S iPhonea/iPada direkt na HP-ov pisač

poruka: 8
|
čitano: 2.407
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "S iPhonea/iPada direkt na HP-ov pisač".
12 godina
neaktivan
offline
S iPhonea/iPada direkt na HP-ov pisač
A kako sprijeciti da mi susjedi ne printaju na moj printer?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
S iPhonea/iPada direkt na HP-ov pisač
Pa nisu susjedi spojeni na tvoju mrezu. I btw prvi puta se mora izvrsiti potvrda recimo s ipada ali kasnije ne!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
S iPhonea/iPada direkt na HP-ov pisač

Mislim da pise da pisac sam odasilje svoj SSID.

Ne razumijem u potpunosti sto to znaci, ali mislim da pisac sam odasilje svoj signal tako da iOS uredaji misle da je to pisac u wirelessu. Ako je tako onda ne trebas brinuti za susjede jer sigurno signal nije tako jak da dode do susjeda {#}

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
S iPhonea/iPada direkt na HP-ov pisač

Sony Ericsson K810i - program HP Print dolazi sa njime. Isti kuac kao i ovo samo što radi preko bluetootha.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: S iPhonea/iPada direkt na HP-ov pisač
Lion King kaže...

Ne razumijem u potpunosti sto to znaci, ali mislim da pisac sam odasilje svoj signal tako da iOS uredaji misle da je to pisac u wirelessu.

Koliko sam shvatio, pisač se ponaša slično WiFi access pointu, dakle ko fol kreira svoju WiFi mrežu, u kojoj se doduše samo on nalazi i to kao uređaj za ispis.

12 godina
neaktivan
offline
Re: S iPhonea/iPada direkt na HP-ov pisač
mbaksa kaže...
Lion King kaže...

Ne razumijem u potpunosti sto to znaci, ali mislim da pisac sam odasilje svoj signal tako da iOS uredaji misle da je to pisac u wirelessu.

Koliko sam shvatio, pisač se ponaša slično WiFi access pointu, dakle ko fol kreira svoju WiFi mrežu, u kojoj se doduše samo on nalazi i to kao uređaj za ispis.

 

I ja sam tako shvatio, sto znaci da svatko moze na tu mrezu, pa i susjed.
16 godina
moderator
offline
Re: S iPhonea/iPada direkt na HP-ov pisač
zoki.zlikowski kaže...
mbaksa kaže...
Lion King kaže...

Ne razumijem u potpunosti sto to znaci, ali mislim da pisac sam odasilje svoj signal tako da iOS uredaji misle da je to pisac u wirelessu.

Koliko sam shvatio, pisač se ponaša slično WiFi access pointu, dakle ko fol kreira svoju WiFi mrežu, u kojoj se doduše samo on nalazi i to kao uređaj za ispis.

 

I ja sam tako shvatio, sto znaci da svatko moze na tu mrezu, pa i susjed.

Ne bih "prejudicirao" to, jer nisam vidio kako izgleda kontrolni panel tog printera ili driver. Dakle, možda si možeš definirati koji uređaji smiju printati, a koji ne. Na kraju krajeva, pisači imaju gumb za isključivanje. {#}

15 godina
odjavljen
offline
S iPhonea/iPada direkt na HP-ov pisač

Možda printer na displayu pokaže neki jednokratni četveroznamenkasti kod koji služi za privremeno uparivanje. Kao bluetooth kod.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice