iPhone 6 Plus u Bugu

poruka: 68
|
čitano: 17.505
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 6 Plus u Bugu".
12 godina
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

super, za tu lovu kupim god dana registriran fiat punto

[19xx]C3c1l
Moj PC  
66 2 hvala 0
16 godina
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

Kako netko može dati 9.000 kn za iPhone? mislim nisu to stare talijanske lire :) a drugo koja svrha takog skupog mobitela, sve što 99.99% ljudima treba već postoji u mobitelima tipa Samsung S4/5, koji košta 3500 kn.

I ono najvažnije ovo je MALI iPhone ! a košta skoro 3 puta više nego S5.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 12:16 (makopos).
 
21 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

Super!!!!!

Za te novce kupim Gamer Pc ali vani naravno jer kod nas je sve papreno...{#}

 
9 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 6 Plus u Bugu
makopos kaže...

Kako netko može dati 9.000 kn za iPhone? mislim nisu to stare talijanske lire :) a drugo koja svrha takog skupog mobitela, sve što 99.99% ljudima treba već postoji u mobitelima tipa Samsung S4/5, koji košta 3500 kn.

I ono najvažnije ovo je MALI iPhone ! a košta skoro 3 puta više nego S5.

Daj mi link u kojem je to ducanu S5 2800kn da ga odem kupit nabrzinu...

16 godina
offline
Re: iPhone 6 Plus u Bugu

pa na njuskalu trazi S5

15 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 Plus u Bugu
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

apple ima klijente koji kupuju šta god oni izbace bez obzira na cijenu i specifikaciju uređaja. do 50 milijuna uređaja prodat, ne treba im par dana, to appleu nije problem. al svaka im čast što su tu svoju bazu odlučili još malo jače iscjediti. to je genijalno

Life is too short to remove USB safely
 
25 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

Jel kome ovaj iPhone baca na S 4 ?

 

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
6 12 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

Neznam za HR ali po Europi možeš normalno kupiti s5 za 2900 http://www.idealo.de/preisvergleich/ProductCategory/19116.html

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 6 Plus u Bugu
ceco22 kaže...

Jel kome ovaj iPhone baca na S 4 ?

 

 

Ne, S4 nikada nije bio tako skup u RH ;)

Mene zanima kako to da Apple smije prodavati uređaje koji nemaju micro-usb priključak. 

Šta nije standard u Europi micro-usb priključak?

 

Nije da bi ga kupio ali opet, glupost je da im se dopušta da jedini imaju drugačiju vrstu priključka da bi mogli kontrolirano prodavati dodatnu opremu.

I da, 9.5k kn kod nas za iPlus?? Nisu normalni...

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
10 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

Manji u Apple Store je 699 eura, a veći 799 eura 16GB. Tko ga kupi za 9000 kuna je lud, naročito sad kad smo u EU i nema carine. Nitko vas ne tjera da kupujete kod domaćih trgovaca.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 12:40 (disk c).
 
12 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 6 Plus u Bugu
Tko kupi za ovu cijenu gratis treba dobiti i uputnicu za psihijatriju.
Moj PC  
30 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: iPhone 6 Plus u Bugu
gandalf kaže...

Super!!!!!

Za te novce kupim Gamer Pc ali vani naravno jer kod nas je sve papreno...{#}

 

Istina! Jedino nisam siguran s koje strane kućišta valja prisloniti uho kad te netko nazove? {#}

Selling doors, door to door.
10 godina
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

Šteta što Apple nije podigao ljestvicu na 90.000 kn jer bi horde budala po cijelom svijetu i dalje favorizirali "to čudo" kako misle.., a i dalje bi se smatrali posebnima uz čuvenu izreku "Think Different" ne shvaćajući na kraju da su zapravo oni ta većina pa i ne mogu razmišljati drugačije ..... :-)

 

 
6 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 6 Plus u Bugu
Ovde u Srbiji početni je 950€, a najjači Plus je 1250€. Sve što je stiglo rasprodano je par dana unapred. Dakle budala ima svuda oko nas. Baš listam ovaj BUG sa slike i veselim se testu ove krdže. Uzeo sam LG L90 kojem je Vidi dodelio Grand Prix nagradu i veoma sam zadovoljan. 27000din ili 1700 kuna i imam fon koji radi sve kao flagship, samo trunku sporije, sa baterijom koja traje puna dva dana.
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

Za 3 dana u Švicarskom retail Apple Storeu, otključan košta u kunama oko 4700 kn. U Njemačkoj i Austriji, Italiji, otključan 16 GB iPhone 6, 700€, oko 5300 kn. Pošto nema carine i PDV-a, odeš, pojedeš bijele kobasice, popiješ pivo, i još ti ostane 2500 kuna u džepu.

Moraš biti budala dati HgSpotu te novce! Likovi su vjerojatno u Njemačkoj preordali 20-tak ili koliko komada, platili ih po 700€, koliko košta tamo otključani u Apple storeu, a ovdje ih prodaju 3200 kn skuplje. Gamad, pokvarena. Da su stavili zaradu od 1000 kn po komadu, ajde, ali 3200 kn. Još jednom gamad lihvarska balkanska pokvarena.

Samo, sada će cijeli forum brujati kako je Apple bolesno nabio cijene, a u stvari to su nabili naši prodavači i operateri. U Apple Storeu SAD, novi otključan košta manje manje od 4000 kn, kod nas duplo više. Znači, ima gotovo iste cijene kao "konkurencija"

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 13:21 (MiH).
Moj PC  
20 3 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

u potpunosti podupirem HG šrot i nalikujuće rvacke razbojnike u cjenovnoj politici i žao mi je što nisu istaknuli cijenu od barem 30000 HRK (za osnovni model). idiotima/snobovima/nižim primatima se mora uzeti i posljednji novčić iz džepa, koji ionako dragovoljno i s veseljem daju. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
16 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 6 Plus u Bugu
C3c1l kaže...

super, za tu lovu kupim god dana registriran fiat punto

 

Super onda stavi Fiat Putno u kafiću na šank i impresioniraj tetku koja te poslužuje!!! (sorry za sarkazam)

 

 

Šalu na stranu, ali cijena je paprena!!! Naravno realno pitanje je koliko će doći u pretplati i uz koju tarifu.

http://www.norgems.com
11 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

Ono sto je u Hr papreno je fakin PDV. U svicarskoj je pdv 8%.

Kad smo vec kod toga, ako ima zainteresiranih ... za 100 eur mogu donijeti za 2 tjedna nove, neraspakirane telefone po sljedecim cijenama:

 

Apple iPhone 6 (64GB, Silver) - 879CHF (5,552.53 HRK)

Apple iPhone 6 Plus (64GB, Silver) - 999CHF (6,310.56 HRK)

 

:)

 

 

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 13:59 (Bastardo).
Moj PC  
9 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

Stigao je 6 plus vec prije par dana u hr.

7k kuna za 6plus 64gb. Otkad smo usli u EU nema smisla kupovati od lokalnih ducana i placati tisuce kuna vise kad ti uredjaj po 

MSRP cijeni stigne za dva dana iz UK-a

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 14:03 (oipoi).
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 6 Plus u Bugu
woodgamesfx kaže...
C3c1l kaže...

super, za tu lovu kupim god dana registriran fiat punto

 

Super onda stavi Fiat Putno u kafiću na šank i impresioniraj tetku koja te poslužuje!!! (sorry za sarkazam)

 

 

Šalu na stranu, ali cijena je paprena!!! Naravno realno pitanje je koliko će doći u pretplati i uz koju tarifu.

 

ako ti treba tako nesto da impresioniras nekoga onda te iskreno zalim

 

salu na stranu ;)

[19xx]C3c1l
9 godina
protjeran
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

na globalnoj razini je slaba prodaja ovog modela,sto samo znaci,da niti Jabucari ne vide opravdanje u ovoj previsokoj cijeni,za koje konkurencija,u pola cijene daje i vise...

 

Da ga kupim,nekako se ne bih mogao otresti osjecaja,da nakon kupnje su mi izrasle magarece usi...{#}

 
2 10 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 6 Plus u Bugu
limitedition kaže...

Neznam za HR ali po Europi možeš normalno kupiti s5 za 2900 http://www.idealo.de/preisvergleich/ProductCategory/19116.html

Pa u europi mogu i iphone kupit za puno jeftinije...

13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 6 Plus u Bugu
oipoi kaže...

Stigao je 6 plus vec prije par dana u hr.

7k kuna za 6plus 64gb. Otkad smo usli u EU nema smisla kupovati od lokalnih ducana i placati tisuce kuna vise kad ti uredjaj po 

MSRP cijeni stigne za dva dana iz UK-a

 

Kako si riješio pitanje punjača? Adapterom za pretvorbu standarda ili koristiš punjač starije generacije telefona?

16 godina
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

Kužim da za svakog mora postojati roba, ali tu se razbacujete tisućama kao da nema 500.000 nezaposlenih, gladnih, jadnih itd... Meni je sve iznad 500Kn preskupo i praktički nepotrebno na telefonu. To što je sporo je druga priča. Ma nebitno, uživajte!

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 6 Plus u Bugu
Ajar kaže...

u potpunosti podupirem HG šrot i nalikujuće rvacke razbojnike u cjenovnoj politici i žao mi je što nisu istaknuli cijenu od barem 30000 HRK (za osnovni model). idiotima/snobovima/nižim primatima se mora uzeti i posljednji novčić iz džepa, koji ionako dragovoljno i s veseljem daju. {#}

Znači idiot/snob/niži primat je svatko tko ima para i kupuje što želi? Aj dobro..

Mislim nije mi jasno čemu takva ogorčenost i generaliziranje. Ako netko zaradi lovicu poštenim radom valjda ima pravo da je potroši na bilo što, pa bio to i eto iphone za ne znam ni ja koliko para. Ako ih već smatraš nižima onda bi se pak trebao veselit što oni eto "bacaju" pare, a ti lijepo štediš i pametno trošiš.

Ima puno boljih tema za prolijevanje žući..

16 godina
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

Doista mi nije jasno to formiranje cijena. OK Amerika je veliko tržište i već smo navikli koliko u $ toliko u €.

 

Ali u Njemačkom Apple Store-u otključani košta 699€ = 5.300 Kn (da ne mislite da nije i to puno, puno je). Ali onda kod nas to ići prodavati za 8400 pa to moraš biti konjina pa kupiti.

 

Tko voli nek naruči iz bilo kojeg Apple store-a u EU i to je to.

 

 

Democracy is not for the people
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 Plus u Bugu

Hahaha,

uopce mi nije zao likova koji ce dati tolku lovu... za 750/1080p i 1GB rama...

Samo ih sisaj AAPL imas moju punu podrsku...

 
3 9 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 6 Plus u Bugu
Zoidberg kaže...

Hahaha,

uopce mi nije zao likova koji ce dati tolku lovu... za 750/1080p i 1GB rama...

Samo ih sisaj AAPL imas moju punu podrsku...

Hahahahahahha, sa samo 3 puta manje RAM-a i 4 puta manje procesne moci radi bolje nego note 3 ili 4  hahahahahah.

 

E mozes zamisliti kako bi izgledala moja sarkasticna faca kad bih ti ovo mogao licno saopstiti hahahahahaha.

 

Odvratno hahahahahaha

 

Smijesno hahahahahaha

 

I da se zna nosio sam NOTE 3, 7-8 mjeseci.

It's so deep how can you be so shallow
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 6 Plus u Bugu
Penryn kaže...
Ajar kaže...

u potpunosti podupirem HG šrot i nalikujuće rvacke razbojnike u cjenovnoj politici i žao mi je što nisu istaknuli cijenu od barem 30000 HRK (za osnovni model). idiotima/snobovima/nižim primatima se mora uzeti i posljednji novčić iz džepa, koji ionako dragovoljno i s veseljem daju. {#}

Znači idiot/snob/niži primat je svatko tko ima para i kupuje što želi? Aj dobro..

Mislim nije mi jasno čemu takva ogorčenost i generaliziranje. Ako netko zaradi lovicu poštenim radom valjda ima pravo da je potroši na bilo što, pa bio to i eto iphone za ne znam ni ja koliko para. Ako ih već smatraš nižima onda bi se pak trebao veselit što oni eto "bacaju" pare, a ti lijepo štediš i pametno trošiš.

Ima puno boljih tema za prolijevanje žući..

I meni je puna kapa nadobudnih Apple hatera koji daju 40 000 za auto, koji daju mjesecno 2000 za kafane, koji daju za neki svoj gust ( odlican TV ili HI FI sistem 6000 Kn, koji kompjutere placaju po 8000 Kn pa onda oni nisu snobovi ako po svakom forumu na koji naletim spotaju brzine svojih racunara i grafickih kartica, koji imaju kompleks ako u nekoj igri ne mogu izvuci 120 fps a ne znaju ni osnovne komande, istoriju igre pa cak ni developera ) a meni zamjeraju da dam 10000 Kn za nesto sto zaista volim, niti pijem, niti pusim, niti se bijesno vozim, ali sto volim APPLE uredjaje to je zaista nevjerovatno.

 

Nismo snobovi, ni Vi koji dajete za racunare i ostalu tehnikaciju i svoje gustove, a ni mi koji dajemo za iPhone-ove, da ja imam iPhone zna mozda 30 ljudi, kolege sa posla kum i porodica.

 

Snobovi su ljudi koji kupe taj isti iPhone bez da znaju izgovoriti kako se telefon zove kao moj klega koji je prosle godine uzeo NOT 3 a nosao je ajple fon 5 ( da ima i takvih ).

 

Zasto se ljudi mijesaju u zivote drugih ljudi. Kolega je uzeo biciklo od 10 000 Kn ali ja ga ne osudjujem nego mi je drago jer covjek zna kako da se zadovolji.

 

N e izlazim u kafane, svaki mjesec jednom odem u restoran da sa dragom proslavim jedan nama bitan datum i to je to. Samo iPhone kupim sebi godisnje i to je to. Laptop mi je star 4 godine, auto 15 godina itd......

 

Sta koga boli briga kako trosim novac. Na ovom forumu je vjerujem malo snobova a vise je zaljubljenika u tehniku koji ce i zadnju lipu potrositi za kvalitetan hardware i to postujem.

It's so deep how can you be so shallow
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice