iPhone, iPhone, iPhone

poruka: 312
|
čitano: 83.805
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone, iPhone, iPhone".
13 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone
Pozz...ovako ,napravio sam si apple id sa racunom,trenutno nema na racunu novca i zbog tog ne mogu nista skidat iz app store,ne mogu ni azurirat aplikacije...pliz help :)
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
_CR7_ kaže...
Pozz...ovako,
napravio sam si apple id sa racunom,
trenutno nema na racunu novca i zbog tog ne mogu nista skidat iz app store,
ne mogu ni azurirat aplikacije...
pliz help :)

Pozz i tebi;

 

Ako si učinio Apple ID account, jesi skidao prvo bez računa neke aplikacije mukte;

 

Ako nema love, ne možeš kupovati neke "paid" aplikacije, to je 1/1;

 

Ovo da ne možeš ažurirati je malo ćudno, čak mi nije niti baš jasno!?

 

Ovako kolega, obzirom na naslov teme, pretpostavljam da se radi o mobu a ne o reciom iPadu kao smart gadgetu.

Ja kada sam učinio Apple ID account, prvo sam poskidao nekoliko mukte aplikacija, a koliko ipak vidim i ti si izgleda skinuo neke prije aplikacije, pa zatim išao na otvaranje računa za plaćanjem karticom, doduše, imam dva računa, za VISA ELECTRON HPB-a i druga PBZ-a, obzirom mi je PBZ isključivo za dolare a HPB za ostale valute.

 

Malo mi je ovo bedasto da ne možeš ažurirati aplikacije, kao da fali nešto u priči, moža onaj mail sa povratnim kodom ili "pozivanjem" na link koji bi trebao dobiti za potvrdu aktivacije "tvog" accounta {#} ?!

 

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone
Kaze da se odem kao prijavit ,i naravno ja to napravim ali me nece spojit neda mi posto nema na racunu love...da radi se o iphone mobu
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
_CR7_ kaže...
Kaze da se odem kao prijavit ,i naravno ja to napravim ali me nece spojit neda mi posto nema na racunu love...da radi se o iphone mobu

Kolega, meni je nešto ono "Sign-in Required" sumnjivo i malo nejasno {#} !!!!

Ovo nema veze sa lovom, jer da dođeš do te stavke, pisalo bi ti nešto u stilu; "You don′t have enough money to purchase ..."

 

Nekako mi se čini da ti nije nešto u redu sa tvojim računom sa kojim se prijavljuješ, ili, moguće da pokušaš napraviti novi account, jer ono "Required" znači da se nešto "Zahtijeva", tako da ja tebi preporučam ponovno stavaranje jednog novog accounta, odnosno cijelog Apple ID računa. 

Najbolje bi u tom slučaju bilo pokušati sa cijelim, samo za Apple ID, kompletno novim gmail-om ili MSN, ili već nekim mail računom, koji bi ti bio samo za to namjenjen.

 

Ako budeš imao kakvih komplikacija, slobodno javi, dat ću sve od sebe da pomognem. 

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone
Napravio novi mail i app id ,i opet nece ..mogu birat tamo kao racun bez kreditne kartice ,e onda bi mogo skidat i apdejtat ,ali ocu karticu posto ponekad nesto kupim...da,stavio sam novu karticu na kojoj ima love ,i kaze mi kad ocu nesto kupi da se javim iTunesu ,i jesam reko zasto ne mogu kupovat ,kazu oni nakon par sati da se odjavim na 20 min i da probam ponovno,no opet nista..
 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone
Jednostavno mi daje da se logiram na stari acc,ne znam kako da mi ponudi novi sto sam napravio,eo sad ocu neku igru apdejtat novi leveli i ne mogu,izbacuje mi da se prijavim na stari app id...???help
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
cro_stipe kaže...

Hvala na odgovoru.. ja sam trenutno i BiH i ta se prodaja odvija u BiH ... pretpostavljam da nema veze s HR a cifra je za taj mob smijesna... 120 BAM ili ti ga 480 KN ... sad i on govori da je bolje da se ne koristi jer vjerovatno je svjestan sto to znaci .. pa napominje da je najbolje za dijelove... sad koji je model jel s ili ne .. to nez.. al bilo koja Iphone4 je odlicna ... jesi siguran da i kad nema kkarticu salje signal ??? 

Nema to veze sa karticom nego više sa IMEI i WEP kodom (ima tu još more kodova, IMEI ti dođe svojevrsno kao broj šasije od automobil, za svaki telefon na svijetu je drugačiji stoga je u svakoj zemlji na svijetu ilegalno mijenjati IMEI broj, a moguće je vrlo lako) koji ti može samo provjader reći koji ti je. A budući da je u Bosni situacija gora (što se tiče zakonodavstva, prava, policije da nešto ne reagira) nego u većini Afričkih zemalja tu ti jeo ono.. skontaj sam.

 

Ako si siguran da je telefon ukradem najbolje bi ti bilo da pročašlaš po mobitelu i da ga vratiš vlasniku. Jest malo teško, ali osjet ćeš ponos i na sebe i bićeš siguran da si uradio dobru stvar. Ovako nikad ne možeš znati da li je netko digao kredit na 24 mjeseca da to čudo kupi sebi, ali u većini slučajeva to su ovi koji nikada u životu nisu stisnuli *#06# i na papir zapisali IMEI broj. A opet može biti netko iz švicarske koji se ovdje 'oturi' po kafanama pa misli da je siguran da ako mu na stolu stoji, iPhone, Marlboro, RedBull te Puschin Vodka., takvi u CH ili Germany kopit će isti za 3 mjeseca... ali ni to nije u redu.

 

Generalno, samo ako uključiš telefon mogu te triangulirati, još ako u telefon ubaciš u svoju karticu.. mogu generalno raditi šta hoće, ali su nesposobni i neće.

11 godina
offline
iPhone, iPhone, iPhone

prijatelj mi ima Iphone 5 i htijeo ga je nadograditi na najnoviji iOS, i ne uspijeo..sad kad upali mob stoji mu onaj znak punjaca..
nosio je na popravak al ni oni nisu uspjeli popraviti kazu da je Chip sprzio
da li je netko imao slican problem i dali se da popraviti?? Hvala 

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Da li je moguce Iphone koje je korišten u US a nema sim, koristiti u Hr na našim mrežama ? Ako se može što se treba napraviti ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
Ako ne koristi SIM karticu onda je to CDMA model i nije ga moguće koristiti na našim mrežama.
Don't lie to me, I Google everything!
12 godina
odjavljen
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Dal je moguce nekako permanentno pohraniti sms poruke i brisu li se one nakon restore-a?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone

napravis backup na itunesu i poslje restorea vratis kopiju i sve ti je na mobu kaj je bilo i prije...

Ride or die, remember?
13 godina
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Pozdrav,

 

 zanima me da li je moguce promijenti zvuk dolaska poruke na messengeru od Facebook-a ? Nije mi toliko bito ali me već polako živcira, a neželim isključiti zvuk te aplikacije.

Ako netko zna neka pomogne :)

Hvala. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Možel pomoć ljudi
Dakle rođak mi je dobio Iphone 5C ali je zaključan, pa ga sad zanima može li se taj iphone ovom karticom otključati. http://www.ebay.com/itm/Newest-For-iphone4S-5-5S-5C-6-6P-iOS-8-X-General-Nano-Cloud-Unlock-Card-R-SIM-10-/271709101556?pt=SIM_Cards&hash=item3f431fddf4

ARSENAL
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Pozz...

 

Imam na Iphone 4 IOS 7.1 Dali je kako moguce staviti ga na IOS 8 pa nadalje ?

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
razermario kaže...

Pozz...

 

Imam na Iphone 4 IOS 7.1 Dali je kako moguce staviti ga na IOS 8 pa nadalje ?

 Ne, a i bolje da ne može jer bi se previše usporio.

13 godina
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
razermario kaže...

Pozz...

 

Imam na Iphone 4 IOS 7.1 Dali je kako moguce staviti ga na IOS 8 pa nadalje ?

 nemres, 7.1.2 je zadnji soft za iPhone 4 a i na njemu radi za k... (imam ga doma) 

13 godina
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Ekipa ovak imam iGovno 4,gore je 7.1.2,zanima me kako da naredim da mi se ekran ugasi dok traje poziv?

Kad pričam s tim govnetom uvijek moram neš uhom pritisnut na ekranu :/

I Kako da downgrade na 6.1.3 da napravim? Nije nikad telefon bio jailbreakan niti išta,tako da nemam spremljena ona čuda što su potrebna za downgrade.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Ekipa hitno trebam odgovor,ip4s zaključan icloud dali je moguće ga otključat?

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
kruskar kaže...

Ekipa ovak imam iGovno 4,gore je 7.1.2,zanima me kako da naredim da mi se ekran ugasi dok traje poziv?

Kad pričam s tim govnetom uvijek moram neš uhom pritisnut na ekranu :/

I Kako da downgrade na 6.1.3 da napravim? Nije nikad telefon bio jailbreakan niti išta,tako da nemam spremljena ona čuda što su potrebna za downgrade.

https://discussions.apple.com/thread/3123011

10 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Koliko bih para mogao dobiti za iPhone 5 staroga godinu i pol kod kojega sve štima, baterija je zamijenjena, osim što je pokvarena tipka za zaključavanje i imam zamjenski USB kabel pa nekad puni, nekad ne?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Pozdrav, 

imam problem sa wifi-jem na iphonu, zadnjih 2 tjedna je uzasno spor i gotovo je nemoguce ista radit na njemu, sve se ucitava sporo, od internetskih stranica do poruka na whatsappu, odnosno kada mi je ukljucen wifi na iphonu cijeli internet u kuci mi se uspori, ovi iz iskona su mi rekli da mi iphone konstantno nesto uploada i da je zbog toga sporo a stvarno neznam sta bi to moglo bit jer sam sve poisključivo i probo sve, mijenjao sam DNS, isključio wifi umrežavanje, mijenjao šifre, restartao sve 1000 puta...

Hvala unaprijed..

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Pozz... 

 

Veceras sam  stavio upadate Facebook i messenger... I od jednom mi je telefon zalagao , i samo sam mogo zakljucati i od kljucati... I dok sam htio opet otkljucat vise nisam mogo ... Dok pomijeram onu tipku ta mute , i sound cujem da radi ... Samo nema slike na ekranu... Dali bi mi pomogo Restore... 

 

Iphone 4 

 

IOS 7.1.2

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Vecer svima.

Ponajprije isprike ako je kriva podtema, ukoliko nije, pomagajte.

Naime, poznanica mi dala svoj Iphone 5, koji je koristila vec 2g, nikakvih problema, a sad je uspjela zblokirat mob?!

znaci pali se, ali pise blocked, nudi samo hitni poziv.

pri spajanju na iTunes, kada hocete restore firmware ili erase sve s moba na tvornicke, obavi sve i dode do dijela kad trazi da se stisne OK na mobu, sto se naravno ne moze...

 

sta da radim? ima kopiju na iCloudu, pa nije bed, kako da ga najjednostavnije cijelog "resetiram" ?

hvala ako itko zna.

&Black_Sheep
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
u2Noobish4Me kaže...

Vecer svima.

Ponajprije isprike ako je kriva podtema, ukoliko nije, pomagajte.

Naime, poznanica mi dala svoj Iphone 5, koji je koristila vec 2g, nikakvih problema, a sad je uspjela zblokirat mob?!

znaci pali se, ali pise blocked, nudi samo hitni poziv.

pri spajanju na iTunes, kada hocete restore firmware ili erase sve s moba na tvornicke, obavi sve i dode do dijela kad trazi da se stisne OK na mobu, sto se naravno ne moze...

 

sta da radim? ima kopiju na iCloudu, pa nije bed, kako da ga najjednostavnije cijelog "resetiram" ?

hvala ako itko zna.

 Stavi ga u DFU mode pa onda preko iTunesa restoriraj. Pogledaj na googleu kako ga staviti u DFU mode.

14 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Pozz. ljudi pomagajte. uvijek cujem price kako je iphone naj.naj. kad ono apsurdni nedostatak. neke slike sam slucajno kopirao sa pc na iphone, i sad kad udjem u iphone ne mogu ih izbrisat. Kako da to napravim? hvala.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
hitmanr kaže...

Pozz. ljudi pomagajte. uvijek cujem price kako je iphone naj.naj. kad ono apsurdni nedostatak. neke slike sam slucajno kopirao sa pc na iphone, i sad kad udjem u iphone ne mogu ih izbrisat. Kako da to napravim? hvala.

 Gdje su te slike? Ako u galeriji ona ih moras moci obrisati. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone

Jesu, u galeriji su al nema mogucnost brisanja . Ove druge koje sam prima pomocu whatsappa mogu I slikane mogu al ove priko itunesa pribacene ne mogu

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 21:54 (hitmanr).
10 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Provjeri da su u albumu slike da nije photo stream, ako i dalje neces moci spoji ponovno na iTunes te preko njega obrisi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
Rijesio sam. Kad sam ukljucio icloud fotoalbum u postavkama. Odma me trazilo da li zelim maknuti te slike. Hvala puno na pomoci.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice