HTC Runnymede

poruka: 49
|
čitano: 4.934
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Runnymede".
12 godina
neaktivan
offline
HTC Runnymede

4,7" ekran? koja ce razlika biti na kraju izmedu tableta i mobitela ako ovako nastave?

TD za glupost
 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
HTC Runnymede

Pa zar je tak testko staviti bolji ekran s vecom rezolucijom? Prije par godina mobiteli su isli sve prema manjemu, da budu kompaktni, a sad sve vece i vece..

Sooner or later, though, you always have to wake up.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
HTC Runnymede
majko mila sta ce s tolkim ekranom
Carb0n
 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Runnymede
CARBON kaže...
majko mila sta ce s tolkim ekranom

Netko se uvijek mora kur*it da ima "najveceg"

TD za glupost
12 godina
protjeran
offline
Re: HTC Runnymede
Laxarus kaže...
CARBON kaže...
majko mila sta ce s tolkim ekranom

Netko se uvijek mora kur*it da ima "najveceg"

logično

14 godina
offline
HTC Runnymede

Očito je riječ o nekakvom "multimedijalnom" modelu, a veći ekran za spotove/filmove nije na odmet

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Runnymede

Manje od 200 PPI IMHO nije baš multimedijalno.

14 godina
neaktivan
offline
HTC Runnymede

Ma ima bar 200 ppi.

Moj Galaxy S sa 800x480 na 4" ima 233ppi.

Veza : 7500/650kbps. Prodajem PC, Athlon x3, 4GB RAM, HD6850, 250GB HDD + Pokolni, garancija.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: HTC Runnymede
8ax kaže...

Ma ima bar 200 ppi.

Moj Galaxy S sa 800x480 na 4" ima 233ppi.

Galaxy S ima, ali ovaj će imat isto ko i Titan, 198 PPI ;)

14 godina
offline
Re: HTC Runnymede
Quiem kaže...

Manje od 200 PPI IMHO nije baš multimedijalno.

Ništa strašno, ionako će glavni adut biti kamera i zvuk.

13 godina
neaktivan
offline
HTC Runnymede

imadoh samsung infuse 4.5", i gledanje filmova na putu je bio pravi uzitak...

da ne govorim o surfanju, a posto imam malo vece ruke, velicina nije bila problem...bio je bas taman...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Runnymede
Predimenzionirano smeće. A i kamera sa toliko MP je čisti idiotizam, barem za ovu klasu uređaja.
13 godina
protjeran
offline
HTC Runnymede
meni je 4" sasvim dovoljno
Carb0n
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Runnymede
Pitam se dal je i sada rezolucija niska zbog ogranicenja OS-a, kao na Titanu?
U svakom slucaju premala rezolucija i gustoca pixsela, na ovako velikom ekranu.
I'll be back
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Runnymede

4,7-inčni ekran s rezolucijom od 800 x 480? Jos malo pa cemo imati pixele velicine cvarka ako ovako nastave s povecavanjem dijagonale na istoj rezoluciji..{#}

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Runnymede
Korky kaže...
Predimenzionirano smeće. A i kamera sa toliko MP je čisti idiotizam, barem za ovu klasu uređaja.

Ti ko veli da koristiš to smeće? NE.

Dobra kamera navodno, veliki ekran, bolja baterija,više interne memorije... odličan uređaj. a kome smeta tolki ekran nek kupi manji i gotovo. 

hobi: androidhr.blogspot.com
15 godina
offline
Re: HTC Runnymede
Lion King kaže...

4,7-inčni ekran s rezolucijom od 800 x 480? Jos malo pa cemo imati pixele velicine cvarka ako ovako nastave s povecavanjem dijagonale na istoj rezoluciji..{#}

Dobro jedan spomene piksele i odma navalite čoporativno. na 4.3'' imam 480x800 i ne vidim nikakve piksele ni nazubljene rubove slova. o čemu vi pričate? isprobajte pa onda pišite.

hobi: androidhr.blogspot.com
16 godina
neaktivan
offline
HTC Runnymede

Povecanje rezolucije i ekrana je zgodno za gledanje filmova ali da li iko ista moze vidjeti na tom ekranu? Sto manji ekran znaci da su veci problemi sa citanjem.

Imam HD2 i HTCov SenseUI NEMA mogucnost izbora fonta! Drugim rijecima uopce ne vidim citati SMSe jer su slova presitna! O tome kako je na suncu necu ni govorit.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Runnymede
Drazen kaže...

Povecanje rezolucije i ekrana je zgodno za gledanje filmova ali da li iko ista moze vidjeti na tom ekranu? Sto manji ekran znaci da su veci problemi sa citanjem.

Imam HD2 i HTCov SenseUI NEMA mogucnost izbora fonta! Drugim rijecima uopce ne vidim citati SMSe jer su slova presitna! O tome kako je na suncu necu ni govorit.

Sense UI velicina slova:

hobi: androidhr.blogspot.com
14 godina
neaktivan
offline
HTC Runnymede

Svida mi se sto vidim flash memoriju... valjda bude ok, samo da je mozda pinku manji... kad bi bilo uredaja ovakvih karakteristika sa 4.3'' bar

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Runnymede
nsoul kaže...
Lion King kaže...

4,7-inčni ekran s rezolucijom od 800 x 480? Jos malo pa cemo imati pixele velicine cvarka ako ovako nastave s povecavanjem dijagonale na istoj rezoluciji..{#}

Dobro jedan spomene piksele i odma navalite čoporativno. na 4.3'' imam 480x800 i ne vidim nikakve piksele ni nazubljene rubove slova. o čemu vi pričate? isprobajte pa onda pišite.

 Onda imas problem sa vidom. Imam SGSII I Omnia7. Ta dva mobitela stavi do Sensationa(koji ima dosta veci ppi) i da vidis razlike, a da ne spominjem iPhone4. Nadalje 4,3" ekran sa 240ppi nije isto sto i 4,7" ekran sa 198ppi.

Drazen kaže...

Povecanje rezolucije i ekrana je zgodno za gledanje filmova ali da li iko ista moze vidjeti na tom ekranu? Sto manji ekran znaci da su veci problemi sa citanjem.

Imam HD2 i HTCov SenseUI NEMA mogucnost izbora fonta! Drugim rijecima uopce ne vidim citati SMSe jer su slova presitna! O tome kako je na suncu necu ni govorit.

 Vidljivost sadrzaja ekrana na suncu, nema nikakve veze sa rezolucijom, velicinom ekrana i gustocom pixela.

I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Runnymede
nsoul kaže...
Lion King kaže...

4,7-inčni ekran s rezolucijom od 800 x 480? Jos malo pa cemo imati pixele velicine cvarka ako ovako nastave s povecavanjem dijagonale na istoj rezoluciji..{#}

Dobro jedan spomene piksele i odma navalite čoporativno. na 4.3'' imam 480x800 i ne vidim nikakve piksele ni nazubljene rubove slova. o čemu vi pričate? isprobajte pa onda pišite.

Ma sad se svi prave pametni, naročito Appleovci, kad iPhone ima veliku gustoću piksela. Dok je imao 160 PPI su pričali kako je ekran na iPhoneu savršen i da je veća gustoća potpuno nepotrebna, sad kad je iPhone 2010. donio nevjerojatno revolucionarnih 320 (iako ja imam mobitel sa 290 DPI od 2008., ali neka...) im je 200, da citiram jednog takvog, "jad i bijeda". Onda kao oni ne gledaju na specifikacije kao bitnu stavku i te fore...

15 godina
neaktivan
offline
HTC Runnymede

jedno je 200ppi na 3" ekranu, a jedno je na 4,7 incnom ekranu. To ti je kao da na 24" monitoru imas rezoluciju standardnu za 17" monitor i pritom ne koristis AA.

I BTW mislim da kod niti jednog proizvodaca mobitela, u specifikacijama ne stoji gustoca pixela po incu.

 

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2011 14:24 (microman).
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Runnymede
microman kaže...
jedno je 200ppi na 3" ekranu, a jedno je na 4,7 incnom ekranu. To ti je kao da na 24" monitoru imas rezoluciju standardnu za 17" monitor i pritom ne koristis AA.

Koja je razlika između 200 PPI na 3 i na 4.7" ekranu? Prema mojim kalkulacijama je razlika u točno 0 točaka po inču, ali moguće da sam neku od varijabli krivo uvrstio u proračun. I nije mi baš jasna analogija s monitorom, ako stavim manju rezoluciju na takav monitor, imat ću manje PPI nego sa nativnom, zar ne?

edit: stoji rezolucija, a iz rezolucije i površine ekrana se prilično lako dobije PPI, osim u slučaju nekoga sa velikim problemima s elementarnom matematikom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2011 14:28 (Mirko935).
15 godina
neaktivan
offline
HTC Runnymede
vidim da vam se rijecima nemoze objasnit, pa eto malo slikica da vam se pokaze.
Dakle 233ppi vs 320ppi, ako ne vidite razliku, narucite se kod okuliste. S obzirom da ovaj HTC ima 198ppi pixeli ce biti jos vidljiviji.
I'll be back
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Runnymede
microman kaže...
vidim da vam se rijecima nemoze objasnit, pa eto malo slikica da vam se pokaze.
Dakle 233ppi vs 320ppi, ako ne vidite razliku, narucite se kod okuliste. S obzirom da ovaj HTC ima 198ppi pixeli ce biti jos vidljiviji.

ti si supermen

vruće je...
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Runnymede
microman kaže...
vidim da vam se rijecima nemoze objasnit, pa eto malo slikica da vam se pokaze.
Dakle 233ppi vs 320ppi, ako ne vidite razliku, narucite se kod okuliste. S obzirom da ovaj HTC ima 198ppi pixeli ce biti jos vidljiviji.

A pogled sa 1.2 cm udaljenosti od ekrana mi je bitan zbog... čega? Sry, ali zaista ne vidim razlog zbog kojeg bih gledao ekran s takve udaljenosti. Bitno mi je jedino kako se vidi s udaljenosti s koje ga normalno gledam. Ako se s te udaljenosti ne vide pikseli, prosto mi je svejedno ima li on 14 ili 1400 točaka po inču.

15 godina
neaktivan
offline
HTC Runnymede
Ne, samo nemam nikakvog problema sa vidom
I'll be back
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Runnymede
Mirko935 kaže...
microman kaže...
vidim da vam se rijecima nemoze objasnit, pa eto malo slikica da vam se pokaze.
Dakle 233ppi vs 320ppi, ako ne vidite razliku, narucite se kod okuliste. S obzirom da ovaj HTC ima 198ppi pixeli ce biti jos vidljiviji.

A pogled sa 1.2 cm udaljenosti od ekrana mi je bitan zbog... čega? Sry, ali zaista ne vidim razlog zbog kojeg bih gledao ekran s takve udaljenosti. Bitno mi je jedino kako se vidi s udaljenosti s koje ga normalno gledam. Ako se s te udaljenosti ne vide pikseli, prosto mi je svejedno ima li on 14 ili 1400 točaka po inču.

 Sory, al ja u normalnom radu sa Omnia7 koja takoder ima 233ppi, vidim pixele. Vidim nazubljene rubove slova.

I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Runnymede
microman kaže...
Mirko935 kaže...
A pogled sa 1.2 cm udaljenosti od ekrana mi je bitan zbog... čega? Sry, ali zaista ne vidim razlog zbog kojeg bih gledao ekran s takve udaljenosti. Bitno mi je jedino kako se vidi s udaljenosti s koje ga normalno gledam. Ako se s te udaljenosti ne vide pikseli, prosto mi je svejedno ima li on 14 ili 1400 točaka po inču.

 Sory, al ja u normalnom radu sa Omnia7 koja takoder ima 233ppi, vidim pixele. Vidim nazubljene rubove slova.

Kladim se da na starom iPhoneu nisi vidio nazubljene rubove slova, kao ni drugi fanboyi ;)

Ali nema veze, drago mi je zbog tvog savršenog vida ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice