Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

poruka: 62
|
čitano: 9.458
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?".
14 godina
neaktivan
offline
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

Lopovi.

Loading...
Moj PC  
25 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2012 21:07 (fade).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

u nedilju 2 iVijesti

jucer 3

danas 4

sutra...?

iphone 5

Any aluminum product may scratch or chip with use, exposing its natural silver color. That is normal.
13 godina
offline
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
apoteka kaže...

u nedilju 2 iVijesti

jucer 3

danas 4

sutra...?

iphone 5

Sutra je 4S

15 godina
neaktivan
offline
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

Pa što, kad stoka čeka u redu da je se pomuze treba to iskoristit. Što bi ona crna stoka u reklami rekla "i slobodno pretjerajte".

Moj PC  
35 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

 

To je tjedan i kusur dana stara vijest o adapterima koji se spominju u prvom paragrafu ove naše vijesti - dakle pojavili su se, činilo se da će se dati prišparati i sad se ispostavlja da taj cheap knockoff zapravo najvjerojatnije neće raditi.

Selling doors, door to door.
15 godina
offline
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
Ma genijalno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

Šišanje ovaca.

Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

Dok ne ponestane vune!

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

Ma nek si Apple nagura vrit sve te kabele, moraju oni još puno žganaca pojest prije nego kaj naprave odličan proizvod fučkaj ga.{#}{#}

 

 

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Moj PC  
3 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

Zar nije bilo nesto prosle godine da svi mobiteli u Europi moraju imati jednak konektor tj. isti punjac

 
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

Ja mislim da će se od sljedeće serije Apple uozbiljiti i uraditi veliki napredak uvođenjem USB Micro standarda.

Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
Onjegin kaže...

Ja mislim da će se od sljedeće serije Apple uozbiljiti i uraditi veliki napredak uvođenjem USB Micro standarda.

Da, i onda će ga na kraju patentirati kao svoj izum i suditi sve što ga koriste. Kao i inače.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
ezacro kaže...

Zar nije bilo nesto prosle godine da svi mobiteli u Europi moraju imati jednak konektor tj. isti punjac

 

Apple je to izbjego jer je napravio adapter za micro usb.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
ezacro kaže...

Zar nije bilo nesto prosle godine da svi mobiteli u Europi moraju imati jednak konektor tj. isti punjac

badava ti to jer apple je američka firma,i kao što je znano ludi ameri uvjek žele biti nešto posebno,nešto bolje (lošije) 

Kad ne radi,udri po njemu pa će proradit!
14 godina
online
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
H4X0R_Bug kaže...
ezacro kaže...

Zar nije bilo nesto prosle godine da svi mobiteli u Europi moraju imati jednak konektor tj. isti punjac

 

Apple je to izbjego jer je napravio adapter za micro usb.

I između ostalog dopustili su Apple konektor zbog velikog broja uređaja koji ga koriste.

 

 

Inače ovo je vrlo razočaravajući potez Applea, nadam se da ostali neće slijedit ovaj korak.

Swedish latin super funk.
12 godina
offline
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
sirka666 kaže...
H4X0R_Bug kaže...
ezacro kaže...

Zar nije bilo nesto prosle godine da svi mobiteli u Europi moraju imati jednak konektor tj. isti punjac

 

Apple je to izbjego jer je napravio adapter za micro usb.

I između ostalog dopustili su Apple konektor zbog velikog broja uređaja koji ga koriste.

 

 

Inače ovo je vrlo razočaravajući potez Applea, nadam se da ostali neće slijedit ovaj korak.

I da EU ima mu*a sad bi im zabranili prodaju uredjaja. Mogli su se vaditi na rasirenost starog konektora, ali za novi nemaju opravdanje. Stovise, ovako jos i dodatno zarade kroz adaptere. Toliko o smanjenju smeca.

16 godina
neaktivan
offline
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

ako se u ista moze pouzdat, onda je to da ce kopija bit i da ce radit... mozda je pitanje vrimena, ali je neminovno, jer cisto sumnjam da vec netko ne radi na tome...

 

s druge pak strane, apple nebi bia apple kad nebi svojim korisnicima pokusa zagorcat zivot, ali eto, vec je netko reka, kad su ovce, neka im...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

Nekako žalim sve te Apple fanboye.. Tako su ograničeni nekako.. poput djece koja samo čekaju da im se nešto kaže što trebaju napraviti i poslušati, dokad smiju biti vani, gdje smiju ići i što smiju kupiti.. samo ono što im tata Apple kaže.

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
8 1 hvala 0
15 godina
offline
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

najzalosnije je sto se u ovm apple temama odrasli ljudi svadaju u korist applea ili u korsit samsunga(ili nekog drugog vec), razumijem djecu, sta ce oni pametnije radit nego zagovarat na forumu tu neke fanboy gluposti ali odrasli ljudi, meni to nije normalno al sto ces. i onda kazu forum je pun djece, ljudi moji nije forum pun djece nego je pun ljudi koji se ponasaju ko djeca.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2012 21:33 (mar123).
Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
EchoOne kaže...

Nekako žalim sve te Apple fanboye.. Tako su ograničeni nekako.. poput djece koja samo čekaju da im se nešto kaže što trebaju napraviti i poslušati, dokad smiju biti vani, gdje smiju ići i što smiju kupiti.. samo ono što im tata Apple kaže.

 

Nekako ja žalim sve osobe koje pišu ovako zrele komentare

16 godina
neaktivan
offline
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
kerum kaže...

I da EU ima mu*a sad bi im zabranili prodaju uredjaja. Mogli su se vaditi na rasirenost starog konektora, ali za novi nemaju opravdanje. Stovise, ovako jos i dodatno zarade kroz adaptere. Toliko o smanjenju smeca.

Totalno si u pravu, poenta microUSB-a nije uopste povezivanje tel sa racunarima (to je nuspojava) nego PUNJENJE tel (smanjenje pravljenja elektronskog smeca). A i odlicno je sto vise ne moras da pitas, ko ima punjac za SonyEricsson / Nokiu / Samsung jednostavni svi punjaci rade :) E sad da li je to obavezujuce ili je samo preporuka to je pitanje.. Uostalom ne bi trebalo imati nikakve milosti, nemas MicroUSB ne mozes da prodajes svoj proizvod u EU i tacka. Nikakvi adapteri tu nebi trbali da pomazu, ali kao sto kaze kerum "da EU ima ono sto nema"...

---------- markantz
13 godina
neaktivan
offline
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

Barem ce ljudi manje gubiti te kablove.. Vise ce paziti na njih.  Ja sam ih nekoliko dosada izgubio.. {#}

 

I uopce mi nije jasno kako to da se opet hejteri  najvise bune? :/ 

 -- http://goo.gl/RylEA Nista ja neznam, ja sam tu s biciklom..
Moj PC  
0 8 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
Sve bi to bilo super s micro usb-om da taj konektor valja ičemu. To je največe smeće i fala bogu da ga nisu stavili na iphone. A ovo što se može okretati u oba smjera je mrak a i docking stationi za raznorazne muzikalije će biti super.
 
0 20 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
Agent Rico kaže...

Barem ce ljudi manje gubiti te kablove.. Vise ce paziti na njih.  Ja sam ih nekoliko dosada izgubio.. {#}

Wow. Ovi nalaze objašnjenje u svemu. Apple sveti vođa, brine se da ne izgubite kabel. {#}

Yode kaže...
Sve bi to bilo super s micro usb-om da taj konektor valja ičemu. To je največe smeće i fala bogu da ga nisu stavili na iphone. A ovo što se može okretati u oba smjera je mrak a i docking stationi za raznorazne muzikalije će biti super.

Pa da. I tko je vidio onaj 3.5 mm konektor, trebamo nešto mrak, totalno nekompatibilno sa svim što smo do sada pokupovali.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
16 godina
protjeran
offline
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
rambox kaže...

Ma nek si Apple nagura vrit sve te kabele, moraju oni još puno žganaca pojest prije nego kaj naprave odličan proizvod fučkaj ga.{#}{#}

 

 

 

 

MHL2HDMI adapter od Samsunga dođe skoro $40.. toliko o Samsungu... Više preferiram Samsung ali mi se svejedno gadi kada pravi ovakve property connector smradarije.

15 godina
offline
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
Yode kaže...
Sve bi to bilo super s micro usb-om da taj konektor valja ičemu. To je največe smeće i fala bogu da ga nisu stavili na iphone. A ovo što se može okretati u oba smjera je mrak a i docking stationi za raznorazne muzikalije će biti super.

i sta da neko ko je kupio dock zvucnik za 4 soma kuna radi sad s njim?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
Ha? Sto sam krivo rekao? Kakav sveti vođa? :/
 -- http://goo.gl/RylEA Nista ja neznam, ja sam tu s biciklom..
14 godina
offline
Re: Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?
Agent Rico kaže...
Ha? Sto sam krivo rekao? Kakav sveti vođa? :/

Ma flejmam...{#}

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
neaktivan
offline
Isključivo službeni kabeli za iPhone 5?

najsmješnije od svega je da nitko nije to potvrdio, i da se flamewar diže oko ničega (za sada).

Inače, koliko sam vidio, i Thunderbird konektor ima čip.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice