Igre krive za ubojstva?!

poruka: 150
|
čitano: 21.285
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Igre krive za ubojstva?!".
11 godina
neaktivan
offline
Igre krive za ubojstva?!

Moramo shvatiti da ovakav zaključak dolazi iz zemlje gdje je koncept ručnog mjenjača sa više od tri brzine 'previše kompleksan'.Over and out.

Moj PC  
105 9 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre krive za ubojstva?!

preporucam svima da pogledaju ovaj filmic, cinjenica je da "video games killed the tv star" i sama cinjenica da mijesaju video igre u to nasilje je odurna i nimalo iznenadjujuca od nasih dragih spasitelja Amerikanaca. Nije krivo oruzije koje ti je zagarantirano amandmanom, niti cinjenica da si bio mentalno poremecena osoba, kriv je starcraft.

 

 

 

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
4 1 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Igre krive za ubojstva?!

Yap, baš razmišljam da sjednem u M1A2 Abrams ili u Apache i poharam svoju bivšu srednju školu.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
66 1 hvala 1
13 godina
offline
Igre krive za ubojstva?!

Logika u SAD-u:

  • za kupovinu alkohola - moraš imati osobnu, pratnju roditelja, imati minimalno 35 godina, imati radnog iskustva
  • za kupovinu i registraciju oružja - moraš se samo znati potpisati

Malo karikiram, ali...

 

 

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao.
Moj PC  
51 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Igre krive za ubojstva?!

Znate li zašto, kad neki mladi luđak krene pucati u školi u Americi, uvijek pogine toliko djece?

 

Zato jer je u USA zabranjeno trčati po hodnicima.

Moj PC  
59 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Branimir82 kaže...

Moramo shvatiti da ovakav zaključak dolazi iz zemlje gdje je koncept ručnog mjenjača sa više od tri brzine 'previše kompleksan'.Over and out.

Kako volim ovakvo debilno generaliziranje stvari i proglašavanje amera kao idiote.

Sad zbog jednog lika i njegove izjave je cijela nacija zatucana, a to što upravo sjediš za proizvodom pod nazivom PC s kojeg pišeš ovakve gluposti isto trebamo zahvaliti valjda tim ljudima koji ne znaju šaltat brzine?

 

Nacija koja se spustila na mjesec je odjednom najdebilnija kad se ovakve gluposti izjave, kao da je to mišljenje svih amera.

 

Daj nas poštedi tog generaliziranja i izjednačavanja svih ljudi prema zemlji iz koje dolaze, da ironija bude veća ti si se ti javio iz ove zaostale HR da komentiraš tuđu pamet :facepalm:

 

over and out

11 godina
neaktivan
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Rade0n kaže...

Nacija koja se spustila na mjesec je odjednom najdebilnija kad se ovakve gluposti izjave, kao da je to mišljenje svih amera.

 

Daj nas poštedi tog generaliziranja i izjednačavanja svih ljudi prema zemlji iz koje dolaze, da ironija bude veća ti si se ti javio iz ove zaostale HR da komentiraš tuđu pamet :facepalm:

 

over and out

O Hrvatima stoji opće mišljenje da se uvlače u stražnjicu zapadu, mala država koja ne treba ni da postoji, da su nacisti i slično, ali siguran sam da ne postoji mišljenje da su Hrvati glupi.

14 godina
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Branimir82 kaže...

Moramo shvatiti da ovakav zaključak dolazi iz zemlje gdje je koncept ručnog mjenjača sa više od tri brzine 'previše kompleksan'.Over and out. Vas dvojica prije svega morate shvatiti da razlozi ovoga definitivno ne mozete traziti u vasim predrasudama i generaliziranjima o SAD-u.

Ti prije svega moras shvatiti da razloge ovoga definitivno ne mozes traziti u tvojim predrasudama i generaliziranjima o SAD-u.

 

NRA je akronim za National Rifle Association:

The National Rifle Association of America (NRA) is an American 501(c) organization[1] that advocates for the protection of the Second Amendment of the United States Bill of Rights, and the promotion of firearm ownership, marksmanship, safety, hunting, and self-defense in the United States. 

 

Dakle to je organizacija koja se bori za zastitu drugog amandmana ustava SAD-a, i promovoira posjedovanje oruzja, samoobranu, sigurnost, lov itd. Buduci da se u zadnje vrijeme laka mogucnost nabave oruzja u SAD-u povezuje sa masovnim ubojstvima u SAD-u, logicno je da ovakvom izjavom ova organizacija pokusava zastiti i obraniti svoje interese.

I would love to change the world, but they won't give me the source code
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2012 18:17 (captain_soap_McTawish).
11 godina
neaktivan
offline
Igre krive za ubojstva?!

jbga i oni nas vide kao neka tamo krvolocna juznoslavenska plemena koja se pokolju svako 2 desetljeca. kod njih, to su sve sporadicni izolirani slucajevi koji moraju isplivat na povrsinu. vaginalno se istiska masu kandidata kao sto je onaj mulac u skoli ili onaj pacijent u norveskoj.

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Igre krive za ubojstva?!

Michael Moore je 2002 snimio Ludi za oružjem (Bowling for Columbine) gjde je bas isao "istrazivat" da li su televizija i igre krive sto su ona dvojca napravili. Samo je tada umjesto videoigara bio kriv Marilyn Manson.

A ta NRA je jako opasna organizacija koja najmanje zeli da se oruzje makne s ulica

 
12 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Rade0n kaže...

  Daj nas poštedi tog generaliziranja i izjednačavanja svih ljudi prema zemlji iz koje dolaze

  Po broju TU-ova koje je @Branimir82 dobio mislim da je vecini ovdje logicno razmisljanje 'previse kompleksno'. Tako da je sav trud uzaludan.

I would love to change the world, but they won't give me the source code
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 19:09 (captain_soap_McTawish).
13 godina
offline
Igre krive za ubojstva?!

Evo komentar na "izjavu i rješenje" ovog NRA lika.

 

Evo i pobijanje 2. amandmana iz ustava.

 

 

Ako Obama bude ima "snage" ( volje da ista ucini ) mogle bi i proc neke izmjenje. Vise od 62% amerikanaca je za neku vrstu kontrole.

Jos jedino treba vidit koliko ce lobiji bit ustrajni u huskanju naroda da nabave oruzije prije uvodenja kontrola.

 

Zanimljivo je jos da Amerikanci koji su ZA oruzije, vječno spominju Svedsku kao zemlju u kojoj je oruzije dopusteno i time zele dokazat da oruzije nije krivo za smrt ljudi.
A zaboravljanju da Svedska ima građansku vojsku (milita), da su svi obuceni za koristenje oruzija, da drzava obvezuje da imas oruzije ako si u militi i da su vecinom svi normalni ljudi.

 

U USA u 2008. godini bilo je 9484 ubojstva vezana za vatreno oruzije. Brojka iskljucuje samoubojstva.

 

 

P.S.

 

Lik koji je ubio ljude u skoli je volio Mass Effect. Otidite na Mass Effect stranicu na Facebooku i pogledajte kolicinu mrznje. Ljudi su automatski zakljucili da je to nesto u stilu GTA 4 i toga i samo pljucaju.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2012 18:38 (Zajeb).
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Pranja kaže...

 Čekaj,ti izjednačuješ nekog kretena koji kolje po školi zbog jedinice i tipa koji je pukao jer mu zemlja sustavno propada zbog ljudi koji ni ne bi trebali živjeti u njoj?

 

Svaka čast na logici.

 

A Pranja legendo, usfalilo malo hlađenja od foruma bit će, ha?

 

difre kaže...

 jeli 'opće' mišljenje o hrvatima kao takvima, na sveckoj razini ili samo u otadžbini?

 

Potvrdio si Onjeginovu teoriju, svaka čast.

 

 

Ovo treba ozbiljno shvatiti, među nama hodaju tempirani ubojice - ne znam čega da se više plašim, idućeg smaka svijeta ili nasilnih gamera u Abramsima?

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2012 18:44 (Minoza).
Moj PC  
9 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Pranja kaže...
Siskin kaže...

jbga i oni nas vide kao neka tamo krvolocna juznoslavenska plemena koja se pokolju svako 2 desetljeca. kod njih, to su sve sporadicni izolirani slucajevi koji moraju isplivat na povrsinu. vaginalno se istiska masu kandidata kao sto je onaj mulac u skoli ili onaj pacijent u norveskoj.

 Čekaj,ti izjednačuješ nekog kretena koji kolje po školi zbog jedinice i tipa koji je pukao jer mu zemlja sustavno propada zbog ljudi koji ni ne bi trebali živjeti u njoj?

 

Svaka čast na logici.

Jel ti to braniš Breivika i njegov pokolj?!

Steam account: OutOfSp4c3 Solarna energija nije nešto što može postati popularno preko noći.
Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Igre krive za ubojstva?!

Držati se teme!

Također ne spominjati patnje naroda, domovinski rat i slično u usporedbi s nasiljem u igrama.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2012 18:53 (Ziga).
 
4 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Rade0n kaže...
Branimir82 kaže...

Moramo shvatiti da ovakav zaključak dolazi iz zemlje gdje je koncept ručnog mjenjača sa više od tri brzine 'previše kompleksan'.Over and out.

Kako volim ovakvo debilno generaliziranje stvari i proglašavanje amera kao idiote.

Sad zbog jednog lika i njegove izjave je cijela nacija zatucana, a to što upravo sjediš za proizvodom pod nazivom PC s kojeg pišeš ovakve gluposti isto trebamo zahvaliti valjda tim ljudima koji ne znaju šaltat brzine?

 

Nacija koja se spustila na mjesec je odjednom najdebilnija kad se ovakve gluposti izjave, kao da je to mišljenje svih amera.

 

Daj nas poštedi tog generaliziranja i izjednačavanja svih ljudi prema zemlji iz koje dolaze, da ironija bude veća ti si se ti javio iz ove zaostale HR da komentiraš tuđu pamet :facepalm:

 

over and out

Daj pogledaj što oni uće u školama  imaju 3-5 osnovna predmeta i još koj izborni predmet. Kod nas se u trogodišnjim školama radi više nego kao u Americi. Kažeš oni su napravili računalo? nebi reko prije je računalo bilo s onim kuglicama pa ih pomićeš ljevo desno sada se to moderniziralo kroz nekoliko stoljeća. Kažeš sletili su na mjesec i sada su naj pametniji? Tu je radila nekolicina pametnih ljudi ostali su izvršavali naredbe tih pametnih i napravili raketu da dođu do mjeseca.

 

 

Ja osobno igram igrice od svoje 7 godine, sada imam 16 nisam nikoga ubio... igrao sam igrice tipa medal of honor... onda hitman blod money, onda call of duty1,2,4,6, neke horor igrice itd.

12 godina
protjeran
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Minoza kaže...

 

Potvrdio si Onjeginovu teoriju, svaka čast.

 

 

 

 nemam pojma o čemu pričaš, koji dio njegove teorije misliš da sam potvrdio? da je općeprihvaćeno mišljenje su 'hrvati nacisti', ili da hrvatska 'ne bi trebala da postoji'? i kakve to pobogu veze ima sa ovom temom?

 

 

 OT: najbolji su mi ovi biseri u 'murici, koji bi zabranili igranje igrica ali bi uredno dopustili vježbanje u streljani. gađanje čovjeka od kartona bojevom municijom i prigodan sistem bodovanja. lud zbunjenog..

15 godina
online
Igre krive za ubojstva?!

ma ti ameri su bolesni u glavu, njima je glavno da imaju pistolj u kuci, da puska stoji iznad vrata(napunjena) i da imaj u podrumu bar jednu automatsku pusku te par bombi. jer nikad neznas kad ce doc provalnik kojeg ces odma upucat bez razmisljanja, te ti se naravno nista nece dogodit, dok kod nas tudeg psa nemozes tako upucat, al eto, bolesni ljudi. to je moderni divlji zapad, svatko nosi oruzje, sao paolo je ku*ac prema tim ludacima, jer te u sad-u naizgled normalni covjek ubije.

Moj PC  
1 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Igre krive za ubojstva?!

Kako me nerviraju ovako glupe teme i uopste raspravljanje o njima, svaka osoba koja je mentalno zdrava i koja je kako mi kazemo " dobra s glavom " nece ubiti nikoga, ubistva ce pociniti samo ljudi koji su fiju-fiju kako kazu, ja igram 10 godina svakakve igre presao sam sve CoD-ove,BF-ove o multiplayerima da i ne pricam i nikad mi nije palo na pamet niti sta slicno ubistvu a kamoli ubistvo dajte molim vas. To je isto kao ono sto govore " Skolstvo je krivo sto se djeca drogiraju, tuku, piju, pljackaju " nije tacno krivi su roditelji i kucni odgoj isto ovde nisu krive igrice kriva je psiha ljudska. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Onjegin kaže...

Znate li zašto, kad neki mladi luđak krene pucati u školi u Americi, uvijek pogine toliko djece?

 

Zato jer je u USA zabranjeno trčati po hodnicima.

Na osnovu čitanja tvojih postova na oba accounta koja imaš i kratkotrajnog proučavanja mentalnog sklopa meni se čini da bi ti mogao napraviti slično sranje kao Lanza ili Breijvik... {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Sum_of_all_fears kaže...

Yap, baš razmišljam da sjednem u M1A2 Abrams ili u Apache i poharam svoju bivšu srednju školu.

Mogu ti biti gunner ako imaš mjesta {#}

imam muda
14 godina
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!

Je li još neko dobio neopisivu želju za igranjem tog Kindergarten Killera nakon čitanja ovog? {#}

Pričam i serem bezveze
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2012 19:42 (The Unforgiven).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Rade0n kaže...

Kako volim ovakvo debilno generaliziranje stvari i proglašavanje amera kao idiote.

Sad zbog jednog lika i njegove izjave je cijela nacija zatucana, a to što upravo sjediš za proizvodom pod nazivom PC s kojeg pišeš ovakve gluposti isto trebamo zahvaliti valjda tim ljudima koji ne znaju šaltat brzine?

 

Nacija koja se spustila na mjesec je odjednom najdebilnija kad se ovakve gluposti izjave, kao da je to mišljenje svih amera.

 

Daj nas poštedi tog generaliziranja i izjednačavanja svih ljudi prema zemlji iz koje dolaze, da ironija bude veća ti si se ti javio iz ove zaostale HR da komentiraš tuđu pamet :facepalm:

 

over and out

Oprosti, ali treba na umu imati jednu cinjenicu. Amerika kao takva do 19./20. st. nije imala pravog fizicara ili matematicara, a i takvi su bili na kapaljku. Vecina je dosla sa Starog kontinenta, Europe. Ono sto je Ameriku napravilo ovakvom kakva je danas, ajmo reci prvom nacijom svijeta je bila upravo ta njihova propaganda "americkog sna" i zemlje prilika i to prvenstveno tokom, te nakon 2. svj. rata koji je na veliku zalost poharao Europu.

 

Albert Einstein - njemacki fizicar koji je formulirao teoriju relativnosti, fotoelektricni efekt (za sto je zapravo dobio Nobela)

David Hilbert - njemacki matematicar koji je formulirao teoriju Hilbertovih prostora sto je jedan od temelja funkcijske analize i jedan od kljucnih aspekata u kvantnoj teoriji sto nas vodi do...

Johna von Neumanna - madarskog matematicara i polimata koji je pridonio ogromnom broju razlicitih podrucja matematike, fizike (kvantna mehanika i Hilbertovi prostori) pa cak i racunarske znanosti (von Neumannov model racunala)

Niels Bohr - danski fizicar koji je jedan od utemeljitelja kvantne mehanike, shvatio je atomsku strukturu itd...

Kurt Gödel - austrijski logicar, matematicar te filozof, najpoznatiji po svom teoremu nepotpunosti

Alan Turing - britanski matematicar, kriptoanaliticar, racunalni znanstvenik, smatra se ocem racunarske znanosti i umjetne inteligencije

Hendrik Lorentz - nizozemski fizicar, najpoznatiji po Lorentzovim transformacijama koje je Einstein iskoristio u opisivanju prostora i vremena

Marie i Pierre Curie - francuski fizicari koji su najpoznatiji po otkricu radija i polonija te su prvi koristili termin "radioaktivnost", a Pierre i jedan od njegovih studenata su otkrili i nuklearnu energiju

J. J. Thomson - britanski fizicar koji je izumio masenu spektrometriju (tehnika mjerenja mase atomskih cestica) te otkrio elektron, a zatim i izotope

Nikola Tesla - Hrvat/Srbin koji je promijenio svijet elektricnom energijom i time pokrenuo industrijsku revoluciju

 

itd., itd.

 

Naravno, ima i americkih znanstvenika kao:

Benjamin Franklin - elektricitet, valna teorija svjetlosti, meteorologija, koncept hladenja...

Thomas Edison - elektricna rasvjeta, fonograf, kvadrupleksni telegraf...

Claude Shannon - matematicar, kriptograf, jos ga zovu i ocem teorije informacija...

 

itd.

 

No, nema ih tako puno kao europskih znanstvenika, a svi gore nabrojani europski znanstvenici prakticki su utrli put danasnjem svijetu kakav znamo - nuklearna energija, struja, (mobilne) komunikacije, racunala... Bez njih nicega od navedenog ne bi bilo.

 

Amerika je imala tu srecu sto je slovila kao zemlja novih prilika te sto je bila udaljena od rata koji je poharao Europu zbog kojeg je i velika vecina navedenih znanstvenika prebjegla u Ameriku te tamo nastavila svoj rad. To im je naravno islo na ruku i dalo "boost" - dok je Europi trebalo puno vremena da se oporavi od rata - te su upravo zbog toga tu gdje su danas.

 

Takoder banaliziras Hrvatsku kao da smo svi glupi (boldanim komentarom - "iz ove zaostale HR"), a zapravo za ovako malu drzavicu imamo poprilican broj znacajnijih znanstvenika, da nabrojim par: Vladimir Prelog (ujedno i dobitnik Nobelove nagrade za kemiju), Miroslav Radman (biolog, otkrio je tzv. SOS odaziv), zatim Andrija Mohorovicic (seizmolog, smatra se osnivacem moderne seizmologije, po njemu nazvan Mohorovicicev diskontinuitet, poznatiji kao Moho)... Ima nasih znanstvenika koji djeluju i danas, ali im se ne mogu sjetiti imena, znam za onog lika koji radi na wireless prijenosu el. energije, zatim je neka cura koja radi na podrucju biologije, otkrila/napravila nesto prva u svijetu...

 

Da nije bilo 2. svj. rata koji je razorio Europu, te da Amerika nije bila "zemlja prilka" pitanje je da li bi bila ovdje gdje je danas po znanosti, izumima te otkricima. Ali stvari se okrecu, danas se Europa polako vraca u igru (CERN, JET...), a sve vise maha uzimaju Kinezi sa svojim otkricima...

 

over and out

The programmer is fighting against the two most destructive forces in the universe: entropy and human stupidity. --Damian Conway
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2012 19:47 (1domagoj1).
14 godina
offline
Igre krive za ubojstva?!

A ova flash igrica je u biti napravljena nakon jednog masakra u SAD-u

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Rade0n kaže...

 

Čovječe pričamo o tome što je Amerika pridonijela svijetu, a što jedna hrvatska (namjerno malim slovom).

Ostavi se sad porijekla znanstvenika, govorim o konkretnim kompanijama.

Šta to hrvatska proizvodi i izvozi?

Navedi mi jedan produkt?

Sutra da nas neko izbriše sa karte ne bi nitko ni primjetio

Vegeta maderfakeru, Vegeta

{#}

Out of the blue and into the black.
Moj PC  
47 1 hvala 3
14 godina
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!

Serious Sam, Gas Guzzlers...

Pričam i serem bezveze
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2012 20:00 (The Unforgiven).
Moj PC  
18 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Rade0n kaže...

@domagoj:

Ajd super pa si razjasnio da su Ameriku kroz povijest naselili ljudi sa svih strana svijeta.

 

Čovječe pričamo o tome što je Amerika pridonijela svijetu, a što jedna hrvatska (namjerno malim slovom).

Ostavi se sad porijekla znanstvenika, govorim o konkretnim kompanijama.

 

Šta to hrvatska proizvodi i izvozi?

Navedi mi jedan produkt?

Sutra da nas neko izbriše sa karte ne bi nitko ni primjetio, i onda se lik iz takve jadne države nađe pametan da komentira pamet Amerikanaca, zamisli ti to.

 

A taj isti će sutra otići kupiti iPhone, Nike tenisice, nvidia grafu, skinuti nanoviji holivudski film i najnoviju igru direkt od US programera, ne shvaćajući da konzumira US proizvode, tehnologiju i zabavu maximalno moguće, ali naravno, onda mu ne smeta što je to smislila američka pamet.

 

Daj se spustite na zemlju i pogledajte malo di živte prije nego krenete komentirat najveću svjetsku naciju koja naravno ima svojih problema.

Izvozi i hrvatska proizvode, uglavnom prehrambene. Amerika ne izvozi baš puno stvari koje kupujemo pogledaj kinu. Hrvatska u zadnje vrijeme ima dosta informatičara koji rade neke zanimljive aplikacije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Rade0n kaže...

 

Čovječe pričamo o tome što je Amerika pridonijela svijetu, a što jedna hrvatska (namjerno malim slovom).

Ostavi se sad porijekla znanstvenika, govorim o konkretnim kompanijama.

Šta to hrvatska proizvodi i izvozi?

Navedi mi jedan produkt?

Sutra da nas neko izbriše sa karte ne bi nitko ni primjetio

Bajadera, Concept One....

imam muda
11 godina
neaktivan
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Rade0n kaže...

Šta to hrvatska proizvodi i izvozi?

Navedi mi jedan produkt?

Sutra da nas neko izbriše sa karte ne bi nitko ni primjetio, i onda se lik iz takve jadne države nađe pametan da komentira pamet Amerikanaca, zamisli ti to.

Hrvatska postoji oko 20 godina, ima ima nešto malo više stanovnika od Bukurešta (dakle, svi stanovnici Hrvatske popune tek jedan omanji grad), nema prirodnih bogatstava (nešto malo vode) i živi od turizma (uz 2 fabrike).

 

Države male kao Hrvatska, bez ikakvog potencijala, ne mogu biti velike sile (osim ako potencijal leži u ljudima pa se desi Japan, ali Hrvati nisu poznati kao vrijedni).

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2012 20:07 (Onjegin).
Moj PC  
13 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Igre krive za ubojstva?!
Rade0n kaže...

Čuj ih, prehrambeni proizvodi? đizs... :facepalm:

Pa to može moja baba radit u svojoj kuhinji i izvozit, ja govorim o visokoj tehnologiji, a hrvat nije sposoban dizajnirat i proizvest sjekiru, a kamoli šta naprednije, ali ono u čemu je hrvat najjači je komentiranje i pljuvanje po drugima kroz glupo generaliziranje.

Pogledaj nekoliko postova poviše, Hrvatska u zadnje vrijeme ima dosta informatićara i izrađuje zanimljive aplikacije. Ima dosta manjih firmi koje se bave internetom, developera ima dosta. Na vjestima sam jednom vidio da ima jedna tvrtka koja izrađuje aplikacije za neke vrijednije kompanije i mora jako puno poslova odbiti jer nema dosta radnika za to. Sve više se Hrvatska približava svjetskom standardu, npr sada će Hrvatska imati tera strim to će biti naj brži internet. Nedavno je bilo na vjestima napravili su mjesto gdje se čuvaju povjerljivi podaci (dokumenti itd.) opet je rađeno po svjetskim standardima, osigurano je ćak i od pada aviona.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice