Igranje na Androidu iz Sony Ericssona?

poruka: 8
|
čitano: 2.713
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Igranje na Androidu iz Sony Ericssona?".
15 godina
offline
Igranje na Androidu iz Sony Ericssona?

PSX4droid radi dosta dobro, al sony bi trebao napravit još bolji emulator i plus prave kontrole...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igranje na Androidu iz Sony Ericssona?

Zaboravili su Bugovci staviti i ovu sličicu neki koncept kako bi to sve trebalo izgledati... samo neznam zaš snapdragon kad on nije najbolji za grafiku, a i zanima me koliko dugo bi se mogao igrati na tome prije nego se baterija isprazni?

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Igranje na Androidu iz Sony Ericssona?
Stoja kaže...

Zaboravili su Bugovci staviti i ovu sličicu neki koncept kako bi to sve trebalo izgledati... samo neznam zaš snapdragon kad on nije najbolji za grafiku, a i zanima me koliko dugo bi se mogao igrati na tome prije nego se baterija isprazni? 

Nekak mi se čini da jedino nisu zaboravili staviti vijest da je Desire dobio 2.2. :) Kao da su ih ovi iz SE-a i Apple-a potplatili da ne reklamiraju HTC!

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2010 17:30 (Aldo).
15 godina
offline
RE: Igranje na Androidu iz Sony Ericssona?
Stoja kaže...

Zaboravili su Bugovci staviti i ovu sličicu neki koncept kako bi to sve trebalo izgledati... samo neznam zaš snapdragon kad on nije najbolji za grafiku, a i zanima me koliko dugo bi se mogao igrati na tome prije nego se baterija isprazni?

dobra je grafika na snapdragonu. PSX igre rade bez problema, bar na x10.

14 godina
offline
Igranje na Androidu iz Sony Ericssona?

Mene baš zanima zašto se nitko ne žali što je ova vijest obično nagađanje??? Kako pobogu mogu samo takve vijesti pisati?? Nagađanja!!! Da je Apple u pitanju, sad bi se slila bujica komentara "Opet Apple vijest!!!".

 
3 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Igranje na Androidu iz Sony Ericssona?

Upravo to! Gdje su sad dežurni prigovaratelji?! Njih smeta Apple i alergični su na njega (vjerovatno iskompleksiranost, kompleks niže vrijednosti naspram Appleovih proizvoda koje bi htjeli imati, a ne mogu) i to je činjenica koliko god oni tupili da ih smeta samo nagađanje i slično. Evo, ovo je nagađanje nad svim nagađanjima pa se nitko ne žali... To su najobičniji se*onje!

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
13 godina
protjeran
offline
Igranje na Androidu iz Sony Ericssona?

Ajde ne kenjajte Apple fanboyi. Od kako se vratio Drago (kojeg baš ne simpatiziram) napisao je nekoliko Android vijesti i odmah ste se uzje*ali. Dok se nagađalo i drobilo svaki je*eni dan po nekoliko vijesti o Appleu sve je bilo OK. Točno se vidi koji Bug novinar preferira koju platformu, što je žalosno. Novinari trebaju biti objektivni, osim ako ne pišu osobni stav. Ova "vijest" nije ništa bolja ni lošija od vijesti koje nagađaju o novim Apple proizvodima.

 

A ovo konstantno pisanje Apple korisnika kako su drugi ljubomorni jer si ne mogu priuštiti Apple proizvod je toliko glupo i patetično da je neopisivo. Mnogi si mogu priuštiti samo ne žele biti glupa stoka ispranih mozgova. Nije ih briga tko je proizvođač (pa bio to i Apple) nego što dobiju za svoj novac i koliko to nešto zadovoljava njihove potrebe.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 18:38 (Zeljko1).
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Igranje na Androidu iz Sony Ericssona?

Znači ja sam glupa stoka ispranog mozga? Hvala! A ako ćemo o ograničenjima platforme, onda se o Androidu itekako ima što za pisat. No, nisam ovdje kinjio Android nego po defaultu zaklete neprijatelje Applea koji kakaju što god da je tema. Ti si očito jedan od tih.

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice