iPhone 4 za Indiju?

poruka: 24
|
čitano: 2.831
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 4 za Indiju?".
13 godina
offline
iPhone 4 za Indiju?
Zbog čega ako IOS 7 brutalno lagga?
Moj PC  
11 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 4 za Indiju?

zato što mogu...

Silence! I Kill You...
 
1 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
Tonchek kaže...
Zbog čega ako IOS 7 brutalno lagga?

Pa ako su se namjerili na jeftine mobitele, onda i nije problem sto IOS 7 lagga, s obzirom da sve na tim mobitelima lagga.

Osim na lumia 520 {#}

15 godina
odjavljen
offline
iPhone 4 za Indiju?

mislim da si ovim potezom Apple "puca u nogu", prodavat će po relativno visokoj cijeni za indiju uređaj koji na iOSu 7 šteka i ne radi kako treba, nebi ih ubilo da su odlučili prodavati iPhone 4S za tu cijenu, konstrukcija je skoro pa ista, razlika je u siliciju tako da bi razlika u cijeni bila par dolara vjerojatno a taj telefon bi puno bolje radio. Doći će na loš glas bez veze.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
DarthRisbo kaže...
Tonchek kaže...
Zbog čega ako IOS 7 brutalno lagga?

Pa ako su se namjerili na jeftine mobitele, onda i nije problem sto IOS 7 lagga, s obzirom da sve na tim mobitelima lagga.

Osim na lumia 520 {#}

na lumiji 520 sve leti, samo kad se nađe nešto za letit, jer je situacija u storu prozračna {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
luka28 kaže...
DarthRisbo kaže...
Tonchek kaže...
Zbog čega ako IOS 7 brutalno lagga?

Pa ako su se namjerili na jeftine mobitele, onda i nije problem sto IOS 7 lagga, s obzirom da sve na tim mobitelima lagga.

Osim na lumia 520 {#}

na lumiji 520 sve leti, samo kad se nađe nešto za letit, jer je situacija u storu prozračna {#}

Istina :D

15 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
Nexus 4 košta 200 i 250 $ pa leti...
LG Google Nexus 4
13 godina
offline
iPhone 4 za Indiju?

počeli su se grabiti za male mrvice kruha {#} očajnički trzaji..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
Kordy kaže...
Nexus 4 košta 200 i 250 $ pa leti...

 

Daj mi nadji nexus 4 za 200$ sad odmah ti dam 200$ + 500$ jos tebi na ruke.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2014 11:07 (Edge).
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
nine kaže...

počeli su se grabiti za male mrvice kruha {#} očajnički trzaji..

nikako očajnički ovo je dobar potez, mislim indija ima milijardu stanovnika i tamo će ih više prodat nego u hrvatskoj,bosni i sloveniji zajedno. Indija je golemo tržiše 

14 godina
offline
iPhone 4 za Indiju?

je sigurno su budale pa imaju kompaniju vrijednu milijarde $, a ovdje sve genijalac do genijalca :)

 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
Edge kaže...
Kordy kaže...
Nexus 4 košta 200 i 250 $ pa leti...

Daj mi nadji nexus 4 za 200$ sad odmah ti dam 200$ + 500$ jos tebi na ruke.

Evo ja sam ti našao, hoćeš mi sad dat 500$ na ruke?

 

http://www.google.com/intl/ALL/nexus/4/

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
15 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
EchoOne kaže...
Edge kaže...
Kordy kaže...
Nexus 4 košta 200 i 250 $ pa leti...

Daj mi nadji nexus 4 za 200$ sad odmah ti dam 200$ + 500$ jos tebi na ruke.

Evo ja sam ti našao, hoćeš mi sad dat 500$ na ruke?

 

http://www.google.com/intl/ALL/nexus/4/

daleko je amerika ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
EchoOne kaže...
Edge kaže...
Kordy kaže...
Nexus 4 košta 200 i 250 $ pa leti...

Daj mi nadji nexus 4 za 200$ sad odmah ti dam 200$ + 500$ jos tebi na ruke.

Evo ja sam ti našao, hoćeš mi sad dat 500$ na ruke?

 

http://www.google.com/intl/ALL/nexus/4/

Šta si našao? Našao si link na kojem piše od 199$ na dalje. Šta to znači? Gdje ti je tipka Buy za 199$ na tome?

12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
luka28 kaže...
DarthRisbo kaže...
Tonchek kaže...
Zbog čega ako IOS 7 brutalno lagga?

Pa ako su se namjerili na jeftine mobitele, onda i nije problem sto IOS 7 lagga, s obzirom da sve na tim mobitelima lagga.

Osim na lumia 520 {#}

na lumiji 520 sve leti, samo kad se nađe nešto za letit, jer je situacija u storu prozračna {#}

Dežurni hater WP-a se javlja..

Bolje i da manje aplikacija radi nego da imaš sve aplikacije kao na jeftinim Androidima na kojima sve živo lagga.

13 godina
neaktivan
offline
iPhone 4 za Indiju?

Vjerovatno odlican potez.... no u odnosu na konkurenciju iphone 4 je preskup telefon za ono sto nudi. Motorola moto g je dosta bolji izbor(200$ 16GB verzija http://www.gsmarena.com/moto_g_google_play_edition_is_now_available_for_179-news-7564.php), no to nije tema ovog topica.

komparacija:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5831&idPhone2=3275

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 4 za Indiju?

4ka za Indijsko, a 3GS za Hrvatsko tržište (s obzirom na našu ekonomsku situaciju)

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
Pa to je cirka 1350kn,da se po toj cijeni prodaje kod nas bija bi uvjerljivo najprodavaniji mob,nebo se čudija da prodaju cirka 5.000.000 u par dana.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
Hranitelj kaže...
Pa to je cirka 1350kn,da se po toj cijeni prodaje kod nas bija bi uvjerljivo najprodavaniji mob,nebo se čudija da prodaju cirka 5.000.000 u par dana.....

Baš to, kod nas bi bio hit. Na Njuškalu prodaju iP4-ke stare 2, čak i 3 godine po 1400, 1500kn. Strašno kolko se taj mob još uvijek traži.

 

Još da je bar na iOS 6 pa da ne lagga tolko kao sa iOS 7.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2014 18:06 (veki22).
12 godina
protjeran
offline
iPhone 4 za Indiju?

Nije problem lag, ako se napravi clean install lag je stvarno minalan. A kod mene na beta verziji 7.1 (beta 3 atm) nema ni laga. Puna verzija izlazi pocetkom ozujka navodno.

 

Problem je u memoriji uredjaja, jer iOS7 je osjetno gladniji za istom od svog prethodnika. A taj dio ce Apple kud i kamo teze rijesiti.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
Hranitelj kaže...
Pa to je cirka 1350kn,da se po toj cijeni prodaje kod nas bija bi uvjerljivo najprodavaniji mob,nebo se čudija da prodaju cirka 5.000.000 u par dana.....

Koliko god se nekad nadam da nismo tako očajni i zatucani, kad vidim neke u temi za preporuku mobitela koji bi dali i 2000 kn za prastari iP4, sve mi je jasno {#}

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
jumboY kaže...

Nije problem lag, ako se napravi clean install lag je stvarno minalan. A kod mene na beta verziji 7.1 (beta 3 atm) nema ni laga. Puna verzija izlazi pocetkom ozujka navodno.

 

Problem je u memoriji uredjaja, jer iOS7 je osjetno gladniji za istom od svog prethodnika. A taj dio ce Apple kud i kamo teze rijesiti.

Ja sam napravio clean install, ali mi je bila velika razlika u korištenju tj fluidnosti naspram iOS 6 pa sam ga zato prodao i uzeo drugi mob,a inače me odlično služio u periodu od 2.5 godine.

Ipak nemože mobitel star 3 godine raditi kao novi model.

 

15 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
nemre ti to da shvati brate, nemre :) to ti je ko golf jedinica sa motorom od dvice...
15 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 4 za Indiju?
veki22 kaže...
jumboY kaže...

Nije problem lag, ako se napravi clean install lag je stvarno minalan. A kod mene na beta verziji 7.1 (beta 3 atm) nema ni laga. Puna verzija izlazi pocetkom ozujka navodno.

 

Problem je u memoriji uredjaja, jer iOS7 je osjetno gladniji za istom od svog prethodnika. A taj dio ce Apple kud i kamo teze rijesiti.

Ja sam napravio clean install, ali mi je bila velika razlika u korištenju tj fluidnosti naspram iOS 6 pa sam ga zato prodao i uzeo drugi mob,a inače me odlično služio u periodu od 2.5 godine.

Ipak nemože mobitel star 3 godine raditi kao novi model.

 

ista stvar kod mene, dugo vremena je bio dobar i svaka mu čast na tome, ali svemu prođe vrijeme...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice