Iran protiv Interneta?

poruka: 32
|
čitano: 4.444
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iran protiv Interneta?".
12 godina
neaktivan
offline
Iran protiv Interneta?

Iran Mail i Iran Search Engine

 

{#}

 
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iran protiv Interneta?

Predlažem da ih Ameri malo "demokratiziraju", kao što to čine drugdje u svijetu.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iran protiv Interneta?

kad ameri demokratiziraju svakoga na taj nacin, uskoro ce i sami ameri uvest ovakvu stvar, naravno, radi zastite od terorizma, i naravno svim zemljama koje su demokratizirali

13 godina
neaktivan
offline
Iran protiv Interneta?

Iranska vlada protiv zdrave pameti!

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
6 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iran protiv Interneta?
cinco44 kaže...

Predlažem da ih Ameri malo "demokratiziraju", kao što to čine drugdje u svijetu.

Da, svi već znamo kako amerika donosi demokraciju...

15 godina
offline
Re: Iran protiv Interneta?
ismar89 kaže...

kad ameri demokratiziraju svakoga na taj nacin, uskoro ce i sami ameri uvest ovakvu stvar, naravno, radi zastite od terorizma, i naravno svim zemljama koje su demokratizirali

Uskoro?

 

Cenzura u Ju es of ej nije nikada ni nestala.

 

Pogledaj koliko vijesti je bilo o Occupy Wall Streetu u americi a koliko drugdje u svijetu.

Dok su  Mubaraku predbacivali kako prosvjednicima cenzurira internet u Egiptu, u isto vrijeme gasili su mobilni signal u San Francisku jer su sumnjali da se njihovi prosvjednici organiziraju pomocu mobitela....

 

Tu dvolicnu naciju nemojte spominjati u nijednom kontekstu gdje se spominje moral i postenje.

 

Rekli bi ameri NIMBY, ili kak to mi znamo bolje predociti sa  koprivama, tudjim i mlacenju...

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
neaktivan
offline
Re: Iran protiv Interneta?
syncmaster245b kaže...

Tu dvolicnu naciju nemojte spominjati...

sve stoji ali ako bi mene pitali ipak ne bih cijelu naciju vukao po blatu već se ograničio na termine ala državni vrh, politika i korumpirani, cenzurirani i neslobodni mediji, kako kod amera tako i kod irana

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 16:18 ((s)izgoreo).
15 godina
neaktivan
offline
Iran protiv Interneta?

Ovakve informacije treba promatrati u kontekstu pripreme za napad na Iran i propagandu protiv njega, uključujući i sprovedbu lažnih terorističkih napada kao što je napad na Saudijskog ambasadora u SAD-u (za kojeg čak i bivši član CIA Michael Scheuer kaže da ne vjeruje da je istina). Irancima je sad najmanji problem internet dok Izrael, SAD, NATO pripremaju da mu sruče tone bombi, a SAD, koji se tobože bori protiv terorizma, obučava teroriste (Mujahideen-e-Khalq) da djeluju na području Irana.

 
15 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Iran protiv Interneta?

Nitko ne shvaća Cincov sarkazam, a šta ćeš...

Moj PC  
10 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Iran protiv Interneta?

Zapadnjačka prljava propaganda ponovo na djelu.

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Iran protiv Interneta?

to bi mogli uvesti i za HR narod

barem čemo gledat samo našeg mamiča i severinu

i nečemo se mučit EU recesijom.

Bug forum imamo i neče dam ništa falit :D

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iran protiv Interneta?
p0temk1n kaže...

Da, svi već znamo kako amerika donosi demokraciju...

No shit.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
12 godina
offline
Iran protiv Interneta?

Ovo je definitivno laž...Amerikanci ponovo počinju sa svojim "providnim" planovima{#}, još je osatala jedna zemlja sa naftom pa da i nju okupiraju i et' svjet je njihov.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Iran protiv Interneta?

oh, ka da je ovo teško provest u misec dva

da se organiziraju i iran, out of net!!

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Iran protiv Interneta?
U svemu losem smo prvi pa mi sve cudno da jos nemamo nacionalni internet
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iran protiv Interneta?
syncmaster245b kaže...
ismar89 kaže...

kad ameri demokratiziraju svakoga na taj nacin, uskoro ce i sami ameri uvest ovakvu stvar, naravno, radi zastite od terorizma, i naravno svim zemljama koje su demokratizirali

Uskoro?

 

Cenzura u Ju es of ej nije nikada ni nestala.

 

Pogledaj koliko vijesti je bilo o Occupy Wall Streetu u americi a koliko drugdje u svijetu.

Dok su  Mubaraku predbacivali kako prosvjednicima cenzurira internet u Egiptu, u isto vrijeme gasili su mobilni signal u San Francisku jer su sumnjali da se njihovi prosvjednici organiziraju pomocu mobitela....

 

Tu dvolicnu naciju nemojte spominjati u nijednom kontekstu gdje se spominje moral i postenje.

 

Rekli bi ameri NIMBY, ili kak to mi znamo bolje predociti sa  koprivama, tudjim i mlacenju...

 

ko da u vecini svijeta nije isto

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 19:15 (sebnov).
12 godina
protjeran
offline
Iran protiv Interneta?

Opet tifusari, svakojaki zapadnjaci izvrću svaku riječ i izmišljaju SF priče.

Neće stat dok ne pokopaju svaku zemlju s naftom i politikom protivnom njiihovoj.

Allianz osiguranje
 
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Iran protiv Interneta?
dubflash kaže...

Zapadnjačka prljava propaganda ponovo na djelu.

 

Uredno prenešena i na ovom portalu...

15 godina
offline
Re: Iran protiv Interneta?
Nuklearni Internet lol
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
protjeran
offline
Iran protiv Interneta?

Nisam za CENZURE i mrzim ih, ukazuju na to moji zuti i crveni kartoni... ali Iran mora nesto poduzet kako bi svojim gradjanima onemogucio komunikaciju sa izopcenim zapadom, nismo svi izopceni... ali bajke koje im ameri i pristase plasiraju mogu vrlo lako okrenuti ljude protiv drzave, kao sto su se okrenuli ljudi u nasoj Jugoslaviji i pobili se medjusobno ko zivotinje! a to je ipak vaznije od slobode govora... opstanak a ne propast... zajednistvo a ne mrznja...

Moj PC  
4 2 hvala 0
16 godina
offline
Iran protiv Interneta?

Propaganda. Iduće vjesti su prosvjednici (EU/USA plaćenici) koji žele demokraciju koji će pokupit metak dva, a obitelji preminulih će iznenada sjesti milijarde na bankovni račun. Iskreno, osobno bih da svaka država ima svoj Intranet koji bi mogao raditi neovisno od ostatka Interneta. Dakle, u slučaju neke teške katastrofe/rata/blokade, sve .hr domene bi bile dostupne/radile unutar hrvatske i omogućavale komunikaciju ljudima. Naravno problem je što bi ljudi trebali koristiti neki hr DNS i serveri bi se trebali oslanjati na hr servise, ali to nije ništa nemoguće i neostvarivo. Dapače, sramota je da u Hrvatskoj ne postoji bar jedan pravi datacentar kao u Njemačkoj i da je dostupan normalnom čovjeku...čitaj da ima normalne cijene najma servera ili kolokacije... ali...

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iran protiv Interneta?

nemojmo se zavaravat. slična situacija već jeste ili će biti u većini europe i americi. kao da je ovaj britanski zakon u pripremi imalo drugačiji http://www.portalsvijesti.com/vijesti/britanija-planira-striktan-nadzor-nad-svim-telefonskim-pozivima-sms-porukama-internetom-i-drugim-oblicima-elektronske-komunikacije/ zašto o tome slabo tko piše? nisam vidio da je bug imao temu v. britanija protiv interneta? pa kaže:

 

Podsjetimo, upravo zbog rigoroznih zakona prema slobodi interneta, Kina i Iran su često na meti kritike od strane zapadnih sila. Štoviše, američki predsjednik Barack Obama javno je poručio Irancima kako imaju opresivni režim zbog “cenzure interneta”– iznimno je teško očekivati da će predsjednik najveće svjetske sile nešto slično poručiti i mladim Britancima, ukoliko novi zakoni stupe na snagu.

 

usa patriot act ili iran internet act  kao da je bitno ... ne zaboravimo da se i hitler pozivao na djecu, kao što se ovi danas u ime pedofilije i terorizma pozivaju na ove strašne zakone špijunaže kojih se ne bi posramila niti ozna, udba, stasi, kgb. kao relativno mlad čovjek strašno sam razočaran smjerom u kojem ide svijet, a pogotovo vladama 'demokratskih' zemalja tipa francuska, britanija, usa. 

 

*sve ove vijesti tipa kina, iran, rusija su zlo, a mi zapadnjaci smo oličenje morala i dobrote su pomalo bljuv.  dok američka vlada špijunira glavnog tajnika un-a, blokira mobilni signal svojim prosvjednicima, šprica mirne prosvjednike sprejom po očima, dok francuska deportira stotine romskih obitelji, mijenja zakone tek kad francusko dijete pogine u francuskom gradu, zabranjuju internet nakon presnimavanja glazbe za osobnu upotrebu, dok britanija naziva argentinu kolonijalistima istovremeno držeći otok udaljen par tisuća km od domovine pod okupacijom oni prozivaju iran. nisu se žurili mijenjati zakone o surfanju po stranicama militanata kad je nato vojnik pobio 10-ak djece u afganistanu, jer nisu sva djeca ista. koji licemjeri. to dođe kao 'tko o čemu, do li kurv@ o poštenju'.

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 23:32 (hrvooje).
 
7 0 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iran protiv Interneta?
hrvooje kaže...

nemojmo se zavaravat. slična situacija već jeste ili će biti u većini europe i americi. kao da je ovaj britanski zakon u pripremi imalo drugačiji  http://www.portalsvijesti.com/vijesti/britanija-planira-striktan-nadzor-nad-svim-telefonskim-pozivima-sms-porukama-internetom-i-drugim-oblicima-elektronske-komunikacije/  zašto o tome slabo tko piše? nisam vidio da je bug imao temu v. britanija protiv interneta? pa kaže:

 

Podsjetimo, upravo zbog rigoroznih zakona prema slobodi interneta, Kina i Iran su često na meti kritike od strane zapadnih sila. Štoviše, američki predsjednik Barack Obama javno je poručio Irancima kako imaju opresivni režim zbog “cenzure interneta”– iznimno je teško očekivati da će predsjednik najveće svjetske sile nešto slično poručiti i mladim Britancima, ukoliko novi zakoni stupe na snagu.

 

usa patriot act ili iran internet act   kao da je bitno ... ne zaboravimo da se i hitler pozivao na djecu, kao što se ovi danas u ime pedofilije i terorizma pozivaju na ove strašne zakone špijunaže kojih se ne bi posramila niti ozna, udba, stasi, kgb. kao relativno mlad čovjek strašno sam razočaran smjerom u kojem ide svijet, a pogotovo vladama 'demokratskih' zemalja tipa francuska, britanija, usa.

  Istina...gdje bi uopće bilo lijepo živjeti?Švedska,rusija,japan?to su meni eto poželjne zemlje...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
offline
Re: Iran protiv Interneta?
(s)izgoreo kaže...

sve stoji ali ako bi mene pitali ipak ne bih cijelu naciju vukao po blatu već se ograničio na termine ala državni vrh, politika i korumpirani, cenzurirani i neslobodni mediji, kako kod amera tako i kod irana

 

Do prije par godina, slozio bih se s tobom u potpunosti, ipak sada vise ne mogu. U zemlji u kojoj predsjednik izabran iz demokratske stranke  je toliko zastranio u desno da tradicionalno desno orijentirani republikanci moraju koketirati nacisticko/fasistickom retorikom kako bi bili desnije od Obame je za svaku osudu. I taj politicki vrh je netko izabrao. Nije dosao po duhu svetom.

 

Ono malo ljudi u Americi sa natruhama morala su prosvjednici i sacica ljudi koja se okuplja oko Ron Paula, predsjednickog kandidata koji je bio momentalno izopcen iz svih americkih medija nakon izjave da Amerika treba gledati svoja posla a ne napadati zemlje sa naftom.

 

Ostatak Americke nacije je potpuno indiferentan dok god je cijena benzina i hamburgera niska.  Apsolutno su zasluzili da ih se sve onako zaglupljene Kardashianima i ostalim rijaliti showovima vuce po blatu.

 

Iran je prva zemlja koja bi mogla biti preveliki zalogaj za USA i sasvim logicno je da zapadna propagadna masinerija pokusava na sve nacina iznutra oslabiti jednu suverenu i stabilnu zemlju.

 

sebnov kaže...

ko da u vecini svijeta nije isto

 

Ne vidim da vecina svijeta prosipa bombe po suverenim zemljama koje se usude imati svoje misljenje.

 

g12356 kaže...

  Istina...gdje bi uopće bilo lijepo živjeti?Švedska,rusija,japan?to su meni eto poželjne zemlje...

Prijatelju, jos uvijek zivis u zemlji ukojoj najljepse zivjeti. Uzivaj dokle mozes jer kad dodju ovi europski gadovi sa svojim propisima i to ce se promijeniti.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2012 0:27 (syncmaster245b).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iran protiv Interneta?
syncmaster245b kaže...
(s)izgoreo kaže...

sve stoji ali ako bi mene pitali ipak ne bih cijelu naciju vukao po blatu već se ograničio na termine ala državni vrh, politika i korumpirani, cenzurirani i neslobodni mediji, kako kod amera tako i kod irana

 

Do prije par godina, slozio bih se s tobom u potpunosti, ipak sada vise ne mogu. U zemlji u kojoj predsjednik izabran iz demokratske stranke  je toliko zastranio u desno da tradicionalno desno orijentirani republikanci moraju koketirati nacisticko/fasistickom retorikom kako bi bili desnije od Obame je za svaku osudu. I taj politicki vrh je netko izabrao. Nije dosao po duhu svetom.

 

Ono malo ljudi u Americi sa natruhama morala su prosvjednici i sacica ljudi koja se okuplja oko Ron Paula, predsjednickog kandidata koji je bio momentalno izopcen iz svih americkih medija nakon izjave da Amerika treba gledati svoja posla a ne napadati zemlje sa naftom.

 

Ostatak Americke nacije je potpuno indiferentan dok god je cijena benzina i hamburgera niska.  Apsolutno su zasluzili da ih se sve onako zaglupljene Kardashianima i ostalim rijaliti showovima vuce po blatu.

 

Iran je prva zemlja koja bi mogla biti preveliki zalogaj za USA i sasvim logicno je da zapadna propagadna masinerija pokusava na sve nacina iznutra oslabiti jednu suverenu i stabilnu zemlju.

 

sebnov kaže...

ko da u vecini svijeta nije isto

 

Ne vidim da vecina svijeta prosipa bombe po suverenim zemljama koje se usude imati svoje misljenje.

 

g12356 kaže...

  Istina...gdje bi uopće bilo lijepo živjeti?Švedska,rusija,japan?to su meni eto poželjne zemlje...

Prijatelju, jos uvijek zivis u zemlji ukojoj najljepse zivjeti. Uzivaj dokle mozes jer kad dodju ovi europski gadovi sa svojim propisima i to ce se promijeniti.

  Nebih rekao...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
offline
Re: Iran protiv Interneta?
g12356 kaže...

 

g12356 kaže...

  Istina...gdje bi uopće bilo lijepo živjeti?Švedska,rusija,japan?to su meni eto poželjne zemlje...

Prijatelju, jos uvijek zivis u zemlji ukojoj najljepse zivjeti. Uzivaj dokle mozes jer kad dodju ovi europski gadovi sa svojim propisima i to ce se promijeniti.

  Nebih rekao...

 

Onda neka vrijeme kaze tko je bio u pravu.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
neaktivan
offline
Iran protiv Interneta?

Zapadnjacka propagandna masinerija je ponovo pustena u pogon.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iran protiv Interneta?
syncmaster245b kaže...
g12356 kaže...

 

g12356 kaže...

  Istina...gdje bi uopće bilo lijepo živjeti?Švedska,rusija,japan?to su meni eto poželjne zemlje...

Prijatelju, jos uvijek zivis u zemlji ukojoj najljepse zivjeti. Uzivaj dokle mozes jer kad dodju ovi europski gadovi sa svojim propisima i to ce se promijeniti.

  Nebih rekao...

 

Onda neka vrijeme kaze tko je bio u pravu.

  Gledaj,niti smo najliberalnija zemlja,niti smo najbogatija zemlja,a nemamo ni najbolju kombinaciju toga.I da imamo blaknski mentalitet.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iran protiv Interneta?
g12356 kaže...

  Gledaj,niti smo najliberalnija zemlja,niti smo najbogatija zemlja,a nemamo ni najbolju kombinaciju toga.I da imamo blaknski mentalitet.

Koja je zemlja po tebi dobra onda?

Svi rodjaci iz amerike i australije se zale kako im je lose. Jedva cekaju da dodju ovde u bosnu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Iran protiv Interneta?
Arxi kaže...
g12356 kaže...

  Gledaj,niti smo najliberalnija zemlja,niti smo najbogatija zemlja,a nemamo ni najbolju kombinaciju toga.I da imamo blaknski mentalitet.

Koja je zemlja po tebi dobra onda?

Svi rodjaci iz amerike i australije se zale kako im je lose. Jedva cekaju da dodju ovde u bosnu.

  Pa kao prvo,to je jako individualna stvar.Ovisi kakav si ti.Ako si temperamentan,strastven,konzervativan,voliš se ponašat po balkanski i kakav već,onda ti u biti pašu južne zemlje,onda si ti ovdje u hr na pravom mjestu.Ako si sofisticiran,pomalo hladan i liberalan i na sve gledaš prvenstveno sa strane razuma onda su za tebe sjeverne zemlje.Istok(rusija npr.) je za ljude koji imaju socijalistički sentiment,ljude koji su nepristojni ali su opet pametni i "pozitivno" ludi pa se znaju zabavljati.Zapad je uglavnom za ljude koji vole celebritije,kapitalizam i stvari vezane uz masmedije ali oni su opet donekle pametni(ne toliko koliko sjevernjaci i rusi).Japan je za ljude koji su odrasli uz animee...A srednja europa je mješavina svega(osim japana koji je predaleko)...Sad za druge dijelove svijeta neznam.

 

E sad,kao što sam rekao prije meni bi najdraže bile Švedska,Rusija i Japan...Jako bi volio posjetiti te zemlje na duže vrijeme.A i neke od njihovih susjednih zemalja.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice