Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja

poruka: 19
|
čitano: 2.760
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja".
16 godina
offline
Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja

Epic

ma kaj epic

 

Legendary

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja

"No, definitivno netko tamo zadužen za PR nije imao dovoljno senzibiliteta da shvati kako je apsurdno humanost pokazati na ovakav način, pa nije ni čudo da nisu ništa poduzeli da zaustave blasfemiju u koju se sve skupa pretvorilo na Facebooku" - zato što nisu još došli na posao. Tek je 9:00.

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja

Evo ga i BUG je poceo prenositi facebook komentare kao vjesti. Odlicno stali ste uz bok ostalim "novinarima".

Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja
mislav_01 kaže...

Evo ga i BUG je poceo prenositi facebook komentare kao vjesti. Odlicno stali ste uz bok ostalim "novinarima".

 

Ovo nije vijest nego komentar dana. Bitna razlika...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja

a što je rvacka učinila za Nepal? nadam se da će barem humanitarnim nasipavanjem nadoknaditi ona 4 cm za koliko se snizio Mount Everest ili će im Bandić izgraditi fontanu na drugom odmorištu i zaposliti Šerpe u Zrinjevcu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja

Meni nije, nalazi se na main pageu kao najveca vijest, ne diferencirajuci se od pravih vijesti s nicim osim ogradom komentar dana. Neka napravi blog pa tamo stavlja ovakve komentare dana gdje nema komentara nego prepisana hrpa gluposti besposlenih ljudi iz neke druge drzave. Ili neka bude negdje sa strane na portalu, a ne jednako istaknuto kao ostale vjesti. No s obzirom da je dizajn portala zapeo u prošlosti i koliko i kako kasne vijesti na ovom portalo šta me više išta cudi. Šta je iduce komentar dana c/p komentari s index.hra s obzirom da vec neki novinari, pardon poduzetnici, s buga tamo prosipaju mudrosti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2015 10:20 (mislav_01).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja
mislav_01 kaže...

Neka napravi blog pa tamo stavlja ovakve komentare dana gdje nema komentara nego prepisana hrpa gluposti besposlenih ljudi iz neke druge drzave.

 

Neka napravi blog...? Postavio si se kao da u najmanju ruku ti financiraš rad ovog portala i imaš pravo birati gdje će što biti. Ako ti ne valja - vozi miško...

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja

Ako mi ne valja napišem što i zašto kao što i jesam. Na njima je da ignoriraju / uvaze / obrišu / prihvate djelomicno / razmisle šta god. Svaki kupac BUG casopisa i posjetitelj portala ga financira inace bit taj tvoj argument se mogao primjeniti na bilo šta. Tebi valja meni ne valja i napisao sam zasto. Smatram da ako se vec piše komentar dana neka se ulozi trud koji seze dalje od c/p komentara s fejsbuka od svih mjesta iz neke druge drzave. Neka se piše o necemu bitnom i neka se da komentar, stav i pravo mišljenje. Ovo mi je više u rangu fore dana neke "forwarduše" nego komentara dana jednog od vodecih ljudi u redakciji.

 

A postavio sam se ovako zato što kvaliteta portala pada iz mjeseca u mjesec pocevši od dizajna koji je zastario do contenta koji kasni i to me uzasno frustrira jer su jedini u HR koji nešto, barem malo, vrijede i umjesto da grabe naprijed samo stoje i ne zelim da propadnu što se kaze.

 

E sad ako se tebi ne čitaju moji komentari i ako ti ne valjaju vozi ti miško (opcija ignore), mislim koja čudna izjava. "Ako ti se ne sviđa vozi miško" ti si valjda svjestan da takvu idiotariju mozes rec svakom kriticaru, postu bilo gdje i da to zapravo ništa ne znaci jel? NE sviđa ti se ova vlada? Ma vozi mišo. Šuti i vozi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2015 11:06 (mislav_01).
11 godina
offline
Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja

aj ne serite... dobro ucinjeno od strane crnogorskog t-coma!! i SHAME ON YOU BUG! opet hipsterirate, nije to pozitivan trend, NIKAKO!

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja
Friday kaže...
mislav_01 kaže...

Neka napravi blog pa tamo stavlja ovakve komentare dana gdje nema komentara nego prepisana hrpa gluposti besposlenih ljudi iz neke druge drzave.

 

Neka napravi blog...? Postavio si se kao da u najmanju ruku ti financiraš rad ovog portala i imaš pravo birati gdje će što biti. Ako ti ne valja - vozi miško...

opet se filozof nasao pametovati, odi uciti aktivXe :D

16 godina
odjavljen
offline
Re: Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja
LudaRajcica kaže...

opet se filozof nasao pametovati, odi uciti aktivXe :D

 

Sladak si kad se ljutiš

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja
mislav_01 kaže...

Ako mi ne valja napišem što i zašto kao što i jesam. Na njima je da ignoriraju / uvaze / obrišu / prihvate djelomicno / razmisle šta god. Svaki kupac BUG casopisa i posjetitelj portala ga financira inace bit taj tvoj argument se mogao primjeniti na bilo šta. Tebi valja meni ne valja i napisao sam zasto. Smatram da ako se vec piše komentar dana neka se ulozi trud koji seze dalje od c/p komentara s fejsbuka od svih mjesta iz neke druge drzave. Neka se piše o necemu bitnom i neka se da komentar, stav i pravo mišljenje. Ovo mi je više u rangu fore dana neke "forwarduše" nego komentara dana jednog od vodecih ljudi u redakciji.

 

A postavio sam se ovako zato što kvaliteta portala pada iz mjeseca u mjesec pocevši od dizajna koji je zastario do contenta koji kasni i to me uzasno frustrira jer su jedini u HR koji nešto, barem malo, vrijede i umjesto da grabe naprijed samo stoje i ne zelim da propadnu što se kaze.

Sve stoji no ako je ovo zbilja tvoja želja onda uputi "konstruktivniju" kritiku (koliko god frustrirajuće njihovo kašnjenje ili štoveć bilo), nešto poput ovoga što si natipkao ovdje:

"Smatram da ako se vec piše komentar dana neka se ulozi trud koji seze dalje od c/p komentara s fejsbuka od svih mjesta iz neke druge drzave. Neka se piše o necemu bitnom i neka se da komentar, stav i pravo mišljenje."

 

 

Kao takva će se prije uvažiti nego još jedan u nizu podrugljivo-cinično-sarkastičnih komentara kojima obiluje internet a ne služe ničemu osim podizanju nepotrebnih tenzija.

 

NHF naravski.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
16 godina
odjavljen
offline
Re: Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja
Ukulele kaže...
...

 

Zašto bi uopće ovakva vrsta komentara dana bila neprikladna za jedan ovako ležeran informatički sajt? To je srž problema...

Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja
A vi ste svi potpuno sigurni da niti jedan Crnogorac nije trenutno u Nepalu? Ili da nema nekog poznatog tamo? Ili da se u CG ne nalazi neki stranac koji ima nekoga? Ako su i samo jednom čovjeku pomogli učinili su više od svih komentatora zajedno.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
odjavljen
offline
Re: Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja
Visak kaže...
A vi ste svi potpuno sigurni da niti jedan Crnogorac nije trenutno u Nepalu?

 

Da, ja provjerio! DVAPUT!

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja
Friday kaže...

Zašto bi uopće ovakva vrsta komentara dana bila neprikladna za jedan ovako ležeran informatički sajt? To je srž problema...

Iskreno, ne vidim ni ja zašto bi bilo neprikladno, posebno u sekcijama komentara i osobnih stavova. To gledam kroz onu - ako su mi neki autori dragi, mogu pisati i o tome što su jeli za doručak i bit će mi zanimljivo. To što odskače od "tematike" portala je drugi par opanaka no uvjerljivo sam najneadekvatnija osoba koja o tome može suditi, pa će miško sam odvozit

 

Ne volim samo nepotreban nervozni ton po forumima.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
16 godina
offline
Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja

 

Prigodna...

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja

Jel' zna itko da li se i 'naš' T-scum isprsio s nečim? Baš sam nešto njurgao na njihovoj FB stranici o onom šugavom tabletu koji sam dobio od njih za 2-godišnju robiju i slučajno naletio na još jednu tipičnu samoreklamnu objavu o njihovoj dobroti i velikodušnosti u svezi bratskog naroda u Nepalu. Iz radoznalosti sam pitao za njihove aktivnosti i dobio neodređen odgovor od dežurne studošice o 'uplaćenoj određenoj svoti novca'. Nakon što sam obzirno priupitao za link s potvrdom te informacije, besramno su mi izbrisali postove i zabranili pristup na svoj FB. Nije da me to nešto posebno zabrinulo i bacilo u očaj, ali meni to smrdi! Mislim, smrde mi oduvijek, ali sad...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Htjeli dobro, a postali predmet ismijavanja
valkanela kaže...

Jel' zna itko da li se i 'naš' T-scum isprsio s nečim? Baš sam nešto njurgao na njihovoj FB stranici o onom šugavom tabletu koji sam dobio od njih za 2-godišnju robiju i slučajno naletio na još jednu tipičnu samoreklamnu objavu o njihovoj dobroti i velikodušnosti u svezi bratskog naroda u Nepalu. Iz radoznalosti sam pitao za njihove aktivnosti i dobio neodređen odgovor od dežurne studošice o 'uplaćenoj određenoj svoti novca'. Nakon što sam obzirno priupitao za link s potvrdom te informacije, besramno su mi izbrisali postove i zabranili pristup na svoj FB. Nije da me to nešto posebno zabrinulo i bacilo u očaj, ali meni to smrdi! Mislim, smrde mi oduvijek, ali sad...

 mnogi naši obavještajci u dvorcu T-Commenstein položili su svoje dragocjene živote kako bi doznali da Kommunikazionsobersturmbannführer Helga von Dudlschwanz planira Nepalu isporučiti superbeton i tajno oružje za predviđanje potresa čak nekoliko sekundi unaprijed. 

 

znamo mi i pjesmicu o tome:

 

oj, nepalska mati

nemoj tugovati

zovi, samo zovi,

svi će kokošovi

po minutu dati.

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2015 19:06 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice