iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

poruka: 86
|
čitano: 11.781
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?".
13 godina
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

I koštat će jedno 12.000 kuna.... i jedan bubreg...

 
14 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
Luka1973 kaže...

I koštat će jedno 12.000 kuna.... i jedan bubreg...

 i na ugovor od 7 godina

[19xx]C3c1l
16 godina
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

I naravno ovce ce ga kupit 😛

Moj PC  
6 1 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Nemaju za jest al glavno da kupe novi iphone na 213987123 rata, da budu face

 
9 1 hvala 3
13 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
Luka1973 kaže...

I koštat će jedno 12.000 kuna.... i jedan bubreg...

 Mislim da ima aplikaciju koja ti mijenja jedan bubreg pa taj dio nije toliki problem.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Ne košta iPhone puno, nego mi premalo zarađujemo.

 
22 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
Palikuća kaže...

Ne košta iPhone puno, nego mi premalo zarađujemo.

 Po tome ni zgrada ne kosta puno, samo premalo zaradujemo. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Jel to znači da će konačno maknut neupotrebljiv 16GB model? Mislim da bi bilo vrijeme...

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Ovo će biti vrhunski uređaj koji je kategorija za sebe. Za sirotinju su tu uvijek Android uređaji. 

 
2 21 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
Luka1973 kaže...

I koštat će jedno 12.000 kuna.... i jedan bubreg...

 Visoku cijenu drže samo prvih mjesec dana, nakon toga dođe do cijene koja je tu negdje sa Samsungom i ostalim.

Swedish latin super funk.
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Vjerovatno će najjefitinja verzija i dalje imati 16GB.

ZoK
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

kad su debili

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
Luka1973 kaže...

I koštat će jedno 12.000 kuna.... i jedan bubreg...

Ja nisam čuo još niti za ijedan iPhone koji je koštao "TOLIKO"!!!!! 

Čak bih se mogao unaprijed okladiti da će takav model sa 256GB interne memorije u Americi bez ugovora koštati 1099$, nekako sumnjam da će puno više!

4mal kaže...

I naravno ovce ce ga kupit 😛

Tko je vama dragi kolega kriv što ne spadate u stado, onih koji si će ga moći priuštiti, ali i koji znaju raditi sa njime!!!! 

matija410 kaže...

Ne maju za jest al glavno da kupe novi iphone na 213987123 rata, da budu face

Sada se pravi javio! 

Lako niste znali, postoje u Hrvatskoj ljudi koji rade, i svojim radom zarade dovoljno novca da si ga mogu uzeti za Ante Cash solarno plaćanje, ili na 12 rata! 

A na koliko bi ste ih vi kolega mogli uzeti????

Palikuća kaže...

Ne košta iPhone puno, nego mi premalo zarađujemo.

Konačno jedan skorom vrhunski komentar, gdje bih ja nadodao malu digresiju;"nije da mi premalo zarađujemo, već ooćenito premalo radimo, a previše fušarimo i šalabajzamo, tražimo kruha iznad pogače, spajanje praznika, pretačemo iz šupljeg u prazno, ...., nastavite u nastavku po osobnom izboru! 

 

Jedan mali detalj, na koji velika većina zaboravlja, a vezano za kupnju bilo čega u USA, a vezano primarno za američane! 

Oni kada nešto uzmu i plate recimo 1000.00$ oni neki određeni porez na to plate krajem godine, tako da kada oni "uzmu" iPhone za "onih" 1000.00$, oni ga u stvari plate recimo 1250.00$, ovisno koliki im je porez! 

To što neki "tukci" ne razmišljaju o nekim detaljima, jer evidentno nemaju niti razmišljati sa ičim, nije problem iOvnova i iOvci koji imaju "svoj ukus i stil" o čemu se ne treba previše komentirati, odnosno troše svoj novac upravo onako kako oni smatraju da je najbolje! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

meni nije stvar novac nego princip a i android mi je drazi ,isprobao sam sve tri platforme tako da znam radit e.o.d

 

matija410 svaka cast

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2016 13:50 (4mal).
16 godina
online
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Ovo može biti istinito samo u slučaju ozbiljnog pada cena flash memorije (a određeno pojeftinjenje i jeste najavljivano za ovu godinu pre više meseci). U tom slučaju, isto možemo očekivati i od konkurentskih uređaja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
ATJLučko kaže...

 Procitaj post ponovo par puta pa razmisli..

 

Usput i da imam para za to nebi ga uzel jer iOS nije moj ukus..ogranicen si u svakom pogledu.

 

Hvala i lijep pozdrav.

11 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
ATJLučko kaže...
4mal kaže...

I naravno ovce ce ga kupit 😛

Tko je vama dragi kolega kriv što ne spadate u stado, onih koji si će ga moći priuštiti, ali i koji znaju raditi sa njime!!!! 

matija410 kaže...

Ne maju za jest al glavno da kupe novi iphone na 213987123 rata, da budu face

Sada se pravi javio! 

Lako niste znali, postoje u Hrvatskoj ljudi koji rade, i svojim radom zarade dovoljno novca da si ga mogu uzeti za Ante Cash solarno plaćanje, ili na 12 rata! 

A na koliko bi ste ih vi kolega mogli uzeti????

 

a sto ti to radis na iphonu da ti se isplati dati 6000 kn za mobitel??

s cime ga ti to isplatis???

razumijem dizajnere, DJ-e, koji imaju mac-ove koje vrate sa dva tri posla ali ovo ?!? nemoj me prcat

 

pratim sto pises kroz sve teme vezane uz iphone i vise puta mi je doslo da te pitam par stvari.

po onom sto ti tipkas vidi se da si zaluđen telefonom i kraj price.

prije nego mi se krenes objasnjavat, osobno koristim iphone od drugog modela, a samo zato jer ga dobijem za 98kn kod T-smradova jer imamo takvu tarifu pa kao ispadne jeftino.

za mene je cista debilana i idiotizam dati za mobitel takve novce, a za ekipu koja ga uzimaju na 12 rata necu komentirat jer bi bio pre vulgaran, jebote do kud smo stigli, 12 rata za mobitel.

 

 

 

[19xx]C3c1l
12 godina
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Ali on zna radit sa njim... mi ne. Njemu se tih 6 soma kuna isplati jer ima update svaka 2 dana i tako to. Valja procitat njegove postove i sastavit neki '' Ultimativni Apple Fanboy Guide '' 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
SimeKZ kaže...

Ali on zna radit sa njim... mi ne. Njemu se tih 6 soma kuna isplati jer ima update svaka 2 dana i tako to. Valja procitat njegove postove i sastavit neki '' Ultimativni Apple Fanboy Guide '' 

 

pola mjeseca radi za masku iz apl šopa, i na kraju je uzme na 3 rate.

[19xx]C3c1l
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2016 15:53 (C3c1l).
11 godina
odjavljen
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Pa to je super, helou! Zamislite curke kolk'o selfija stane u tu memoriju!

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

U ovoj temi je do sada napisano dvadeset postova, od toga jedno šesnaest hejterskio, trolovsko spamerskih! 

Pitam ja vas "gospodo kolege", imate li vi štogod za raditi pametnijeg u životu nego soliti drugima pamet i prosipavati vašu bezvremensku mudrost sa nebeskih visina podanika android plemena?!?! 

A za pojedince, koji za 98.00 kuna dobivaju iPhone od T-Smrada, baš me živo zanima, koji konkretno je iPhone u pitanju, sa koliko interne memorije, i da, BTW, kolika vam je tarifa i rata za plaćanje u vašoj firmi na tu poslovnu tarifu?!?! 

Siguran sam da nije baš premala, ali na količinu gadgeta i rabat, negdje se možda i isplati! 

 

I za kraj, slobodno se vratite u svoje android teme veličati vaše nadgadgete sa nad operativnim sustavom, koje ste dobili i "još su vam platili da ih razvijate umjesto njih, ili barem prilagodite sebi, kako vam odgovara !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 17 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
ATJLučko kaže...

U ovoj temi je do sada napisano dvadeset postova, od toga jedno šesnaest hejterskio, trolovsko spamerskih! 

Pitam ja vas "gospodo kolege", imate li vi štogod za raditi pametnijeg u životu nego soliti drugima pamet i prosipavati vašu bezvremensku mudrost sa nebeskih visina podanika android plemena?!?! 

A za pojedince, koji za 98.00 kuna dobivaju iPhone od T-Smrada, baš me živo zanima, koji konkretno je iPhone u pitanju, sa koliko interne memorije, i da, BTW, kolika vam je tarifa i rata za plaćanje u vašoj firmi na tu poslovnu tarifu?!?! 

Siguran sam da nije baš premala, ali na količinu gadgeta i rabat, negdje se možda i isplati! 

 

I za kraj, slobodno se vratite u svoje android teme veličati vaše nadgadgete sa nad operativnim sustavom, koje ste dobili i "još su vam platili da ih razvijate umjesto njih, ili barem prilagodite sebi, kako vam odgovara !!!! 

 Pitamo mi to tebe, gospodine iz Apple plemena. 

 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
SimeKZ kaže...
ATJLučko kaže...

U ovoj temi je do sada napisano dvadeset postova, od toga jedno šesnaest hejterskio, trolovsko spamerskih! 

Pitam ja vas "gospodo kolege", imate li vi štogod za raditi pametnijeg u životu nego soliti drugima pamet i prosipavati vašu bezvremensku mudrost sa nebeskih visina podanika android plemena?!?! 

A za pojedince, koji za 98.00 kuna dobivaju iPhone od T-Smrada, baš me živo zanima, koji konkretno je iPhone u pitanju, sa koliko interne memorije, i da, BTW, kolika vam je tarifa i rata za plaćanje u vašoj firmi na tu poslovnu tarifu?!?! 

Siguran sam da nije baš premala, ali na količinu gadgeta i rabat, negdje se možda i isplati! 

 

I za kraj, slobodno se vratite u svoje android teme veličati vaše nadgadgete sa nad operativnim sustavom, koje ste dobili i "još su vam platili da ih razvijate umjesto njih, ili barem prilagodite sebi, kako vam odgovara !!!! 

 Pitamo mi to tebe, gospodine iz Apple plemena. 

 

Šime, ovo je tema o "Apple gadgetu"!!!! 

Ovo nije tema o uređivanju android šrotova od šrot OS-a!!!! 

U temi o Apple gadgetu, ja imam i vremena i motiva pričati koliko treba, za razliku od vas koji samo trkeljate praznu slamu! 

I da, BTW, očekujem u 2016 ili najkasnije 2017 sa deeeebelim zakašnjenjem i kod android šrota povećanje interne memorije na više od 64GB, koliko je za sada koliko znam maksimum kod njih, a onda kada se to i dogodi, kako će te onda biti tek jalni kolega?!?!

ATJ Lučko
11 godina
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

pusti ti sad android ;)

nisi mi odgovorio sto ti to radis na tom telefonu da ti se isplati dati 6000kn? i sta ti to mozes vise na njemu nego drugi

[19xx]C3c1l
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

mene više interesira kako će im sad ponuda izgledat. 16gb, 128gb, 256gb... ili će smanjit ovaj od 16 na 8gb čisto da vide do kud mogu ić prije nego ovčice počnu pucat po šavovima... :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
ATJLučko kaže...
SimeKZ kaže...
ATJLučko kaže...

U ovoj temi je do sada napisano dvadeset postova, od toga jedno šesnaest hejterskio, trolovsko spamerskih! 

Pitam ja vas "gospodo kolege", imate li vi štogod za raditi pametnijeg u životu nego soliti drugima pamet i prosipavati vašu bezvremensku mudrost sa nebeskih visina podanika android plemena?!?! 

A za pojedince, koji za 98.00 kuna dobivaju iPhone od T-Smrada, baš me živo zanima, koji konkretno je iPhone u pitanju, sa koliko interne memorije, i da, BTW, kolika vam je tarifa i rata za plaćanje u vašoj firmi na tu poslovnu tarifu?!?! 

Siguran sam da nije baš premala, ali na količinu gadgeta i rabat, negdje se možda i isplati! 

 

I za kraj, slobodno se vratite u svoje android teme veličati vaše nadgadgete sa nad operativnim sustavom, koje ste dobili i "još su vam platili da ih razvijate umjesto njih, ili barem prilagodite sebi, kako vam odgovara !!!! 

 Pitamo mi to tebe, gospodine iz Apple plemena. 

 

Šime, ovo je tema o "Apple gadgetu"!!!! 

Ovo nije tema o uređivanju android šrotova od šrot OS-a!!!! 

U temi o Apple gadgetu, ja imam i vremena i motiva pričati koliko treba, za razliku od vas koji samo trkeljate praznu slamu! 

I da, BTW, očekujem u 2016 ili najkasnije 2017 sa deeeebelim zakašnjenjem i kod android šrota povećanje interne memorije na više od 64GB, koliko je za sada koliko znam maksimum kod njih, a onda kada se to i dogodi, kako će te onda biti tek jalni kolega?!?!

Daj mi pomogni, molim te... koliko ovdje pise GB? http://www.sancta-domenica.hr/mobitel-samsung-sm-g925f-galaxy-s6-edge-128gb-crni.aspx

 

Ne sjecam se da sam ista uredivao na svojem S6 od 32gb ( ne mizernih 16gb sta je osnovna ponuda kod nekih ) osim wallpapera.

 

Jalni ? Radi cega ? Ne razumijem. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
16 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
Palikuća kaže...

Ne košta iPhone puno, nego mi premalo zarađujemo.

Ma kakvi to Jabučarsko marketinško smeče je jeftino, isto kao i svaki drugi Flagship pametnjakovič telefon "vrlo jeftino i neisplativo smeče".

 

Da rezimiramo kratko i jasno iPhone6/16gb okvirno 5000kn, za tu lovu kupiš dobar Treking bajs, i još jedan solidan kompletan komp.

 

http://www.peloton.hr/hr/crosstrekking-muski/748-dema-porto-70-2015.html

 

http://www.protis.hr/products/details/msg-stolno-racunalo-adventure-a133/104533

 

 

 

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
13 godina
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Opet ste nam lučkog uznemirili. Pa mislim stvarno.... Baš ste bezobrazni

Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
A SD kartica?
Ja imam od 128GB, ne znam koliko moze max., nisam imao potrebe za vecom.
14 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
rambox kaže...
Palikuća kaže...

Ne košta iPhone puno, nego mi premalo zarađujemo.

Ma kakvi to Jabučarsko marketinško smeče je jeftino, isto kao i svaki drugi Flagship pametnjakovič telefon "vrlo jeftino i neisplativo smeče".

 

Da rezimiramo kratko i jasno iPhone6/16gb okvirno 5000kn, za tu lovu kupiš dobar Treking bajs, i još jedan solidan kompletan komp.

 

http://www.peloton.hr/hr/crosstrekking-muski/748-dema-porto-70-2015.html

 

http://www.protis.hr/products/details/msg-stolno-racunalo-adventure-a133/104533

 

 

 

 

 Krasan ti je bike, a komp jos krasniji:)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice