drugdje jabuku, jer tu se radi o desireu i androidu.

 

A čuo sam da apple planira , možda krajem godine izbacit  iGovno, ima wifi, 4G, ali opet nema bluetooth ni usb, ali to nije bitno, jer u kanalizaciji može komunicirati s drugim govnima putem wifi-a, ali ne sa svima, nego samo sa iGovnima. ALi kad ga nadogradiš na iOS 4, onda možeš slat  i mms s iGovna.

 

a kaj se tiče ipada, evo, pojede ga za doručak http://www.archos.com/products/ta/archos_101it/specs.html?country=us&lang=en

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2010 14:56 (nsoul).
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC Desire HD i Z

prije pol godine sam ovdje pričao da treba kupovati HTC-ove dionice.

od tada im je vrijednost udvostručena!

scientia est potentia
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
alien kaže...

prije pol godine sam ovdje pričao da treba kupovati HTC-ove dionice.

od tada im je vrijednost udvostručena!

E pa sta nisi kupio :-)

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
Šef kaže...

Slike su u članku loše kvalitete...Mršti se

zato jer su slikane ajfonom.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
CroVandal kaže...
alien kaže...

prije pol godine sam ovdje pričao da treba kupovati HTC-ove dionice.

od tada im je vrijednost udvostručena!

E pa sta nisi kupio :-)

zar bi preporučio drugima da sam več nisam? Namigiva

scientia est potentia
15 godina
offline
Isprobali smo HTC Desire HD i Z

Ne znam kako ste vi to iz Buga isprobali uredjaje kad niste bili ni blizu njih...Mislim da bi naslov trebao biti...Isprobali su HTC Desire HD i Z za nas

He who dares, wins
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2010 15:04 (malina22).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC Desire HD i Z

Nije mi jasno kako svi imaju neke kritike?? Ajde si vi svi ljepo onda nabaviti neke male touch virtualne tipkovnice za komp ako vam se toliko te tipkovnice sviđaju.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo HTC Desire HD i Z

"...no HD se doima čvršči"

 

Drago Galić će dobiti infarkt ako ovo vidi...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
Friday kaže...

"...no HD se doima čvršči"

 

Drago Galić će dobiti infarkt ako ovo vidi...

Moglo je biti još i gore, npr. čvrščiji :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z

Inače planiram kupiti taj Desire HD jer nisam mogao kupiti prethodni Desire. 

 

Dal vam se na linku http://www.bug.hr/_cache/3e4239ce44edc0a550fe9bd6f43bec9a.jpg?rand=470827737 čini da je ekran malo neravan kao CRT monitori ? 

 

Ubuntu 10,04 (Lucid Lynx) , ako želite naučiti o linuxu posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
Kečko kaže...
zatojeto kaže...

Zastoj u ”razvoju” kao i kod ostalih copy-paste firmi. Sve su oči uperene u apple, pa kad apple napravi iskorak i ako proizvod uspije, onda čemo brzo izbaciti svoje "originalene” kopije. U iščekivanju novih appleovih rješenja dobra su i ova prastara - mobiteli s tipkovnicama što podsječa na one prastare TI kalkulatore ili one kineske prevodioce. Tu se vidi močan razvoj i vizija!

Istina, izmislili su VIDEO poziv PONOVO :D nakon što je jednom propao :D eto propao je opet :D

iPhone je prvi mobitel sa touchscreenom (i to sam čuo :D) bilo ih je još 90desetih, i to ranih :D

Jedini pravi izum im dajem za pravo da su nam pokazali kako se treba držati mobitel, a da ne gubiš signal :D 

a ovih apple mitova ima na milijune, ali to samo bolesni debilni apple iBrain može progutat :D

Prava je istina da su tehnologije poput Touchscreena i Video poziva bile dostupne mnogo prije nego je to Apple implementirao u svoj famozni iPhone, al isto tako je činjenica da je iPhone prvi mobilni uređaj koji je u potpunosti imao funkcionalni Touchscreen bez ikakve tipkovnice i naravno odmah nakon toga sljedi navala ostalih proizvođaća, ista stvar je i sa videopozivima, ja sam na svojem starom SE W890i imao Videopoziv, al naravno bio je u potpunosti nekoristan jer ga operator nije podržavao, a vidjet čes kako če sada T-com uvest Videopozive čim dođe iPhone4 kod njih.

Znači Apple nije firma koja izmišlja tehnologije, več je firma koja ima osiječaj za dobar tajming,marketing i naprosto uspijevaju sve postoječe egzotične tehnologije upakirat u finkcionalni proizvod.

I'll be back
15 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
drpetric kaže...
Šef kaže...

Slike su u članku loše kvalitete...Mršti se

Imaš i službene HTC-ove fotke tu:  http://www.bug.hr/vijesti/htc-predstavio-desire-hd-desire-z/103826.aspx. Ovo je slikano iz ruke, u gužvi u kojoj je bilo zilijun ljudi, uz nikakvu rasvjetu.

  Ma znam... Ali na njima nije bug.hr  Belji se

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
nsoul kaže...

 

a kaj se tiče ipada, evo, pojede ga za doručak http://www.archos.com/products/ta/archos_101it/specs.html?country=us&lang=en

aj ne lupetaj, još jedan vaporware nedostupan, netestiran, a obzirom na archos reputaciju posve beskorisan. Uz to 2.2 je OS koji nema veze sa tabletom i prilagođenosti za isto.

boring.

A.
15 godina
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
artfull kaže...
nsoul kaže...

 

a kaj se tiče ipada, evo, pojede ga za doručak http://www.archos.com/products/ta/archos_101it/specs.html?country=us&lang=en

aj ne lupetaj, još jedan vaporware nedostupan, netestiran, a obzirom na archos reputaciju posve beskorisan. Uz to 2.2 je OS koji nema veze sa tabletom i prilagođenosti za isto.

boring.

daj ne pričaj gluposti, kad su stavili iphoneov os na ipad onda ništa, onda je to bila inovacija. a sad kad netko drugi stavlja mobilni os na tablet pljuješ po njima.

 

a tebi je očito sve neprilagođeno i glupo, odnosno sve kaj nema veze s appleom. 

a i iphone os nije bio prilagođen ipadu pa nikome ništa.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2010 21:57 (nsoul).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
nsoul kaže...
artfull kaže...
nsoul kaže...

 

a kaj se tiče ipada, evo, pojede ga za doručak http://www.archos.com/products/ta/archos_101it/specs.html?country=us&lang=en

aj ne lupetaj, još jedan vaporware nedostupan, netestiran, a obzirom na archos reputaciju posve beskorisan. Uz to 2.2 je OS koji nema veze sa tabletom i prilagođenosti za isto.

boring.

daj ne pričaj gluposti, kad su stavili iphoneov os na ipad onda ništa, onda je to bila inovacija. a sad kad netko drugi stavlja mobilni os na tablet pljuješ po njima.

 

a tebi je očito sve neprilagođeno i glupo, odnosno sve kaj nema veze s appleom. 

a i iphone os nije bio prilagođen ipadu pa nikome ništa.

 

pojima ti nemaš o čemu pričaš. gle, iOS na iPhoneu i aplikacije NISU iste kao onaj na iPhoneu. ( za razliku od Androida gdje još uvijek ne postoji tablet verzija OSa i aplikacija )

A.
15 godina
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
artfull kaže...

pojima ti nemaš o čemu pričaš. gle, iOS na iPhoneu i aplikacije NISU iste kao onaj na iPhoneu. ( za razliku od Androida gdje još uvijek ne postoji tablet verzija OSa i aplikacija )

ajd ti onda meni nepismenom glupom objasni koja je razlika između jednog i drugog OS-a. prije nego su sredili iOS 4 za ipad, kad je još bila verzija 3.1.2.

jer očito smo mi glupi kad ne vidimo razliku.

 

a android je prilagođen za tablete isto kolko je bio i iphone os za ipad. jako malo. sve do verzije 4. pa tako bude i android 3.0 prilagođen za tablete.

13 godina
protjeran
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
dejo6 kaže...
zatojeto kaže...

  Daj se nemoj blamirati, pa na kaj stave kameru i snimanje HD-a, na bijedne kopije iphonea! Osim toga po recenzijama jedino pravo i kvalitetno snimanje HD-a, HDR fotografija, montažu snimljenih materijala ima iphone 4.

Vidi dalje ipad, več godinu dana pokušavaju napravit kopiju i kad im to ne uspiju pokažu na kakvom sajmu neke bijedne kopijice nakinđurene svim i svačim i dalje ništa. Nema proizvodnje, nema prodaje.

I tu montažu videa je apple pokupio od sony ericssona koji to ima već godinama na svojim mobitelima...

Sad si se kompletno sposr*l. Zbilja poznaš materiju. Nije vrijedno dalje komentirati!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo HTC Desire HD i Z
nsoul kaže...
artfull kaže...

pojima ti nemaš o čemu pričaš. gle, iOS na iPhoneu i aplikacije NISU iste kao onaj na iPhoneu. ( za razliku od Androida gdje još uvijek ne postoji tablet verzija OSa i aplikacija )

ajd ti onda meni nepismenom glupom objasni koja je razlika između jednog i drugog OS-a. prije nego su sredili iOS 4 za ipad, kad je još bila verzija 3.1.2.

jer očito smo mi glupi kad ne vidimo razliku.

 

a android je prilagođen za tablete isto kolko je bio i iphone os za ipad. jako malo. sve do verzije 4. pa tako bude i android 3.0 prilagođen za tablete.

iPad koristi stariju verziju iOSa. 3.2.2 mislim da je zadnja verzija, iPhone ima v 4.1. Pretpostavljam da će se poravnati napokon za mjesec dana sa iOS 4.2.

 

Međutim bitnije je da se aplikacije za iPad i aplikacije za iPhone razlikuju. Svaka aplikacija je prilagođena većem ekranu i posebnostima. Od maila, safarija, kalkulatora, preglednika fotografija etc etc. Na app storeu imaš posebno aplikacije za iPhone ( iako mogu raditi na iPadu al to nije to ) i posebno za iPad. Trenutno ih samo za iPad ima 30ak tisuća. 

 

Android još nema market place za tablete niti OS sa posebnostima. Pretpostavljam da će se u nekoj budućoj inačici trojke pojaviti i verzija za tablete. Apple je i tu barem god do dvije u prednosti.

A.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice