Isprobali smo Galaxy Note 3

poruka: 47
|
čitano: 12.070
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Galaxy Note 3".
12 godina
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

Me like kao i NOTE II :D

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
8 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

8 jezgri... {#}

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

A u slučaju kiše možeš se i skloniti pod njega...  :)

 

 
55 1 hvala 1
14 godina
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

Sviđa mi se što su se odmaknuli od plastike, ali bit će zanimljivo vidjeti kako će se skaj ponašati nakon duljeg korištenja, s obzirom da nemam baš dobra iskustva s time po pitanju izdržljivosti...

 

EDIT: Nvm...opet plastika...ali ajde, barem više nije glossy...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2013 11:38 (DamageHigh).
 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

Zaboravili ste spomenut da je ovo prvi mob koji koristi USB 3.0 konektor.

 
18 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

If u choose Peace be ready 4 War. If u choose Love be ready 4 Hate. If u choose Truth be prepared 4 Lies.The enemy has a job 2 do as well.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

Dok pričate, nitko vas ne vidi... {#}

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
37 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

Ajd nek netko provjerava tekst koji napišete :-). Pa ponekad je smiješno čitati

hobi:moj-android.net
 
21 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

petricu zaboravio si navesti da konkurencija ima 6"

i da zbog toga ovaj model nevalja, tj zastario je

Moj PC  
17 2 hvala 1
11 godina
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

Da li je rub metalni/aluminijski ili je samo imitacija metala?

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3
Fala. Prevelik... Ajd pokazite nam onaj Alcatel o kojem se svi raspricali toliko da je Samsung odmah najavio slicnu kopiju Edit: ko sto je lega naveo - slobodno procitajte prije objave. Tri put i sreća pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2013 14:11 (diablo2211).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Galaxy Note 3
DamageHigh kaže...

Sviđa mi se što su se odmaknuli od plastike, ali bit će zanimljivo vidjeti kako će se skaj ponašati nakon duljeg korištenja, s obzirom da nemam baš dobra iskustva s time po pitanju izdržljivosti...

 

EDIT: Nvm...opet plastika...ali ajde, barem više nije glossy...

 

Nije samo skaj umjetna koža ;)

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Galaxy Note 3
apoteka kaže...

petricu zaboravio si navesti da konkurencija ima 6"

i da zbog toga ovaj model nevalja, tj zastario je

treba uvest opciju ocjenjivanja članka.... i autorima dodjelivat zvjezdice po zasluzi :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

Mislim da dimenzije i nisu toliko problem kad pogledaš da su neke ostale iste, a većina toga smanjeno u odnosu na NOTE II, a pri tome povećan ekran itd...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Galaxy Note 3
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Da li je rub metalni/aluminijski ili je samo imitacija metala?

Plastika s izrezbarenim crtama kao stranice.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Galaxy Note 3
skank666 kaže...
apoteka kaže...

petricu zaboravio si navesti da konkurencija ima 6"

i da zbog toga ovaj model nevalja, tj zastario je

treba uvest opciju ocjenjivanja članka.... i autorima dodjelivat zvjezdice po zasluzi :D

Yeah right, morali bi se onda potrudit i pisat dobre članke kao nekad... A i posvađali bi se sa nekim kolegama koji pišu odlične članke i "komentare" (jel netko rekao sa kolegom Olegom npr?) :)

Android zablude - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2013 15:35 (EchoOne).
16 godina
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

Ružno

 
2 9 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Galaxy Note 3
nsoul kaže...

Ajd nek netko provjerava tekst koji napišete :-). Pa ponekad je smiješno čitati

Žurili su da budu brži od 24 sata i dnevnik.hr da ne bude komentara na forumu kako smo to već pročitali, zato ima grešaka.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Galaxy Note 3
logik kaže...
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Da li je rub metalni/aluminijski ili je samo imitacija metala?

Plastika s izrezbarenim crtama kao stranice.

Ovo sta izgleda kao aluminij je ustvari krom.

12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

Fin im je ovaj novi dizajn. Ali ovo svakako nebi trebalu ubrajati u mobitele...

Svaki Samsung koji Petric opisuje je nevjerovatno fluidan, a kako se kasnije pokaze to nebude bas tako...

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2013 18:03 (Bilal).
 
2 4 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Galaxy Note 3
Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Galaxy Note 3
dejo6 kaže...
nsoul kaže...

Ajd nek netko provjerava tekst koji napišete :-). Pa ponekad je smiješno čitati

Žurili su da budu brži od 24 sata i dnevnik.hr da ne bude komentara na forumu kako smo to već pročitali, zato ima grešaka.

24 sata mozda i je prije njih objavio informacije, ali oni su se oslanjali samo na prezentaciju uređaja, dok je bug posalo svog čovjeka da izvijesti iz prve ruke, i najvjerojatnije je trebao čekati da dođe na red da isproba uređaj, u svakom slučaju moje mišljenje je da je bolje da se malo pričeka za kvalitetniju recenziju nego da se površno napiše sve šta smo i sami imali prilike za čuti.

Jedino sta mislim da je propust je to da nigdje nije navedeno da stražnja kamera može snimati i 4k video.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Galaxy Note 3
Tonči kaže...

Na prezentaciji je rečeno da je kromiran taj dio, a kako ustvari je, neznam 100%.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Galaxy Note 3
Bilal kaže...

Fin im je ovaj novi dizajn. Ali ovo svakako nebi trebalu ubrajati u mobitele...

Svaki Samsung koji Petric opisuje je nevjerovatno fluidan, a kako se kasnije pokaze to nebude bas tako...

Ni sam samsung ne ubraja ovo pod mobitele nego pod kategoriju "phableta", normalno da je fluidan kad je nekorišten i bez dodatnih aplikacija na njemu, imao sam i s2 i s3 i istina, oba su mi "štekala" nakon šta sam skinuo dosta aplikacija za njih, ali za note3 mislim da nece biti problema s time, ima najjači procesor dostupan za mobilne uređaje i najbržu RAM memoriju, i to jos 3GB iste.

14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

zanimljivo je da je većini plastični S3 bio dovoljno "premium", a S4 već nije. znači li to da im je odjednom počela smetati plastika, ili da je dizajn postao dosadan (dok mnogi proizzvođači imaju iste konstrukcijske materijale i dizajn unazad tri-četiri godine).
Uglavnom, ovo nije telefon, niti mi nije jasno zašto je uopće započeo trend uređaja koji nisu ni telefon ni tablet, nisu proizvođači grafičkih kartica da moraju imati popunjene sve cijenovne segmente (sve veličine s mbitelima i tabletima).

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Galaxy Note 3
DarkLord kaže...
Bilal kaže...

Fin im je ovaj novi dizajn. Ali ovo svakako nebi trebalu ubrajati u mobitele...

Svaki Samsung koji Petric opisuje je nevjerovatno fluidan, a kako se kasnije pokaze to nebude bas tako...

Ni sam samsung ne ubraja ovo pod mobitele nego pod kategoriju "phableta", normalno da je fluidan kad je nekorišten i bez dodatnih aplikacija na njemu, imao sam i s2 i s3 i istina, oba su mi "štekala" nakon šta sam skinuo dosta aplikacija za njih, ali za note3 mislim da nece biti problema s time, ima najjači procesor dostupan za mobilne uređaje i najbržu RAM memoriju, i to jos 3GB iste.

Erm... Višestruko citiranje?

HTC 8X :)
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

Moje skromno mišljenje o svemu:

Note 3 je najpotpuniji ne samo Android nego ukupno smartfon ikad.

Od najbržeg procesora danas (ipak nisu ništa dodatno nabrijavali u ovakvim stvarima ko inače), 3GB RAMa što ne zahtjeva više brisanje memorije, malo povećanog ekrana čiju dominaciju već znamo i koji je uguran u manji uređaj (ostali proizvođači ugledajte se), gotovo jednaka baterija s navodno dužom autonomijom, pa sve do softvera o kojem se stvarno ne da raspravljat. Note 2 je već 2012. uveo pravi multitasking a ovo sada sa onim "square" crtežom + Split screen + PopUp video + Skočni internet daje da odjednom imamo i radimo u desecima aplikacija. Uveden je napokon i punokrvni drag'n'drop. Ono što mi se ne sviđa je novi dizajn S Note aplikacije (napravljen je da paše dizajnu S Huba i ostatka TWa), ali vidim da je brža i s više mogućnosti. Sada osim mojeg omiljenog prepoznavanja oblika i formula vidim da je prepoznavanje rukopisa poboljšano i zajedno s drugim funkcijama S Notea implementirano u širi krug mogućnosti s ostalim aplikacijama. S Hub u obliku magazina kada se swipea dolje je odličan, vidiš sve od vijesti, fejs i twitter i g+ feeda do spremljenih slika i spremljenih stranica za izvanmrežno (kad se nacrta "circle"). Te sve mogućnosti dovode do toga i da je olovčica neizbježna i vrlo poželjna na Noteu. Mrežne mogućnosti koje također samo Samsung radi kao oni All share castovi da mobiteli odjednom sviraju pjesmu se proširilo i na video i sada možemo od mobitela slagat TVe. Mene je to iznenadilo bez obzira što vjerojatno nije teško za isprogramirat. TW je izgleda napokon ispoliran izgledom i fluidniji nego prije.

Izgled prati bilježnicu i ugodno su me iznenadili s idejom i time što su napokon stavili natrag (Note i S2 imaju i sviđa mi se to) uzorak umjesto onog glupog glossy finisha. I koliko različitih stražnjih strana postoji i u koliko boja, Moto X više nije sam... A o dodacima kakvih će bit to neću ni pričat.

Ko ima novaca i želi velik mobitel, mislim da nema dileme. I za godinu, godinu i pol kad se ljudi naviknu, ako Tizen bude slično izgledao i imao iste mogućnosti te aplikacije s Playa (sve moguće i glupi su ako ne naprave tako) mogu maknut Android i osamostalit se i od Googlea i svih i tek tada možemo vidjet njihovu moć (i imat će iskustva već pa će sigurno mobiteli bit dorađeniji nego do sad).

 

Galaxy Gear je još jedna većini nepotrebna stvar i po meni opasna kao i Glass. Ljudi se kod takvih aparata umjesto da ih koriste za produktivne stvari i da im olakšaju život zakače za gluposti i provode na tome previše vremena i gube ljudski kontakt. Tako da mislim, dok ljudi ne postanu pametniji, mobitel im je dovoljna distrakcija. Lijep mi je i nije prevelik, ali zaista jadna baterija, kamera i... radije bi imao sat na navijanje kao do sad. Još ako šteka kao što govore... bespotrebno.

 

Predstavljanje nije bilo na razini S3, Note 2 i S4, s krivim govornicima i previše kompleksnih uređaja za jednu večer - bilo je zamorno i dosadno. Način na koji su uzvanici prvi put vidjeli Gear, javljanje iz New Yorka i kraj sa prikazivanjem Notea i jačanjem Samsunga od tad (2011.) su bili svjetli trenuci. Svidjela mi se reklama za Note 3 i taj nostalgični povratak do predstavljanja Notea 1 pa sve do pokazivanja modernosti i moći s ambasadorima jednog telefona (puj Messi ;)).

 

Hvala na pozornosti...

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
13 1 hvala 3
11 godina
offline
Re: Isprobali smo Galaxy Note 3
logik kaže...
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Da li je rub metalni/aluminijski ili je samo imitacija metala?

Plastika s izrezbarenim crtama kao stranice.

 

DarkLord kaže...
logik kaže...
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Da li je rub metalni/aluminijski ili je samo imitacija metala?

Plastika s izrezbarenim crtama kao stranice.

Ovo sta izgleda kao aluminij je ustvari krom.

 

Tonči kaže...

 

Šta je sad {#}  Nažalost , i ja mislim da je nešto ovako kao što Tonči prikaza a to je najgore moguće rješenje. Koju god sam stvar vidio sa  "hrom" plastikom brzo se oljuštila. Mislim da ukoliko nije neka vrsta metala da je velika greška Samsunga

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Galaxy Note 3

Možda malo previše pažnje sada posvecujemo tom famoznom rubu :D , najbolje da pričekamo neku od detaljnijih recenzija pa da vidimo od čega je točno, ali sumnjam da je "hrom" na note 3 isti kao na linku kojeg je poslao Tonči, u svakom slučaju sumnjam da bi si samsung dopustio da se rub oljušti na najskupljem mobilnom uređaju kojeg imaju.

12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Galaxy Note 3

To je kromirana plastika kao na Noteu, Noteu 2, S3, S4. Ali na svima je kasnije bolje napravljena tako da se guli samo na Noteu 1, a na ostalima je odlična.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice