iPhone, iPhone, iPhone

poruka: 312
|
čitano: 83.810
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone, iPhone, iPhone".
12 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

pozz ekipa.. ovak da ne otvaram novu temu ( a ni neznam ju otvorit iskreno ) htio bih vas pitati za par savijeta vezano za Iphone4... tj ukradeni Iphone... ugl... jedan tip mi prodaje navedeni mob za jako smijesne novce {#} mob je original i sve to samo je ukraden i on mi to govori.... sad dal bi bilo pametno to uzet... oce me nac ili sta ako ga budem koristio.... {#} i imali mogucnosti da me nadju cak i ako nebude kartica u njemu.. neg samo da radi onak radi neta.... {#} molim vas korisne komentare... hvala {#}

SBrnic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
cro_stipe kaže...

pozz ekipa.. ovak da ne otvaram novu temu ( a ni neznam ju otvorit iskreno ) htio bih vas pitati za par savijeta vezano za Iphone4... tj ukradeni Iphone... ugl... jedan tip mi prodaje navedeni mob za jako smijesne novce {#} mob je original i sve to samo je ukraden i on mi to govori.... sad dal bi bilo pametno to uzet... oce me nac ili sta ako ga budem koristio.... {#} i imali mogucnosti da me nadju cak i ako nebude kartica u njemu.. neg samo da radi onak radi neta.... {#} molim vas korisne komentare... hvala {#}

Ovako; da se radi o BILO KOJEM MOBU, A POSEBICE IPHONE-U, može te se pronaći dok si rekao keks, pod uvjetom da ga koristiš, tim više što ti je IPhone službeni mob ovih u Vladi RH, pa ne daj Bože da ti takvog uvali, e onda bi se Uvalio do Ubera!!!!

Opet, nisi napomenuo, o kojim se točno novcima radi, 100.00 kunića ili recimo 1000.00, što je skorom i jedna i druga cijena skorom smiješna za takav mob danas, još ako je 4S u pitanju, sumnjam, teško pa za ne povjerovati, ma i 3GS još uvijek drži dobro dobru cijenu!

 

Ukratko, na net, koliko ja znam i ne možeš bez kartice, pa i nisam baš siguran, ali sam 1200% siguran da kada ga stisneš na ON, on šalje signal i netko će te već locirat, a IPhone 4 ili 4S je siiiiigurno vrijedniji od 1000.00 kuna, a takvo nešto policija svakako traži, tako da B J E Ž I  O D  T O G A  Š T O  D A L J E !!!!

 

Čak bi ti preporučio da ANONIMNO prijaviš tipa da prodaje ukradeni stvar, a ti odluči kako hoćeš{#}!!   

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone

Hvala na odgovoru.. ja sam trenutno i BiH i ta se prodaja odvija u BiH ... pretpostavljam da nema veze s HR a cifra je za taj mob smijesna... 120 BAM ili ti ga 480 KN ... sad i on govori da je bolje da se ne koristi jer vjerovatno je svjestan sto to znaci .. pa napominje da je najbolje za dijelove... sad koji je model jel s ili ne .. to nez.. al bilo koja Iphone4 je odlicna ... jesi siguran da i kad nema kkarticu salje signal ??? {#}

SBrnic
12 godina
offline
iPhone, iPhone, iPhone
Cim se stavi kartica i spoji na net, cim se spojis na wifi. Znaci za te novce jedino mozes dobit ipod. Bjezi od toga, nije vrijedno!
Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone

znaci samo moze sluzit za muziku... nesmije se spajat na internet.. a pogotovo ne na mrezu... hmm.... mislim da imate pravo ... :P

SBrnic
11 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

imam iphone 4 i zanima me kako da najlakse i najsigurnije izbrišem jaillbreak....i brise li sa jaillbreak ako stavim samo novi software...za sad imam gore 6.1.2...i imam jos jedno pitanje prije jaillbrejka sam uvijek trazio update preko moba i kad je bilo update mi je nasao ili kad bi imao najnoviji software pise vas software je azuriran ali sad mi ne pise ni to a niti mi ne pronalazi novi software??? jer to zbog jaillbrejka ili?

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone

Jailbreak ti blokira update zato ga i ne vidiš.Spojiš iphone na pc,otvoriš itunes i stisni restore i mobitel ti će se vratiti na default software kao da nikad nije bio JB

Zavist nije ništa drugo nego mržnja prema tuđoj superiornosti!
11 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone
Nesto sam citao po webu da moram pazit na nesto prilikom restora
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone
Kad idem na "restore" izbrise ni se sve sa moba?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Pomoč ljudi , dali se može na iPhone 3gs vratiti stari Backup , kada idem na beckup on m i vrača zadnji , a ja bih htjeo on prije 5 puta recimo , morao sam resetirati mob i sad mi je prazan. Unaprijed se zahvaljujem.

ps. Nemam baš iskustva s iTunes-om

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Jel neko od vas imao problem, da mu kad pušta pjesme, na pola jedne pjesme preskoči na drugu?

I da pjesma koja traje cca. 3 minute navodno traje ovoliko:

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Moze pomoc ispod sam napisao! Hvala

Trky
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 15:04 (pedjat89).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Ljudi imam jedan problem uzeo sam telefon u svedskoj na mrezi otkljucao ga na sve katrice!!! i sada mi se itunes nesto zeznuo pise mi samo da mogu da uradim restore telefona al se bojim da ce u toj situaciji da se zaljkuca da cu morati opet da placam otkljucavanje!!! Hvala unaprijed bio bi zahvalan kada bi dobio odgovor ! Nisam smjeo ni softvare da update uradim bojim se toga da ce se zaljkucati! 

Trky
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

jer zna tko koliko stoji iphone 5 u njemackoj??

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
iPhone, iPhone, iPhone

650 EUR.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Nezadovoljan androidom (ne samsungom nego samo androidom) vracam se applovom iosu

Daj recite dal da cekam da dođu ovi najavljivani 5s i 5c na trziste pa uzmem neki od tih petica ili ce bit neisplativo uzeti staru peticu pokraj ove nove dvije?

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

ovak ljudi...imam iphone i bratić mi bio stavio na mobitel neki hakirani ios na njega,kao 4.2 ...i sve je radilo super,svaki puta kad spojim mobitel na usb izbaci mi na itunsu kao da obnovim svoj iphone...slučajno sam stisnuo to ili mi se samo krenulo nadograđivat,neznam nisam uopće vidio...vidio sam samo da mi iphone svijetli i pogledo sam nanjega,ono itunes ikona i usb...i tu je mobitel stao sa radom...i kad idem ponovo nadogradit,izbaci mi error 1015 ili 1604/1601 ...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
69Ace69 kaže...

ovak ljudi...imam iphone i bratić mi bio stavio na mobitel neki hakirani ios na njega,kao 4.2 ...i sve je radilo super,svaki puta kad spojim mobitel na usb izbaci mi na itunsu kao da obnovim svoj iphone...slučajno sam stisnuo to ili mi se samo krenulo nadograđivat,neznam nisam uopće vidio...vidio sam samo da mi iphone svijetli i pogledo sam nanjega,ono itunes ikona i usb...i tu je mobitel stao sa radom...i kad idem ponovo nadogradit,izbaci mi error 1015 ili 1604/1601 ...

 

Moze se rijesiti, ali moras googlati. Trebat ce ti neki programicici koje moras instalirati na komp, spojit ga usb kabelom i onda googlaj sta da radis.
14 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Da ne otvaram novu temu...

 

Da li za iPhone postoji free navigacija ili navigacija koja se može kupiti ali da nije potreban net da bi radila? Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
dasoo988 kaže...

Da ne otvaram novu temu...

 

Da li za iPhone postoji free navigacija ili navigacija koja se može kupiti ali da nije potreban net da bi radila? Hvala!

Slobodno mene netko ispravi...

 

Samo Nokia s WP8 ima offline i besplatnu navigaciju.

 

A za kupiti imaš navigaciju koja radi offline.

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
gin.tonic kaže...
dasoo988 kaže...

Da ne otvaram novu temu...

 

Da li za iPhone postoji free navigacija ili navigacija koja se može kupiti ali da nije potreban net da bi radila? Hvala!

Slobodno mene netko ispravi...

 

Samo Nokia s WP8 ima offline i besplatnu navigaciju.

 

A za kupiti imaš navigaciju koja radi offline.

Znam da WP8 ima offline i besplatnu navigaciju, jer posjedujem smartphone sa WP8 OS-om... Hvala na informaciji jer nisam uopće imao nikad prilike rukovati sa iphonom {#}

 

Jel imaš neku prepruku za kupiti navigaciju?

12 godina
protjeran
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Navigon je fantastican, navodno i iGO. Nemam pojma, jer prvu imam, drugu ne. No don't panic mireo ne vrijedi novaca, iako je najjeftinija i popularna kod nas. Proguglaj malo, iako jos nisam naisao ni na jednog nezadovoljnog navigon korisnika. Odlican je, ali zato i kosta.

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
dasoo988 kaže...

Da ne otvaram novu temu...

 

Da li za iPhone postoji free navigacija ili navigacija koja se može kupiti ali da nije potreban net da bi radila? Hvala!

Imaš HERE maps, ali moraš prije kretanja na put označiti koji dio mape želiš off line.

12 godina
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Nabavio sam 3gs 16gb, ios 6.1.3 i kad hoću upalit wifi ne mogu, imam samo 0, a na 1 ne mogu staviti, pomoć {#}

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
Remzi kaže...

Nabavio sam 3gs 16gb, ios 6.1.3 i kad hoću upalit wifi ne mogu, imam samo 0, a na 1 ne mogu staviti, pomoć {#}

 

To je cudno, probaj facotry reset pa vidi da li onda ima mreze.
12 godina
odjavljen
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Dali da mijenjam Galaxy S3 za iPhone 4S

 

4 Da
12 Ne
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
iPhone, iPhone, iPhone

Imam jedan 3GS s 4.0.1(8A306) softwareom i jailbreakom te otkljucan ultrasnowom 1.2.7 preko cydie jer je zakljucan na stranu mrezu

Htio bih napraviti update na zadnji moguci softwer ali da mi ostane isti baseband da ga mogu opet otkljucati. Pa me zanima kojim alatom najlakse to napraviti i koji je zadnji ios za 3GS koji je moguce jailbreakat untethered?

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2013 17:41 (Zin8).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone, iPhone, iPhone
Dragi forumasi.

Evo nov sam ovdje i samo sam zbog jedinoga razloga Sigurnosti.
Kako obozavam Apple uređaje imam Iphone 4s trenutacno i ipad 3.
No pitanje koje me muci kako su mi ukrali vec 2 puta mobitel.

Koja je najbolja moguca zastita od aplikacija do zakljucavanja Iphona.

Kako ga strogo koristim za posao pa imam dosta vazne podatke gore.
Pa me zanima dali je moguće ikako zakljucati iphone da se ne moze pristupit podacima preko kabela preko kompa.

Koja je prema vasim iskustvima najbolja aplikacija za zastitu mobitela pogotovo Lock screen mogucnosti, jer sam sazno da su pojedini servisi u mogucnosti probit sifru koja je po defoltu na iphonu onih reci cemo 4 slova ili brojke.

Koju bi preporucili mi aplikaciju za zakljucat aplikacije da se ne mogu pokrenuti ili sakriti itd.

I dali kada se podaci pobrisu pomocu Iclouda dali se sve doslovno pobrise: Sifre , postavke itd.

Mozda sam malo previše paranoidan ali 2 puta mi mobitel mi ukradu pa eto zato sad otvaram ovu temu.

Hvala
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
uredgo1 kaže...
Dragi forumasi.

Evo nov sam ovdje i samo sam zbog jedinoga razloga Sigurnosti.
Kako obozavam Apple uređaje imam Iphone 4s trenutacno i ipad 3.
No pitanje koje me muci kako su mi ukrali vec 2 puta mobitel.

Koja je najbolja moguca zastita od aplikacija do zakljucavanja Iphona.

Kako ga strogo koristim za posao pa imam dosta vazne podatke gore.
Pa me zanima dali je moguće ikako zakljucati iphone da se ne moze pristupit podacima preko kabela preko kompa.

Koja je prema vasim iskustvima najbolja aplikacija za zastitu mobitela pogotovo Lock screen mogucnosti, jer sam sazno da su pojedini servisi u mogucnosti probit sifru koja je po defoltu na iphonu onih reci cemo 4 slova ili brojke.

Koju bi preporucili mi aplikaciju za zakljucat aplikacije da se ne mogu pokrenuti ili sakriti itd.

I dali kada se podaci pobrisu pomocu Iclouda dali se sve doslovno pobrise: Sifre , postavke itd.

Mozda sam malo previše paranoidan ali 2 puta mi mobitel mi ukradu pa eto zato sad otvaram ovu temu.

Hvala

Pa Apple ima svoju odličnu "aplikaciju" (bolje reci opciju) "Find my iPhone", koju omogućiš u postavkama. Preko računala ili nekog drugog uređaja možeš pratiti gdje se uređaj nalazi, izbrisati sve s njega, zaključati...itd.

 

Postupak je:

Postavke>Privatnost>Lokacijske usluge>Nađi moj iPhone
i

Postavke>iCloud>Nađi moj  iPhone

Ulogiraš se pomoću svog accounta na nekom PCu  na https://www.icloud.com i provjeriš da li radi...
Sretno

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2014 14:24 (SHELBY_09).
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone, iPhone, iPhone
SHELBY_09 kaže...

Pa Apple ima svoju odličnu "aplikaciju" (bolje reci opciju) "Find my iPhone", koju omogućiš u postavkama. Preko računala ili nekog drugog uređaja možeš pratiti gdje se uređaj nalazi, izbrisati sve s njega, zaključati...itd.

 

Postupak je:

Postavke>Privatnost>Lokacijske usluge>Nađi moj iPhone
i

Postavke>iCloud>Nađi moj  iPhone

Ulogiraš se pomoću svog accounta na nekom PCu  na https://www.icloud.com i provjeriš da li radi...
Sretno

Samo bih dodao da ako ti ga ukradu slobodno ga odmah pobriši (daljinski nravno) jer ostaje uključena opcija praćenja i nakon toga, a tvoj backup je ionako na iCloudu tako da kad i kupiš drugi ili povratiš stari samo restoriraš backup natrag i imaš sve podatke.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice