iPad 2 u veljači?

poruka: 20
|
čitano: 3.339
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPad 2 u veljači?".
16 godina
offline
iPad 2 u veljači?

Ovaj uređaj treba biti strahovito bolji od jedinice. Nabavio sam prekjučer Samsung Galaxy Tab i prezadovoljan sam. Ima dvije kamere, microSD, HDMI kabel, dva dana mi je trajala baterija pod stalnim prčkanjem.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPad 2 u veljači?

Nevjerovatno je koju prodajnu moć imaju, oni su i prvi ipad bogli napraviti puno boljeg ali su znali da će ljudi kupiti sve ša oni ponude, i sad će još jednom zaraditi puno para.

 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: iPad 2 u veljači?

Bio je dovoljno dobar za to vrijeme kad je izašao. Tek sad se na tržištu pojavljuju alternative za koje ne bih rekao da su ga nadmašile

ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPad 2 u veljači?
Alken23 kaže...

Nevjerovatno je koju prodajnu moć imaju, oni su i prvi ipad bogli napraviti puno boljeg ali su znali da će ljudi kupiti sve ša oni ponude, i sad će još jednom zaraditi puno para.

on je morao izbacit PRVI... i zato su ga "svi" kupili

micho kaže...

Bio je dovoljno dobar za to vrijeme kad je izašao. Tek sad se na tržištu pojavljuju alternative za koje ne bih rekao da su ga nadmašile

I dalje je najbolji...

sve dok ne izade HPov za koji se nadam da nece imati OS problema

potpis :D
13 godina
offline
RE: iPad 2 u veljači?
micho kaže...

Bio je dovoljno dobar za to vrijeme kad je izašao. Tek sad se na tržištu pojavljuju alternative za koje ne bih rekao da su ga nadmašile

kad si jedini si i najbolji. :D

15 godina
neaktivan
offline
RE: iPad 2 u veljači?

mislim da su zenuli sa updateom 4.2 za trenutni ipad... smanjili su jacinu struje koju isporucuje na konektor, tako da sada bilo koji fotic, memory stick, kartica ili neka periferija (cak i original appleova) ne dobiva dovoljno struje i postaje neupotrebljivo s ipadom.

sada rade na novom, vjerojatno ce stavit drugaciju dijagonalu ekrana (vjerojatno retina), popravit stvar s pariferijom, dodati kameru/e, jacu bateriju. vjerojatno nece dirati u soc, dovoljno je dobar taj a4

14 godina
offline
iPad 2 u veljači?

copy-paste zarada...i ljudi nasjedaju na to

jeremija
 
4 1 hvala 0
14 godina
offline
iPad 2 u veljači?

Mene samo zanima hoće li napraviti "revoluciju" i ubaciti nekakav SD port

 
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPad 2 u veljači?

Sumnjam da će imati retinu, jer reza iPada je 1024x768 :) , mada Retina u nekim stvarima je pain in the ass. Mada ne znam dal će bit prodaja iPad-a 2 kod nas, što bi bilo ljepo.

 

http://www.basketballhoopjam.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: iPad 2 u veljači?

Čuo sam da trenutni iPad ima nešto lošiji prikaz slike ili teksta, što bi trebao biti veliki minus, valjda će to ispraviti u slijedećoj verziji, veća rezolucija poželjna...

16 godina
neaktivan
offline
RE: iPad 2 u veljači?
woodgamesfx kaže...

Sumnjam da će imati retinu, jer reza iPada je 1024x768 :) , mada Retina u nekim stvarima je pain in the ass. Mada ne znam dal će bit prodaja iPad-a 2 kod nas, što bi bilo ljepo.

 

pa ne prodaje se ni Ipad a ne jos i 2 verzija :D

 

makopos kaže...

Čuo sam da trenutni iPad ima nešto lošiji prikaz slike ili teksta, što bi trebao biti veliki minus, valjda će to ispraviti u slijedećoj verziji, veća rezolucija poželjna...

Ima isti prikaz kao i svugdje...

po meni bi trebalo dodati HDMI i citac kartice... ali onaj koji ima viska love, njemu airplay radi dovoljno dobro :D

potpis :D
13 godina
protjeran
offline
iPad 2 u veljači?

koje potrošačko društvo..strasno

 

ja osobno bih se dvoumio jel bih dao 100e za ovaj proizvod,a nije da novaca nemam.ajde za mobitel jos mogu nekako shvatitli,al za ovo,ma daj

 
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPad 2 u veljači?

ja da imam novca toliko da ga mogu priuštiti svakako bih ga volio imati, i galaxy bih isto volio imati... ali s druge strane uopće ne patim što ga nemam, nije da ne mogu živjeti s činjenicom da je skup ko vrag i izvan moje kupovne moći.. trenutno :D

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 14:48 (eterna luchar).
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPad 2 u veljači?
bugonja kaže...

koje potrošačko društvo..strasno

 

ja osobno bih se dvoumio jel bih dao 100e za ovaj proizvod,a nije da novaca nemam.ajde za mobitel jos mogu nekako shvatitli,al za ovo,ma daj

zbog?

eterna luchar kaže...

ja da imam novca toliko da ga mogu priuštiti svakako bih ga volio imati, i galaxy bih isto volio imati... ali s druge strane uopće ne patim što ga nemam, nije da ne mogu živjeti s činjenicom da je skup ko vrag i izvan moje kupovne moći.. trenutno :D

ljudi mogu zivjeti bez puno toga pa svejedno to posjeduju...

sa druge strane, neki su se njime preporodili, a ostali apple proizvodi su ih uljenili, ili im olaksali zivot !

ali cemu opet? jer svaki put kad se spomene jabuka, apple, stevo poso, iphone, ipod, mac, ipad nastane glupa rasprava u kojoj svi nesto pametuju bez da su uredaj probali, procitali su post nekog mrzioca svega bijelog pa nisu zadovoljni...

ako imate mogucnost probat, probajte, ili se pokrenite po forumu i netu i nadite neki razuman review koji vas zadovoljava...

mene je npr airport express preporodio sa svojim prosirenjem wifi-a po kuci+3,5mm gdje ubodes zvucnike i kontroliras putem airplaya ipadom ili iphonom, wifi printeri, time capsul i ostalo...

mogao sam i bez... ali sam si olaksao razmisljanje o backupu, o prenosu videa sa kompa na media player, sa zicama itd itd...

ako nekog zanima neka dode zivjet kod mene :D da vidi... kuhas rucak ili se kupas i udara muzika...

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPad 2 u veljači?
Hacker-ri kaže...
bugonja kaže...

koje potrošačko društvo..strasno

 

ja osobno bih se dvoumio jel bih dao 100e za ovaj proizvod,a nije da novaca nemam.ajde za mobitel jos mogu nekako shvatitli,al za ovo,ma daj

zbog?

eterna luchar kaže...

ja da imam novca toliko da ga mogu priuštiti svakako bih ga volio imati, i galaxy bih isto volio imati... ali s druge strane uopće ne patim što ga nemam, nije da ne mogu živjeti s činjenicom da je skup ko vrag i izvan moje kupovne moći.. trenutno :D

ljudi mogu zivjeti bez puno toga pa svejedno to posjeduju...

sa druge strane, neki su se njime preporodili, a ostali apple proizvodi su ih uljenili, ili im olaksali zivot !

ali cemu opet? jer svaki put kad se spomene jabuka, apple, stevo poso, iphone, ipod, mac, ipad nastane glupa rasprava u kojoj svi nesto pametuju bez da su uredaj probali, procitali su post nekog mrzioca svega bijelog pa nisu zadovoljni...

ako imate mogucnost probat, probajte, ili se pokrenite po forumu i netu i nadite neki razuman review koji vas zadovoljava...

mene je npr airport express preporodio sa svojim prosirenjem wifi-a po kuci+3,5mm gdje ubodes zvucnike i kontroliras putem airplaya ipadom ili iphonom, wifi printeri, time capsul i ostalo...

mogao sam i bez... ali sam si olaksao razmisljanje o backupu, o prenosu videa sa kompa na media player, sa zicama itd itd...

ako nekog zanima neka dode zivjet kod mene :D da vidi... kuhas rucak ili se kupas i udara muzika...

airport je odlican proizvod to je staro 6-7 godina i nikako da neko napravi nesto slicno ...

art
15 godina
offline
RE: iPad 2 u veljači?
Hacker-ri kaže...

mene je npr airport express preporodio sa svojim prosirenjem wifi-a po kuci

Airport je sto? Wireless ruter?

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPad 2 u veljači?
tnakir kaže...
Hacker-ri kaže...

mene je npr airport express preporodio sa svojim prosirenjem wifi-a po kuci

Airport je sto? Wireless ruter?

koje je velicine punjaca za baterije... sa LAN ulazom, USB portom i 3,5mm ... ali to te ionako ne zanima...

potpis :D
15 godina
offline
RE: iPad 2 u veljači?
Hacker-ri kaže...
tnakir kaže...
Hacker-ri kaže...

mene je npr airport express preporodio sa svojim prosirenjem wifi-a po kuci

Airport je sto? Wireless ruter?

koje je velicine punjaca za baterije... sa LAN ulazom, USB portom i 3,5mm ... ali to te ionako ne zanima...

Ne ne ne, zanima me. Svi pricaju da je to nesto wow ali nisam znao zasto, sada kuzim da je to u biti i streaming klijent. Za ova prva dva (mali ruter + usb) ajde... nije neka novina, ali za 3.5mm audio port nisam znao. Nice.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2010 18:15 (tnakir).
15 godina
neaktivan
offline
iPad 2 u veljači?

U veljači se sprema samo isporuka iz tvornice, dok bi na tržište trebao doći negdje u travnju.

 

iPad je lijepa napravica, dvojka će biti sigurno još bolja samo bez SDa i/ili USBa neće u moju kuću.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPad 2 u veljači?
tnakir kaže...

Ne ne ne, zanima me. Svi pricaju da je to nesto wow ali nisam znao zasto, sada kuzim da je to u biti i streaming klijent. Za ova prva dva (mali ruter + usb) ajde... nije neka novina, ali za 3.5mm audio port nisam znao. Nice.

radi sa apple TVom kao i sa

. S time da Airport express radi i extend wifi, tako ako imas sobu na drugom kraju routera stavis ga u sobu i eto punog signala...

 

 

potpis :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice