IBM patentirao izmicanje mecima

poruka: 36
|
čitano: 5.887
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IBM patentirao izmicanje mecima".
15 godina
offline
IBM patentirao izmicanje mecima

Nemogu ovo dočekati, kada uđe u uporabu i počne šlusati, a

npr. Obama se počne trzati i grčiti iz čista mira, pa svi bodyguardi

još skoće na njega =))))

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IBM patentirao izmicanje mecima

Baš me zanima kako bi se sustav ponašao u rafalnoj paljbi.

Osim ako ne misle da je uvijek jedan snajperista i jedan metak

Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja. - J. Krishnamurti
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
IBM patentirao izmicanje mecima

Ovo bi bilo dobro montirat na Šeksa. Nikad ne bi znao jel se grči od alkohola ili izbjegava metke.

Vu klet ideju i pametni i bedaki, a vun ideju svi jednaki.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima
archer02 kaže...

Baš me zanima kako bi se sustav ponašao u rafalnoj paljbi.

Osim ako ne misle da je uvijek jedan snajperista i jedan metak

  stvarno bi bilo zanimljivo vidit sustav u rafalnoj paljbi
 
[IMG]http://i41.tinypic.com/dz7zmt.jpg[/IMG]
15 godina
neaktivan
offline
IBM patentirao izmicanje mecima

ludilo, ja odmah naručujem dvaCool

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
IBM patentirao izmicanje mecima

"dio sustava na osobi će električki stimulirati mišiće kako bi se dijelovi tijela ili cijelo tijelo odmaknuli od proračunate putanje metka."

 

Aha... Bas me zanima kako ce to covjekovo tijelo i njegove reakcije biti brze od metka. To ima samo u filmovima poput Matrixa i slicno, mada me najvise podsjeca na Jackie Chana u filmu "Tuxedo". CCC.

 

Vecina covjekovih pokreta je svjesna, tj, voljno pokretana i upravljana. Na ovo mislim, ekstremitete i misice.

 

I sad ti zamisli nekog covjeka koji nije svjestan da ce ga pogoditi metak, tj, nije svjestan da ce napraviti pokret od onog koji je svjestan i proradi sistem i on zakoraci naprijed i odjednom "skoci" ili "uzmakne" u stranu nesvjesno. Pa to bi bilo "sokova" na sve strane.

 

Nidje veze....

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
IBM patentirao izmicanje mecima

Ako ti se dogodi malo veći ping oprema zakasni i krepaš. Veliki ping ubija, doslovno  Cool

Zato gasite te p2p mreže. 

A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.' Two atoms bump into each other. One says 'I think I lost an electron!' The other asks, 'Are you sure?', to which the first replies, 'I'm positive.'
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
IBM patentirao izmicanje mecima

čisto sumljam da ljucki mišić može tako brzo dijelovati/reagirati kao što je brzina metka. Tako da mi je sve ovo???

Poruka je uređivana zadnji put 01.01.2020. u 00:00 (HCSC).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima
HCSC kaže...

čisto sumljam da ljucki mišić može tako brzo dijelovati/reagirati kao što je brzina metka. Tako da mi je sve ovo???

 potpisujem
16 godina
neaktivan
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima
boxer kaže...

"dio sustava na osobi će električki stimulirati mišiće kako bi se dijelovi tijela ili cijelo tijelo odmaknuli od proračunate putanje metka."

 

Aha... Bas me zanima kako ce to covjekovo tijelo i njegove reakcije biti brze od metka. To ima samo u filmovima poput Matrixa i slicno, mada me najvise podsjeca na Jackie Chana u filmu "Tuxedo". CCC.

 

Vecina covjekovih pokreta je svjesna, tj, voljno pokretana i upravljana. Na ovo mislim, ekstremitete i misice.

 

I sad ti zamisli nekog covjeka koji nije svjestan da ce ga pogoditi metak, tj, nije svjestan da ce napraviti pokret od onog koji je svjestan i proradi sistem i on zakoraci naprijed i odjednom "skoci" ili "uzmakne" u stranu nesvjesno. Pa to bi bilo "sokova" na sve strane.

 

Nidje veze....

 
SVAKA ČAST! Drago mi je vidjeti da još ima pametnih ljudi koji u kratkim rečenicama mogu vrlo zanimljivo iznijeti svoju misao.
16 godina
neaktivan
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima
HCSC kaže...

čisto sumljam da ljucki mišić...

 Smijeh
- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
16 godina
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima
HCSC kaže...

čisto sumljam da ljucki mišić može tako brzo dijelovati/reagirati kao što je brzina metka. Tako da mi je sve ovo???

pa i da kasni koji ms snajperisti obicno gadjaju ravno u srce ili glavu ako tvoja reakcija zakasni koji ms metak te nece pogoditi tamo gde je ubica hteo vec negde drugde i imaces sanse da prezivis... 
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
protjeran
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima
Ako ga napadnu muhe, umrijet ce od trzavice. Zamisli, atentat je pomno zamisljen, predsjednik je stao u govno svoga pasa, te je podlegao pri nasrtaju muha!
Zlo i Naopako
15 godina
neaktivan
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima
HCSC kaže...

čisto sumljam da ljucki mišić može tako brzo dijelovati/reagirati kao što je brzina metka. Tako da mi je sve ovo???

 Čovijek nije ni svijestan što njegovo tijelo može.Baš sam malo gledal dokumentarac na DVD-u LJUDSKO TIJELO POMICANJE GRANICA.
Kada sam vidio prizor gdije je frajer uspio zadržati stijenu od 5 tona da ga ne pklopi.
MICROMAN
16 godina
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima
boxer kaže...

najvise podsjeca na Jackie Chana u filmu "Tuxedo"

 tog sam se filma prvog sjetio kad sam proćitao članak
fuck yeah ako nema riješenja nema ni problema when i'll be rich, you'll be my bitch Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hladan!!
15 godina
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima
BugSU kaže...
HCSC kaže...

čisto sumljam da ljucki mišić može tako brzo dijelovati/reagirati kao što je brzina metka. Tako da mi je sve ovo???

pa i da kasni koji ms snajperisti obicno gadjaju ravno u srce ili glavu ako tvoja reakcija zakasni koji ms metak te nece pogoditi tamo gde je ubica hteo vec negde drugde i imaces sanse da prezivis... 
 Ako ga ne ubije metak, ubit ce ga taj "patent"...naravno ako bi i radio. Izlanuo se

Brzina snajperskog metka prelazi i 800 m/s, zavisi od oruzja i municije.

Zamisli sad kojom brzinom treba da covjekovi misici reaguju kako bi izbjegli projektil koji se krece brzinom od 800 m/s, i jos pritom nije pripremljen na te pokrete???
I sad zamisli kakve bi povrede covjek "zaradio" tim nemogucim izmicanjem???

Snajperist gadja u glavu, program izracunava da ce projektil pogoditi glavu, brzina kretanja vratnih misica bi trebala biti veca od 800 m/s.
Vratni misici nebi mogli napraviti tako brzu kontrakciju a kamoli vratni prsljenovi.
Zamisli sad da covjek stoji kraj neke cvrste podloge (zid), i program ne uracunava tu cinjenicu i zalijepi te za zid???

Ha, ha.
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
16 godina
neaktivan
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima

E moj ibm da ste pametni ovo bi patentirali samo za reproduktivni organ, instant hardon ahahah.

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
15 godina
offline
IBM patentirao izmicanje mecima

Recimo da covjek stoji na balkonu na nekoj zgradi i taj patent ga izmakne te covjek skoci sa balkona... XD

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IBM patentirao izmicanje mecima

hax Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima
Blue_Fatal1ty kaže...

Recimo da covjek stoji na balkonu na nekoj zgradi i taj patent ga izmakne te covjek skoci sa balkona... XD

 

 

 zamislimo da je to na desetom katu..a da je čovjek borut pahor SmijehCool
15 godina
neaktivan
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima

da mi je to što prije isprobati....

neču nikad više pogoditi razrednicu papiričem u glavi i derati se headshout -:)
16 godina
neaktivan
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima
jurluk kaže...
HCSC kaže...

čisto sumljam da ljucki mišić može tako brzo dijelovati/reagirati kao što je brzina metka. Tako da mi je sve ovo???

 potpisujem
 900m/s , vjerojatno ce se pucati izdaleka kao sto je i bio slucaj mnogo puta
16 godina
neaktivan
offline
IBM patentirao izmicanje mecima

puca se sa sto vece udaljenosti jer agenti nadziru nekih 500-1000m ,dakle 1,2,3 sekunde (neki su pucali sa 2000+ m) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
IBM patentirao izmicanje mecima

Više smisla bi imao sistem koji bi umjesto stimulacije mišića stvarao vrlo jako elektro-statsko ili elektro-magnetsko polje koje bi u trenutku iskrivilo ES/EM prostor oko mete i time omelo putanju metka skretanjem ili usporavanjem. Jedini problem bi bio taj ako bi zrno bilo od materijala na koji takva polja nemaju utjecaja.

 

 

Don't be ridiculous, it would be pointless.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima
bor4c kaže...

Više smisla bi imao sistem koji bi umjesto stimulacije mišića stvarao vrlo jako elektro-statsko ili elektro-magnetsko polje koje bi u trenutku iskrivilo ES/EM prostor oko mete i time omelo putanju metka skretanjem ili usporavanjem. Jedini problem bi bio taj ako bi zrno bilo od materijala na koji takva polja nemaju utjecaja.

 Smijeh Smijeh  Misliš toliko jako da spali čovjeka unutra?

Svaka čast IBM-u, ali i oni se sjete svakakvih gluposti. Da su patentirali kakav "force field" to bi već bilo spomena vrijedno, ali ovo??
16 godina
offline
IBM patentirao izmicanje mecima

Ako se puca sa daljine 1000+ m, imate sekundu i više vremena za reakciju. Koliko brzo reagira čovjek u prometu pri izbjegavanju sudara ili pješaka? U par desetinki s. A to je svjesna reakcija. Elektro stimulacijom možete postići još veće brzine kretanja mišića, pa je pomak od bar 5-10 cm čak i vjerojatan, dakle dovoljno. Veći problem vidim u detekciji napada na vrijeme, da ne bi bilo: "Pazi mirko - metak!"... Slažem se da bih probni model ponudio g. Pahoru zbog "opasnih susjeda", pa malo šarao po senzoru laserom, recimo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
IBM patentirao izmicanje mecima

Ljudi - pa poanta je ovoga trebala biti da taj netko ima makar MINIMALNU šansu izmaknuti metku - iako je <1% ipak je šansa, zar ne?

Moja mama zna tko to već koristi - Bush! Uspio je bez problema izbjeći cipelamaCool

 

Citat - UniqueBug: "...ponudio g. Pahoru zbog "opasnih susjeda", pa malo šarao po senzoru laserom, recimo." - DOBRA!!!

...And then You will die, when Your ideals You deny...
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima
UniqueBug kaže...

Ako se puca sa daljine 1000+ m, imate sekundu i više vremena za reakciju. Koliko brzo reagira čovjek u prometu pri izbjegavanju sudara ili pješaka? U par desetinki s. A to je svjesna reakcija. Elektro stimulacijom možete postići još veće brzine kretanja mišića, pa je pomak od bar 5-10 cm čak i vjerojatan, dakle dovoljno. Veći problem vidim u detekciji napada na vrijeme, da ne bi bilo: "Pazi mirko - metak!"... Slažem se da bih probni model ponudio g. Pahoru zbog "opasnih susjeda", pa malo šarao po senzoru laserom, recimo.

Haha. Ovisi sa cime pucas... Ako deres sa masinkom nemas nista vremena, jer dok cujes da je opaljeno vec si pogodjen dva puta....
Ima i pistolja kojima metak ide daleko brze od brzine zvuka, a ovo za IBM samo pokazuje zasto imaju toliko 'izuma'... Njima je izum i snijeg u sijecnju....

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2009 3:34 (Mrgud Veliki).
16 godina
neaktivan
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima
tww kaže...

Ovo bi bilo dobro montirat na Šeksa. Nikad ne bi znao jel se grči od alkohola ili izbjegava metke.

ROFL
dooooobar
:)
Reg: But apart from the sanitation, the medicine, education, wine, public order, irrigation, roads, the fresh-water system, and public health, what have the Romans ever done for us? Xerxes: Brought peace? Reg: Oh, pea-- Shut up!
15 godina
offline
RE: IBM patentirao izmicanje mecima

za sve koji kometiraju, prije komentara pročitati opis patenta pa tek onda ismijavati

vjerojatno su to "izmislili onako usput" i vrlo je zanimljiv patent kao takav

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice