iPad mini stiže u listopadu?

poruka: 14
|
čitano: 2.307
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPad mini stiže u listopadu?".
16 godina
offline
iPad mini stiže u listopadu?
To je potpuno logično, ne žele da se ekipa defokusira. Ovako će svi imat o ćemu pričat u rujnu, pa onda opet u listopadu.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPad mini stiže u listopadu?

Ako ćemo ići putem neke logike, svake cijele godine se stalno priča o Apple-u htjeli mi to priznati ili ne. To je tako. {#}

 

Koristim njihove proizvode i drago mi je neka se piše, priča itd.. radije bih da me TO dočeka na netu, NEGO OVAJ JE UBIO ONOGA, OVAJ JE NAŠAO MRTVOGA TU I TU I BLA BLA..

Tony Soprano
Moj PC  
10 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPad mini stiže u listopadu?

Već pomalo isprano izgleda ta rijeć MINI. Čudi me kako Jabučari dosad nisu izmislili neki drugi naziv za MINI..{#}

Barcelona FC
16 godina
neaktivan
offline
iPad mini stiže u listopadu?

Dal ce ih sada Samsung tuziti sto imaju manji ekran pa time kopiraju nesto njihovo?

 
1 8 hvala 0
15 godina
offline
iPad mini stiže u listopadu?

dobro da samsung ne tuzi apple zato jer im je prvo slovo imena A, a oni imaju A za drugo slovo, to tako nemoze.

Moj PC  
3 2 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPad mini stiže u listopadu?
x18x05x kaže...

Već pomalo isprano izgleda ta rijeć MINI. Čudi me kako Jabučari dosad nisu izmislili neki drugi naziv za MINI..{#}

 

Koliko vidim u tekstu Jabucari nisu niti komentirali. Komentiraju samo Androidasi da vide sto ce biti novo na Androidu sljedece godine (6 mjeseci nakon sto Apple predstavi).
14 godina
offline
iPad mini stiže u listopadu?

Ja bih samo htio da bug uvede apple filter jer sa toliko vijesti o njemu mi se čini ko da mi netko ispire mozak...

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
Moj PC  
6 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPad mini stiže u listopadu?
EZY-E kaže...

Ja bih samo htio da bug uvede apple filter jer sa toliko vijesti o njemu mi se čini ko da mi netko ispire mozak...

Ko te goni da čitaš.

14 godina
offline
Re: iPad mini stiže u listopadu?
nele'ba kaže...
EZY-E kaže...

Ja bih samo htio da bug uvede apple filter jer sa toliko vijesti o njemu mi se čini ko da mi netko ispire mozak...

Ko te goni da čitaš.

Pa ako svaki dan nekoliko puta pogledavam naslovnicu bug-a u potrazi za novim i zanimljivim vjestima, normalno da cu naletit na isfurane vjesti o voću.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
14 godina
offline
Re: iPad mini stiže u listopadu?
EZY-E kaže...
nele'ba kaže...
EZY-E kaže...

Ja bih samo htio da bug uvede apple filter jer sa toliko vijesti o njemu mi se čini ko da mi netko ispire mozak...

Ko te goni da čitaš.

Pa ako svaki dan nekoliko puta pogledavam naslovnicu bug-a u potrazi za novim i zanimljivim vjestima, normalno da cu naletit na isfurane vjesti o voću.

isfurane vijesti? vijesti o appleu nisu za tebe. te vijesti se pišu radi kompanija poput samsunga i sličnih čiji direktori posjećuju portale i iz vijesti o apple proizvodima čupaju ideje za svoje buduće proizvode. umjesto da budeš zahvalan što čitaš članke koje čitaju i direktori iz samsunga, ti tu nešto kukaš ko kakva curica.

14 godina
offline
Re: iPad mini stiže u listopadu?
Ezio kaže...
EZY-E kaže...
nele'ba kaže...
EZY-E kaže...

Ja bih samo htio da bug uvede apple filter jer sa toliko vijesti o njemu mi se čini ko da mi netko ispire mozak...

Ko te goni da čitaš.

Pa ako svaki dan nekoliko puta pogledavam naslovnicu bug-a u potrazi za novim i zanimljivim vjestima, normalno da cu naletit na isfurane vjesti o voću.

isfurane vijesti? vijesti o appleu nisu za tebe. te vijesti se pišu radi kompanija poput samsunga i sličnih čiji direktori posjećuju portale i iz vijesti o apple proizvodima čupaju ideje za svoje buduće proizvode. umjesto da budeš zahvalan što čitaš članke koje čitaju i direktori iz samsunga, ti tu nešto kukaš ko kakva curica.

Od tebe ne možemo dobiti objektivno mišljenje jer si fanboy voća.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
13 godina
protjeran
offline
iPad mini stiže u listopadu?

nevjerojatno kako je taj apple pokvaren.

oni određuju datume predstavljanja i prodaje svojih uređaja potpuno sami i bez konzultacije sa strucnjacima s ovog foruma.

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPad mini stiže u listopadu?
EZY-E kaže...
nele'ba kaže...
EZY-E kaže...

Ja bih samo htio da bug uvede apple filter jer sa toliko vijesti o njemu mi se čini ko da mi netko ispire mozak...

Ko te goni da čitaš.

Pa ako svaki dan nekoliko puta pogledavam naslovnicu bug-a u potrazi za novim i zanimljivim vjestima, normalno da cu naletit na isfurane vjesti o voću.

 

Ajde ne trkeljaj, ne samo da volis citati vijesti o Appleu (inace bi preskocio ovu) ti volis i biti dio drustva ljudi koji vole Apple inace ne bi bio na ovom forumu i komentirao sad. Ti, isto kao i tvoji prijatelji, uzivas biti u nasem drustvu. Smo ti nastavi komentirati, ali nemoj previse trkeljati jer cemo te poceti ignorirati, a znas kako to boli da nemas Apple, a cak te ni Appleovci ne dozivljavaju.
14 godina
offline
Re: iPad mini stiže u listopadu?
zoki.zlikowski kaže...
EZY-E kaže...
nele'ba kaže...
EZY-E kaže...

Ja bih samo htio da bug uvede apple filter jer sa toliko vijesti o njemu mi se čini ko da mi netko ispire mozak...

Ko te goni da čitaš.

Pa ako svaki dan nekoliko puta pogledavam naslovnicu bug-a u potrazi za novim i zanimljivim vjestima, normalno da cu naletit na isfurane vjesti o voću.

 

Ajde ne trkeljaj, ne samo da volis citati vijesti o Appleu (inace bi preskocio ovu) ti volis i biti dio drustva ljudi koji vole Apple inace ne bi bio na ovom forumu i komentirao sad. Ti, isto kao i tvoji prijatelji, uzivas biti u nasem drustvu. Smo ti nastavi komentirati, ali nemoj previse trkeljati jer cemo te poceti ignorirati, a znas kako to boli da nemas Apple, a cak te ni Appleovci ne dozivljavaju.

Bog ti pomogao.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice