iPhone 4S u listopadu?

poruka: 13
|
čitano: 2.609
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 4S u listopadu?".
16 godina
offline
iPhone 4S u listopadu?

Znači ipak definitivno idu na "jeftinije" modele?

 

Bojim se da bi im uvođenje takve prakse moglo značiti i gubitak onog prizvuka "ekskluzivnosti" koji njihovi uređaji imaju. Na neki način gubitak identiteta što bi bilo šteta.

Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
11 1 hvala 0
16 godina
offline
iPhone 4S u listopadu?

Vjerujem da će se iPhone 4S prodavati svugdje, ne samo u zemljama u razvoju.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S u listopadu?
Kakve vražje zemlje u razvoju? Gdi samo te informacije kopate iz nosa?
To bude telefon koji bude bolji od modela 4 koji je trenutno super duper uređaj a 5 koji bude manje više isti drek u drugom kućištu da opravda visoku cijenu.
Imal sam 3GS do prije mjesec dva a žena mi ima 4. Ti telefoni rade savršeno dobro i recimo sve jače od 4 je overkill koji nema nikakvu svrhu. Jedini smisao prelaska na 5 je ako ima ekran 4+ incha ili full hd snimanje videa. Sve ostalo bude radilo isto brzo i isto kvalitetno.
14 godina
offline
Re: iPhone 4S u listopadu?
NEW_MAN kaže...
Kakve vražje zemlje u razvoju? Gdi samo te informacije kopate iz nosa?
To bude telefon koji bude bolji od modela 4 koji je trenutno super duper uređaj a 5 koji bude manje više isti drek u drugom kućištu da opravda visoku cijenu.
Imal sam 3GS do prije mjesec dva a žena mi ima 4. Ti telefoni rade savršeno dobro i recimo sve jače od 4 je overkill koji nema nikakvu svrhu. Jedini smisao prelaska na 5 je ako ima ekran 4+ incha ili full hd snimanje videa. Sve ostalo bude radilo isto brzo i isto kvalitetno.

Kako će sve radit isto kada će iPhone 5 imat bolji procesor, više rama i bolju bateriju?  Logično je da će radit (puno) brže i kvalitetnije

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2011 9:54 (cuspajz).
16 godina
offline
Re: iPhone 4S u listopadu?

Je puno brže. Ne bude pokretalo app tri sekunde nego sekundu brže a pošto su animirani prelasci iz izbornika u app razlika se niti ne primjeti. ideš

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2011 9:59 (NEW_MAN).
13 godina
offline
iPhone 4S u listopadu?

Zapravo se ništa još nezna konkretno ... apple uvijek ima nekoliko modela u opticaju ( prototipa ). Za par tjedana će se znati, premda mi dva modela ima logike. Jeftiniji za izradu ( plastična ili metalna leđa ) i nešto pojačanog hardwarea ili ciljan za azijsko tržište 4s i novi model 5 ... ovo sa većim ekranom kod petice me najviše buni  jer onda neće više biti ta gustoća pixela a neznam kako im se to uklapa u marketing shemu.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S u listopadu?
Danny_HR kaže...

Znači ipak definitivno idu na "jeftinije" modele?

 

Bojim se da bi im uvođenje takve prakse moglo značiti i gubitak onog prizvuka "ekskluzivnosti" koji njihovi uređaji imaju. Na neki način gubitak identiteta što bi bilo šteta.

 

Sumnjam, jer sa 3GS-om nisu baš nešto ekskluzivno napravili, a u pravilu uvijek imaju jeftinije i skuplje uređaje u istoj seriji proizvoda, samo što i tako jeftiniji nama su preskupi.

 

 

NEW_MAN kaže...
Kakve vražje zemlje u razvoju? Gdi samo te informacije kopate iz nosa?
To bude telefon koji bude bolji od modela 4 koji je trenutno super duper uređaj a 5 koji bude manje više isti drek u drugom kućištu da opravda visoku cijenu.
Imal sam 3GS do prije mjesec dva a žena mi ima 4. Ti telefoni rade savršeno dobro i recimo sve jače od 4 je overkill koji nema nikakvu svrhu. Jedini smisao prelaska na 5 je ako ima ekran 4+ incha ili full hd snimanje videa. Sve ostalo bude radilo isto brzo i isto kvalitetno.

 

Kako možeš znat unaprijed što će ti trebat ako to još nije napravljeno !? Barem je to osnovna filozofija Apple-a u, znaći mi ćemo napraviti i uvjeriti te da je to ono što trebi treba.

 

 

Seronja i klinac foruma NO1, žderite se emancipirani ego cooleri !
14 godina
online
Re: iPhone 4S u listopadu?
woodgamesfx kaže...
Danny_HR kaže...

Znači ipak definitivno idu na "jeftinije" modele?

 

Bojim se da bi im uvođenje takve prakse moglo značiti i gubitak onog prizvuka "ekskluzivnosti" koji njihovi uređaji imaju. Na neki način gubitak identiteta što bi bilo šteta.

 

Sumnjam, jer sa 3GS-om nisu baš nešto ekskluzivno napravili, a u pravilu uvijek imaju jeftinije i skuplje uređaje u istoj seriji proizvoda, samo što i tako jeftiniji nama su preskupi.

Moguće da će prestat proizvodit četvorku i jednostavno umjesto nje ubacit 4S, te paralelno prodavat 4S i 5. A četvorka da se prodaje do isteka zaliha.

No ipak, tko to zna, 90% ovakvih vijesti su samo nagađanja te vijesti da bi se podiga hype.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S u listopadu?

 

grzzi....

ovo sa većim ekranom kod petice me najviše buni jer onda neće više biti ta gustoća pixela a neznam kako im se to uklapa u marketing shemu.

 

 

sve zavisi kolika će biti rezolucija ekrana.

čak i da ostane ista a dimenzija se nesto poveca, ako gustoca pixela ostane u okolici 300 ppi

Lp drago
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2011 15:23 (dkacunic).
15 godina
offline
iPhone 4S u listopadu?

Ja i dalje vjeran mobitelima s tastaturom i što manjim dimenzijama i težini...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S u listopadu?

Ako ne donese nešto stvarno novo ja ne kupujem peticu. Četvorka je stvarno mrak uređaj i ne znam šta to može biti novo da me zapali. Smješni su mi ovi komentari koji kažu "pa bit će brži", brži za šta? Šta da mi ubrza? Sat? Filmove? Da mi brže muzika svira?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S u listopadu?
zoki.zlikowski kaže...

Ako ne donese nešto stvarno novo ja ne kupujem peticu. Četvorka je stvarno mrak uređaj i ne znam šta to može biti novo da me zapali. Smješni su mi ovi komentari koji kažu "pa bit će brži", brži za šta? Šta da mi ubrza? Sat? Filmove? Da mi brže muzika svira?

Ubrzat će ti pražnjenje novčanika kod Mudrinića i konkurencije...

16 godina
offline
Re: iPhone 4S u listopadu?
zoki.zlikowski kaže...

Ako ne donese nešto stvarno novo ja ne kupujem peticu. Četvorka je stvarno mrak uređaj i ne znam šta to može biti novo da me zapali. Smješni su mi ovi komentari koji kažu "pa bit će brži", brži za šta? Šta da mi ubrza? Sat? Filmove? Da mi brže muzika svira?

Po meni jedini razlog kupovine je istek ugovora i masa bodova = uređaj za kunu. Ako ništ drugo dobiš uređaj s novom baterijom pa si bez brige sljedeće dvije godine.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice