iPhone za 99 dolara?

poruka: 24
|
čitano: 5.620
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone za 99 dolara?".
15 godina
online
iPhone za 99 dolara?

Pun pogodak da se rješe dječurlije s pravog iPhonea

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
5 11 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iPhone za 99 dolara?

Sa time će sigurno maksimalno iskoristiti svoju postojeću AppleStore infrastrukturu, ali ne vidim načina da ne naštete gornjem segmentu prodaje. Ako je to istina tada valjda računaju da će masovnom prodajom jeftinijih modela nadoknaditi gubitak, a sa druge strane oteti dio tržišta androidu....

 
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
iPhone za 99 dolara?

LOL pa oni za 99 dolara ne daju ni auto punjač...

Freak Show Inc.
 
57 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone za 99 dolara?
Mitch kaže...

Pun pogodak da se rješe dječurlije s pravog iPhonea

Zasto bi se netko rjesavao djecurlije? Tko za djecu (i zene) proizvodi tesko propada.

A da, tebi smeta sto neko dijete ima isti mobitel ko ti - buahhahhhaaaaaa {#}

Tako je, pravi iPhone je za intelektualce profinjenog ukusa iz visokog drustva.

15 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone za 99 dolara?
Friday kaže...

LOL pa oni za 99 dolara ne daju ni auto punjač...

 

Ne brini, kod nas ce kostati cirka 2800 kn

http://isvijet.com.hr
15 godina
online
Re: iPhone za 99 dolara?
BlueMax kaže...
Mitch kaže...

Pun pogodak da se rješe dječurlije s pravog iPhonea

Zasto bi se netko rjesavao djecurlije? Tko za djecu (i zene) proizvodi tesko propada.

A da, tebi smeta sto neko dijete ima isti mobitel ko ti - buahhahhhaaaaaa {#}

Tako je, pravi iPhone je za intelektualce profinjenog ukusa iz visokog drustva.

Nemam iPhone, trenutno sam na N1 i N7...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
neaktivan
offline
iPhone za 99 dolara?

Ajde da vidim i uređaj s hardverom za manje od 99$ kako fluidno vrti iOS.

 
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: iPhone za 99 dolara?
Chrisophylax kaže...

Ajde da vidim i uređaj s hardverom za manje od 99$ kako fluidno vrti iOS.

  Postoji i danas. 3GS.

15 godina
neaktivan
offline
iPhone za 99 dolara?

Kupiti ili ne kupiti, za mene to nije pitanje. Naravno kupiti ako bude nešto ovakvo. Zašto?

Prvo, jednostavno zbog toga što Apple pravi uređaje koji maximalno koriste resurse i tačka.

Drugo iTunes je još uvijem miljama ispred google play, nije bitan broj aplikacija nego okruženje.

-Ja izuzetno mnogo slušam različite podcast-e i ništa na svjetu nije bolje za praćenje istih od ipod-a ili iphona, probao sam ja na androidu različite aplikacije -kojepokušavaju kopirati koncep sa iOS-a ali nije to to.

Treće, korištenje baterija

 

Ako ovo šareno ćudo bude sposobno vrtiti nove inačice iOS-a tu veselju nigdje kraja, mislim da će sva tri člana moje obitelji definitivno dobiti po jedan.

 

 

 

 

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
8 7 hvala 0
15 godina
online
iPhone za 99 dolara?

Cijene high-end modela ( SGS4, iPhone5...) iz godine u godinu se povećavaju, dok s druge strane prosječna cijena kupljenog smartphonea svake godine opada, ove godine za otprilike 10% u odnosu na prošlu.

 

AKo uzmemo u obzir da prodaja SGS4 i iP5 ipak ne ide po ranijim očekivanjima, logično je da će proizvođači u bliskoj budućnosti biti primorani orijentirati se i na mid - range i low - end tržišta koja su do sada bila poprilično zapostavljena.

 

Ipak, nerealno je očekivati iPhone model sa cijenom od svega 100$. Jeftiniji model će doći, međutim, Apple se sigurno neće odreći svojih enormnih marži.

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone za 99 dolara?

Ja imam iPod 4g koji sam kupio za 60 EUR, polovan ali 6.1.3 leti.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone za 99 dolara?
jumboY kaže...

  Postoji i danas. 3GS.

Kupi mi ga novog iz dućana za 99$ i dam ti 200$. Do lani su ga prodavali za 450$ verziju s najmanjie memorije. I sada imaš 4S za 550$, a iphone 4 za 450$. 

 

Nikad ništa s jabučicom nije bilo jeftino. Nadajmo se da će nas razuvjerit sa ovim iphončekom od 99$.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
offline
Re: iPhone za 99 dolara?
cecenac kaže...
jumboY kaže...

  Postoji i danas. 3GS.

Kupi mi ga novog iz dućana za 99$ i dam ti 200$. Do lani su ga prodavali za 450$ verziju s najmanjie memorije. I sada imaš 4S za 550$, a iphone 4 za 450$. 

 

Nikad ništa s jabučicom nije bilo jeftino. Nadajmo se da će nas razuvjerit sa ovim iphončekom od 99$.

 

Jasno ti je da je to $99 uz ugovor, kao što i petica trenutno košta $200-400(16-64GB)?
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 16:30 (power_user).
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone za 99 dolara?
power_user kaže...
Jasno ti je da je to $99 uz ugovor, kao što i petica trenutno košta $200-400(16-64GB)?

Uz koji ugovor? Od 60 + $ mjesečno u Americi?

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
12 godina
offline
Re: iPhone za 99 dolara?
cecenac kaže...
power_user kaže...
Jasno ti je da je to $99 uz ugovor, kao što i petica trenutno košta $200-400(16-64GB)?

Uz koji ugovor? Od 60 + $ mjesečno u Americi?

Pa da, to je jedino bitno, kad se govori o cijenama mobova, svi se izrazavaju s tim. Inace vrlo brzo dodjes do 400 dolara za ikakav pristojan model.

Sam ne kuzim kaj ce na tom mobu bit bolje od 4Sa koji je sad za 99 dolara :D Ok mozda ce bit veci ekran, al nema sanse da ce bit hardverski jaci, a o kvaliteti plastike se sve moze vidjeti kod jednog drugog proizvodjaca :D

13 godina
offline
iPhone za 99 dolara?

Multicolor?... hoće li sada biti patentiranja #0066FF ili #FF6600 boja?

Tko se zadnji smije, nije skužio!
Moj PC  
4 2 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
iPhone za 99 dolara?

Al se Jobs okreće u grobu sad :(

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone za 99 dolara?
Hrvek1909 kaže...

Al se Jobs okreće u grobu sad :(

Slažem se, Jobsa su fanovi obožavali, bio je baš pojava, vjerovao je 100% da je iphone najbolji (ili je bar odavao snažno taj dojam i bio je super govornik), ovaj šonjo je izjavio ako se ne varam da bi volio da njegov iphone može što i android uređaji. Ne zadržavaju se tako korisnici..

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
16 godina
offline
Re: iPhone za 99 dolara?
Hrvek1909 kaže...

Al se Jobs okreće u grobu sad :(

:)

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
12 godina
protjeran
offline
Re: iPhone za 99 dolara?
Hrvek1909 kaže...

Al se Jobs okreće u grobu sad :(

 

na sto, na izmisljene vijesti?
12 godina
neaktivan
offline
iPhone za 99 dolara?
Ne kuzim ljude koji se kokodacu bzvz, kao prvo, nema sance da apple izbaci smartphone za 99$, jedino uz ugovor, a u slucaju da izbaci natjeralo bi samo konkurenciju da spuste cijene... Jaoooo ljudi!
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone za 99 dolara?
miki-os kaže...
Ne kuzim ljude koji se kokodacu bzvz, kao prvo, nema sance da apple izbaci smartphone za 99$, jedino uz ugovor, a u slucaju da izbaci natjeralo bi samo konkurenciju da spuste cijene... Jaoooo ljudi!
bzvz jel
iphone vrijedi 99 dolara, samo načeta jabuka doda još 200 dolara pa se ti pametan nađeš i kupiš iphone za bzvz 300 dolara. hop hop
dok god ima budala, načetu jabuku će prodavat za 200 dolara. nekad će bit 200 nekad i 400 dolara. meni je na prvu loptu jako žao takvih glupavih potrošača, no nakon dugih razgovora shvatio sam da mi uopće nije žao. to su budaletine koje nemaju pojma o pojmu i što god im tehnički želiš objasnit utopi se u toj žilavoj jabuci.
e, pa živili.
12 godina
protjeran
offline
Re: iPhone za 99 dolara?
nitro_vip kaže...
miki-os kaže...
Ne kuzim ljude koji se kokodacu bzvz, kao prvo, nema sance da apple izbaci smartphone za 99$, jedino uz ugovor, a u slucaju da izbaci natjeralo bi samo konkurenciju da spuste cijene... Jaoooo ljudi!
bzvz jel
iphone vrijedi 99 dolara, samo načeta jabuka doda još 200 dolara pa se ti pametan nađeš i kupiš iphone za bzvz 300 dolara. hop hop
dok god ima budala, načetu jabuku će prodavat za 200 dolara. nekad će bit 200 nekad i 400 dolara. meni je na prvu loptu jako žao takvih glupavih potrošača, no nakon dugih razgovora shvatio sam da mi uopće nije žao. to su budaletine koje nemaju pojma o pojmu i što god im tehnički želiš objasnit utopi se u toj žilavoj jabuci.
e, pa živili.

 

sad cu ti odgovoriti tvojim rijecnikom, cisto da vidis koliko je zapravo lako biti nepristojan i blesav: a ja vidis ne kuzim budale koji su u stanju dati lovu za nekvalitetnu i lagavu kopiju iphone- a, koji daju lovu za aparat sastavljen od hardveraja korejske copycat kompanije i softveraja americke koji su blijeda kopija originalnog proizvoda, sa eventualno kojom lagavom funkcijom sa strane. zalim budale koji umjesto da kupe savrseno gladak i funkcionalan aparat sa vlastitim idealno uparenim OS- om, sa ogromnim app store- om, sa tradicionalno najvecim indexom zadovoljstva kupaca u industriji te vjernosti pri novoj kupnji, sa proizvodom koji je toliko uspjesan da je kompaniju u kratkom roku napravio najbogatijom na svijetu itditd.. kupe npr plasticnu kopiju firme ciji je OS neslavno propao koriste OS druge firme koji je pak otuzna i ocigledna kopija i pokusaj ponavljanja apple- ovog uspjeha. zalim budale koji su toliko duboko indoktrinirani i pali su na ocigledno placenu negativnu kampanju, da nisu u stanju gledat vlastitim ocima nego iz nekog bizarnog razloga iz dna duse mrze najobicniji tehnicki gadget velicine i oblika daljinskog upravljaca (!) i sto je najbolje, nicim izazvani hrpimice dolaze na apple forume optuzujuci njih za kopiranje a korisnike 'slijepima' i 'ovcama'.. :D da nije istinito bilo bi smijesno svega mi..
12 godina
neaktivan
offline
iPhone za 99 dolara?

Iako sam bio protiv jeftinog iPhonea ovo u stvari i nije loša ideja. Moji klinci imaju iPhone i stvarno mi je glupo da ih svi gledaju u stilu "šta se preseravaju". Ovako bih im mogao kupiti te jeftine iPhone i mir u kući. Nema hrvatskog jala, a djeca imaju dobar mobitel.

 
2 3 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice