Huawei cilja na vrh

poruka: 17
|
čitano: 3.792
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei cilja na vrh".
13 godina
offline
Huawei cilja na vrh

samo naprijed

 
13 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei cilja na vrh
pa sad bas da je mali proizvodac...
16 godina
offline
Re: Huawei cilja na vrh

Konkurencija je uvijek dobrodošla, samo neka se trgaju, mi ćemo imati bolje proizvode po manjim cijenama. Još samo da krene Nokia sa Win8 to me najviše zanima.

12 godina
neaktivan
offline
Huawei cilja na vrh

Samo naprijed Huawei, cjenim ambicioznost, ali ipak...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei cilja na vrh
royalhero kaže...

Samo naprijed Huawei, cjenim ambicioznost, ali ipak...

Ej to su Kinezi,ako oni to tako vide, ima i da tako bude xD

 

Zivi bili pa vidili,nadam se kvalitetnijim smartphone-ovima s prihvatljivijim cijenama. {#}

SW:TOR nick: Ash'a lv50 Sith Sorcerer , Nightmare Lands PvE server
13 godina
neaktivan
offline
Huawei cilja na vrh

Mogu oni napraviti tehnološki najbolji dostupan mobitel, ali stvar je prestiža.

Tko želi imati čang-šlang mobitel?

 
0 13 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei cilja na vrh

Ja.

12 godina
protjeran
offline
Re: Huawei cilja na vrh
Sinatra kaže...

Mogu oni napraviti tehnološki najbolji dostupan mobitel, ali stvar je prestiža.

Tko želi imati čang-šlang mobitel?

Snobovi nece htjet sigurno, ali tehno freakovi hoce.

14 godina
neaktivan
offline
Huawei cilja na vrh

Ovim pokušajima proboja na high-end tržište neće nigdje doći, ali im pomaže za promociju i vjerujem kako će Huawei biti jak igrač na srednjem i nižem segementu - Nokia i Samsung su tu ugroženi dugoročno. Ne treba zaboraviti ni kako Huawei ima izgrađene odnose s telekom operaterima zbog svog core biznisašto nikako nije mala stvar....

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei cilja na vrh
Nema teorije.

Apple drži nerealnu vrijednost, zna se da vrijedi točno 4 puta više nego što postoji novčanica u SAD-u...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei cilja na vrh
Mitch kaže...
Nema teorije.

Apple drži nerealnu vrijednost, zna se da vrijedi točno 4 puta više nego što postoji novčanica u SAD-u...

 

Što je realna vrijednost? Koliko "novčanica" ima u SAD-u? Kolika je vrijednost Applea? Koliko "novčanica" ima u svijetu?

15 godina
offline
Re: Huawei cilja na vrh
Sinatra kaže...

Mogu oni napraviti tehnološki najbolji dostupan mobitel, ali stvar je prestiža.

Tko želi imati čang-šlang mobitel?

To im i ja zamjeram.. ne znam stvarno kako po uzoru na japance ne vide malo šire. Svaka japanska kompanija koja je osnovana prije pola stoljeća ili kad već, gledala je kako će to da zvuči u USA-u. Sony prvi, sam osnivač kaže "morali smo smisliti ime koje će zvučati dobro u americi", pa tek Pioneer, Canon, gro je primjera.

Gledam kineske bokserice.. kvalitetom se polako primiču Tom Tailoru ali džaba kada na njima piše "Chauhou".

 

Ali ako žele da budu na vrhu, ja im želim svu sreću da uspiju.

 

Bakaluar kaže...

Ja.

I ja isto ;))

14 godina
offline
Huawei cilja na vrh

Sve je moguće u biznisu. Sjetite se samo da prije 5 godina ime apple među mobitelima nije postojalo, samsung je imao neke mobitelčiće, nokia je bila najjači proizvođač, a vidi sada. Ako ponude dobar odnos cijene i kvalitete i još k tome nastupe agresivno s marketingom moglo bi biti svašta.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei cilja na vrh
Svi oni ciljaju na vrh, ali jedno je to planirati, a drugo to i sprovesti. Možda i uspiju, ali za sad je teško išta predviđati. Njihovim velikim ulaskom na tržište i konkurentnim cijenama mogao bi biti najviše ugrožen Samsung. Obije firme svoj brand i uređaje prvenstveno predstavljaju kroz bjesne specifikacije, a ne toliko kroz samo korisničko iskustvo. I oboje su na Androidu. Apple s druge strane ima drugačiji OS sa prilično drugačijim pristupom i rijetko kada su im same specifikacije u glavnom fokusu, više ciljaju na neko korisničko iskustvo (Siri, iCloud..).
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei cilja na vrh
Sinatra kaže...

Mogu oni napraviti tehnološki najbolji dostupan mobitel, ali stvar je prestiža.

Tko želi imati čang-šlang mobitel?

 Ne tako davno je čang-šlang moby nosio ime Samsung

15 godina
offline
Huawei cilja na vrh

Sasvim logično. Kao najjača kineska firma u tom segmentu, s jakim zaleđem u tržištu i državi (koja je u vlasništvu firme) ništa im ne stoji na putu.

Ako ne bude išlo pod njihovim imenom, može se očekivati i kakova akvizicija.

 

No mislim da je prava stvar ići baš kao kinez, kao Huawei i dokazivati svima kako je došlo vrijeme da se iz Kine kupuje i gotov paket, a ne samo ono

što drugi potpisuju.

U skladu s neizbježnim repozicioniranjem kineskog gospodarstva uopće...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei cilja na vrh

http://www.engadget.com/2012/02/26/huawei-adds-home-grown-k3v2-quad-core-mobile-cpu-to-its-arsenal/

 

Ako ovo radi kako spada nije ni čudo što ciljaju. Uređaji koje su predstavili na MWC-u su vrijedni pažnje. Od najtanjeg smartphonea, high-end tableta i smartphonea. Ako njihovi proizvodi budu gazili konkurentske izgraditi će ime bez sumnje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2012 15:35 (Dkc).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice