Huawei – prvi WP8 uređaj

poruka: 10
|
čitano: 2.577
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei – prvi WP8 uređaj".
15 godina
odjavljen
offline
Huawei – prvi WP8 uređaj

jel se to meni čini ili je on malo debel? 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei – prvi WP8 uređaj

Mozda cijena bude dobra pa ga izvuce, ali ovako na prvu, nema bas nesto privlacno kod njega.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei – prvi WP8 uređaj

Pa baterija je ok..

Winter is coming...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei – prvi WP8 uređaj

A da su na D2 stavili osim androida i WP8 i nazvali ga D2-8 ili već nekako pa da korisnik bira slabiji/ jači telefon i Android/WP8/Ubuntu (Linux) to bi im bio potez, ovako ispada da WP8 kupuje samo slabiji segment...

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei – prvi WP8 uređaj

Solidne specifikacije, pogotovo baterija, ali sto nije da malo lici na nesto sto je doslo iz HTC-ovog tabora {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei – prvi WP8 uređaj

Pljunuti 8X...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei – prvi WP8 uređaj
Jos ce on prije doc kod nas nego Lumie. Straznja strana podsjeca na One X Ako ce cijenom bit prihvatljiv bit ce to dobar mobitel.
Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Huawei – prvi WP8 uređaj

Primjetimo da svi, meni poznati, Win8 telefoni imaju dual core dok ih za Android sve vise ima quead core.

 

 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei – prvi WP8 uređaj
Drazen kaže...

Primjetimo da svi, meni poznati, Win8 telefoni imaju dual core dok ih za Android sve vise ima quead core.

 

Da, i?

 

Winter is coming...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei – prvi WP8 uređaj
Drazen kaže...

Primjetimo da svi, meni poznati, Win8 telefoni imaju dual core dok ih za Android sve vise ima quead core.

 

Ja stvarno ne vidim zašto bi WP8 telefoni imaju 4 jezgre. Program kada ode u pozadinu je u suspendiranom stanju. Ima još nekih sistemskih procesa, u pozadini se može vrtiti i maksimalno jedna gps aplikacija, ali više od dvije jezgre nemaju smisla.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice