Ispisujte za dvije lipe po listu!

poruka: 20
|
čitano: 6.136
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ispisujte za dvije lipe po listu!".
12 godina
neaktivan
offline
Ispisujte za dvije lipe po listu!

Siguran sam da je super printer, ali stvarno se vidi da je reklama {#}

Moj PC  
4 13 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ispisujte za dvije lipe po listu!
Krtislav1 kaže...

Siguran sam da je super printer, ali stvarno se vidi da je reklama {#}

 

Swedish latin super funk.
11 godina
protjeran
offline
Re: Ispisujte za dvije lipe po listu!
Krtislav1 kaže...

Siguran sam da je super printer, ali stvarno se vidi da je reklama {#}

a vidi se i da ti nisi baš najbistriji.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ispisujte za dvije lipe po listu!
a šta znači kategorija promo??? Za razliku od drugih promo vijesti ovaj je čak zanimljiv za pročitat
14 godina
offline
Re: Ispisujte za dvije lipe po listu!

Znači da je ovaj članak plaćen.

I ne znam koji će ovo student uzeti... 1400kn najjeftiniji printer? Bolje ću uzeti neki za 300-400. 

Winter is coming...
14 godina
neaktivan
offline
Ispisujte za dvije lipe po listu!

Ja sam uzeo HP OfficeJet pro 8600 plus - cca 1600kn, (bio je cak na akciji u 9 mjesecu za 1500kn sa 4 XXl tinte)

sa xxl tintama 2500 C/b ispisa, i 2300 color,

isprintao sam vec 500+ strana i C/B i color preko cijele strane (A4), i jos sam na tintama koje su dosle sa njim, a sve su preko 80% pune, a to su "male" promo tinte, cca 1000 listova crna, i cca 500 color.

Preporuka tko treba multifunkcijski printer za neku normalnu cijenu, sa mailom, wifi pristupom, ulazima za sve poznate o nepoznate kartice i usb, + printanje sa mobitela...

duplex printanje/skeniranje, tray za skeniranje......

 

Iskrena preporuka!

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ispisujte za dvije lipe po listu!

Postoji i bolja opcija. kupis ove nove njihove original tinte koje su stvarno jeftine za ove pisače cca 20 puta nego za druge i onda na ebay kupis auto reset chip i sam livas u cartridge,  a printer si platija recim 400 kn umisto 2000 kn

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Ispisujte za dvije lipe po listu!

Baš me zanima kako bi se pokazao u uredu jedan od ovih, zasad imam laser (e), multifunkcionalne, i nisam baš sretan s potrošnjom tonera. A i šteta da Bug niti jedan drugi časopis nikad nisu testirali printere za male urede, trgovine i slično (a takvih je puno u HR..)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ispisujte za dvije lipe po listu!
Zmalamuth kaže...

Ja sam uzeo HP OfficeJet pro 8600 plus - cca 1600kn, (bio je cak na akciji u 9 mjesecu za 1500kn sa 4 XXl tinte)

sa xxl tintama 2500 C/b ispisa, i 2300 color,

isprintao sam vec 500+ strana i C/B i color preko cijele strane (A4), i jos sam na tintama koje su dosle sa njim, a sve su preko 80% pune, a to su "male" promo tinte, cca 1000 listova crna, i cca 500 color.

Preporuka tko treba multifunkcijski printer za neku normalnu cijenu, sa mailom, wifi pristupom, ulazima za sve poznate o nepoznate kartice i usb, + printanje sa mobitela...

duplex printanje/skeniranje, tray za skeniranje......

 

Iskrena preporuka!

Iz iskustva mogu potvrditi da je printer odličan (odabrao za jedno poduzeće). Jedina "zamjerka" što (tada) nisam našao zamjensku tintu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ispisujte za dvije lipe po listu!
Ja_ne_znam kaže...

Postoji i bolja opcija. kupis ove nove njihove original tinte koje su stvarno jeftine za ove pisače cca 20 puta nego za druge i onda na ebay kupis auto reset chip i sam livas u cartridge,  a printer si platija recim 400 kn umisto 2000 kn

to ti nema nekog smisla, jer nije stvar da je tinta jeftina, nego imaju novu tehnologiju da trose manje boje, ako se ne varam kod HP-a je da im je za nesto otisnut prije trebalo 3 kapljice, sad to isto naprave sa jednom, tako da ako kupis te nove tinte, a i dalje imas printer na staroj tehnologiji (sa starom glavom za printanje) neces imati neki profit.

11 godina
protjeran
offline
Ispisujte za dvije lipe po listu!

Isplati se na duže staze koliko se vidi, ali ipak je preveliko ulaganje na početku, barem za prosječnog studenta, jer ipak treba iskreširati pozmašnu svotu novaca odjednom...ali, ne sumnjam da će ovaj pisač naći svoje korisnike, još ostaje koliko će biti njihov broj, pa da takvi printeri opstanu na tržištu...

 

...osobno printam otprilike 1000 stranica godišnje, ili barem nekoliko stotina, te mi ovakva investicija nije primaljiva, mada bi mi bila možda isplativija, jer sam se naučio refilati svoje spremnike tinte, te ostvarujem dosta uštede na tome.

World's Strongest, Sharpest Knives
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ispisujte za dvije lipe po listu!

Kako je CISS/zamjenske boje/refill uzimao odreden (velik) dio trzista boja, Epson se okrenuo vlastitom CISS rjesenju. Povecali su spremnike boje i umjesto da boju naplacuju kao suho zlato, sad su one iste printere od 200kn poceli naplacivati 2000kn. Sasvim funkcionalan CISS sklop sa bojom i auto reseterom se nabavi za 400kn i sa obicnom printerom predstavlja daleko jeftinije rjesenje. Ako sam dobro procitao garancija na printer je samo 1 godinu. Ako vec probaju uvaliti 300-400kn printer za preko 2000kn mogli su bar (uz jednostavnu promjenu imena starog printera) produziti garanciju.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ispisujte za dvije lipe po listu!
Rain Man kaže...

Kako je CISS/zamjenske boje/refill uzimao odreden (velik) dio trzista boja, Epson se okrenuo vlastitom CISS rjesenju. Povecali su spremnike boje i umjesto da boju naplacuju kao suho zlato, sad su one iste printere od 200kn poceli naplacivati 2000kn. Sasvim funkcionalan CISS sklop sa bojom i auto reseterom se nabavi za 400kn i sa obicnom printerom predstavlja daleko jeftinije rjesenje. Ako sam dobro procitao garancija na printer je samo 1 godinu. Ako vec probaju uvaliti 300-400kn printer za preko 2000kn mogli su bar (uz jednostavnu promjenu imena starog printera) produziti garanciju.

 

Prije su printer ispod cijene prodavali a zarađivali na bojama, sad obrnuto

 

Ja imam punjive cartridge i računo sam da me punjenje izađe 3kn 8ml boje. što me izađe na cca 200 papira isprintanih 0.015kn po listu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2013 0:26 (O B O).
16 godina
offline
Re: Ispisujte za dvije lipe po listu!
Rain Man kaže...

 Ako sam dobro procitao garancija na printer je samo 1 godinu. Ako vec probaju uvaliti 300-400kn printer za preko 2000kn mogli su bar (uz jednostavnu promjenu imena starog printera) produziti garanciju.

 

Pogledaj bilo koji Epson, HP, Lexmark, Xerox, Canon.. SVI SVI daju 1 godinu garancije uz mogućnost doplate za produženo jamstvo (za određene modele).

Zašto bi Epson davao za inkjet 2 godine ako od HPa kupiš color laser za 15.000 Kn koji isto ima 1 godinu jamstva? Po toj logici bi HP trebao davati bar 3-5 godina

jamstva s obzirom na cijenu.

 

Dok koristiš original tinte, NEMA se što pokvariti, jer je začepljenje glave najveći problem, a to su korisnici sami krivi jer koriste loše zamjenske tinte.

 

 

 

 

16 godina
offline
Re: Ispisujte za dvije lipe po listu!
kratos091 kaže...

Znači da je ovaj članak plaćen.

I ne znam koji će ovo student uzeti... 1400kn najjeftiniji printer? Bolje ću uzeti neki za 300-400. 

 

Gdje piše da student ovo mora uzeti? Ako mu ne treba boja, neka si uzme najjeftiniji C/B laser za 400njak Kn čiji original toner košta ~2x toliko...

Ili ako ne želi ni to, neka ode u Copy studio i nek materijal preda na USB sticku...print + uvez po potrebi...

Osim toga studenti imaju roditelje, pa mogu i oni financirati kupnju, zato i roditelji služe.

 

Gdje si ti bio kad sam ja prije 16 godina kupio A4 HP inkjet? platio sam ga oko 3000 kuna jer mi je trebao ispis u boji doma

 

Ovdje se priča o rentabilnosti, skup start no u konačici jeftiniji otisak mjeren na polugodišnjoj, godišnjoj bazi.

 

Kupi printer za 400Kn, kad potrošiš originale, kupi ih opet. Nemoj koristiti zamjenske-šrot tinte koje će ti začepiti glavu. Dakle u 12mj

koliko traje jamstvo koristi isključivo originale.. Koliko ćeš sve to u konačici platiti naspram ovdje skupljeg starta ali jeftinijeg otiska u konačici?

 

 

 

 

 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Ispisujte za dvije lipe po listu!

Ja sam kupio EPSON SX235W 

 

Znači, kad sam kupovao, ja nisam mogao naći bolji printer za omjer dobiveno uloženo, s računanjem za budućnost. 

 

Ima WIFI printanje mi je postalo tako drago, da mi je spojen na kućnu mrežu i svi u mreži mogu printati. Driveri se automatski instaliraju kad se spojiš na mrežu (WIN8)

 

Boje imaju i zamjenske možese kupiti i kod nas, ne znam sad točno koje su cijene, jer ja kupujem izvana. 

I plus moguće je kupovanje XXL boja, s većim punjenjem. Mene crna boja izađe cca 17-20Kn, zavisi koliko naručujem.

I printam s njom preko 500 listova za crnu, a mjenjam otprilike 3 crne za jednu boju. Uglavnom printam skripte za faks, gdje ima i slika, i svašta drugog osim crnog teksta. 

 

 

Kupio sam ga više od godinu dana. Tad me izašao 404 Kn. 

 

 

I to je po meni best buy printer. 

 

A imam u kući još jednog epsona, pa ima preko 10 godina, C62, taj se isto naprintao, do nedavno je radio, sad je upitno jer stoji bez boje od kada sam kupio gore navedenog. 

 

 

 



 

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ispisujte za dvije lipe po listu!
Ziga kaže...
kratos091 kaže...

Znači da je ovaj članak plaćen.

I ne znam koji će ovo student uzeti... 1400kn najjeftiniji printer? Bolje ću uzeti neki za 300-400. 

 

Gdje piše da student ovo mora uzeti? Ako mu ne treba boja, neka si uzme najjeftiniji C/B laser za 400njak Kn čiji original toner košta ~2x toliko...

Ili ako ne želi ni to, neka ode u Copy studio i nek materijal preda na USB sticku...print + uvez po potrebi...

Osim toga studenti imaju roditelje, pa mogu i oni financirati kupnju, zato i roditelji služe.

 

Gdje si ti bio kad sam ja prije 16 godina kupio A4 HP inkjet? platio sam ga oko 3000 kuna jer mi je trebao ispis u boji doma

 

Ovdje se priča o rentabilnosti, skup start no u konačici jeftiniji otisak mjeren na polugodišnjoj, godišnjoj bazi.

 

Kupi printer za 400Kn, kad potrošiš originale, kupi ih opet. Nemoj koristiti zamjenske-šrot tinte koje će ti začepiti glavu. Dakle u 12mj

koliko traje jamstvo koristi isključivo originale.. Koliko ćeš sve to u konačici platiti naspram ovdje skupljeg starta ali jeftinijeg otiska u konačici?

Pa ne piše da mora, ali ima i jeftinijih rješenja, vjerojatno ovo i je povoljnije, ali isplati ti se tek ako ponoviš 2-3 godine faksa, a velika je vjerojatnost da će printer riknuti prije nego doživi 8-9 godina...
Printanje u kopiraoni se tek nikako ne isplati, 50 lipa po stranici, a crna za moj Canon ip1000 košta 7 kuna.  Jedino što je počeo zezati u zadnje vrijeme... :/
 
Gdje sam bio? Pa isto sam imao neki HP A4 inkjet, možda godinu-dvije poslije tebe, tamo negdje 99.-te. 

Winter is coming...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ispisujte za dvije lipe po listu!
Franjo15 kaže...

Ja sam kupio EPSON SX235W 

 

Znači, kad sam kupovao, ja nisam mogao naći bolji printer za omjer dobiveno uloženo, s računanjem za budućnost. 

 

Ima WIFI printanje mi je postalo tako drago, da mi je spojen na kućnu mrežu i svi u mreži mogu printati. Driveri se automatski instaliraju kad se spojiš na mrežu (WIN8)

 

Boje imaju i zamjenske možese kupiti i kod nas, ne znam sad točno koje su cijene, jer ja kupujem izvana. 

I plus moguće je kupovanje XXL boja, s većim punjenjem. Mene crna boja izađe cca 17-20Kn, zavisi koliko naručujem.

I printam s njom preko 500 listova za crnu, a mjenjam otprilike 3 crne za jednu boju. Uglavnom printam skripte za faks, gdje ima i slika, i svašta drugog osim crnog teksta. 

 

 

Kupio sam ga više od godinu dana. Tad me izašao 404 Kn. 

 

 

I to je po meni best buy printer. 

 

A imam u kući još jednog epsona, pa ima preko 10 godina, C62, taj se isto naprintao, do nedavno je radio, sad je upitno jer stoji bez boje od kada sam kupio gore navedenog. 

 

 

 



 

odličan pisač

zašto kupoivati vani kad su tinte kod nas po 16 kn

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=t1281

 

veće 1291-1294 su nekih 20 kn

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=t1291

14 godina
neaktivan
offline
Ispisujte za dvije lipe po listu!

Ma kupujem iz UK, dolazi mi kroz 5-7 dana, ispada me jeftnije, dođe mi na kućnu adresu, ne moram nikuda ići, a potpuno isti kao što sam kupovao u protisu. 
A kad sam se odlučio na net kupovinu bili su malo skuplji toneri, 1281 je bio preko 25Kn u protisu, a 129x rijetko kad su imali sve boje.

Pa zato naručivanje izvana. :D 

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ispisujte za dvije lipe po listu!

lol, sorry, sad vidite šta škola napravi od čoveka? :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice