Huawei Ascend P6

poruka: 27
|
čitano: 11.123
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Ascend P6".
12 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend P6

Ovaj rub nekako previše liči na iPhone 4?

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Moj PC  
2 11 hvala 0
15 godina
offline
Huawei Ascend P6

špahlom ga moraš sa stola dizat,  bzvz

Moj PC  
4 11 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Ascend P6
PC - stručnjak kaže...

Ovaj rub nekako previše liči na iPhone 4?

Ako pogledaš donji dio nije daleko od sony xperia Z. 

16 godina
offline
Huawei Ascend P6

Meni se sviđa, voleo bih neku varijantu "za raju", dual core, 1GB itd po povoljnijoj ceni.

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend P6

Dizajn mi se bas i ne svidja, ali karakteristike su dobre.

 
1 4 hvala 0
16 godina
offline
Huawei Ascend P6

Što nije P3 iduća inkarnacija P modela? Odakle su P6 izvukli...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Ascend P6

Za tu cifru bum uzel pravi mobitel sa boljim specifkacijama.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Ascend P6
mito_i_korupcija kaže...

Za tu cifru bum uzel pravi mobitel sa boljim specifkacijama.

A ništa, uzmi ti onda pravi mobitel za 130 eura više :)

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend P6

Mobitel je ljep (subjektivno) i ima odličan hardver što predstavlja stvarno top-class. Ne nudi neke điđamiđe kao GS4,niti je vodootporan kao SXZ,niti ima ultrapikselnu kameru kao HO,ali ovo je stvarno odličan mobitel.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
10 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Ascend P6

Malo žešči iPHONE rip off, u crnoj varijanti pogotovo.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 8 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Ascend P6

Vidi ovo, nova tužba od Apple-a se priprema. {#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Ascend P6

ovaj procesor je u rangu onog u galaxy s3, što nije nešto obzirom na današnje haj end modele

al mobitel je stvarno tanak. brijem da će taj efekt uživo biti još bolji

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Huawei Ascend P6
  • Ovaj rub nekako previše liči na iPhone 4?
  • Ako pogledaš donji dio nije daleko od sony xperia Z.
  • špahlom ga moraš sa stola dizat, bzvz
  • Dizajn mi se bas i ne svidja, ali karakteristike su dobre.
  • Što nije P3 iduća inkarnacija P modela? Odakle su P6 izvukli...
  • Za tu cifru bum uzel pravi mobitel sa boljim specifkacijama.
  • Mobitel je ljep (subjektivno) i ima odličan hardver što predstavlja stvarno top-class. Ne nudi neke điđamiđe kao GS4,niti je vodootporan kao SXZ,niti ima ultrapikselnu kameru kao HO,ali ovo je stvarno odličan mobitel.
  • Malo žešči iPHONE rip off, u crnoj varijanti pogotovo.
  • Vidi ovo, nova tužba od Apple-a se priprema.

 

I od svih ovih komentara nitko nije obratio pažnju na najbitniji detalj čitave priče, a to je da je

Huawei Ascend P6 trenutno najtanji smartphone na svijetu.

Btw obzirom da se stalno ponavlja "dizajn" i "nalikovanje iPhone-u", tek da napomenem -  ovaj mob je gotovo 20% tanji od iPhone-a,

a što se samog "dizajna" tiče - 90% "dizajna" odgovara onom kako izgleda 90% ostalih smartfona zadnje generacije.

Fak, nasljednici Clarka/Kubricka bi sad trebali sve tužiti jer sad svi smartfoni (osim albino gejfona i infantilno šarene njoke) izgledaju kao oriđiđi dizajn monolita iz Odiseje 2001.

Uostalom, nije li prozaično od skupog multifunkcionalnog gadget-alata kao najbitniju karakteristiku navoditi izgled plemenske amajlije:

(oko 2':30'' za nestrpljive)

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2013 0:47 (C0rto).
 
13 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend P6

Od napred me podsjetio na S2, bočno ajfon a otraga xperia z. Dobar mix :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2013 1:02 (limitedition).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Ascend P6
filipvk1000 kaže...

Mobitel je ljep (subjektivno) i ima odličan hardver što predstavlja stvarno top-class. Ne nudi neke điđamiđe kao GS4,niti je vodootporan kao SXZ,niti ima ultrapikselnu kameru kao HO,ali ovo je stvarno odličan mobitel.

jao..

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
11 godina
offline
Huawei Ascend P6

Daj molim te!

Kamera u istom kutu, ista bočna stranica...

{#} Ne nisu kopirali dizajn.

 

http://www.slashgear.com/huawei-ascend-p6-vs-iphone-5-do-similarities-go-just-skin-deep-18286871/

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Ascend P6
ramzocro-HCR kaže...

Vidi ovo, nova tužba od Apple-a se priprema. {#}

A i taj film di Apple tuži Huawei a "Huawei actually cares about that" bi volio gledat. Ako netko u svijetu mobitela može radit što hoće to su onda Kinezi.

Po toj logici tužakanja bi Motorola, Nokia i Ericsson (možda i Siemens) mogli tužit sve i svakog jer sve što danas postoji na mobitelima su oni imali u svojim prototipima i "limited edišn" mobitelima još davno prije.

Huawei u8650/u8652 CM7 team - PENZIONER :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2013 11:23 (dark_wizz).
10 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Ascend P6
metallic kaže...

Daj molim te!

Kamera u istom kutu, ista bočna stranica...

{#} Ne nisu kopirali dizajn.

 

http://www.slashgear.com/huawei-ascend-p6-vs-iphone-5-do-similarities-go-just-skin-deep-18286871/

Kao jaje jajetu (tvoj link)... daj se ne sramoti. Novinar će napisati da liči na vibrator, ako je to dovoljno provokativno da mu digne čitanost. Zašto ga ti citiraš, drugo je pitanje.

iPhone vs Huawei P6 iPhone vs Huawei P6
http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2013/06/huawei_ascend_p6_hands-on_sg_101-580x404.jpg

15 godina
offline
Re: Huawei Ascend P6
C0rto kaže...
  • špahlom ga moraš sa stola dizat, bzvz

 

I od svih ovih komentara nitko nije obratio pažnju na najbitniji detalj čitave priče, a to je da je

Huawei Ascend P6 trenutno najtanji smartphone na svijetu.

 

ma da? izgleda ti nisi shvatio komentar {#}

15 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend P6

"oko 449€"? Možda neće biti baš tačno 449, nego možda 499,99 ili 498,99?

这是我的个性签名
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Huawei Ascend P6

da je jos malo jeftiniji od konkurencije prodavalo bi se ko ludo

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Ascend P6
dark_wizz kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Vidi ovo, nova tužba od Apple-a se priprema. {#}

A i taj film di Apple tuži Huawei a "Huawei actually cares about that" bi volio gledat. Ako netko u svijetu mobitela može radit što hoće to su onda Kinezi.

Po toj logici tužakanja bi Motorola, Nokia i Ericsson (možda i Siemens) mogli tužit sve i svakog jer sve što danas postoji na mobitelima su oni imali u svojim prototipima i "limited edišn" mobitelima još davno prije.

Šta više niko nema smisao za humor na ovom forumu? Ja sam to rekao imajući na umu da su to kinezi, i da ih boli hurac za vecinu kompanija i da rade sta ih je volja. 

 

Neko je gore napisao da se ne gleda najbitnija stvar(najtanji mob). Mobitel je drugaciji i ljepsi od mnogih kao i vecina Huawei mobitela, to što je tanak čini ga praktičnim, kamera mu je isto dobra(na papiru), tako da ak bude imao cijenu visoku ima dobre argumente za to, a i planirao sam kupit neki high-end mob uskoro, očito ću pričekat ovaj. Osobno imam 2 Huawei mobitela i sa obadva sam zadovoljan. 

12 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend P6
A lazes da je utor za slusalice postrane lijevo?? Kak ces slusat mjuzu i stavit u dzep?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Ascend P6
miki-os kaže...
A lazes da je utor za slusalice postrane lijevo?? Kak ces slusat mjuzu i stavit u dzep?

Staviš ga u lijevi džep? Ja sam dešnjak i uglavnom nosim mobitel u lijevom džepu.

这是我的个性签名
11 godina
offline
Re: Huawei Ascend P6
C0rto kaže...
metallic kaže...

Odvjetniče Huaweia, nisam rekao da je mob loš ili da imam nekih primisli o novinaru ili članku, linkao sam ga radi jedne slike.

Tvrdim da je mob kao mlađi brat ip5, eto toliko o originalnosti kineskog dizajna.

Poznati su po kopiranju i/ili uzimanju ideja. Meni ne smeta ali mislim da je tako.

 

p.s.nemam iphone, niti ih branim, samo komentiram.

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend P6

Nemorate se svadjati svako ima svoje ukuse i misljenje.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei Ascend P6

Jel se to meni čini ili je autor članka zaboravio napomenuti da je mobitel dual-SIM?

Huawei u8650/u8652 CM7 team - PENZIONER :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice