Internet osnovno ljudsko pravo

poruka: 5
|
čitano: 1.605
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Internet osnovno ljudsko pravo".
14 godina
offline
Internet osnovno ljudsko pravo

je je svačije je pravo,samo što ima pojedinaca koji pišu svakakve nebuloze samo da se zna za njih,tražiš neki stručni članak a google ti izbaci biljardu nepotrebnih informacija koje su pisali osobe koje neznajiu koliko je 2+2,prije sam znao tražiti neke članke o stvarima koje me zanimaju i na kakve sam samo tekstove nailazio,sada je bezbroj informacija i sadržaja besplatno,ali kad tad će se to početi naplačivati

isti dan otkaz i žuti
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Internet osnovno ljudsko pravo

Samo nek se oni žale na osnovna ljudska prava... Neka pogledaju još kako su odg na pitanje: što nas najviše smeta u vezi interneta... lol Fraud (eng. navlačenje, prijevara) jedna trećina od jedne polovine glasova

S aspekta glasovanja ovo je čisti apsurd:D S aspekta glasovanja ovo je čisti apsurd:D
she caught me off my guard amazes me the will of instinct
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Internet osnovno ljudsko pravo
blackalbum kaže...

je je svačije je pravo,samo što ima pojedinaca koji pišu svakakve nebuloze samo da se zna za njih,tražiš neki stručni članak a google ti izbaci biljardu nepotrebnih informacija koje su pisali osobe koje neznajiu koliko je 2+2,prije sam znao tražiti neke članke o stvarima koje me zanimaju i na kakve sam samo tekstove nailazio,sada je bezbroj informacija i sadržaja besplatno,ali kad tad će se to početi naplačivati

  slažem se s tobom, a ima takvih stvari i na ovom forumu  Cool

14 godina
neaktivan
offline
RE: Internet osnovno ljudsko pravo
robisierra92 kaže...
blackalbum kaže...

je je svačije je pravo,samo što ima pojedinaca koji pišu svakakve nebuloze samo da se zna za njih,tražiš neki stručni članak a google ti izbaci biljardu nepotrebnih informacija koje su pisali osobe koje neznajiu koliko je 2+2,prije sam znao tražiti neke članke o stvarima koje me zanimaju i na kakve sam samo tekstove nailazio,sada je bezbroj informacija i sadržaja besplatno,ali kad tad će se to početi naplačivati

  slažem se s tobom, a ima takvih stvari i na ovom forumu 

 

Cool

 

 

sve to stoji sto ste vi rekli ali jednom kada se pocne naplacivati niko to vise nece koristit   npr trebati informacija o nekoj firmi dali ima u hr upises u gugle i onda te trazi 1 euro da ti da rezultate i ti mislis da je to ok. vise treba uvesti kontrolu nad nepotrebnim otvaranjem stranica odnosno da se stranice koje se ne mijenjaju vise od 6 mj automacki brisu pa ce biti i manje gluposti na netu, wikipedia je recimo stranica koju svatko moze uredit i dodati clanak za tocnost nitko ne odgovara na tebi je da vijerujes ili ne. i sve se naplacuje samo ne krajnjem korisniku osim prometa koji bi takoder trebao biti besplatan s obzirom na broj reklama i pop upa-

 

borg
14 godina
neaktivan
offline
Internet osnovno ljudsko pravo

Kao što je i hrana i voda a to izgleda kao ni internet nije dostupno svima... Dajte vi ljudima priliku za preživljavanje a ne facebook 24h na dan...VičeViče

www.val.hr
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice