Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržišta s

poruka: 14
|
čitano: 2.942
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržišta s".
14 godina
neaktivan
offline
Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržišta s

Bravo za Huawei. Za dvije godine će pomesti tržište mobilnih uređaja i skinuti sa trona precjenjena i umišljena imena pout Samsunga i Iphonea koji ni sami ne znaju koliko bi naplatili svoje uređaje.

Sve je jasno kada pogledamo da za svoje P i Mate linije uređaja daju 3 godine garancije plus prva 3 mjeseca zamjenu uređaja u slučaju hardwareskog kvara ili loma ekrana e pa gdje su tu onda ta velika imena,

a da ne govorimo da su hardwareom uz bok, ako ne i bolji od razvikanih imena.

Moj PC  
6 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržišta s

hardwareom si androidi svi isti

The Show Must Go On
 
4 9 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržiš
atlantis kaže...

Bravo za Huawei. Za dvije godine će pomesti tržište mobilnih uređaja i skinuti sa trona precjenjena i umišljena imena pout Samsunga i Iphonea koji ni sami ne znaju koliko bi naplatili svoje uređaje.

Sve je jasno kada pogledamo da za svoje P i Mate linije uređaja daju 3 godine garancije plus prva 3 mjeseca zamjenu uređaja u slučaju hardwareskog kvara ili loma ekrana e pa gdje su tu onda ta velika imena,

a da ne govorimo da su hardwareom uz bok, ako ne i bolji od razvikanih imena.

sori ali mate9 je bio i skuplji od samsunga..

stroj je (osim kamere, tu jos malo rize trebaju pojest..), tu nema rasprave, ali sto je uredaj bolji to je i skuplji.. presisat ce oni meni se cini i samsunga i sve ostale, i to cijenom

 

btw, koliko vidim u par trgovina su i presisali cijenom samsung s8

p10 plus je skuplji.. to je znaci ta klasa, velicina.. 

toliko o cijeni, a o hardveru bi se dalo raspraviti po cemu je koji bolji..

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2017 19:13 (digitall).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržiš
Lako je utrpati HiEnd hardware u kućište ali kad budu imali HiEnd software, podrsku i update onda mozemo pricati kvaliteti uređaja.
 
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržiš
Zeznut će oni sami sebe, a ne konkurenciju. Svi su oni isti. Čim prodaju malo više primjeraka, dignu nos i cijene. Pohlepa je prokleta stvar.

Za zaboravne: slično je razmišljao sony. Sada su u kategoriji ostalo kada je riječ o statistici prodaje.

Vlasnik sam huaweijevog smartfona ali nisam siguran da ću ga opet nupiti.
 
8 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržiš
ciciban74 kaže...
Lako je utrpati HiEnd hardware u kućište ali kad budu imali HiEnd software, podrsku i update onda mozemo pricati kvaliteti uređaja.

 Već to sve imaju, tako da ne znam o čemu pričaš...

14 godina
offline
Re: Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržiš

Imam još uvijek Mate 8. Nema šta skup uređaj al bolji od sve i jednog flagshipa 2016 godine kada je izašao. Slijedeći je Mate 10. :)

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Re: Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržiš
Glavas_ZG kaže...

hardwareom si androidi svi isti

Totalno krivo, hardware je itekako bitan kod android uređaj pa zato i postoji - low, mid i premium uređaji (upravo ovisno koliko jaki hardware u sebi imaju), dok je kod Iphone-a sve isto samo biraš veličinu ekrana.

digitall kaže...
atlantis kaže...

Bravo za Huawei. Za dvije godine će pomesti tržište mobilnih uređaja i skinuti sa trona precjenjena i umišljena imena pout Samsunga i Iphonea koji ni sami ne znaju koliko bi naplatili svoje uređaje.

Sve je jasno kada pogledamo da za svoje P i Mate linije uređaja daju 3 godine garancije plus prva 3 mjeseca zamjenu uređaja u slučaju hardwareskog kvara ili loma ekrana e pa gdje su tu onda ta velika imena,

a da ne govorimo da su hardwareom uz bok, ako ne i bolji od razvikanih imena.

sori ali mate9 je bio i skuplji od samsunga..

stroj je (osim kamere, tu jos malo rize trebaju pojest..), tu nema rasprave, ali sto je uredaj bolji to je i skuplji.. presisat ce oni meni se cini i samsunga i sve ostale, i to cijenom

 

btw, koliko vidim u par trgovina su i presisali cijenom samsung s8

p10 plus je skuplji.. to je znaci ta klasa, velicina.. 

toliko o cijeni, a o hardveru bi se dalo raspraviti po cemu je koji bolji..

 

Sorry, ali si u krivu. Ako želiš Mate 9 uspoređivat sa Samsung uređajem to je onda Note (eksplozivna Note 7) koji je bio debelo skuplji od Mate 9.

 

Što se tiče P10 je na Nabavi najjeftiniji u normalnoj trgovini oko 4.500 kn, a najjeftiniji Samsung S8 je na akciji u Santa domenici i to za 4.800 kn, a kada istekne akcija najjeftiniji će biti oko 5.000 kn. Tako da tvoja tvrdnja opet ne stoji.

Prije pisanja posta viditi stvarne cijene, a ne pisati napamet.

9 godina
offline
Re: Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržiš
ridealong kaže...
Zeznut će oni sami sebe, a ne konkurenciju. Svi su oni isti. Čim prodaju malo više primjeraka, dignu nos i cijene. Pohlepa je prokleta stvar.

bas tako, eto ti primjer oneplus

9 godina
offline
Re: Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržiš
MasterOfDisaster kaže...
Glavas_ZG kaže...

hardwareom si androidi svi isti

Totalno krivo, hardware je itekako bitan kod android uređaj pa zato i postoji - low, mid i premium uređaji (upravo ovisno koliko jaki hardware u sebi imaju), dok je kod Iphone-a sve isto samo biraš veličinu ekrana.

digitall kaže...
atlantis kaže...

Bravo za Huawei. Za dvije godine će pomesti tržište mobilnih uređaja i skinuti sa trona precjenjena i umišljena imena pout Samsunga i Iphonea koji ni sami ne znaju koliko bi naplatili svoje uređaje.

Sve je jasno kada pogledamo da za svoje P i Mate linije uređaja daju 3 godine garancije plus prva 3 mjeseca zamjenu uređaja u slučaju hardwareskog kvara ili loma ekrana e pa gdje su tu onda ta velika imena,

a da ne govorimo da su hardwareom uz bok, ako ne i bolji od razvikanih imena.

sori ali mate9 je bio i skuplji od samsunga..

stroj je (osim kamere, tu jos malo rize trebaju pojest..), tu nema rasprave, ali sto je uredaj bolji to je i skuplji.. presisat ce oni meni se cini i samsunga i sve ostale, i to cijenom

 

btw, koliko vidim u par trgovina su i presisali cijenom samsung s8

p10 plus je skuplji.. to je znaci ta klasa, velicina.. 

toliko o cijeni, a o hardveru bi se dalo raspraviti po cemu je koji bolji..

 

Sorry, ali si u krivu. Ako želiš Mate 9 uspoređivat sa Samsung uređajem to je onda Note (eksplozivna Note 7) koji je bio debelo skuplji od Mate 9.

 

Što se tiče P10 je na Nabavi najjeftiniji u normalnoj trgovini oko 4.500 kn, a najjeftiniji Samsung S8 je na akciji u Santa domenici i to za 4.800 kn, a kada istekne akcija najjeftiniji će biti oko 5.000 kn. Tako da tvoja tvrdnja opet ne stoji.

Prije pisanja posta viditi stvarne cijene, a ne pisati napamet.

 sori ali mate se sa note ne moze usporedivat.. samo ekran je dovoljan da podigne cijenu.. a onda olovka i njene funkcije, a onda dolazi kamera koja sastavi matu sa zemljom.. tako da to nije konkurencija nikakva..

on je bio vise konkurencija s7e

 

a za p10 da malo bolje pogledas sta sam napisao vidio bi da sam napisao p10 plus, koji je velicinom ekrana u konkurenciji s8, obicni p10 je minijatura po pitanju ekrana

prije pisanja procitati o cemu pises

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2017 21:48 (digitall).
14 godina
offline
Re: Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržiš
digitall kaže...

 sori ali mate se sa note ne moze usporedivat.. samo ekran je dovoljan da podigne cijenu.. a onda olovka i njene funkcije, a onda dolazi kamera koja sastavi matu sa zemljom.. tako da to nije konkurencija nikakva..

on je bio vise konkurencija s7e

 

a za p10 da malo bolje pogledas sta sam napisao vidio bi da sam napisao p10 plus, koji je velicinom ekrana u konkurenciji s8, obicni p10 je minijatura po pitanju ekrana

prije pisanja procitati o cemu pises

Sorry, ali Mate je jedini za usporedbu sa Note serijom sa Samsungove strane, pa nećeš ga valjda uspoređivati sa S serijom???????  Kakve veze ima ekran sa podizanjem cijene od Samsunga u nebesa, pa i A5 ima amoled ekran, onda bi i on morao biti barem 4.000 kn, taj tvoj argument nema logike, i ne vole svi amoled, a pogotovo ne koliko ga Samsung cijeni. 

Sama usporedba Mate 9 sa Samsung S7 Edge nema veze sa zdravom pameti - ti mobiteli nemaju nikakve poveznice.

 

Ovo kod P10 je moj previd i ispričavam se.

A inače P10+ ima od Samsunga S8 više rama i duplo više interne memorije, pa je i možda zato skuplji P10+, a inače vani postoji i Samsung S8 sa također 6GB rama i 128Gb interne memorije baš kao i P10+ i on je skuplji od P10+.

9 godina
offline
Re: Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržiš
MasterOfDisaster kaže...

Sorry, ali Mate je jedini za usporedbu sa Note serijom sa Samsungove strane, pa nećeš ga valjda uspoređivati sa S serijom???????  Kakve veze ima ekran sa podizanjem cijene od Samsunga u nebesa, pa i A5 ima amoled ekran, onda bi i on morao biti barem 4.000 kn, taj tvoj argument nema logike, i ne vole svi amoled, a pogotovo ne koliko ga Samsung cijeni. 

Sama usporedba Mate 9 sa Samsung S7 Edge nema veze sa zdravom pameti - ti mobiteli nemaju nikakve poveznice.

 

Ovo kod P10 je moj previd i ispričavam se.

A inače P10+ ima od Samsunga S8 više rama i duplo više interne memorije, pa je i možda zato skuplji P10+, a inače vani postoji i Samsung S8 sa također 6GB rama i 128Gb interne memorije baš kao i P10+ i on je skuplji od P10+.

cekaj stani malo, ovdje se raspravlja o cijeni huaweia u odnosu na ove "razvikane", jel tako.. jer je tu netko napisao neku slicnu glupost..

a to ti je upravo to, mate9 je bio oko jebenih 6000 kn, aloooo.. jeftino? koliko je note bio? nije ni bitno, nije mogao biti bas duplo skuplji, poanta je da je bio skuplji toliko koliko je bolji.. eto ukratko. a nije bas ni bio nesto puno skuplji od tog..

i pogotovo nije bitno jel netko voli ili ne voli amoled i sl. glupe fore iz doba galaxy s2, jer je ekran bolji po svim mogucim i nemogucim parametrima (i kako onda ide cijena, gore ili dolje?).. proguglaj malo display mate i ostala mjerenja.. ako zelis najtocnije realne boje odaberi taj prikaz u opcijama i gotovo.. lcd je proslost.

ista stvar je za kameru, a s-pen je nesto sto kod konkurencije ne postoji.. dakle mogu si priustiti podizanje cijene u odnosu na konkurenciju jer imaju zasto.. uopce sad nije bitno da li to nekome treba ili ne treba, bla bla.. govori se o cijeni huaweia u odnosu na razvikane.. na kraju ispadne da je huawei jaaaaaaaako jaaaako skup, preskup.

jedino po cemu se mate mjerio sa note je velicina ekrana i brzina rada, kapa do poda, uredaj radi fenomenalno, vjerojatno i dan danas najbrzi.. i to je to, gotovo.. tu prestaju sve prednosti.. 

 

isto ti je za taj "jeftini" p10 plus, ima duplo vise rama i memorije, i presisao je cijenom s8 koji ima najbolji ekran na svijetu (kazu mjerenja), i vjerojatno nesto bolju kameru... pa sad racunaj koliko je huawei jeftin.. po meni je i skuplji gledajuci ulozeno/dobiveno..

cijena huaweia je "razvikana" kao i kod ovih "razvikanih", cak bi rekao i "razvikanija" nego kod "razvikanih"..

svi skupa nabijaju cijene do nebesa i naravno da to ne vrijedi ni pola toga, a huawei nije iznimka ni slucajno, a ako ovako nastave cini mi se da ce biti skuplji od kompletne konkurencije..

 

i da, 99% usporedbi po netu je mate9 vs s7edge, koliko god ti bilo cudno, jednim dijelom jer je note ispao iz igre, drugim da su cjenovno bili tu negdje, cak mate skuplji.. i jako puno ljudi je odmjeravalo izmedu ta dva modela, ukljucujuci mene

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2017 22:51 (digitall).
11 godina
offline
Re: Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržiš
Svaka cast, odlican komentar...
Glih_x HD
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei će se posvetiti high-end segmentu tržiš
Koji uređaj imaš? Kad ti je bio zadnji update? To pričam
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice