Intel: „nadogradnje će biti moguće“

poruka: 31
|
čitano: 3.977
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel: „nadogradnje će biti moguće“".
16 godina
offline
Intel: „nadogradnje će biti moguće“

Ma to nije bilo niti za očekivati da će biti primijenjeno kod stolnih računala.

 

BTW Ive, imaš Tipfeler u naslovu (lemeljenja, umjesto lemljenja).

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
dd.inc kaže...

Ma to nije bilo niti za očekivati da će biti primijenjeno kod stolnih računala.

 

BTW Ive, imaš Tipfeler u naslovu (lemeljenja, umjesto lemljenja).

Kako im je samo palo na pamet da zaleme procesor na matičnu? Pa ko če to čupat van?

pero_HR
12 godina
neaktivan
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
peroko kaže...
dd.inc kaže...

Ma to nije bilo niti za očekivati da će biti primijenjeno kod stolnih računala.

 

BTW Ive, imaš Tipfeler u naslovu (lemeljenja, umjesto lemljenja).

Kako im je samo palo na pamet da zaleme procesor na matičnu? Pa ko če to čupat van?

pa baš o tome smo i pričali, nema čupanja, kupiš spojeno mbo+cpu i nema, ako rikne nosiš sve na popravak...tako šta se nebi svidjelo entuzijastima definitivno...međutim ovo su lijepe vijesti ako će nastaviti sa LGA socketom...

samo krupno, ništa sitniš
16 godina
offline
Intel: „nadogradnje će biti moguće“

Rjetko kad se događa da krepa procesor, a kad krepa matična onda u pravilu kupuješ novi kompjuter koji je novije genercije s novim socketom i zahtjeva novi procesor. Tako da (ne)slelmljeni procesor je samo privid slobode da ga možeš izmijeniti {#}

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
4 21 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
A nadogradnje, to si zaboravio?
NISAM ANDROID FANBOY NI APPLE HATER OK? http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
15 godina
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
kowach kaže...

Rjetko kad se događa da krepa procesor, a kad krepa matična onda u pravilu kupuješ novi kompjuter koji je novije genercije s novim socketom i zahtjeva novi procesor. Tako da (ne)slelmljeni procesor je samo privid slobode da ga možeš izmijeniti {#}

  Za mene je to glupost...

 

Kao što kolega gore kaže nije to samo privid, radi se i o osvježavanjima mašina npr. izbacivanje dual core i ubacivanje quad core procesora na istu matičnu ploču.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
kowach kaže...

Rjetko kad se događa da krepa procesor, a kad krepa matična onda u pravilu kupuješ novi kompjuter koji je novije genercije s novim socketom i zahtjeva novi procesor. Tako da (ne)slelmljeni procesor je samo privid slobode da ga možeš izmijeniti {#}

Ali ti to omogučava kombinaciju raznih matičnih sa raznim procesorima, sumnjam da če toliko kombinacija proizvođači bit voljni proizvest... Samo još fali da i ram integriraju pa fino kad ti jedna komponenta rikne sve na servis.

pero_HR
16 godina
offline
Intel: „nadogradnje će biti moguće“

To je dobra ideja, jer po mom iskustvu, a promijenio sam bar 30-ak računala, nikad nisam mijenjao samo ploču ili procesor - uvijek i jedno i drugo. Ako će se lemljenjem postići npr. bolje odvođenje topline, ili bilo što drugo - onda je to dobro.

Moj PC  
1 14 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Intel: „nadogradnje će biti moguće“

Meni se ipak čini da žele kupca natjerat na veče trošenje, rikne ti matična moraš mijenjat 2 komponente umjesto jedne...

pero_HR
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Intel: „nadogradnje će biti moguće“

Tehnički nije intel ništa demantirao nego je političarski i "dipomatski" odgovorio:

 

Intel remains committed to the growing desktop enthusiast and channel markets, and will continue to offer socketed parts in the LGA package for the foreseeable future for our customers and the Enthusiast DIY market,” Intel spokesman Daniel Snyder told Maximum PC. “However, Intel cannot comment on specific long-term product roadmap plans at this time, but will disclose more details later per our normal communication process.

Izvor i intervju

 

Jel taj foreseeable future 2-3 godine ili 10-15 godina samo intel zna no reko sam ja nije intel glup,iako je korisničko tržište praktički kikiriki naprema integraciji i vjerojatno bi bilo bolje da se BGA procesori isporučuju serverskim okruženjima.

 

Također kako su mnogi govorili sad bi bilo dobro da AMD se suprotstavi tome i pokuša pridobiti tržište,a pa i je otprilike ovom izjavom:

 

 

AMD has a long history of supporting the DIY and enthusiast desktop market with socketed CPUs & APUs that are compatible with a wide range of motherboard products from our partners. That will continue through 2013 and 2014 with the "Kaveri" APU and FX CPU lines. We have no plans at this time to move to BGA only packaging and look forward to continuing to support this critical segment of the market.

As the company that introduced new types of BGA packages in ultrathin platforms several years ago, and today offers BGA-packaged processors for everything from ultrathin notebooks to all-in-one desktops, to embedded applications and tablets, we certainly understand Intel's enthusiasm for the approach. But for the desktop market, and the enthusiasts with whom AMD has built its brand, we understand what matters to them and how we can continue to bring better value and a better experience.

 

 

 

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2012 10:20 (Ikarus01).
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Intel: „nadogradnje će biti moguće“

Lehmiti procesore na ploče je glupo, nadogradnje onemogućene, a i sa kvarom procesora ili ploče moraš mjenjati i jedno i drugo...

Nisam ni očekivao da će Intel ovo potvrditi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Intel: „nadogradnje će biti moguće“

Kada je Intel uvodio LGA (maknuo pinove sa proca i "natjerao MB proizvodjace da ih stave na MB) napravio je to zato sto su s time imali najvise problema kod reklamacija (trosak jamstva). Iako je cinjenica da su pinovi bolje zasticeni na MBnego na procu. S time su samo prebacili lopticu na MB proizvodjace. Nekako mi se cini da je ovo slicna stvar...

 

A mozda su prosli apple skolu i sve ce zalijepiti / zalemiti i na kuciste, valjda i na stol tako da moras pola sobe promijeniti kada hoces nesto novo na kompu... 

davor07
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Intel: „nadogradnje će biti moguće“

probni balon probusen, malo osluskivali bilo javnosti

da je proslo sa manje negodovanja nesumljivo da bi nas to docekalo ne samo na low level atom i tome slicno platformama

ipak poucen iskustvom ocekujem ponovni pokusaj reanimacije ovog u nekom obliku kad se prasina slegne, jer normalno da bi oni sto vise integrirali, sebi pojednostavili, a kupca primorali na mjenjanje cijelog racunala u slucaju kvara bilo koje komponenta

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Intel: „nadogradnje će biti moguće“

Istina je da obično ako rikne matična mjenja je i matična i proc pa čak i rami, ali imaš mogučnost prodat ono što valja, a ovak možeš ako ti rikne matična i proc bacit u smeće.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
boxer kaže...
kowach kaže...

Rjetko kad se događa da krepa procesor, a kad krepa matična onda u pravilu kupuješ novi kompjuter koji je novije genercije s novim socketom i zahtjeva novi procesor. Tako da (ne)slelmljeni procesor je samo privid slobode da ga možeš izmijeniti {#}

  Za mene je to glupost...

 

Kao što kolega gore kaže nije to samo privid, radi se i o osvježavanjima mašina npr. izbacivanje dual core i ubacivanje quad core procesora na istu matičnu ploču.

Koliko bi to često trebalo 'osvježavati' mašinu? Zar je dobro za ploču svako malo čupat procesor i stavljat drugi?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“

@kowach

kupis novu ploču i novi CPU (znaci zadnju generaciju) i iz nekog razloga (loše napajanje) ploča zgori. u tom slučaju nema novije generacij pa moraš kupiti i novi CPU i novu MBO samo zato jer nemreš proc odvojiti od ploče.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2012 13:12 (mzex).
16 godina
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
mzex kaže...

@kowach

kupis novu ploču i novi CPU (znaci zadnju generaciju) i iz nekog razloga (loše napajanje) ploča zgori. u tom slučaju nema novije generacij pa moraš kupiti i novi CPU i novu MBO samo zato jer nemreš proc odvojiti od ploče.

 

Jesi čuo za garanciju?

15 godina
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
shkval kaže...
boxer kaže...
kowach kaže...

Rjetko kad se događa da krepa procesor, a kad krepa matična onda u pravilu kupuješ novi kompjuter koji je novije genercije s novim socketom i zahtjeva novi procesor. Tako da (ne)slelmljeni procesor je samo privid slobode da ga možeš izmijeniti {#}

  Za mene je to glupost...

 

Kao što kolega gore kaže nije to samo privid, radi se i o osvježavanjima mašina npr. izbacivanje dual core i ubacivanje quad core procesora na istu matičnu ploču.

Koliko bi to često trebalo 'osvježavati' mašinu? Zar je dobro za ploču svako malo čupat procesor i stavljat drugi?

  Nije bitno koliko često osvježavati mašinu, nego je sve stvar logike i ekonomičnosti! Nekome je bitno da može samo kupiti jači procesor na postojeću matičnu ploču i dobiti veće performanse, a ne da je primoran kupovati u "kompletu".

Bitno je da ovakvu "slobodu" u tome ne treba narušavati sa integriranim rješenjima. Nametanje takvih rješenja se meni, a vjerujem i većini običnih korisnika ne sviđa.

Uostalom, koji su razlozi toga i zbog čega to raditi, da li takav način integracije donosi drastična ili neka druga poboljšanja za tehnologiju i same korisnike, da li je bolji u odnosu na postojeće stanje stvari, to ti meni odgovori?

Da takvo rješenje već postoji ja bih zbog zakazivanja memorijskih slotova na matičnoj   što mi se desilo morao ponovno kupiti matičnu + procesor, a ovako sam samo zamijenio matičnu ploču, što je ekonomičnije i prihvatljivije rješenje.

 

Što ako je garancija istekla?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2012 13:41 (boxer).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
kowach kaže...

Rjetko kad se događa da krepa procesor, a kad krepa matična onda u pravilu kupuješ novi kompjuter koji je novije genercije s novim socketom i zahtjeva novi procesor. Tako da (ne)slelmljeni procesor je samo privid slobode da ga možeš izmijeniti {#}

Ili kupiš polovnu matičnu u rangu tvoje!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
16 godina
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
boxer kaže...
shkval kaže...
boxer kaže...
kowach kaže...

Rjetko kad se događa da krepa procesor, a kad krepa matična onda u pravilu kupuješ novi kompjuter koji je novije genercije s novim socketom i zahtjeva novi procesor. Tako da (ne)slelmljeni procesor je samo privid slobode da ga možeš izmijeniti {#}

  Za mene je to glupost...

 

Kao što kolega gore kaže nije to samo privid, radi se i o osvježavanjima mašina npr. izbacivanje dual core i ubacivanje quad core procesora na istu matičnu ploču.

Koliko bi to često trebalo 'osvježavati' mašinu? Zar je dobro za ploču svako malo čupat procesor i stavljat drugi?

  Nije bitno koliko često osvježavati mašinu, nego je sve stvar logike i ekonomičnosti! Nekome je bitno da može samo kupiti jači procesor na postojeću matičnu ploču i dobiti veće performanse, a ne da je primoran kupovati u "kompletu".

Bitno je da ovakvu "slobodu" u tome ne treba narušavati sa integriranim rješenjima. Nametanje takvih rješenja se meni, a vjerujem i većini običnih korisnika ne sviđa.

Uostalom, koji su razlozi toga i zbog čega to raditi, da li takav način integracije donosi drastična ili neka druga poboljšanja za tehnologiju i same korisnike, da li je bolji u odnosu na postojeće stanje stvari, to ti meni odgovori?

Da takvo rješenje već postoji ja bih zbog zakazivanja memorijskih slotova na matičnoj  što mi se desilo morao ponovno kupiti matičnu + procesor, a ovako sam samo zamijenio matičnu ploču, što je ekonomičnije i prihvatljivije rješenje.

 

Što ako je garancija istekla?

Ovo je tek gomila gluposti...

 

Nije ti bitno koliko često se 'osvježava' mašinu? Šta, ti onda svaka 2 mjeseca odljepiš-zaljepiš CPU i onda dobiješ dva frame-a više? A koliko si vremena potrošio na traženje šta zamijeniti - pa prodaju-kupnju-nadogradnju? Dok se to napraviš, ono što si kupio je već druga klasa. I to je ekonomično? Ili je ekonomičnije kupit sve u kompletu pod garancijom npr. 3 godine. Ako ti rikne, promijene ti, a ako ne rikne - nakon 3 godine je ionako vrijeme za zamjenu. 

 

Uostalom tehnologija i princip nisu novost, sva elektronika danas se radi tako. Aj' zamjeni procesor na TV-u, konzoli, mobitelu ili tabletu. Di je tu sloboda? I kome to treba? Imam TV s 5 godina garancije. Nakon 5 godina na tržištu će biti takva tehnologija da će moj biti kanta koje ću se htjeti rješiti.

Nadogradnja je već stvar prošlosti samo neki to ne razumiju. 

14 godina
neaktivan
offline
Intel: „nadogradnje će biti moguće“

Dečki super je vaša rasprava, ali globalno i lokalno nije isto!

Razlislite!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
shkval kaže...

Ovo je tek gomila gluposti...

 

Nije ti bitno koliko često se 'osvježava' mašinu? Šta, ti onda svaka 2 mjeseca odljepiš-zaljepiš CPU i onda dobiješ dva frame-a više? A koliko si vremena potrošio na traženje šta zamijeniti - pa prodaju-kupnju-nadogradnju? Dok se to napraviš, ono što si kupio je već druga klasa. I to je ekonomično? Ili je ekonomičnije kupit sve u kompletu pod garancijom npr. 3 godine.  Ako ti rikne, promijene ti, a ako ne rikne - nakon 3 godine je ionako vrijeme za zamjenu.

 

Uostalom tehnologija i princip nisu novost, sva elektronika danas se radi tako. Aj' zamjeni procesor na TV-u, konzoli, mobitelu ili tabletu. Di je tu sloboda? I kome to treba? Imam TV s 5 godina garancije. Nakon 5 godina na tržištu će biti takva tehnologija da će moj biti kanta koje ću se htjeti rješiti.

Nadogradnja je već stvar prošlosti samo neki to ne razumiju.

  Auuu, veći bullshit nisam odavno pročitao... pa ti čovječe uopće ne čitaš sa razumjevanjem. Ne znam uopće odkud bi počeo i mislim da će nas takva rasprava odvesti predaleko, tako da jednostavno zasada odustajem od bilo kakvog nesvrshishodnog razglabanja sa tobom.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
O B O kaže...

Istina je da obično ako rikne matična mjenja je i matična i proc pa čak i rami, ali imaš mogučnost prodat ono što valja, a ovak možeš ako ti rikne matična i proc bacit u smeće.

 

Koja j* rami??

Procitao sam vec 100 puta na ovom formu rami, rame i slicne izvedenice. U pa dajte se naucite, ako vec necete pisati hrvatski "memorija", pa barem nesto slicno kao RAM moduli ili jednostavno RAM. U {#} *****

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2012 16:51 (Kristijan).
16 godina
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
Kristijan kaže...
Koja j* rami??

Procitao sam vec 100 puta na ovom formu rami, rame i slicne izvedenice. U pa dajte se naucite, ako vec necete pisati hrvatski "memorija", pa barem nesto slicno kao RAM moduli ili jednostavno RAM. U {#} *****

I ja sam si to pomislio {#}

Lijep pozdrav ;)
16 godina
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
boxer kaže...
shkval kaže...

Ovo je tek gomila gluposti...

 

Nije ti bitno koliko često se 'osvježava' mašinu? Šta, ti onda svaka 2 mjeseca odljepiš-zaljepiš CPU i onda dobiješ dva frame-a više? A koliko si vremena potrošio na traženje šta zamijeniti - pa prodaju-kupnju-nadogradnju? Dok se to napraviš, ono što si kupio je već druga klasa. I to je ekonomično? Ili je ekonomičnije kupit sve u kompletu pod garancijom npr. 3 godine.  Ako ti rikne, promijene ti, a ako ne rikne - nakon 3 godine je ionako vrijeme za zamjenu.

 

Uostalom tehnologija i princip nisu novost, sva elektronika danas se radi tako. Aj' zamjeni procesor na TV-u, konzoli, mobitelu ili tabletu. Di je tu sloboda? I kome to treba? Imam TV s 5 godina garancije. Nakon 5 godina na tržištu će biti takva tehnologija da će moj biti kanta koje ću se htjeti rješiti.

Nadogradnja je već stvar prošlosti samo neki to ne razumiju.

  Auuu, veći bullshit nisam odavno pročitao... pa ti čovječe uopće ne čitaš sa razumjevanjem. Ne znam uopće odkud bi počeo i mislim da će nas takva rasprava odvesti predaleko, tako da jednostavno zasada odustajem od bilo kakvog nesvrshishodnog razglabanja sa tobom.

Ako nemaš argumenata ni ne moraš razglabati.

 

AMD propada, a Intel će raditi ono di će više zaraditi. Ja ću kupit PC za 2000eura svake tri godine, uz stalnu garanciju, i nadogradnja me ne zanima. Kad mi zatreba brži, kupim novi. Šta misliš koliko je tavkih kupaca u EU, USA i razvijenim zemljama, a koliko onih šta skupljaju euro po euro mjesecima da kupe 0.2GHz jači CPU nakon godine dana? Tržište će reći svoje. A ljepljenje je već počelo, razni laptopi, novi iMac-ovi, tableti... Koliko će proći dok svi to ne počnu raditi? 2 godine? Sećam se da sam prije 7-8 godina kupio jednojezgreni pentium manjeg takta nego što su danas mobiteli. A ti isti mobiteli imaju CPU s 4 jezgre. Adio desktopi, pa-pa! A kome onda treba nadogradnja?

 

 

15 godina
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
shkval kaže...

Ako nemaš argumenata ni ne moraš razglabati.

 

AMD propada, a Intel će raditi ono di će više zaraditi. Ja ću kupit PC za 2000eura svake tri godine, uz stalnu garanciju, i nadogradnja me ne zanima. Kad mi zatreba brži, kupim novi. Šta misliš koliko je tavkih kupaca u EU, USA i razvijenim zemljama, a koliko onih šta skupljaju euro po euro mjesecima da kupe 0.2GHz jači CPU nakon godine dana? Tržište će reći svoje. A ljepljenje je već počelo, razni laptopi, novi iMac-ovi, tableti... Koliko će proći dok svi to ne počnu raditi? 2 godine? Sećam se da sam prije 7-8 godina kupio jednojezgreni pentium manjeg takta nego što su danas mobiteli. A ti isti mobiteli imaju CPU s 4 jezgre. Adio desktopi, pa-pa! A kome onda treba nadogradnja?

 

 

Pa tebi sigurno ne treba jer ti svake tri godine potrošiš na kompjuter 4-5 prosječnih plaća ovdašnjih ljudi, tako da... pričam ti priču moj je život Švicarska, Švedska...

Argument imam love i kupit ću sve što mi se poturi jasno oslikava idiotizaciju i konzumerizam kojemu si se priklonio, no ovdje ljudi važu o nekim bitnijim stvarima, tako da ti kupuj, a mi ćemo kupovati, pa nadograđivati koliko možemo i umijemo.

 

Daj da završimo diskusiju, niti jednom nisi pobio da će takva rješenja po korisnike biti skuplja u svakom slučaju i zašto se to radi?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
Meni se svidja. 99% svih prodanih racunala imaju cjenu procesora+ploce manje od 1000kn.
Dakle za kranje korisnike super. Intel ploce i procesori imaju 36mj jamstva, a to bi znacilo da ce svi proizvodjaci ploca na takve sisteme davati 36mj jamstva.

Ako sta krepa u te 3 godine, dobije se novo, bolje, i sa svjezim jamstvom. Dakle krajnji korisnici profitiraju.

Za entuzijaste tu su LGA ploce i procesori.
Sve super, bez greske.
From all the things I lost, I miss my mind the most...
15 godina
offline
Intel: „nadogradnje će biti moguće“

Ovakve stvari nisu dobre, bar za prosječnog HR korisnika. Napajanje elektičnom energijom nije baš krasno pa kod nas uglavnom krepivaju napajanja i mrežne kartice. Često se sa napajanjem povuče i matična pa onda bude show. Želim reći da 2-3 godine stara računala koja nemaju garanacije se u slučaju kvara na matičnoj ploči mogu osposobit za 400tinjak kuna. Ubereš novu ploču, pastu, utakni/natakni procesor i vozi miško. Većina je kućnih korisnika takva; daj malo interneta, koju lakšu igricu i flash za djecu i to je to.

Kao i većina bug.hr čitatelja volim imat sve pod kontrolom. Baš nešto razmišljam, da zadnje 3 kupljene komponente za konfiguracije, išao sam skroz na različite arhitekture. Znači generalno sam sa pločom kupovao i procesor. Jedino su diskovi (koji su još živi) se selili.

Zajebana stvar. Mislim da njih ne jebu "entuzijasti" nego business korisnici. Pošto održavam u tom sektoru smuči mi se kad je hardverski kvar na kakvom HP računalu.

Intel i HP su ih toliko integrirali da se skoro ništa (što naravno najčešće odlazi u tom segmentu) ne da zamijenit. Sva napajanja su vanserijskih (ATX) dimenzija. Il su veća il su manja. Za matične ploče da ne govorim. Jedino RAM i diskovi su zamjenjivi, sve ostalo je teška tlaka. Tu su im najveći novci i žele tu integraciju prenest i na home usere tako da za napajanje daš 100€ jer je "tako i tako". Samo kad HEP u tri sekunde cimne stuju jedno pet puta, tu nepoznanicu nemaju u jednadžbi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Intel: „nadogradnje će biti moguće“

Ušči smo u "mračmo" razdoblje gdje Intel kontrolira stanje. Nadam se će to vrijeme dati AMDu priliku da smisli novi boom kao sa Thunderbirdom, Palominom i Bartonom te x64 kad se Intel počme previše pacati...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Intel: „nadogradnje će biti moguće“
godo kaže...

Dečki super je vaša rasprava, ali globalno i lokalno nije isto!

Razlislite!

 

to je generalno najveći problem ovog foruma - komentira se sa stajališta kao da svi na ovom svijetu kada stvaraju nove proizvode najprije pomisle na hrvatsko tržište i profil korisnika "čitatelj buga". a pogotovo intel i slični... bilo bi smiješno da nije iritantno..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice